Filtreleri Temizle
Marka
Tupperware

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Lav
EWs
Oms
Wmf
Oxo
Cem
Ews
LAV
OMS
WMF
Klt
Aka
Eda
Fms
Mir
FMS
Cvs
KLT
-
Amt
Eva
Sas
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mutfak Gereçleri

için 697 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tupperware Mutfak Gereçleri

Mutfak gereçleri, birbirinden eşsiz lezzetler yaratırken kolaylık sağladığı gibi bu ürünlerin muhafazası noktasında da yardımcı olur. Gıdaların eşsiz lezzetlere kavuşmasına ve yanı sıra bu lezzetlerini ve tazeliklerini ilk günkü kalitesinde muhafaza edebilmesine yardımcı olan mutfak gereçleri, Tupperware güvencesiyle üretiliyor. Tupperware mutfak gereçleri sayesinde mutfakta çalışmak daha keyifli ve daha eğlenceli hale geliyor. Mutfaklarda yemek hazırlama, pişirme, servis, saklama ve düzenleme gibi işlemlerde yardımcı olan temel mutfak gereçlerini üreten Tupperware ile lezzetler her zaman taze kalıyor. Saklama kapları, doğrayıcılar, yağlık vb. ürün yelpazesi ile mutfakta her an ihtiyaç duyulabilecek temel gereçler ve yardımcı ürünler üretiyor.

Tupperware Mutfak Gereçleri ile Mutfaklarda Kolaylık

Tupperware Mutfak Gereçleri ile Mutfaklarda Kolaylık

Yemek hazırlama ve pişirme sürecinden, ürünlerin muhafazasına kadar her bir aşamada mutfak gereçlerine ihtiyaç duyulur. Mutfak Gereçleri ile hızlı ve kolay bir şekilde ürünleri işleyebilmek mümkün olduğu gibi aynı zamanda da bunları sağlıklı ve taze bir şekilde muhafaza edebilmekte mümkün oluyor. Tupperware kalitesiyle üretilen hafif ve fonksiyonel mutfak gereçleriyle birlikte mutfaklarınıza renkte katabilirsiniz. Rengarenk tasarımları ile fonksiyonları kadar görsellikleri ile de dikkat çeken Tupperware mutfak gereçlerinde özellikle sıvı ürünlerin muhafazası için özel ürünler bulunuyor. Yağ gibi sıvı formdaki ürünlerin hem muhafazası hem de kullanımı noktasında önemli kolaylıklar sağlayan ürünler, günümüzde mutfaklarda yaygın olarak kullanılıyor. Tupperware yağdanlık ile tüm yağ çeşitlerini ayrı ayrı muhafaza ederken, kullanımda da kolaylık kazanabilirsiniz. Çok rahat bir şekilde yemeklerinize ve salatınıza yağ ilavesi yapabilmenize yardımcı olan Tuppware yağlık ürünü rengarenk görsellikleriyle de avantaj sağlıyor. Farklı renk seçenekleri ile her yağ türünü karıştırmadan, rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Sofralarınıza renk katacak ürünlerden birisi olan sürahi modellerinde de zengin renk çeşitliliği bulunuyor. Çok hafif yapıya sahip plastik malzemeden üretilen rengarenk Tupperware sürahi modelleri hem kullanım kolaylığı hem de estetik bir görünüm sunmaktadır. Sıvı ürünlerin muhafazası ve taşınması noktasında Tupperware rengarenk ürün yelpazesinde su şişeleri de dikkat çekiyor. Dış darbelere karşı dayanıklı, hava ve sıvı geçirmeyen özelliğe sahip olan plastik malzemeden üretilmiş Tupperware su şişesi modelleri ile suyunuzu özel bir şekilde her yere taşıyabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için farklı renk seçenekleri mevcut olan su şişeleri sayesinde seyahatleriniz ya da spor aktiviteleriniz için her zaman suyunuzu yanınızda bulunabilirsiniz. Tupperware şişe modellerinde sadece su değil meyve suyu gibi diğer sıvıları da muhafaza edebilir ve tüketebilirsiniz. Özellikle de doğrudan rahat tüketim amaçlı olarak geliştirilmiş ağızlık yapısına sahip Tupperware suluk modelleri sayesinde her türlü sıvıyı rahatlıkla tüketebilirsiniz. Özel olarak dizayn edilen ağız yapısı sayesinde şişeyi açmak zorunda kalmadan her zaman hijyenik ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Özel ağızlık tasarımına sahip Tupperware matara modelleri sadece çocuk ve gençler için değil her yaş grubunun genel aktiviteleri için üretilmiştir. Böylelikle her zaman çantada veya elde rahatlıkla taşınabiliyor. Sıcak içeceklerinizin sıcaklığını uzun süre koruyabilen Tupperware termos modelleri de içecek keyfinizi her yere taşıyor.

Rengarenk Tasarımlarıyla Tupperware Mutfak Gereçleri

Rengarenk Tasarımlarıyla Tupperware Mutfak Gereçleri

Sıradan ve klasik mutfak gereci tasarımlarından sıkılmış ve mutfağınızda daha fazla renk arzuluyorsanız Tupperware’ nin rengarenk tasarımlara sahip mutfak gereçleri tam size göre. Turuncu, mor, sarı, yeşil, pembe ve daha pek çok renk çeşitliliğinde tasarlanmış olan mutfak gereçleri ile mutfağınızda renk çeşitliliğini sağlayabilirsiniz. Dikkat çekici renkleri ve tasarımları ile sadece fonksiyonuyla sınırlı kalan bir kullanım şekli sağlamıyor. Bu yüzden günümüzde daha enerjik mutfak dekorasyonu ve atmosferi yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri Tupperware ürünleri yönünde oluyor. Geniş ürün çeşitliliği arasında öne çıkan ve tüm ürünlerin çok daha uzun süre ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde muhafaza edilmesini sağlayan Tupperware saklama kabı modelleri bulunuyor. Yemek, çorba, tatlı ve salata gibi her türlü gıdanın rahatlıkla saklanabileceği farklı büyüklüklerde model çeşitliliği bulunuyor. Hava geçirmez kapağı pratik bir şekilde açılıp, kapatılabiliyor. Farklı büyüklüklere sahip olan Tupperware saklama kapları düz plastik renkli kutu ve rangerank kapak tasarımlarında üretiliyor. Ayrıca hem kutusu hem de kapağı farklı renklerde olan çeşitlerde sunuluyor. Böylelikle tüm ürünleri birbirleriyle karıştırmadan daha kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Sofraların vazgeçilmezi ekmeklerin muhafaza her zaman oldukça zorlu olmuştur. Çok kısa sürede içerisindeki su miktarını kaybederek sertleşen, bayatlayan ve küflenen ekmekler çöpe atılmak zorunda kalıyor. İşte bu tip bir israfın önüne geçilebilmesi için Tupperware tarafından tasarlanmış olan hava geçirmez özellikli ekmeklikler bulunuyor. Rengarenk tasarımlarıyla Tupperware ekmeklik modelleri hem mutfağınıza renk katacak hem de ekmeklerinizi daha uzun süre taze tutacak. Kaliteli malzemeden üretilen ekmeklikler çok uzun süre sık açılıp, kapatılsa dahi kapağının işlevini kaybetmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu sayede ekmekleriniz için uzun yıllar son derece hijyenik ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca farklı boyutları ile hem mutfak tezgahı boyutlarına hem de kullanım yoğunluğu ihtiyacınıza da yanıt veriyor.

Tupperware Mutfak Gereçleri ile Özel Sunumlar Yapın

Tupperware Mutfak Gereçleri ile Özel Sunumlar Yapın

Hayatınızın her yerine kolaylıklar getiren Tupperware mutfak ürünleri eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Günün en önemli öğünü olan kahvaltılarınızda servisi çok portatif ve çok estetik biçimde yapabilmenize yardımcı olacak kahvaltılık modelleri de zengin Tupperware ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. Tupperware kahvaltılık modelleri farklı hazne ve bölüm sayıları ile hem servis yaptığınız ürün çeşidi sayısına hem de servis yaptığınız kişi sayısına göre en uygun miktarda kullanıma olanak veriyor. Bu sayede kahvaltı servislerinizi hem pratik hem de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da üzerinde bulunan özel kapak yapısı sayesinde kahvaltılıklarınızı buzdolabında kahvaltılık içerisinde daha sağlıklı ve daha portatif biçimde muhafaza da edebilirsiniz. Servisleriniz için önemli ürünlerden olan şeker kaplarında da Tupperware birbirinden zengin ürün seçenekleri sunuyor. Tupperware şeker kapları ile birlikte sayesinde şekerlerinizi birbirinden dikkat çekici servis ürünleriyle servis edebilirsiniz. Mutfağınızda et, sebze, ekmek ve diğer ürünleri keserken zorlanmamanızı sağlayacak Tupperware doğrayıcı ürünleri de önemli bir kolaylık sağlıyor. Paslanmaz ve keskin bıçak yapısına sahip olan doğrayıcılarla her ürünü zorlanmadan ve uygun şekillerde rahatlıkla kesebilirsiniz. Sebzelerinizi rendelerken size yardımcı olacak Tupperware rende modelleri de zengin rende bölümü seçeneklerine sahiptir. Pratik kullanım sunan tek taraflı portatif rende modelleri bulunurken, iki taraflı ve hatta dört taraflı birden fazla rende tipi seçeneğine sahip modelleri de bulunmaktadır. Böylelikle rendeleyeceğiniz ürünün hangi boyutlarda olmasını istiyorsanız o sonucu alabilirsiniz. Tupperware beslenme kutusu ile çocuklarınızın okul ve diğer yerlerde beslenmelerini asla atlamamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yediği her şeyi denetim altında tutabilirsiniz. Her türlü gıda için farklı tasarım özelliklerinde üretilmiş beslenme kutuları bulunuyor. Tupperware bölmeli beslenme kutusu ile meyve, sandviç ve içecekleri uygun muhafaza koşullarında saklayabilmenize yardımcı olur. Kaliteli malzeme, geniş fonksiyonellik ve uzun ömürlü kullanılabilirliği ile dikkat çeken Tupperware ürünleri oldukça ekonomiktir. Mutfaklardaki her türlü ihtiyaca yanıt verecek ürün çeşitleriyle Tupperware fiyatları birbirinden önemli fiyat farklılıklarına sahiptir.