Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Branda & Sele Örtüsü

için 43,757 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü

Günlük hayatta oldukça sık kullanılan motosikletler, şehir yaşantısında pratiklik kazandırmaktır. Motosikletlerin uzun ömürlü kullanımını sağlamak için çeşitli etkenlerden korumak gerekmektedir. Hem tozlanmasını hem de yağmur ve kar gibi çeşitli yağışlardan korunmasını amaçlayan motosiklet brandası kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda uzun vadede kullanılmayacak veya sezonluk olarak kullanılan araçların üzerini kapatarak zarar görmesini engellemektedir. Çoğunlukla motosikletlerde tercih edilen ürünler, atv motoru ve bisiklet gibi çeşitli araçlar içinde uygunluk teşkil etmektedir. Motosiklet branda ve sele örtüsü çeşitleri, genelden özele doğru belirli kategoriler adı altında sayfa üzerinde yer almaktadır. Belirtilen kategoriler şu şekildedir; otomotiv & motosiklet kategorisi, motosiklet kategorisi, yedek parça & aksesuar kategorisi ve son olarak branda ve sele örtüsü kategorisidir. Söz konusu ürünler motosiklet gibi çeşitli araçların aksesuarını oluşturmaktadır. Su geçirmez özelliği sunan modellerinin sağladığı deneyim sonucunda aracın çeşitli etkenler sonucu hasar görmesini minimum seviyeye indirmektedir. Ürünlerin kalınlık ve inceliklerine göre farklı çeşitleri yer almaktadır. Kullanıcının koruma sağlayacağı aracın modeline ve kullanım sıklığına göre temin edeceği örtüyü incelemesi tavsiye edilmektedir. Çeşitli renklerde yer alan motosiklet brandaları aracın tamamını sarmaktadır. Genellikle bağlama ipi ile tutturularak sarılan örtüler, aracın lastik kısımlarına tutturulmaktadır. Bu sayede yoğun yağış ve rüzgâr gibi etkenlerde açılması önlenmektedir. Aracın üzerine serilen örtünün materyali çeşitlilik göstermektedir. Ancak kullanıldığı alana göre farklılık oluşturmaktadır. Söz konusu motosiklet örtüleri, garaj içerisinde veya açık alanda kullanabilmektedir. Garaj içerisinde kullanılmak üzere tercih edilen ürünler, ince kalınlıkta oluşan materyalden meydana gelmektedir. Açık alanda kullanılmak üzere tercih edilen brandalar ise ekstra kalın materyalden meydana gelmektedir. Bu sayede söz konusu aracın dış etkenlerden korunması sağlanmış olur. Oldukça fazla çeşidi yer alan brandalar ve sele örtüleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü Sayesinde Araçlarınızı Koruyun

Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü Sayesinde Araçlarınızı Koruyun

Uzun vadeli kullanım ömrü sağlamayı amaçlayan motosiklet sele kılıfı kullanıcılara sunulmaktadır. Aşınmayı ve hasar görmeyi önlemektedir. Motosiklet gibi araçların en sık kullanılan yüzeylerine ekstra temas oluşturarak hasarı minimum seviyeye indirmektedir. Bu sayede kullanım ömrü artmış olur. Tak çıkar uygulaması ile oldukça pratik bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Kolay takılıp çıkarılabilir özelliğine sahip olan araç örtüleri, bağcık, düğme, klips veya çıt çıt haznesi bulundurmaktadır. Uygulama sonrası pratik bir şekilde katlanıp muhafaza etmek mümkündür. Aynı zamanda söz konusu örtüler katlanabildiği için muhafaza edildiği alanlarda yer kaplamamaktadır. Motosiklet ve benzeri araçlar için kullanılan örtü – branda çeşitleri, araç model tasarımlarına uyum sağlamaktadır. Aracın tekerlek sayısı, sele yüksekliği, tutma başlıkları, aracın uzunluğu gibi etkenler doğrultusunda örtülerin çeşitliliği de artmaktadır. Güncellenen araç modelleri ile aynı oranda çeşitlilik göstermektedir. Dolayısıyla motosiklet ve benzeri araçların koruma örtüleri, birçok model ve marka tasarımı bulundurmaktadır. Motosiklet branda garaj için olan özelliği ile orta veya ince kalınlıkta bir hacim oluşturmaktadır. Uzun vadede kullanılmayacak veya muhafaza edilecek aracın korumasını sağlamaktadır. Konut garajlarında sezon bitiminde kaldırılmak üzere saklanan motosiklet benzeri araçlar hem tozdan korunmaktadır hem de aracın güvenliğini sağlamaktadır. Motosikletlerin güvenliğini ve çeşitli etkenlerden korunmasını sağlayan örtüler tam boyutlu olan versiyonları ile veya sadece sele kısmını örten versiyonları ile yer almaktadır. Söz konusu çeşitler ikili, üçlü set halinde veya tekli olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Set olarak yer alan paketler sele örtüsü ve aracın tamamını saran tek parça örtüsü ile yer almaktadır. Örtülerin taşıma torbaları setlerin içerisinde mevcuttur. Motosiklet ve bisiklet gibi çeşitli araçların oturma kısmına takılan sele örtüleri, ekstra yumuşak yapıda olduğundan dolayı rahat ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlamaktadır.

 Pratik Kullanım Sunan Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü

Pratik Kullanım Sunan Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü

Tüm alanlarda kullanılabilmesi dolayısıyla pratik ve kolay bir şekilde uygulanabilen örtüler, aracın dış etkenlerden korunmasına yardımcı olmaktadır. Aracın park halinde iken çizilmesi veya güneşin ultraviyole ışınlarından zarar görmesini ve renginin solmasını önlemektedir. Motosiklet sele kılıfı su geçirmez özelliğinin yanı sıra zararlı güneş ışınlarının araca etki etmesini de önlemektedir. Bu özellikler dikkate alındığında örtülerin kalınlıkları da çeşitlenmektedir. Koruması sağlanacak aracın modelinde veya farklı markalarda örtü setleri bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin fiyatları, marka ve model çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Motosiklet branda ölçüleri aracın uzunluğuna ve hacmine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak branda ölçüleri ise şu şekildedir; small örtü bedeni için uzunluk 189 cm, genişlik 85 cm, yükseklik 120 cm; medium için uzunluk 205 cm, genişlik 88 cm, yükseklik 121 cm; large için uzunluk 222 cm, genişlik 93 cm, yükseklik 126 cm; xlarge için uzunluk 240 cm genişlik 100 cm ve yükseklik 126 cm boyutlarındadır. Örtülerin small model aralığı bisiklet ve elektrikli bisikletler için, large modeli yarış motosikletleri için; xxlarge modeli ise en büyük boy motosiklet için uyumluluk göstermektedir. XL olarak yer alan model çantalı koruma örtülerini kapsamaktadır. Genel olarak ölçüleri 220 cm uzunluğundadır. Söz konusu motosiklet örtülerinin materyali, file ve kumaş çeşitlerinden oluşmaktadır. Yansıtma ve kalınlık özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda motosiklet koruma örtüleri, yağış esnasındaki olumsuz etkenlerinin yanı sıra nemli bir ortamda muhafaza edilen aracın mekanik aksamının hasar görmesini engellemeye yardımcı olmaktadır. Çeşitli özellikleri belirtilen aracın hem uzun süre temiz ve güvenli kalmasını hem de teknik özelliklerinin kaybolmamasını sağlamaktadır. Güvenliği arttırmak için brandaların kilit hazneleri de bulunmaktadır. Muhafaza edilecek alanda pratik bir şekilde kilitleyerek saklamak mümkündür.

 Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü Çeşitleri

Motosiklet Branda ve Sele Örtüsü Çeşitleri

Motosiklet ve benzeri araçların çeşitlenmesi ile paralellik gösteren araç koruma örtüleri dört mevsim kullanılabilmektedir. Aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin model ve renk çeşitliliği artmaktadır. Garaj boyut tasarımı ile yer alan koruma brandaları, hacimce büyük bir çadır görevi sağlamaktadır. Yere sabitlenebilen ve çeşitli olumsuz etkenlere karşı dayanıklılık gösteren branda çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Portatif bir şekilde kurulumu sağlanan ürün birçok renk çeşidi ile yer almaktadır. Motosiklet garaj sistemi olarak kullanıcılara sunulan koruma brandaları, kilit sistemi bulundurmaktadır. Aynı zamanda alev almayan ve dört mevsim kullanılabilen 450 pc akrilik kumaştan meydana gelmektedir. TSE standartlarına uygun olarak üretilen garaj sistemi, çeşitli boyutlarda paslanmaz profil bulundurmaktadır. Söz konusu ürünün farklı boyutlardaki araçlara uygun olarak modelleri yer almaktadır. Motosiklet sele kılıfı 3d kumaş özelliği sayesinde ekstra koruma imkânı sağlamaktadır. Çift katlı file kumaş sistemine sahip olan koruma örtüleri, saran lastikli yapısı sayesinde ürüne oturmaktadır. Ürünü sararak koruma sağlaması dolayısıyla aracın yapısını ve kullanımını engellemektedir. Çeşitli renk seçenekleri sunmaktadır. 3d kumaş özelliğine sahip olan koruma örtüleri, genel olarak beş farklı beden aralığı sunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; large küçük sele modelleri için, X large motorlar için, XX large orta boyuttaki motosikletler için, 4 X large maksimum büyüklükteki motosikletler için ve parçalı kılıf ise sele ve çeşitli kısımlardaki motosikletler için geçerlidir. Söz konusu koruma brandaları, terlemeyi ve kaymayı önlemektedir. Çift kat üretildiği için selenizin aşınmasını minimum seviyeye indirmeyi amaçlamaktadır. Silerek ve yıkayarak ürünün temizliğini sağlamak mümkündür. Motosiklet branda fiyatları model ve marka çeşitliliği dolayısıyla değişiklik göstermektedir.