Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Sym
Tvs
Ebc
Ahl
Hsb
BS
Rms
Ngk
K&N
NGK
Trw
Csr
DID
Tex
Prc
Shn
RKS
HSB
KTM
3C
Mts
Jt
Ktm
Ybs
Bmw
Sbs
Did
CG
RMS
Msr
Cox
BMW
JT
BMC
AHL
Rks
Dmk
Tvr
SPR
rks
Oem
MTR
Oj
KMC
SYM
CKR
Mgp
Osi
oem
ACL
Tet
Crc
Max
OJ
Bgs
EBC
KNT
MTS
Mcs
SB
SPY
Spy
TVR
3X
ETC
Fza
HJ
Owi
Başka bir kelime deneyin

Amper

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yedek Parça & Aksesuar

için 585,796 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Motosiklet Yedek Parça ve Aksesuar

Gündelik hayatın canlı temposunda bir yerden bir yere yetişmek için hızlı taşıtları tercih etmek sizleri varacak olduğunuz noktaya daha çabuk taşımaktadır. Seçecek olduğunuz ulaşım aracının hem konforu hem de hızı yolda başınıza gelecek olan kaza gibi olumsuz durumlardan sizi olabildiğince korumalıdır. Hem hız hem de güvenlik önlemleri konusunda sorun arz etmeyen bir motosiklet kullanmak sizi yollarda olabildiğince hızlı bir şekilde ilerletecektir. Bundan dolayı dünyada son dönemlerde motosiklet kullanımı hafife alınmayacak ölçüde yaygınlaşmıştır. İlk örnekleri bisikletlere motor takmayla ortaya çıkan motosikletler, günümüzde bir yerden bir yere ulaşım konusunda en hızlı araçlardan biridir. Bu araçlar bisiklet mantığıyla işler ancak bisikletten bazı farkları bulunmaktadır. Lastikleri ondan daha sağlam olup üzerine motor, akü ve pek çok ek parça gibi eşyalar daha eklenmiş olan motorlar son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde iki tekeri arasında bulunan motordan güç alarak yollarda ilerleyen bu ulaşım aracı hem gezi hem de çeşitli aksiyon dolu sporlar için oldukça fazla ilgi görmektedir. Motosiklet az yakıt tüketip fazla yol gitmesi bakımından da sıklıkla tercih edilen bir ulaşım aracıdır. Bazı motorlar spor motosikletleri olduklarından hız yapma konusunda normal bir motosiklet kadar başarılı değillerdir. Bazıları ise gezi motosikletleri olduklarından sporcuların kullanımına uygun olan motosikletler kadar kullanışlı değillerdir. Bu kullanışlılık motosikletin rahat olmasından kaynaklıdır. Ancak tıpkı bisiklet mantığı gibi en az iki tekeri olan bu ulaşım araçlarının da pek çok makine gibi bozulduğunda bazı parçalarının değişmesi gerekmektedir. Bunun için pek çok farklı ürün yelpazesiyle motosiklet yedek parça bulabileceğiniz sayfamıza bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Aradığınız pek çok eksiğe uygun yedek parçaların yanı sıra bozulduğunda yerine koyabileceğiniz gayet kaliteli parçalar kullanıcıların tercihlerine göre alıcılarını bekliyor.

 Konforlu Bir Sürüş İçin Motosiklet Kullanımı

Konforlu Bir Sürüş İçin Motosiklet Kullanımı

Konforlu bir sürüş deneyimi için hem rahat hem de hızlı olan bu ulaşım araçlarını tercih etmeniz sizler için oldukça zaman kazandırıcı olacaktır. Motor kullanmak bisiklet kullanmak kadar kolaydır. Ancak egzoz salınımından dolayı doğayı hasara uğratması bakımından son dönemlerde buna bir çözüm olarak yeni ve farklı türevleri üretilmeye başlandı. Akülü motosikletlerin yanı sıra elektrik ile çalışan motosikletler de alıcıların gözünü doldurmaya başladı. Geleneksel motosikletlerin yanı sıra son zamanlarda yaygınlaşan doğa dostu elektrikli motosikletler de alıcılarını beklerken ön plana çıkıyor. Elektrikle şarj olması bakımından öncelikli tercih nedeni olan bu motorların tek bir dezavantajı var o da şarjı bitince yolda kalması. Ancak geleneksel motosikletler kadar sürüş keyfini konforlu bir şekilde yaşayabileceğiniz bu tarz motosikletleri kısa mesafe yolculuklarınızda hızlı bir şekilde bir yerden bir yere gidip gelmek için tercih edebilirsiniz. Geleneksel motosikletlerde olduğu gibi bu motosikletlerin de bazı durumlarda bazı bölmelerinde arızalar ve aksamalar olabilmektedir. Bu aksamaları düzeltebilmek için bazı konularda yedek parçaları ve aksesuarları tercih edip sizin için en uygun elektrikli motosiklet parçaları ürünlerini edinmeniz gereklidir. Elektrikli motosiklet yedek parça bulunduran pek çok üretici bu ürünleri motosikletinize gönül rahatlığıyla tavsiye etmektedir. Sayfamızda da bulunan pek çok üretici ve satıcı size bu konuda elindeki ürünlerin en iyi kalitede olanlarını vermeye çalışarak ürün stokunu olabildiğince geniş ve çeşitli seçeneklerde tutmuştur. Motor kullanımında kendinizi de güvende tutmanız oldukça önemlidir. Çünkü motorunuzun sağlıklı ve sorunsuz çalışması önemli olduğu kadar sizin ve üzerinde sağlıklı ve güvenli bir şekilde seyahat etmeniz oldukça önemlidir. Bu anlamda kendi güvenliğinizi de sağlamak için gerekli motor aksesuarı seçimlerinde bulunmanız oldukça yerinde ve önemli olacaktır.

Motosiklet Aksesuarları İçin Yaratıcı Seçimler

Motosiklet Aksesuarları İçin Yaratıcı Seçimler

Motor kullanırken can güvenliğiniz ilk gözeteceğiniz nokta olmalıdır. Atın ölümü arpadan olsun diye işe atlamak yerine, kendi önleminizi alarak yaşasanız bile sakat kalma riskinizi ortadan kaldırmanız oldukça önemlidir. En temel motosiklet aksesuarı olarak kask kullanılır. Bunun yanında ellerinizi korumak için eldiven de önemlidir. Eldiveni yalnızca kışlık motor aksesuarları arasında düşünmeyin. Motor eldivenlerinin pek çok çeşidi arasında 4 mevsim kullanılabilecek olanlar kadar ince eldivenler de bulunmaktadır. Bu ince eldivenler bahar mevsimlerinde de kullanılabilmektedir. Tam korumalı bir eldiven seçimi sizi hız esnasında pek çok yaralanma ve belki de parmak kaybına karşı koruyacaktır. Bilek ve parmak koruması tam olan ve elin dış kısmını iyice kaplayan, aynı zamanda da avuç içi çarpma alanları ekstra güçlendirilmiş eldiven tercihleri sizi zorlu yol koşullarına karşı olabildiğince koruyacaktır. Bunun yanında bulabileceğiniz motor aksesuarları deri eldiven ve dış giyim ürünleri de olabilmektedir. Deri korumalı bir pantolon ve motorcu ceketi ile deri bir eldiven giymeniz hem aşınmalar konusunda dayanıklı bir kumaş olduğundan hem de görünümü oldukça havalı olduğundan ilk tercihleriniz arasında yerini alabilir. Bunun yanı sıra cordura pantolonlar temizlik bakımından zor olmaması nedeniyle sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilen pantolonlardan. Koruma kısımları diz kapakları dirsekler ve omuzlar gibi önemli eklem yerlerini güvene alan bu ürünleri tercih etmeniz can güvenliğiniz bakımından oldukça faydalı olacaktır. Bununla birlikte sağlam bir korumalı ceket seçimi sizi hem kışın zorlu hava şartlarından koruyacaktır hem de yolun zorluklarına karşı bir önlem olacaktır. Kendinizi en güvenli şekilde motor üzerinde muhafaza ederek güvenlik sorunlarının da önüne böylelikle geçmiş olacaksınız.

Motosiklet Tutkunlarının En Önemli Yedek Parça Seçimleri

Motosiklet Tutkunlarının En Önemli Yedek Parça Seçimleri

Eğer bir motor tutkunuysanız bu dediklerimizi zaten çoktan biliyor olacaksınız ancak motosiklet kullanmaya yeni başlamışsanız motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları hakkında size vereceğimiz belli başlı bilgileri dikkatlice okumanızı öneririz. Öncelikle motosiklet aksesuarları hem aracınızı hem de sizi güvene almak için iki farklı şekilde sınıflandırılarak ele alınmaktadır. Motosiklet yedek parça ürünleri içerisinde sıklıkla karşınıza çıkabilecek bu yedek parçanın delikli olması bakımından diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilebilecek bir parçadır. Motorunuzun yoğun bir ısıya maruz kalmadan kendini soğutmasına yaramaktadır. Motor egzoz dumanlarını uzaklaştırması için bir silindir kapağı temin etmeniz oldukça faydalıdır. Çünkü bu malzeme çevreye yaydığı egzoz gazının salınım oranını kontrollü bir seviyede tutarak yakın çevresindeki pek çok araç ve insanın bu sağlıksız gazı direkt solumamasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Egzozun nasıl bir geçişi olduğu kontrol eden bu parçaya sahip olursanız doğaya saldığınız zehirli gazın salınım oranını kontrollü bir seviyede tutabileceksiniz demektir. Kimi zaman motor akü probleminden dolayı da çalışmayabilir. Bu tip durumlarda düzenli olarak akünüzü almanız gereklidir. Sayfamızda bütçe dostu pek çok akü çeşidiyle aracınıza en uygun güçte olan aküyü bulmak sandığınızdan çok daha kolaydır.

Önemli Özellikleriyle Motosiklet Yedek Parçaları

Önemli Özellikleriyle Motosiklet Yedek Parçaları

Motosikletinize yedek parça alırken yüzlerce farklı çeşit arasında seçim yapma konusunda biraz araştırma yapmanız gereklidir. Fiyat bakımından bütçe dostu olabilecek pek çok yedek parça konusunda size bu doğrultuda yardımcı olabilecek bilgilere öncelikle titiz bir şekilde sahip olmanız gerekmektedir. Motorunuzun arıza yapması durumunda öncelikle arızalı bölümü tespit etmeniz gereklidir. Yanlışlıkla sağlam motor malzemesinin çıkarılması size ekstra masraf ve yeni sorunlar doğuracağından bu işi bir bilen yardımıyla da yapmanız en doğrusu olabilir. Bundan sonraki adım ise kaliteli ve bakımı sorun çıkarmayacak bir yedek parça seçimine gelmektedir. Motosikletinize bir bebek gibi bakarak onun sizinle daha uzun yıllar boyu kalmasını ve sizi uzun yıllar boyu taşımasını sağlamak mümkündür. Eğer bir motorunuz varsa yedek parça ve aksesuar konusunda biraz derinlemesine bilgili olmanız gerekmektedir. Çünkü motosikletinizin dilinden anlamadığınız müddetçe yapacak olduğu arızaya neden olan şey her neyse bunun tespitinde zorluk çekebilirsiniz ve bu size gereksiz pek çok maliyetin çıkmasına neden olabilir. Motosikletinizin arızalanan veya yıllar içerisinde aşınıp değişmesi gereken pek çok parçasının bulunması konusunda sayfamız sizin için oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunlar motorunuzu sağlıklı bir şekilde sürebilmeniz için motorunuzu güvende tutacak unsurlardır. Bunun yanı sıra motorunuzla birlikte sizi güvende tutacak unsurlar ise sizin sağlığınız ve canınız için risk oluşturan pek çok etkeni ortadan kaldırmak içindir. Öyle ki sizin için basit görülen pek çok detaya dikkat etmediğinizde sonu komaya ve hatta ölüme varan motosiklet kazalarına maruz kalabilirsiniz. Yedek parça seçimlerinizde motor çanta konusunda motorunuzun hangi bölgesinde duruyorsa ve bozulduysa oraya göre bir çanta seçmeniz ve aracınıza monte ettirmeniz gereklidir. Çantalar arkada, yanda ve depo üzerinde bulunabilmektedir. Ayrıca yeni motosiklet modelleri için sayfamızı ziyaret edin.

Motosiklet Aksesuarları Hakkında Merak Edilen Her Şey

Motosiklet Aksesuarları Hakkında Merak Edilen Her Şey

Motor aksesuarları arasında kişisel korumaya yönelik olanlar kadar aracınızı korumaya yönelik olanların da düzenli bakımını yaptırmak oldukça mühimdir. Motosikletinizin sağlıklı ve güvenli bir kullanım sürdürdüğüne emin olmak istiyorsanız onu belirli aralıklarla kontrole götürmeniz gereklidir. Bu kontroller esnasında herhangi bir hasar ve arıza durumu tarafınıza bildirilecek olduğundan bu konuda bir şüpheniz olmaması gerekmektedir. Motosikletinizde bulunan bazı parçaların hasar almış olması o parçaların yenisiyle değişmesi gerektiğinin sinyallerini size vermektedir. Hasar alan veya artık zamanla kullanılmaktan aşınan parçalar yenisiyle değiştirilmek kaydıyla hasar ve arıza raporunda çıkacak olan noktalara göre değiştirilmelidir. Hayat hızı sever diyenlerdenseniz hızlı ve zamandan kazandıran bir sürüş için motosiklet kullanımı konusunda oldukça maharetli olabilirsiniz. Motosiklet size trafikte zamandan kazandıran bir ulaşım aracıdır. Trafikte sıkışıklıkta kolaylıkla çıkabilir, araçların zor girdiği yan yollara kolaylıkla sapabilir ve varacak olduğunuz noktaya pek çok dört tekerlekli araçtan daha hızlı bir şekilde varabilirsiniz. Bir motosiklet sahibi olmak aynı zamanda ayrı bir havaya da sahip olmak demektir. Bu havayı da motosikletinizin aksesuarları daha da katlanarak arttırmaktadır. Yapıldığı maddeye göre ise kumaş, plastik, alüminyum ve deri olmak üzere dört gruptur. Bu çantalardan hava koşullarına en dayanıklı olan şüphesiz deridir. Bunun yanında kullanacak olduğunuz kaliteli bir bot da kaza gibi olumsuz durumlarda maruz kalacağınız yaralanmalarda oluşabilecek riskleri en aza indirme konusunda sizi güvende tutan malzemelerden biri olarak ihtiyacınızı son derece işlevsel bir şekilde karşılayacaktır.

Motosiklet Aksesuarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hangi parçalar nasıl yenilenir sorusuna ve motosiklet aksesuarları alırken nelere dikkat edilmeli konusunda değinecek olursak, nasıl ki aldığınız her elektronik ve motorlu ürünü iyice kontrol ediyorsanız bunu da iyice kontrol etmeniz önemlidir. Motor buji kısmından sorun yaratıyorsa bunun değişmesi gerekebilir. Buna ek olarak fren diskleriniz çizikse bunları yenisiyle değiştirmeniz gereklidir. Jantları eğilmiş olmamalıdır. Arka dişli ve arka salıncak bölmelerinde aşınma ve boşluk bulunmamalıdır. Eğer motor süspansiyon sisteminde bir problem bulunuyorsa bunun da gerekli yeni süspansiyon malzemelerini ihtiyacınıza en yönelik şekildeki fiyatlarla temin ederek değiştirmeniz gerekmektedir. Motorunuzun sesinde bir problem varsa motor arıza yapmış olabilir bunun da bir şekilde denetlenip kontrol edilmesi gerekmektedir. Yine ses fazla yayılıp gürültü kirliliği yapmasın diye kullandığınız susturucunun da içinde paslanma olup olmadığına bakarsanız bu da motosiklet yedek parçalarının kontrolleri bakımından size yardımcı olacaktır.

Motosiklet Aksesuarları Nasıl Monte Edilir?

Modern motosiklet parçaları ve aksesuarları için yaratıcı seçimler kadar temel parçaların da değişmesi gerektiği durumlarda size örnek olarak verebileceğimiz bazı parçaların ne işe yaradığını bilmeniz ve ona göre bir tercih yapmanız önemlidir. Motosikletiniz kullanım sıklığına da bağlı olarak bazı işlemlerinde aksamaya uğrayabilir. Bozulan özelliklerini yeniden yerine getirmesi için ona taze bir kan gibi yeni yedek parçalar almanız gerekebilir. Motosikletinizin motor kısmı artık önceki kadar soğutmuyorsa motorunuz dikkatsiz ve özensiz bir kullanıma maruz kaldığı an yanma veya patlama gibi ekstrem olaylara maruz kalabilir. Bu da motorunuzun yeterli bir şekilde verim almadan kendini imha etmesi demektir. Bu durumda uzun bir kullanım için de uygun olmaz. Bundan dolayı motosiklet bloğu denilen bir soğutma cihazına sahip olmanız gerekir. Motosiklet yedek parça fiyatları konusunda tercih edeceğiniz malzemenin kaliteli ve dayanıklı oluşuna göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak sayfamızda tercihiniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en uygun olan motosiklet parçası seçimini yapabilir ve bu konuda uzmanına da danışarak size en çok fayda sağlayacak ürünü temin edebilirsiniz.

Motosiklet Aksesuarları Nasıl Temizlenir?

Motosikletinizin yağını ve motor filtre kısmını kontrol ederek yine düzenli bir kontrol ile sağlıklı bir şekilde çalışmasına katkıda bulunmuş olacaksınız demektir. Pek çok çeşitli parçanın yerinde ve doğru çalışması biraz da temiz ve bakımlı kullanılmasına bağlıdır. Temizliğine önem vererek bu yedek parça ve aksesuarları da tıpkı motosikletinizin tamamı gibi uzun vadede kullanabilme şansınız artacaktır. Yeni bir motosiklet alıyorsanız sizi yönlendiren servisin uygun gördüğü yedek parça problemini çözebilecek geniş bir ağ olduğunu unutmamanız gerekir. Piyasada bulunan pek çok motor yedek parçası aksesuarı sayfamızda alıcılarını beklemektedir.

Motosiklet Yedek Parça Ürünleri Nelerdir?

Motosiklet aksesuarları tam da bu noktada sizler adına oldukça ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Gerek kask olsun gerek dış giyim ürünleri olsun sizleri güvenlik ve sağlık bakımından olabildiğince koruma amaçlı eşyalardır. Motosiklet aksesuarları fiyatları oldukça değişken ve sizi korumaya yönelik olduğu için ihtiyaç duyduğunuz malzemeyi öncelikle bir şekilde tespit etmeniz gereklidir. En önemli motosiklet aksesuarı kendi zevkinize uygun olarak tercih edecek olduğunuz bir kasktır. Kask sizi kafa bölgesindeki yaralanma risklerine karşı korur. Bunun yanı sıra beyin kafanın içerisinde bulunan ve vücudumuzu kontrol eden en önemli organımızdır. Bundan dolayı oranın iyice muhafaza edilmesi için kasklar olabildiğinde katı maddelerden yapılırlar. Tercih edeceğiniz kaliteli bir motor kaskı ile sağlığınızı ve canınızı güvenlik altında tutmak mümkün olacaktır. Kask aynı zamanda sizi olumsuz hava koşullarına karşı da korumaya yarar. Kaskın yanı sıra bir motor eldiveni edinirseniz elleriniz motosikletinizde tutunduğunuz yere sürtünürken acımayacaktır.