Branda & Sele Örtüsü

Motosikletinizi, ağır hava koşullarından koruyabilmek için motosiklet brandasından faydalanabilirsiniz. Motosikletinizin üzerine geçireceğiniz branda sayesinde, motosikletiniz park halinde iken yağmurun ve rüzgarın kötü etkilerinden etkilenmeyecek. Motosiklet brandası sayesinde, motosikletinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz. Park halindeki motosikletinizin, dışarıdaki koşullardan etkilenmemesi, çizilmemesi ve kirlenmemesi için motosiklet brandasından yararlanabilirsiniz. Motosiklet selesinin korunması ve zarar görmesini engellemek için özel olarak üretilen sele brandası çeşitleri bulunmaktadır. Sele brandası ile motosikletinizin selesini kapatabilir ve dışarıdaki hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Standart ve kalın olmak üzere iki çeşit sele brandası modeli bulunmaktadır. Selenizi, güneş ışınlarından, rüzgardan, yağmurdan, çamurdan, kardan ve diğer tüm dış etkilerden korumak için sele brandasından yararlanabilirsiniz. Bazı sele brandası çeşitleri, saklama çantası ile birlikte satılmaktadır ve muhafaza edilmesi oldukça pratiktir.

Motosiklet kullanırken, bacaklarınızın zorlu hava koşullarından etkilenmesini önlemek için motosiklet diz örtüsünden yararlanabilirsiniz. Motosiklet diz örtüsü modelleri, adından da anlaşılacağı gibi motosiklet kullanım esnasında dizlere takılır; özellikle yağmurlu, soğuk ve rüzgarlı havalarda bacaklarınızın ıslanmasını engeller. Diz örtüsünün dış katmanı naylon malzemeden üretilmiştir, su geçirmezlik için özel bantlı dikişleri bulunmaktadır. Bazı motosiklet diz örtüsü modellerinde, karanlıkta görünürlük sağlamak için reflektif şeritler yer almaktadır. Motosiklet brandaları, motosikletinizin boyutuna göre büyük veya küçük bedenlerde üretilmektedir. Motosiklet brandası satın alırken, motosikletinizin büyüklüğüne uygun branda satın almanız yararınıza olacaktır. Büyük motosikletiniz varsa ve küçük boyutlarda branda satın aldıysanız, motosikletinizin tamamını kapatamayacağı için motosikletinizin yarısı dışarıda kalacak. Motosiklet brandası çeşitleri arasında, farklı renklerde üretilen brandalar bulunmaktadır. Gri renkte, siyah renkte branda olabildiği gibi şeffaf renkte branda modeli bulunmaktadır.

Motosiklet brandası satın alırken, motosikletinizin marka ve modeline uygun ürün satın almanız gerekecektir. Modacar markası tarafından, tüm marka ve modeller için motosiklet brandası üretilmektedir. Modacar motosiklet brandası ürünleri, özel saklama çantası ile birlikte satılmaktadır ve özellikle kış mevsiminin zorlu hava şartlarından, motosikletinizi korumak için üretilmektedir. Yazın güneşin zararlı ışınlarının motosikletinize zarar vermesini engellemek; kışın da yağmur, çamur gibi etkilerin motosikletinizi deforme etmesini engelleyebilirsiniz. Motosiklet brandası fiyatları, çeşitliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Branda & Sele Örtüsü

için 26,009 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (11)
(2)
(2)
Aktivex (1159)
(1)
Avon (27)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Forte GT (13)
Givi (273)
(5)
Götz (1073)
(1)
HSB (25)
(1)
(1)
(1)
(1)
(5)
Max (18)
(1)
(2)
Modifiye (44)
(1)
(5)
(3)
(2)
OJ (20)
(5)
Prohel (14)
Prosev (15)
(1)
(4)
(4)
(1)
(2)
Tex (86)
Vexo (29)
(1)
Yamaha (39)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(545)
ve üzeri (798)
ve üzeri (880)
ve üzeri (905)
ve üzeri (953)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL