TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mutfak Gereçleri

için 496 sonuç bulundu.

Hisar Mutfak Gereçleri

Mutfakta kolay çalışmayı sağlayacak her bir ürün mutfak gerecidir. Bıçak, tencere ve tava gibi her mutfak için en temel ihtiyaçların yanı sıra yağlık, baharatlık vb. yardımcı ürünlerde mutfak gereçleri sınıfında bulunur. Mutfak gereçleri sayesinde mutfakta çalışmak hem daha kolay hem de daha eğlenceli hale geliyor. Her işlemin profesyonel standartlarda kolayca yapılabilmesini sağlayan mutfak gereçleri sayesinde mutfakta çalışmak eğlenceli hale geliyor. Kesme, doğrama, pişirme ve kızartma gibi işlemlerin uygun koşullarda yapılmasını sağlayacak teknik özellikler içeren mutfak gereçleri konusunda Hisar mutfak gereçleri koleksiyonları, kullanıcılara yanıt veriyor. Hisar mutfak aletleri ile her işlemi daha hızlı, daha kolay ve daha profesyonel standartlarda yapabilmek mümkün oluyor.

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri Modelleri

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri Modelleri

Her ev hanımının mutfaklardaki en önemli yardımcısı olan Hisar, geniş mutfak gereci çeşitliliği ile her işlemi en kolay ve en iyi şekilde yapabiliyor. Özellikle tencere ürünlerindeki yüksek kalite standartları ile yemekler çok daha iyi pişiyor ve çok daha leziz oluyor. Tencere teknolojisindeki hızlı gelişimi ile birlikte yakaladığı sonuçlar sayesinde mutfaklarda ev hanımlarının da her yemek için kaliteli sonuçlar yakalayabilmesine yardımcı oluyor. Hisar tencere çeşitleri arasından kullanım ihtiyaçlarına en uygun olanı seçerek, yapacağınız ürün için en uygun pişirme koşullarını sağlayabilirsiniz. Çelik tencereleri ile et veya sebze için tencerenin her noktasında eşit sıcaklığı oluşturarak, pişirme sürelerini kısaltıyor ve en uygun pişirme kıvamının elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Mutfaklarda yapılacak her yemek için farklı tencere modelleri bulunmaktadır. Çorba, et ve sebze yemeği gibi ürünler için tencerelerin derinlikleri, genişliği ve çelik kalınlığı değişkenlik göstermektedir. Bu konuda en ideal tasarımları sunan Hisar tarafından son derece şık tasarımlarda hazırlanan tencere çeşitleriyle mutfağınıza hem kalite hem de şıklık kazandırabilirsiniz. Hisar çelik tencere seti ağırlıklı olarak 6, 7, 8 ve 9 parça olacak şekilde hazırlanıyor. Farklı derinliklere ve genişliğe sahip olan çelik tencerelerden oluşan çelik tencere setiyle mutfağınızda yapmak istediğiniz her şey özel bir tencere kullanabilirsiniz. Çeliğin yanı sıra özellikle yapışmaz özelliğiyle et ürünleri için çok ideal bir tencere tabanı sunan granit tencerelerde Hisar koleksiyonlarında bulunuyor. Granit tencere modelleri ile yemeklerinizi çok daha lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Tıpkı çelik tencerelerde olduğu gibi granit tencerelerde de farklı ürünlerin yapımı için ihtiyaç duyulan tencere modelleri set halinde sunuluyor. Granit tencere seti modelleri sayesinde mutfağınızda çorbadan, et yemeğine kadar her bir ürün için en uygun pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dekoratif şıklığa da sahip olması ile mutfağınıza değer katan tencereler, özgün bir dekorasyon oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Hisar ürünleri farklı formlardaki tutma kolları ve kapak tasarımlarıyla mutfağınıza renk ve şıklık katıyor.

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri ve Düdüklü Tencere

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri ve Düdüklü Tencere

Bazı ürünlerin çok uzun saatler boyunca kısık ya da harlı ateşte pişmeden yumuşak bir forma kavuşamaz. Bu durumda yemeklerin lezzeti açısından olumsuz bir etki oluşturur. Yumuşaması için iyi bir pişme kıvamına sahip olması gereken ürünlerde bu uzun saatler bekleme sürelerini ortadan kaldıran düdüklü tencereler, mutfaklara pratiklik kazandırıyor. Çok kısa zaman dilimlerinde sanki çok uzun süreler pişirmiş gibi ürünlerin ideal sertlik kıvamına gelmesi sağlanabiliyor. Bunun için kullanılan düdüklü tencerelerin kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Hisar düdüklü tencere modelleri de bu konuda en ideal seçeneklerden birisi konumunda bulunuyor. Farklı litre kapasitelerine sahip olan düdüklü tencere modelleri ile yapmak istediğiniz yemek için en güvenli pişirmeyi sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi sayesinde her aşamada kullanıcıyı detaylı şekilde bilgilendirirken, dinamik hava çıkış/akış teknolojisi ile son derece güvenli bir şekilde kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Düdüklü tencere seti sayesinde farklı miktardaki ve farklı yoğunluktaki her ürün için en uygun pişirme koşullarını oluşturabilirsiniz. Fazla ya da büyük boyutlu ürünler için daha yüksek litre kapasitesine sahip düdüklü tencereler kullanılırken, daha az ve daha küçük boyutlu ürünler için daha düşük litre kapasiteli düdüklü tencereler kullanılabiliyor. Düdüklü tencere kullanımı açısından da son derece güvenlidir. Gelişmiş teknolojiye sahip olan düdüklü tencerelerin hava akışı mekanizmasının kaliteli olması sayesinde gerekli noktada hava çıkışı ideal biçimde sağlayarak, basınç boşalımı sağlıyor. Bu sayede kullanıcıların son derece güvenli bir şekilde düdüklü teknolojisinden faydalanabilmesi sağlanıyor. Ürün kılavuzundaki geniş bilgilendirme sayesinde de kullanıcıların hangi ürün için nasıl bir kullanım gerçekleştirebileceği konusunda da bilgi sahibi olması sağlanıyor. Dolayısı ile herhangi bir kazaya mahal vermeden son derece güvenli bir şekilde düdüklü tencerede her türlü ürünün pişirilebilmesi mümkün oluyor. Mutfaktaki tüm pişirme işlemlerinin takım tencere ve ürünlerle yapılabilmesi için gerekli olan her ürünü içeren mutfak gereci setleri sunan Hisar’ ın tencerelerde de zengin set çeşitliliği bulunuyor. Farklı parça sayılarına sahip olan Hisar tencere seti modellerinin bazılarında düdüklü tencere modelleri de bulunuyor.

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri ile Özel Sunum

Hisar Mutfak Gereçleri, Hisar Mutfak Aletleri ile Özel Sunum

Mutfak gereçleri yapım ve hazırlık, pişirme veya kızartma gibi aşamaların ardından sunum noktasında da kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Hisar mutfak alet ve gereçleri arasında bulunan sunum ürünleri de bu konuda kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaktadır. Birbirinden şık tasarımlara ve işlemelere sahip olan Hisar yemek takımı modelleri ile sofralarınıza da değer katabilirsiniz. Hisar tarafından aileniz ve misafirleriniz için kullanmak ya da çeyiz hazırlığı için tasarlanmış modası asla geçmeyecek birbirinden farklı desen ve işlemelere sahip porselen yemek takımı modelleri bulunuyor. Hisar tarafından üretilen yemek takımları 12 kişilik yemek takımı ve 6 kişilik yemek takımı olarak sunuluyor. Çorba, aracı sıcak, ana yemek, salata, tatlı ve diğer tüm unsurları içeren zengin parçalardan oluşan yemek takımlarıyla sofranızda hiçbir şey eksik olmayacak. Üstelik tüm ürünler aynı desen ve tasarım özellikleri ile sofranızda bütünleyici bir görünümü yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Hisar çatal bıçak setleri de bu noktada tamamlayıcı etki oluşturuyor. Sofranızın ışıltılı ve etkileyici bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan çatal bıçak takımı sayesinde daha kusursuz bir sofra düzeni oluşturabilirsiniz. Hem kullanımda hem de görünümde sofranızda etkileyici bir yerleşim ve düzen oluşturmanızı sağlayan yemek takımları ve çatal kaşık takımları ile sunumlarınızı daha özel bir hale getirebilirsiniz. Akşam yemeği gibi öğünlerin dışında günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltılarına yönelik olarak tasarlanmış birbirinden etkileyici sunum ürünleri bulunuyor. Hisar kahvaltı takımı sayesinde kahvaltı servislerinizi de hem pratik hem de estetik biçimde ailenize ya da konuklarınıza yapabilirsiniz. Tüm bu sunum ürünlerini tamamlarken, çay keyfinizi de en lezzetli hale getirecek çaylar demleyebilmenize yardımcı olan Hisar çaydanlık modelleri bulunuyor. Çelik ve porselen şeklinde farklı model seçenekleri ile çay konusundaki damak zevkinize hitap eden çaylar demlemenize yardımcı oluyor. Hisar çay seti ile ara öğünleriniz için lezzetli ve estetik sunumlar yapabilirsiniz. Tüm bu mutfak gereçlerinin bir arada bulunduğu ve oldukça ekonomik olan Hisar çeyiz seti çeşitleri de çeyiz hazırlığında olanlara yardımcı oluyor. Kullanılan malzemeleri, boyutları ve diğer teknik özellikleri Hisar mutfak ürünleri fiyat belirlemede doğrudan etkide bulunur. Tüm mutfak gereçlerine Mutfak Gereçleri kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hisar
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (13)
3 Er (1161)
7numara (249)
A-design (82)
AA PLASTİK (644)
Acar (4484)
Acassia Home (255)
Activex (97)
Acura (127)
adalinhome (33)
Adell (785)
Adore (84)
Aircool (33)
AKA (95)
AKASYA (27)
AKCAM (74)
Akdeniz (383)
Akel (48)
AKS (261)
Aksu (84)
Alaca (34)
Alessia (54)
ALEV (51)
Alevli (20)
Alf (53)
Alfi (15)
Almond (49)
ALPER (96)
Altınbaşak (521)
Alwado (14)
Amboss (332)
AMT (123)
Argem (33)
Ariete (16)
Arin (48)
Armada (26)
Arnica (14)
Aroni (36)
AROX (261)
ARTAÇ (30)
Arte Home (29)
Aryıldız (1363)
Arzum (39)
Arçelik (277)
Assos (14)
ASUDE (41)
Atadan (51)
atasoy (20)
Avatherm (101)
Avcı (132)
AXENTİA (32)
AYDO (37)
Badya (14)
Balerina (17)
Bambum (3979)
Bastonlu (341)
Başak (709)
BeeChef (17)
BekBars (129)
Benimkupam (47)
Berghoff (637)
BERLİN (59)
Bernardo (31)
Best (101)
Betsy (44)
Beurer (62)
Bi Home (24)
bialetti (92)
Biev (393)
Biggshop (36)
BİSETTİ (28)
Bluehouse (55)
Bondy (28)
BONERA (180)
Bonera (18)
Bonna (379)
BORA (506)
Borcam (88)
Bosphorus (75)
Boğaziçi (172)
Brabantia (54)
Brioni (196)
Brita (50)
Budayeni (27)
Buffer (238)
BURSEV (93)
By Selim (16)
Börner (18)
Cafemarkt (16)
Canba (79)
Cancan (33)
Cas (20)
Casasi (20)
Caso (33)
Cem (223)
Cemile (254)
Ceylin (135)
CHEEFPLUS (42)
CHEFPLUS (27)
Cinox (20)
COHO Objet (15)
Cole & Mason (197)
Cookbella (30)
Cooker (1321)
Cosiness (375)
Cralex (21)
Culinare (59)
Cunill (25)
Cvs (206)
Dalgıç (108)
Dami (69)
Day Co (22)
DECOCIA (45)
DECORITA (127)
Decostyle (309)
Decovetro (87)
Defne (14)
Dekor (196)
Dekor Kmaz (15)
Deniz (14)
Depa (223)
Destan (20)
Diamond (58)
(147540)
Dolly (79)
Dore (20)
Dr Fool (85)
Dr. Fool (31)
DU (193)
Dudson (15)
Dündar (23)
Easy Bag (21)
Easy Deasy (30)
Ebru Metal (89)
ECE METAL (71)
Eco (39)
Ege (47)
Egehome (18)
Elegant (36)
Elfini (21)
EMİR (35)
Emsa (140)
Emsan (2805)
Emsies (15)
Epicurean (58)
Epinox (364)
Erdem (48)
Esse (145)
Esse Home (69)
estela (28)
Eternity (21)
Euro Flora (21)
Ev+ (20)
Eva (150)
Evelin (40)
Evelle (25)
Evimsaray (285)
Evle (656)
Evmotex (86)
Evox (14)
Evren (89)
EWs (3957)
F.DICK (252)
Fagus Wood (30)
Fakir (31)
Falez (605)
Fame Kitchen (399)
Fantom (87)
Fidex Home (144)
FİSKO (19)
Fissler (540)
Fizz Saver (17)
Flora (116)
FLOSOFT (49)
FMS (317)
Fontignac (37)
FREECOOK (163)
Fresh Life (28)
FUCCİ (15)
GAT (20)
Gaya Stone (15)
Gift Cloud (114)
GLASSCO (38)
Globy (254)
Glore (188)
Goldmaster (109)
Gondol (485)
Grandeur (45)
Granit (32)
Greenpan (15)
Gusto (19)
GÖKDENİZ (27)
GÖNÜL (486)
Gülsan (881)
GÜNEŞ (55)
GÜRALLAR (868)
Hafele (191)
Happy Chef (28)
Hario (100)
Hascevher (151)
Hemaks (32)
HEREVİN (832)
Hiper (135)
Hira (335)
Hisar (496)
Hobby (65)
Hobby Life (975)
Hoby Life (119)
Homend (30)
Hulusi (30)
ICF (30)
ihouse (30)
illa (26)
Illy (18)
İnci Çelik (110)
INDEKOR (14)
inter çelik (202)
İnterlife (37)
İpek (220)
IVO (137)
Joie (33)
Jumbo (430)
Kahramanlar (974)
KAI (102)
Kaiser (57)
Kale (138)
Kampanya (23)
Kanca Ev (249)
Kancaev (23)
KAPP (733)
Kara Kedi (181)
Karaca (2388)
Kayalar (556)
Keramika (961)
Kılıçlar (116)
King (20)
Kis (34)
KLT (162)
Kochblume (69)
Kokosh Home (124)
Koleksiyon (476)
Korkmaz (3828)
KOSOVA (906)
Kozanat (48)
Kreamaison (17)
Kroma (29)
Kuban (14)
Laisy (30)
Lalezar (80)
Laliano (14)
LAV (261)
Lav (108)
Lava (621)
Lavi Home (32)
Lavin (179)
LAVİN (96)
Lazoğlu (661)
Leggno (38)
leydi (26)
Leylaki (130)
Lider (91)
Lock&Fresh (21)
LokmanAVM (27)
Lotus (169)
LoveQ (17)
Lucahome (35)
Lucky Art (392)
Luminarc (315)
LUX PLASTIC (630)
Lux Seri (16)
luyano (187)
Marianna (49)
Marob (94)
Master (148)
MATFORHOME (41)
Mehtap (260)
MENBA (70)
Menzir (49)
Mercan (76)
Mespho (651)
Metaltex (62)
MICRA (58)
Midori (24)
MIEN (186)
Mikasa Moor (290)
Miniso (56)
Miras (17)
Moonstar (50)
Motta (24)
MUKKOHOME (56)
NadaCrafts (24)
Narin (189)
Nehir (1622)
Neoflam (71)
Netlon (79)
Neva (888)
NEW LİFE (58)
Nilayen (28)
Nilşah (103)
Noble Life (128)
NUR (26)
Obje (70)
OKYANUS (97)
OLKAR (17)
Omak (32)
OXO (235)
Palex (53)
Papilla (231)
PATİSSE (25)
PAÇİ (958)
Paşabahçe (9345)
Pedrini (15)
PENGUEN (1831)
PEROTTİ (1129)
Perotti (46)
Peugeot (62)
Pingi (110)
Pink&More (33)
Pip Studio (76)
Pirge (2158)
PlastArt (253)
PM (39)
POLOSHEF (247)
Poppy (21)
PORLAND (1437)
Porsima (32)
Pratigo (25)
Premier (28)
Prima Nova (54)
Primanova (429)
Pyrex (316)
Q Too (75)
Qedi (57)
Quirky (14)
Ratolye (20)
Rem (27)
Remetta (211)
Reoona (99)
Retinashop (674)
Rooc (197)
Rose (39)
Rowenta (215)
S Box (14)
Saban (368)
SADE (26)
Saflon (76)
San Miguel (40)
SARAL (74)
SARİNA (45)
Savaşan (56)
SCHAFER (2467)
SENA (85)
ShuEv (22)
SİGMA (117)
Silver (185)
Sima (16)
Simax (125)
Sinbo (161)
SMC (16)
Sofram (132)
SoftBowl (27)
Solingen (226)
Star (247)
Staub (68)
STİLEVS (23)
STİLLO (16)
SUNCOOK (260)
Sunplast (25)
Sürbisa (1455)
Sürel (74)
T Design (21)
Taboo (15)
TantiToni (912)
Tantitoni (447)
Taç (1353)
Tefal (884)
Tekbir (169)
Tekno-Tel (187)
TEKNOPET (43)
Tepe Home (48)
Tercih (175)
The Mia (1526)
ThermoAd (261)
Thermoad (20)
Titiz (502)
Tonka (14)
Tramontina (599)
TRE SPADE (29)
Trio (47)
Tripod (26)
Tupperware (2392)
Turkuaz (97)
Ultimate (15)
Ultraform (139)
ULUTAŞ (174)
URVE (104)
Urve (15)
UTYAWOOD (71)
Uğur (41)
Vadi (45)
Varan (46)
verda (69)
Vestel (85)
Victorinox (2381)
VIDREX (30)
Violet (39)
Vivas (38)
Vomex (20)
Waterpow (24)
Waybe (14)
WMF (534)
woodenplus (15)
woodywood (35)
WÜSTHOF (22)
XTS (23)
Yargıcı (52)
YAĞMUR (16)
Yetkin (195)
YİĞİT (226)
Yiğitsan (25)
YNS (110)
Your Home (48)
Zembu (74)
Zenker (15)
Zensan (28)
Zethome (87)
Zeyve (57)
ZL (168)
ZMdecor (38)
Zwilling (731)
Zyliss (232)
Zücev (1061)
Çakır (16)
Çırağan (25)
Özkent (186)
Şan (171)
Şehzade (75)
ŞİŞECAM (198)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(15)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(36)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (66)
ve üzeri (68)
ve üzeri (68)
ve üzeri (68)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL