Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Branda & Sele Örtüsü

için 76,036 sonuç bulundu.

Branda & Sele Örtüsü

Her dönem ilgi gören motosiklet modelleri, özellikle macera tutkunlarının ve özgürlüğüne düşkün kişilerin dikkatini çekiyor. Binlerce çeşidi olan motosikletlerin kendine özgü farklı aksesuarları bulunuyor. Motosiklet aksesuarları arasında motosiklet branda ve sele örtüsü modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sele örtüsü ve motosiklet brandaları ayrı ayrı satılabildiği gibi birbirine uyumlu renklerde set halinde de satışa sunulabiliyor. Motosikletin daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bu ürünler kolay ve pratik kullanımları ile de ön plana çıkıyor.

Motosiklet Branda & Sele Örtüsü Kullanmanın Faydaları

Motosiklet Branda & Sele Örtüsü Kullanmanın Faydaları

Motosiklet branda, motosikletin dış yüzeyini yağmur, kar, rüzgâr gibi olumsuz iklim koşullarından ve güneşin yakıcı ışıkları ile çizilme ve hasarlardan koruyor. Motosikletlerin dış yüzeyindeki boya ve nikelajlar uzun süre güneş ışığına maruz kaldığında ya da nemlendiğinde yıpranma ve aşınma ile karşı karşıya kalıyor. Bu hasarlar başlangıçta sadece motorun dış görünüşünü bozarken zamanla aracın mekaniğinde de olumsuzluklara yol açabiliyor. Bu sorunların oluşumunu önlemenin en iyi çözüm yollarından birini branda ve sele kullanımı oluşturuyor. Aracı olumsuz dış etkilerden koruyan branda ve sele örtüleri ile sorunlar henüz oluşmadan önlemi alınabiliyor. Su geçirmez özelliğe sahip olan kumaşlar kullanılarak tasarlanan motosiklet sele örtüsü ve brandalar, aracı yağmurdan ve ortamın nemli havasından koruyarak gövde ve mekanik sistemde oluşabilecek hasarların önüne geçilmesini sağlıyor. Dikişsiz ya da özel birleştirme yöntemleriyle tasarlanan ürünler aynı zamanda güneş ışığının zararlı etkilerini de engelliyor ve aracın ilk günkü renklerini korumasına yardımcı oluyor.

Motosiklet Branda & Selesi Seçimi

Motosiklet Branda & Selesi Seçimi

Motosiklet brandası aracı sadece dış etkenlerden korumakla kalmıyor aynı zamanda hırsızlara karşı da önlem alınmasını sağlıyor. Motorun daha uzun süre temiz kalmasını sağlayan branda ve motosiklet sele kılıfı, selenin sıcak havada güneşten korunmasını sağlayarak sürücünün rahat ve konforlu yolculuk yapmasını destekliyor. Motosiklet branda ve sele satın alırken araca uygun olmasına dikkat etmek gerekiyor. İnce ve hafif malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler, taşıma ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih ediliyor. Sürücünün çıktığı gezilerde rahatlıkla yanında taşımasına imkân vererek her zaman motosikletin korunmasına yardımcı oluyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünlerin seçimi uzun süre motosikletini kullanmayacaklar için ideal bir seçenek oluyor. Branda seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konuyu da tasarımında kullanılan kumaşın özellikleri oluyor. Uzun ömürlü kullanımı desteklemesi adına su geçirmez kumaşlar kullanılarak tasarlanan motosiklet branda tavsiye ediliyor. Uzmanlar, motor sıcaklığını göz önüne alarak 200 derecelik ısıya dayanabilen yanmaz ve nefes alabilir kumaş yapısına sahip motosiklet brandası öneriyor.

Motosiklet Branda & Sele Örtüsü Fiyatları

Motosiklet Branda & Sele Örtüsü Fiyatları

Motosikletin dış etkilerden korunmasını sağlayarak uzun ömürlü kullanımına destek olan motosiklet branda ve sele örtüsü fiyatları modeline, büyüklüğüne, özelliklerine ve markasına göre değişiklik gösteriyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen modellerin fiyatları biraz daha yüksek oluyor ancak araç korumasını en üst seviyeye yükseltiyor. Branda ve seleler takım halinde satılabildiği gibi ayrı ayrı da satılabiliyor. Takım halinde satılan ürünler tek satışlara göre daha avantajlı olabiliyor. Motosiklet branda fiyatları sele örtüsünden daha büyük ebatlara sahip olduğu için daha fiyatlandırması da farklılık gösteriyor. Saklama çantası ile birlikte satılan ürünlerin muhafaza edilmesi daha kolay oluyor. Dış ortamlarda motosikletin iklim koşullarından korunmasını sağlayan motor branda garaj içinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Motor branda yorum yapanların en çok dile getirdiği özellik ise brandaların renk seçenekleri oluyor. Ürünlerin karanlıkta fark edilmesini sağlayan yansıtıcı şeritlere sahip modeller, kullanıcıların en çok beğendiği ve satın aldığı modeller arasında yerini alıyor. Tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları için Yedek Parça & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (905)
3B Racing (1)
3C (593)
A.C.S (4)
Abus (1)
Acerbis (1)
Armor (11)
AutoFresh (1)
Bajaj (5)
Bmw (15)
Booster (7)
Centric (1)
Crc (6)
Daelim (1)
Divortex (11)
(10)
DMK (1)
Ducati (1)
Falcon (3)
Forte GT (12)
Givi (27)
Gold (1)
HSB (18)
Hyosung (14)
K&N (4)
Kanuni (2)
Kawasaki (29)
Koji (2)
Ktm (1)
Kuba (1)
Lampa (10)
markadan (2)
Max (6)
MGP (1)
Modifiye (37)
MONDIAL (2)
Monero (24)
MotorX (3)
Mts (13)
MTS (6)
Obamoto (1)
OJ (13)
Philips (1)
Probrake (1)
Prohel (19)
Prosev (25)
Puig (2)
RHİNO (1)
RMS (2)
SPY (2)
SRL (1)
SW-MOTECH (2)
Sym (10)
Tex (91)
TVR (1)
Vexo (76)
XBicycle (1)
Yamaha (171)
Ybs (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,110)
ve üzeri (1,654)
ve üzeri (1,888)
ve üzeri (1,977)
ve üzeri (2,106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL