TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karaca, Mutfak Gereçleri

için 3,134 sonuç bulundu.
Renk seçiniz

Karaca Mutfak Gereçleri

Mutfaklarınızın vazgeçilmez parçaları arasına giren ürünleri ilde dikkatleri fazlasıyla üzerine çeken Karaca mutfak gereçleri, yemeklerinizin kolaylıkla hazırlanmasına, saklanmasına ve çeşitli şekillerde sunulmasına yardımcı olan işlevsellikleri ve şık tasarım yapıları ile birçok kullanıcıyı etkileyebilmeleri ile memnuniyet yaratıyor. Çeşitli renk yapısında sizlerin karşısına çıkan Karaca mutfak gereçleri, salata servis setinden tencere takımlarına, Karaca çeyiz seti çeşitlerinden saklama kaplarına olmak üzere birçok farklı üründen oluşması ile biliniyor. Birçok aşçının mutfakta daha verimli zaman geçirmesini sağlayan Karaca mutfak gereçleri, birçok evde konforu arttırabilmesi ile çeşitli hanımların gözdesi oluyor. Basit parça yapısından set modellerine olmak üzere çeşitli kullanışlılıklara sahip olan Karaca mutfak gereçleri, mutfaklarınıza görsel katkılar sunması bakımından da öne çıkıyor.

Karaca Mutfak Gereçleri Mutfaklarınıza Konfor Vadediyor

Karaca Mutfak Gereçleri Mutfaklarınıza Konfor Vadediyor

Göze hoş gelen zarif tasarım yapıları ve estetik tarzları ile birçok kullanıcının konforlu mutfak gereçleri deneyimi yaşamasını sağlayan Karaca, günlük kullanımlara uygun çeşitli Karaca kahvaltı takımları ile memnuniyet yaratması ile dkkatleri çekiyor. İçerisinde çay bardağı, çay kaşığı, kase, tabak ve çeşitli mini baharatlık modelleri olmak üzere çeşitli parça yapıları bulunan markanın kahvaltı takımları, sizlerin günlük kullanımlarına uygun olarak sunulan mutfak gereçleri arasında bulunmaları ile öne çıkarken, çeşitli yemek takımlarından oluşturulan parçalar ise, günlük ya da özel konuk davetlerinin vazgeçilmezi olabilen parçalardan oluşturulup sizlere sunulabiliyor. Karaca kahvaltı seti modelleri, çay bardağı dışında özelçay fincanlarından oluşturulan desenli stilleriyle de kahvaltılarınıza ekstra görsellik sunabiliyor. Elde ya da makinelerde kolaylıkla yıkanabilen Karaca kahvaltı takımları, her detayı düşünülmüş ve çeşitli sayılardan oluşturulan set yapıları ile sizlerde memnuniyeti kolaylıkla sağlıyor. İçerisinde genel olarak çeşitli yemek, pasta ve servis tabaklarının, kahve ve fincanlarının, çeşitli baharat kullanım parçalarının ve kapaklı çorbalıkların bulunduğu Karaca yemek takımları, birçok farklı parça modelinden oluşturulmaları ile beğenilerin ve övgülerin odak noktası oluyor. 24, 58, 60, 86 parça olmak üzere çeşitli Karaca yemek takımı modelleri bulunuyor. Klasik ve sade renk yapısında bulunduğu gibi, renkli desen ve özel tasarımlara da sahip olabilen Karaca mutfak gereçleri, birçok ev sahibinin prestijli konuk ağırlamasını sağlamaları bakımından ön plana çıkıyor. Birçok kullanıcı tarafından çokça talep edilen Karaca mutfak gereçleri arasında bulunan yemek takımı setleri, birçok sofranın vazgeçilmezi olmayı sürdüren tarzlarıyla seçkin yapılarda sizlerin kullanımına sunuluyor. Çeşitli Karaca çeyiz setleri arasında da yer bulan Karaca yemek takımları, tabak çevrelerini süsleyen dikkat çekici detaylar ile sizlerin keyfili yemek yemesine olanak tanıyor. Karaca granit tencere, Karaca çelik tencere, çaydanlık, kahvaltı takımı, çatal bıçak kaşık takımı ve çeşitli mutfak makineleri olmak üzere çeşitli Karaca mutfak ürünleri, Karaca markasının çeyiz setleri arasına giriyor. Birçok eş adayı için son derece önemli ola Karaca mutfak gereçleri, birçok farklı kullanışlı ürün yapısı ile evlilik sonrası hayatı kolaylaştırmaları ile biliniyor.

Karaca Mutfak Gereçleri Alternatif Modelleri ile Sizlere Memnuniyet Veriyor

Karaca Mutfak Gereçleri Alternatif Modelleri ile Sizlere Memnuniyet Veriyor

Kullanıcılarına sunduğu zengin donanımlı mutfak gereçleri ile fazlaca memnuniyet yaratan Karaca mutfak gereçleri, salata servis seti, tencere seti, baharat değirmeni, cam saklama kapları, kavanoz setleri, çöp kutusu ve Karaca baharat takımı olmak üzere birçok ürün modeli ile sizlerin karşısına çıkıyor. Mutfaklara kolaylık ve konfor sağlayan Karaca mutfak gereçleri, birçok farklı ürün ile tüm evlerin eksiksiz mutfak yapısına kavuşmasını sağlıyor. İşlevselliklerinin yanı sıra, oldukça şık görüntülere sahip olmalarıyla da dikkatleri çeken Karaca mutfak gereçleri, birçok ev hanımının en büyük yardımcısı oluyor. Parlak ve gösterişli yapılarda olduğu gibi, daha sade, klasik ve mütevazı tarzlarda da sizlerin kullanımına sunulan Karaca mutfak gereçleri, günlük kullanımlara uygun yapısı ile aileleriniz ile beraber kullanabileceğiniz çeşitli kahvaltı, yemek ve Karaca çay seti modelleri ile karşınıza gelebiliyor. 24 parçadan oluşabilen mütevazı modelleri ile 84 parçalık geniş set yapılarıyla da sizlerin kullanımına sunulabilen Karaca çatal bıçak takımı modelleri, birçok kullanıcı için en önemli olan mutfak gereçleri arasına giriyor. İçerisine çeşitli yemek ve tatlı kaşığı, çatalı ve bıçağı giren markanın çatal bıçak kaşık takımları, birçok evin en önemli mutfak gereci ihtiyaçları arasında bulunmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2, 4 ve 6 kişilik yapıda bulunabilen Karaca fincan takımları, çeşitli büyüklüklerde ve renk yapısında bulunmaları ile zenginlik yaratıyor. Fincan altlıkları ile sizlere sunulan markanın fincan takımları, turkuaz, bordo, kırmızı, mavi, yeşil olmak üzere çeşitli renk alternatifleri ile oluşturuluyor. İnce detaylı motifleri ile nostaljik tarzları sizlere doyasıya yaşatan modellere sahip olabilen Karaca fincan takımları, porselen malzeme yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı kulp stillerine sahip olan fincan takımları, modern ve yenilikçi çizgiler ile üretilen modelleriyle de var olduğunu kanıtlıyor. Cam kapaklı, sağlam kulplu ve sağlıklı yapıya sahip olan Karaca granit tencere seti modelleri, yanmaya karşı son derece kuvvetli tencere yapısında sizlere üretiliyor. Satın almak istediğiniz ürün modelinin kullanım amacına ve ürünün özelliklerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılan Karaca mutfak gereçleri, birçok farklı üründen oluşturulup sizlere sunulması ile biliniyor.

Karaca Mutfak Gereçleri Çeşitli Ürün Detayları ile Karşınıza Çıkabiliyor

Karaca Mutfak Gereçleri Çeşitli Ürün Detayları ile Karşınıza Çıkabiliyor

Mutfaklarınızda çeşitli gıda maddelerini kolay ve güvenli biçimde kesmenizi sağlayan kullanışlı Karaca bıçak seti modelleri bulunuyor. 3’lü, 5’li ya da 6’lı set halinde bulunabilen markanın bıçak setleri, içerisinde dilimleme, soyma, doğrama, şef bıçağı ve ekmek bıçağı olmak üzere çeşitli parçalar bulunan Karaca bıçak seti modelleri, birçok yemeğin daha kolay yapılabilmesine olanak sağlıyor. Yüksek performanslı yapıları ile aynı zamanda sizlere zaman kazandıran markanın sivri ve kullanışlı bıçak setleri, birçok mutfağın olmazsa olmaz ürünleri arasında gösteriliyor. Farklı renk ve tasarımları, değişik kulpları ve çeşitli görüntüleri ile dikkatleri çeken Karaca çaydanlık modelleri, porselen ya da tamamen metal modellere sahip olabilmeleri ile birçok kullanıcının dikkatini fazlaca çekiyor. Porselen modelleri çeşitli çiçek ve nakışlı motiflerinden oluşturulan markanın çaydanlık modelleri, metal yapıya sahip çaydanlık ürünleriyle de kullanıcılarına parlak görselliği ile geliyor. Alt ve üst çaydanlık tipinde sizlere takım olarak sunulan Karaca çaydanlıklar, birbirleri ile aynı renk uyumuna sahip olabildikleri gibi farklı tasarımlarla da zenginleştirilip, sizlere sunulabiliyor. granit ve çelik malzemeden yapılmış olan modelleri ile birçok kullanıcısının mutfağına dayanıklı ürünler olarak sunulan Karaca tencere modelleri, uyumlu kapakları ve şık tasarımlarıyla kullanıcılarının ilgi odağı oluyor. Düdüklü ya da klasik modelleriyle sizlerin en lezzetli yemeklerinin oluşmasına katkı sunan Karaca tencere modelleri, seramik yüzeye sahip iç malzemesi ile dikkatleri çeken domates şekilli tencere modeliyle de ilgilerin odağı olup, sıra dışı tarzların oluşmasına katkıda bulunuyor. Karaca mutfak gereçleri, temel malzemelerden oluşturulabildiği gibi sizlere kolaylık sağlayan özel çeşitleriyle de sizlerin kullanımına sunuluyor. Çeşitli kavanoz seti modelleri ve saklama kapları, birçok yemeğin ya da gıda maddesinin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda korunabilmesini sağlayan yapıları ile memnuniyet yaratırken, set halinde yapıları ve birbiri ile uyumlu tasarımları ile kullanıcılarını sevindiriyor. Çeşit keklerin istenilen büyüklükte ve şekillerde oluşmasını sağlayan Karaca kek kalıbı modelleri, yanmaya ve yapışamaya dayanıklı yapısı ile çeşitli keklerin göze hoş şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Silikon ya da metal şekilde malzeme yapısı ile sunulan kek kalıpları,lezzetli ve güzel şekilli keklerin oluşmasını sağlayan Karaca mutfak gereçleri arasında olmaları ile memnuniyet sağlıyor. Mutfağınıza konfor, yenilik ve kullanışlılık katacak Karaca Mutfak Gereçlerini satın almanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Karaca
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

3 Er (1469)
7numara (231)
AA PLASTİK (502)
Acar (4490)
Acassia Home (305)
Activex (84)
Acura (76)
Adell (180)
Adore (27)
Aircool (15)
AKA (62)
AKASYA (108)
AKCAM (51)
Akdem (104)
Akdeniz (218)
Akel (46)
AKS (55)
Aksu (200)
Al Marka (13)
Alaca (33)
Alessia (18)
ALEV (39)
Alevli (14)
Alf (29)
Alfi (24)
Allaturca (12)
Allcino (15)
Allware (18)
Almond (51)
ALPER (56)
Altın (41)
Altınbaşak (517)
Amboss (178)
AMT (112)
Apex (18)
Apfel (6)
apricot (8)
AREA (13)
Argem (26)
Ariete (8)
Arin (34)
Armada (80)
Arnica (24)
Aroni (39)
AROX (268)
ARTAÇ (25)
Arte Home (29)
Aryıldız (1575)
Arzum (48)
Arçelik (167)
ASTROSHOP (47)
ASUDE (74)
Atadan (169)
Atermit (9)
Atölye F (7)
Avatherm (63)
Avcı (116)
Avec (11)
AXENTİA (32)
AYDO (20)
AĞAÇTANYA (133)
Badya (17)
Balerina (14)
Balzer (16)
Bambi (7)
Bambum (5044)
Bastonlu (457)
BAUMER (10)
Başak (753)
Beko (11)
BERAT (8)
Berghoff (595)
BERLİN (75)
Bernardo (38)
Beros (21)
Best (89)
Betsy (34)
Beurer (41)
Biev (574)
Biggshop (49)
Biricik (8)
Biriz (8)
BİSETTİ (99)
BISETTI (6)
Bondy (36)
BONERA (152)
Bonna (707)
BORA (144)
Borcam (123)
Bosphorus (107)
Boğaziçi (77)
Brabantia (19)
Brioni (263)
Brita (73)
Budayeni (224)
BURSEV (104)
BWT (39)
By Selim (18)
Börner (33)
Cafemarkt (19)
Canba (111)
Cancan (53)
Cas (16)
Caso (11)
Castimo (13)
Cem (329)
Cemile (287)
Cerve (6)
Ceylin (255)
CHEEFPLUS (40)
CHEFPLUS (23)
Cinox (10)
Cole & Mason (198)
Conti (8)
Cookbella (34)
Cooker (1433)
Cookplus (15)
Cosiness (514)
Culinare (87)
CuteChef (6)
Cvs (133)
Dalgıç (109)
Dami (57)
Day Co (14)
DECORITA (35)
Decostyle (233)
Defne (13)
Dekor (124)
Dekorix (13)
Delonghi (6)
DEMSAN (7)
Depa (240)
Destan (31)
Diamond (43)
Dispo (23)
(139650)
(27)
Dolly (69)
Domo (12)
Dore (12)
Doğrular (18)
Dr Fool (86)
Dr. Fool (26)
DU (17)
Dudson (15)
Duru (25)
Dündar (16)
ECA (13)
ECE METAL (116)
Ecem (11)
EcHome (8)
Eco (29)
Efe Salih (12)
Ege (57)
Egehome (13)
Elegant (47)
EMİR (55)
Emsa (183)
Emsan (2976)
Emson (13)
Epicurean (61)
Epinox (18)
Erdem (68)
Ersağ (15)
ESF (16)
Esse (65)
Esse Home (21)
estela (14)
Esty (6)
Eternity (27)
Eternum (8)
Euro Flora (45)
Ev+ (27)
Eva (136)
Evelin (41)
Evelle (26)
Evimsaray (388)
Evita (7)
Evka (18)
Evle (522)
Evox (9)
Evren (74)
evstyle (11)
EWs (251)
ExTRA (6)
F.DICK (170)
Fackelmann (32)
Fagus Wood (32)
Fakir (26)
Falez (516)
Fame (11)
Fame Kitchen (416)
Fantom (7)
FENERIUM (8)
Ferre (8)
Fidex Home (200)
FİSKO (12)
Fissler (451)
Fizz Saver (24)
Flora (64)
FLOSOFT (17)
FMS (212)
Fonstyle (11)
Fontignac (65)
FREECOOK (168)
Fresh Life (33)
FUCCİ (11)
Galaxy (14)
GAT (7)
Gaya Stone (12)
Gift Cloud (25)
GizHome (25)
Gkn (9)
GLASSCO (22)
Globy (198)
Glore (457)
GOLDEX (10)
Goldmaster (76)
Gondol (565)
Grandeur (50)
Granit (137)
Gusto (17)
GÖNÜL (513)
Gülsan (852)
GÜNEŞ (59)
GÜRALLAR (1337)
Hafele (162)
Happy Chef (23)
Hario (28)
Hascevher (341)
Hecha (39)
hediyepiri (21)
Hemaks (39)
HEREVİN (684)
Hiper (153)
Hira (63)
Hisar (423)
Hobby (91)
Hobby Life (963)
Homend (32)
Hüner (10)
ICF (27)
İdevit (26)
ihouse (24)
İlgi (9)
Illy (11)
Imperia (24)
İMPERİA (7)
İnterlife (53)
İpek (289)
IVO (130)
Jetoon (35)
Joie (32)
Jumbo (519)
KAHLA (15)
Kahramanlar (637)
KAI (129)
Kaiser (61)
Kale (118)
Kampanya (13)
Kanca Ev (352)
Kancaev (25)
KAPP (707)
Kara Kedi (186)
Karaca (3134)
KARADOĞAN (13)
Karia (6)
Kayalar (382)
Keramika (1088)
Kılıçlar (655)
King (33)
Kis (32)
KLT (52)
Kochblume (77)
Kokosh Home (147)
Koleksiyon (755)
Komo (10)
Korkmaz (4054)
KOSOVA (966)
Kozanat (50)
Kristal (8)
Kroma (27)
KURT (6)
Lady (23)
Laisy (29)
Lalezar (60)
Laliano (12)
Lava (326)
Lavi Home (37)
Lavin (214)
LAVİN (76)
Lazoğlu (607)
Leoplus (11)
LG (8)
Lider (38)
LİLY (9)
LokmanAVM (53)
Lotus (139)
LoveQ (12)
Lucahome (39)
Lucky Art (469)
Luminarc (339)
Lux Seri (9)
luyano (130)
Marianna (11)
Marob (71)
Master (193)
Mehtap (238)
MENBA (54)
Menzir (46)
Mercan (22)
Mespho (1481)
Metaltex (78)
Michelino (6)
MICRA (54)
Microwood (9)
Midori (27)
MIEN (128)
Mikasa (33)
Mikasa Moor (374)
Mira (11)
Miras (19)
Miss Gaya (6)
Moneta (14)
Moonstar (41)
Motta (19)
MUKKOHOME (53)
Myebi (6)
NADACRAFTS (26)
Narin (380)
Nehar (11)
Nehir (1581)
Nell (9)
NETAKS (9)
Netlon (70)
Neva (804)
NEW LİFE (13)
Nilayen (16)
Nilşah (105)
Noble Life (145)
NUR (26)
Obje (56)
OKYANUS (97)
OLKAR (15)
Omak (9)
Omca (6)
OMS PASLANMAZ (1035)
ONUR (8)
Opema (9)
Oscar (12)
OXO (135)
PAKTEL (28)
Palex (26)
Papilla (235)
PAREX (20)
Patiskha (78)
PATİSSE (77)
PAÇİ (741)
Paşabahçe (9481)
Pedrini (22)
PENGUEN (1546)
Pera (7)
PEROTTİ (712)
Peugeot (63)
Peugot (8)
Philips (8)
Pink&More (19)
Pirge (2753)
Pırlanta (8)
PlastArt (115)
PM (49)
POLOSHEF (232)
Poppy (6)
PORLAND (1611)
Pratigo (16)
Premier (54)
Prima Nova (72)
Primanova (484)
Pyrex (164)
Q Too (40)
Qedi (91)
Quirky (12)
Raks (9)
Ratolye (25)
Rem (31)
Remetta (238)
RENGA (14)
Retinashop (430)
REVOL (11)
Rooc (291)
Rose (17)
Rulopak (8)
S Box (7)
Saban (207)
Sabe (8)
SADE (15)
Saflon (126)
San Miguel (20)
SARAL (7)
SARİNA (45)
Savaşan (65)
SCHAFER (2232)
SENA (82)
Seryat (7)
SİGMA (166)
Silit (10)
Silver (192)
Sima (11)
Simax (120)
Simay (21)
Sinbo (104)
SMC (13)
Smith’s (12)
Sofram (69)
SoftBowl (17)
Songfa (8)
Star (159)
Staub (69)
Stilea (13)
STİLEVS (16)
STİLLO (38)
Stone (7)
SUNCOOK (242)
Sürbisa (2008)
sürel (51)
SÜZEN (12)
T Design (48)
Taboo (15)
TantiToni (807)
Tantitoni (364)
Taç (2152)
Tba (14)
Tefal (1084)
Tekbir (102)
Tekno-Tel (217)
TEKNOPET (30)
Tepe Home (57)
Tercih (21)
Tescoma (80)
The Mia (1503)
TheraMax (8)
ThermoAd (172)
Titiz (523)
Tonka (9)
Toprak (15)
Toygar (138)
Tramontina (400)
TRE SPADE (25)
TRIBECA (31)
Tribest (15)
Tripod (23)
Tuna (10)
Tupperware (2004)
Turkuaz (26)
UBI (7)
Ultimate (23)
Ultraform (72)
ULUTAŞ (483)
URVE (109)
UTYAWOOD (365)
Uğur (54)
Varan (50)
VEFA (12)
verda (67)
Victorinox (2827)
VIDREX (48)
Violet (45)
Vivas (55)
Vomex (55)
Waybe (16)
WMF (598)
woodenplus (15)
woodywood (33)
WÜSTHOF (11)
XTS (14)
Yargıcı (71)
YAĞMUR (18)
Yetkin (361)
YGC Porselen (240)
YİĞİT (97)
Yiğitsan (17)
YNS (141)
Zembu (86)
Zenker (89)
Zensan (11)
Zeyve (46)
ZL (184)
ZMdecor (52)
Zwilling (381)
Zyliss (171)
Zücev (915)
Çakır (13)
ÇALKAN (8)
Çırağan (32)
ÖZER (22)
Özkent (119)
Şan (188)
Şehzade (59)
ŞİŞECAM (293)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(274)
(194)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(40)
(34)
(8)
(6)
(6)
(6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(331)
ve üzeri (426)
ve üzeri (449)
ve üzeri (455)
ve üzeri (469)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL