Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bakım & Koruma

için 5,797 sonuç bulundu.

Bakım & Koruma

Güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi için motosiklet bakım ve koruma ürünleri önemlidir. Bu ürünler, geliştirilen özel formülü sayesinde motosikletinizin iç aksamlarını en iyi şekilde koruyor ve sürüş performansınızı maksimum seviyeye çıkarıyor. Motosiklet bakım ve koruma fiyatları ise kalitesine göre uygun aralıklarda yer alıyor.

Motosiklet Bakım & Koruma ile Yüksek Performans

Motosiklet Bakım & Koruma ile Yüksek Performans

Motosikletin motor bölümü, dışarıdan sürekli toz, yağ, çeşitli katkı ve kimyasal atıklarına maruz kalıyor. Bu da kısa sürede kirlenmesine neden oluyor. Kirlenme sonucunda da motor, radyatör, lastik yüzeyler, hortum ve diğer plastik aksamlar yağ, kir ve ziftle kaplanıyor. Böylece motorun çalışma düzeni bozuluyor. Motosiklet bakım ve koruma konusu ise bu sebeplerden dolayı büyük önem taşıyor. Motosiklet koruma ürünleri, içerisindeki birçok madde sayesinde motosikletlerin motor bölümünde bulunan elektronik aksamları, oksitlenmeye karşı koruyor. Aynı zamanda su geçirmezlik sağlayarak şiddetli yağmurların meydana geldiği havalarda aşınmayı engelliyor. Bunun yanı sıra motorun ateşleme sistemindeki iletişimi kolaylaştırıyor ve lastiklerdeki sesi keserek sessiz bir sürüş keyfi yaşatıyor. Zararlı kimyasal maddeler içermeyen bu ürünler, çevreye herhangi bir zarar vermiyor. Ayrıca motosikletin performansı ve ivmelenmeyi de artıyor. Motor bakım ürünleri ile motor içindeki tüm aksamlar mükemmel bir şekilde temizleniyor. Motor bloğu temizlendikten sonra da durulanıyor ve kuruması bekleniyor. Daha sonra ise oldukça parlak ve temiz bir görünüm kazanıyor.

Kaliteli ve Fonksiyonel Bakım & Koruma Spreyleri

Kaliteli ve Fonksiyonel Bakım & Koruma Spreyleri

Motor temizliğinde en çok ihtiyaç duyulan motor bakım ve koruma spreyi, motorun ara bölmelerine ve alt kısımlarına giren yapısı ile kusursuz bir koruma ve temizlik sağlıyor. Geliştirilmiş formülleri ile motor üzerine yapışan zorlu kirlerin, yağın ve tozun kolaylıkla temizlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca motorunuzu inanılmaz bir parlaklık veriyor. Anti-statik özelliği sayesinde de uzun süre toz yapışmasını engelliyor. Elinizin ulaşamayacağı noktalara rahatlıkla ulaşan motor bakım ve koruma spreyi, motosiklet sahipleri tarafından oldukça tercih ediliyor. Motosiklet lastik tamir spreyi ise motosiklet bakım ve koruma ürünlerinin başında geliyor. Lastik tamir spreyi ile patlayan lastiğinizi hızla ve kolaylıkla şişirebiliyorsunuz. İçerisindeki hava ile temas halinde kauçuklaşan sıvı, lastiğinizi güvenle şişiriyor. Bu sayede yola devam edebiliyorsunuz. Motosiklet zincir yağlama spreyi de aşınmayı ve yapışmaları önleyerek üstün bir koruma sağlıyor. Özel formülü sayesinde de motosiklet zincirine herhangi bir zarar vermiyor. Aksine, zincir ömrünü uzatıyor ve performansı artırarak dengeli bir güç dağılımına yardımcı oluyor.

Motosiklet Bakım & Koruma ile Daha Fazla Konfor

Motosiklet Bakım & Koruma ile Daha Fazla Konfor

Motor ısındığı zaman motosikletin içindeki kirler ve yağlar, kötü koku oluşumuna neden oluyor. Bu kötü kokunun yanı sıra aşınma gibi problemler de ortaya çıkıyor. Böylece motosikletin parçalarının ömrü kısalıyor. Aynı zamanda motorun soğutma performansını da olumsuz etkiliyor. Özel olarak üretilen ürünler ile motosikletin iç aksamları eski görünümüne kavuşuyor ve koruma altına alınıyor. Motor boşluğu, lastik ve hortum gibi birçok aksam, motor koruma ürünleri ile korunabiliyor. Aynı zamanda motorun elektronik bağlantı soketlerine koruyucu ve yağlayıcı ürünler püskürtülerek bu bölgelerin su geçirmezliği de sağlanıyor. Böylece uzun süre dayanıklılığını koruyor ve motosikletin parçalarının daha sessiz çalışmasına imkân tanıyor. Motosiklet gaz elcik ürünleri ise şık tasarımı sayesinde motosikletinize sportif bir hava katıyor. Aynı zamanda motosikletinizi darbelere ve çizilmelere karşı da koruyor. Bazı motosiklet elcik modelleri LED aydınlatma ve alüminyum materyal ile donatılıyor. Bu sayede motosiklet üzerinde fark edilirliğinizi artırıyor. Isıtmalı motosiklet gaz elcik setleri de soğuk havalarda elinizi ısıtarak üstün konfor olanağı sunuyor. Tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları için Yedek Parça & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Extreme (8)
3C (12)
A.C.S (5)
Abus (3)
Acerbis (34)
AHL (7)
Akrapovic (1)
Ariete (1)
Armor (1)
AutoFresh (1)
Bajaj (11)
BMW (23)
Bmw (5)
Braking (5)
Brenta (6)
Caldini (6)
Calibrex (22)
cbtx (2)
Crc (2)
Delphi (1)
DID (10)
Divortex (12)
(375)
Ducati (8)
Falcon (2)
Ferodo (1)
Forte GT (7)
Förch (1)
Givi (260)
Gold (2)
Götz (1)
Hawk (3)
Hi-Q Tools (26)
HIFLO (31)
HSB (29)
Hyosung (1)
Ipone (39)
JT (2)
K&N (3)
Kanuni (1)
Kawasaki (15)
Keopss (1)
KHAN (304)
Kotex (1)
Ktm (19)
Kuba (1)
Liqui Moly (43)
Mahle (29)
markadan (4)
Max (5)
MetalGear (1)
Mitas (1)
Modifiye (54)
MONDIAL (3)
Monero (17)
Motul (420)
Mts (4)
Obamoto (3)
OJ (3)
Onguard (1)
Pro-nix (2)
Probrake (1)
Prohel (6)
Prosev (15)
Puig (9)
Putoline (1)
Rizoma (3)
RMS (1)
Routechs (2)
Shad (5)
SPY (33)
Sunstar (7)
Sway (1)
Sym (2)
Terlans (5)
Tex (41)
Triumph (5)
TVR (1)
Unbekannt (6)
Vexo (12)
Würth (17)
XLock (1)
Xrider (3)
Yamaha (157)
YEO (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(614)
ve üzeri (842)
ve üzeri (906)
ve üzeri (925)
ve üzeri (941)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL