Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Koruma Demiri

için 2,804 sonuç bulundu.

Koruma Demiri

İki tekerlekli taşıtlar hızlı ulaşım imkânı sağladıkları için gerek şehir içinde gerekse de şehir dışı yolculuklarda tercih ediliyor. Konforlu bir araç olmalarına rağmen motosiklette güvenliği artırmak için kullanılan parçaların yanı sıra açık alanda muhafaza edilen aracın kendi güvenliği için de çeşitli ekipmanların kullanılması gerekiyor. Motosiklet koruma demiri hem sürücüyü hem de motoru güvende tutmaya yardımcı oluyor.

Motor Koruma Demiri ve Özellikleri

Motor Koruma Demiri ve Özellikleri

Motosikletlerde kaporta gibi koruyucu bir parça bulunmadığı için yol güvenliğini üst seviyeye çıkarmak amacıyla çeşitli aksamlar geliştiriliyor. Koruma demiri, motor aksamlarını olduğu kadar sürücüyü de koruyor. Motorun denge noktası ile uyumlu bir yapısı bulunan koruma demirleri farklı markalara ve modellere hitap edecek biçimde tasarlanıyor. Sürücü korumasına yönelik olarak dizayn edilen modeller, olası bir devrilme esnasında motor ile zemin arasında bir boşluk oluşmasını sağlıyor. Böylece sürücünün motor altında kalmasını da engelliyor. Sürüş esnasında önceliği sürücünün güvenliğini sağlamak olan koruma demiri motorun da hasarını en aza indirgemeyi amaçlıyor. Koruma demiri çantası da özellikle uzun yol esnasında sürücülerin ekipmanları koyabilecekleri kullanışlı bir alternatif olarak tercih ediliyor. Farklı özelliklere sahip olan çantalar su geçirmez özellikleri sayesinde pratik bir kullanım avantajı sunuyor. Koruma demiri çantasının içerisinde motor yağmurluğu da muhafaza edilebiliyor. Koruma demirleri ise motorun çeşitli bölgelerinde kullanılabilen özellikleri ile değişiklik gösteriyor. Ön, arka ve yan koruma demirleri ürün grubunda bulunuyor.

Koruma Demiri Modelleri

Koruma Demiri Modelleri

Motor kullanımı esnasında görüşü olumsuz etkilememek için örgülü tasarımlar tercih ediliyor. Motosiklet ön koruma demiri sağlam ve geniş ebada sahip yapısı sayesinde motorun devrilmesini engelliyor. Dayanıklı ve darbelere karşı dayanıklı yapısı olan koruma demirleri devrilme esnasında bükülmeyen kalitesi ile dikkat çekiyor. Motosiklet arka koruma demiri, ön koruma demiri gibi sağlam bir yapıda tasarlanıyor. Sürücülerin yanı sıra motor aksamının darbelerden etkilenmesini engellemek için de çeşitli seçenekler bulunuyor. Sarmal yapısı sayesinde görüş alanını kısıtlamayan far koruma demirleri seçenekler arasında yer alıyor. Sürtünme ya da darbe sırasında aksamı koruyan tasarımlar sinyal lambalarına da monte edilebiliyor. Entegre yapısı gereği koruma demirleri diğer sürücülerin dikkatini dağıtmıyor. Kaza esnasında farın kırılmasına bağlı olarak ortaya çıkan keskin ve yaralayıcı parçaların sürücüyü olumsuz etkilemesinin de önüne geçiliyor. Motosiklet yan koruma demiri gibi ön ve arka koruma demirleri de motor gövdesine direkt olarak monte ediliyor. Alyan ya da bir anahtar yardımı ile kolayca monte edilebilen koruma demiri kendine uygun vidaları ile satılıyor. Doğru marka ve model tercihi yapılması sayesinde vidalar tam anlamı ile uyum sağlıyor.

Koruma Demiri Fiyatları

Koruma Demiri Fiyatları

Motor çalışır durumda olsa dahi yerinden oynamayan ve sürüş konforunu olumsuz etkilemeyen motosiklet koruma demiri fiyatları ile de farklı bütçelere hitap ediyor. Fiyat farkını oluşturan en önemli kriterler arasında marka ve model etkileyici oluyor. Tercih edilen koruma demirinin özellikleri ve kullanım noktaları da fiyatı etkiliyor. Motorun korunması için farklı noktalarına özel tasarımlar üretiliyor. Ön arka ve yan kısımlar için belirlenen fiyat ile tüm motor için tasarlanan modeller arasında değişiklik ortaya çıkıyor. Kullanılan malzemeler ise tasarımlar kadar belirleyici oluyor. Çelik malzeme ile alüminyum alaşımdan üretilen modeller dayanıklılık bakımından olduğu kadar fiyat bakımından da çeşitlilik gösteriyor. Motorun rengine bağlı olarak boyanabildiği için motor ile mükemmel bir uyum içerisinde kullanılan koruma demiri plastiği ise tek parça ya da birden fazla parçanın bir arada kullanılması ile de elde edilebiliyor. Tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları için Yedek Parça & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (6)
3B Racing (21)
3C (20)
A.C.S (15)
Abus (4)
Acerbis (8)
Armor (8)
Bajaj (5)
Bgs (1)
BMW (4)
Bmw (2)
Caldini (1)
Crc (1)
DID (268)
(26)
DMK (88)
G.P.R. (1)
Gecko (29)
Ginger (1)
Givi (623)
Hawk (12)
Hi-Q Tools (15)
HSB (4)
Hyosung (1)
Kawasaki (7)
Ktm (5)
Kuba (3)
LİFAN (1)
Modifiye (12)
MONDIAL (8)
Monero (6)
Mopar (1)
Mts (1)
Pro-nix (1)
Prosev (1)
Puig (30)
RHİNO (1)
Rizoma (1)
Routechs (9)
Shad (21)
Spark (1)
Sunstar (5)
SW-MOTECH (7)
Tex (18)
Touratech (1)
Triumph (5)
TRW (1)
Unbekannt (2)
Vexo (1)
Xrider (2)
Yamaha (63)
Ybs (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(202)
ve üzeri (279)
ve üzeri (316)
ve üzeri (324)
ve üzeri (333)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL