Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Egzoz

için 724 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 1.138,50 TL 535,10 TL

  Sepette Ek İndirim

  505,10 TL

  % 53
  MOTORÇINAR
  %95
 • 783,66 TL 666,11 TL

  Sepette Ek İndirim

  636,11 TL

  % 15
  MOTORÇINAR
  %95
 • 908,17 TL 659,17 TL

  Sepette Ek İndirim

  629,17 TL

  % 27
  b1moto
  %99
 • 725,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  695,00 TL

  SETMOTOR
  %97
 • 120,00 TL 114,00 TL
  % 5
  ozticaretmotor
  %100
 • 795,05 TL 675,79 TL

  Sepette Ek İndirim

  645,79 TL

  % 15
  MOTORÇINAR
  %95
 • 249,00 TL
  namtuning
  %99
 • 119,00 TL 82,90 TL
  % 30
  CBTXGlobal
  %100
 • 2.100,00 TL 1.974,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.944,00 TL

  % 6
  yaşarmotor
  %100
 • 1.041,72 TL 906,30 TL

  Sepette Ek İndirim

  876,30 TL

  % 13
  MOTORÇINAR
  %95
 • 120,00 TL 45,00 TL
  % 63
  pandacartuning
  %100
 • 110,00 TL
  motorcuejder
  %93
 • 750,00 TL 689,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  659,00 TL

  % 8
  intermoto34
  %100
 • 38,21 TL
  motofixistanbul
  %98
 • 525,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  495,00 TL

  gurlermotor
  %87
 • 400,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  370,00 TL

  gokovamotor
  %97
 • 395,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  365,00 TL

  ARARMOTO-BİSİKLET
  %100
 • 193,55 TL
  ZAFERMOTOR
  %100
 • 759,00 TL 607,20 TL

  Sepette Ek İndirim

  577,20 TL

  % 20
  MOTORÇINAR
  %95
 • 669,52 TL

  Sepette Ek İndirim

  639,52 TL

  T61
  %86
 • 664,12 TL

  Sepette Ek İndirim

  634,12 TL

  MOTORÇINAR
  %95
 • 120,00 TL 45,00 TL
  % 63
  pandacartuning
  %100
 • 110,00 TL
  sönmezmotor&sutsağım
  %100

Egzoz

Egzoz araçta ve motosiklette oldukça elzem bir niteliğe sahip olan unsurlardan biridir. Bu durumun sağlayıcılarından en önemli olanı, birikmiş olan atık gazı sürekli olarak atmasıdır. Bu sayede araç ya da motosiklet kullanımı daha kolay ve konforlu bir hale bürünmektedir. Aynı zamanda egzoz içerisinde yer alan suyun buharlaşması ve bu şekilde egzozdan atılması durumu da önemli noktalardan biridir. Özellikle motosiklet egzoz noktasında dikkat edilmesi gereken araçlardan biridir. Özellikle bünyesinde susturucunun bulunması da ürünü kıymetli ve işlevsel kılan özelliklerden biridir. Düzenli bakımının yapılmasıyla da araç ya da motor kullanımı daha güvenli ve konforlu bir hale dönüşmektedir. Aynı zamanda ses seviyesinin ideal düzeyde olmasını sağlamasından dolayı, etraftaki insanların araçtan ya da motosikletten rahatsız olmamasını sağlamaktadır. Bu nedenle susturucunun egzozun içerisinde düzgün bir biçimde yerleştirilmiş olduğundan emin olmalı ve gerekli zamanlarda değişimini ya da bakımını yapmanız pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Çeşitli denetleme kurumlarıyla egzozdan dolayı olası bir olumsuz durum yaşamamak için de dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm bu etkenler egzoz kullanımını ya da bakımını önemli bir unsur haline getirmektedir. Mümkün mertebe ideal bir durumda olan egzoz size hiçbir zaman için sorun çıkarmayacaktır ve aracınızı ya da motosikletinizi kullanmanız esnasında kolaylıklar sağlayacaktır. Böylece motor ya da araç kullanmak daha keyif verici bir eylem haline dönüşmektedir. Bu sebeple egzoz parçaları ve egzoz çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Egzoz birkaç parçanın birleşiminden oluşmaktadır. Olası bir olumsuz durumda kolayca parça değişimini yapabilmeniz mümkün bir husustur. Çünkü ideal egzoz ya da gerekli parça bulma eylemi oldukça kolay ve zaman almayan bir işlemdir. Araç kullanan ya da motor süren her bireyin kullanmasından dolayı satış ağları oldukça geniş ve çeşitlidir. Bu sayede parça değişimini gerektiren durumlarda satın alma işlemi için ayrı bir zaman oluşturmanıza gerek kalmamaktadır. Dilerseniz yedek parça ve aksesuar sayfamıza göz atabilir ve egzoz fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle ürünün fiyat skalası hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu sayede alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kişinin kullanmakta olduğu her üründe olduğu gibi egzozda da, ürün hakkında bilgi sahibi olmak kişiye çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Egzozun Araç Kullanımında Önemi

Egzozun Araç Kullanımında Önemi

Egzozun araçta ya da motosiklette kullanılmasının sayesinde salınan gazın çevreye verdiği zarar sıfır düzeyine düşmektedir. Çevreye zarar verilmemesini sağlayan ürünlerden biri olmasının sayesinde kullanımı sürekli bir hale gelebilmektedir. Bu ve benzeri faydalı özelliklerinin bir diğeri motosikletin ya da aracın performansını da doğrudan etkilemesidir. Kullanımını zorunlu kılan başlıca özellikleri bunlardır. Bununla beraber motosikletin ya da aracın görünümünü doğrudan etkilemesinden kaynaklı olarak kullanıcılar açısından oldukça elzem bir niteliğe sahip olmaktadır. Bununla beraber aracın ya da motosikletin çıkarmakta olduğu sesi de etkilemesi, ürünün ehemmiyetini artıran noktalardan biridir. Motosiklet egzoz borusu sayesinde kullanıcılar açısından en önemli olan ses detayı kişiye uygun bir hale bürünmektedir. Çünkü kullanılan egzoz aracın çıkardığı sesi olumlu yönde dikkat çekici bir hale çevirmektedir. Aynı zamanda çevreye yönelik bir zarar oluşturmaması sayesinde de tercih edilirliği her geçen gün artmaktadır. İdeal bir motor egzoz modeli seçmeniz halinde, aracınızın çıkaracağı ses daha estetik bir hale dönüşecektir. Estetik bir hale dönüşmesini sağlayan unsur, aracın çıkardığı sesi dikkat çeken bir hale dönüştürmesidir. Aynı zamanda daha tok, yani sağlam, bir ses çıkarılmasını sağlamasıyla da kullanıcıların dikkatini çeken bir ürün olmaktadır. Bu nedenle bir araç ya da motosiklet almaya karar verdiğiniz durumlarda egzoz detayına özellikle dikkat etmeniz size pek çok açıdan yarar sağlayacaktır. Böylelikle kullanım esnasında konforunuz artacaktır ve hem çevreye hem de insanlara yönelik bir rahatsızlık unsuru ya da risk unsuru oluşmayacaktır. Daha güvenli bir sürüş deneyimi sağlamasıyla da bilinen egzoz, kullanıcısında memnuniyet oluşturan ürünlerden biridir. Tüm bunlarla beraber belli başlı bazı denetim kurumlarıyla herhangi bir sorun yaşamamak için de ayrıca dikkat etmeli ve egzozunuzun bakımını düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Bakıma ek olarak gerektiği durumlarda değişimini de yapmanız gerekmektedir. Her üründe olduğu gibi egzozda da belli bir kullanım ömrü mevcuttur. Tüm bu unsurlar dikkat edilmesi gereken ve göz önünde bulundurulması fayda sağlayan noktalardan bazılarıdır. Böylelikle her iki yılda bir yapılan bakım esnasında denetleme kurumları ile sorunlar yaşamayacak ve aracınızı doyunca kullanmanız mümkün olacaktır. Atık gaz muayeneleri esnasında çıkan olumlu sonuçlar da sizi memnun edecek ve aracınızın kullanım süreçlerini daha konforlu ve rahat bir duruma dönüştürecektir. Sayfamız üzerinden Akrapovic egzoz ürün seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Motor Egzozları

Motor Egzozları

Motosikletler için kullanılan egzozlar, aracın görünümüne ve aynı zamanda da performansına doğrudan etki eden unsurlardan biridir. Bu nedenle motor egzozları hakkında bilgi sahibi olmak her kullanıcıya fayda sağlamaktadır. Çünkü motosikletin ya da aracın modeline göre ideal egzoz çeşitleri de değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle satın alma işleminin ardından ürün hakkında bir önbilginin alınması pek çok açıdan fayda getirecektir. Böylelikle yanlış bir ürün alımı önlenecek ve konforlu bir sürüş deneyimi tadılacaktır. Aynı zamanda egzozun en başta görünüme etkisinin olması sebebiyle de dikkat edilmelidir. Özellikle motosiklete estetik bir görünüm katabileceği gibi, kötü bir duruş da sağlayabilmektedir. Bu nedenle motosikletinin daha sağlam ve dinamik görünmesini isteyen her birey, ilk başta hangi egzoz çeşidinin ideal olabileceğini düşünmeli ve öğrenmelidir. Görünüm dışında atık gazın çevreye zararsız bir şekilde çıkmasını sağlaması ve araçtan çıkan sesin düzeyini ve kulağa geliş halini de ideal bir düzeye çekmesi de ürünün sunduğu önemli katkılardan biridir. Özellikle performans egzoz için oldukça etken bir durumdur. Çünkü ürün çalışma prensibi gereği aracın ya da motosikletin performansına doğrudan etki etmektedir. Bu sebeple hem kaliteli hem de kullanmakta olduğunuz aracın modeline uygun bir modelden yana tercih yapabilir ve rahat bir sürüş deneyimini bu şekilde tadabilirsiniz. Bu durum ancak doğru bir egzozun seçilmesi ile mümkündür. Çünkü yanlış ya da kalitesiz egzoz seçimi ile araçtan rahatsız edici seslerin çıkmasına vesile olabilmektedir. Bu durum hem etraftaki insanların rahatsız olmasına hem de kullanım deneyiminin konforsuz bir hale dönüşmesine sebebiyet vermektedir. Her iki unsur trafikte de çeşitli olumsuz durumların yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Dolayısıyla yanlış egzoz modeli seçimi kişinin hayatının pek çok alanını etkilemektedir. Bununla beraber ideal egzoz seçimi ile uzun yollardan kısa yollara sürüp giden her sürüş deneyimi eskiye göre kişiye daha uygun bir hale dönüşmektedir. Tüm bu etken unsurlar sayesinde egzoz seçimi ehemmiyetli bir noktaya ulaşmaktadır. Aracın ya da motosikletin modeline ve görünümüne uygun bir egzoz pek çok ayrıcalık tanımaktayken, aksi hali pek çok zorluğu ve olası olumsuz sonuçları beraberinde getirmektedir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve motorunuz için ideal olan ve aynı zamanda da görünümünü estetik bir hale dönüştürecek olan egzoz modellerine ulaşabilirsiniz. Böylece ürün hakkında bilgi sahibi olabilir ve çeşitler arasından seçenekler oluşturabilirsiniz. Seçenek oluşturmanız hem satın alma işlemini kolaylaştıracaktır hem de daha kısa bir zaman almasını sağlayacaktır. Ek olarak Modifiye egzoz seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Egzoz İle Sessiz Yollar

Egzoz İle Sessiz Yollar

Egzoz kullanımı ile araçtan ya da motosikletten çıkan ses daha sağlam bir hale bürünmektedir. Aracın görünümünü daha enerjik bir hale dönüştüren egzoz ile sürüş esnasında etrafta bulunan insanları rahatsız etmemek mümkün bir hale dönüşmektedir. Bu durumun gerçekleşmesi için düzenli temizliğinin yapılması ve gerektiği durumlarda anında değişiminin yapılması gerekmektedir. Çünkü kirli egzozlar ya da kullanılmayacak dereceye yakın olan kondisyonu düşük egzozlar doğrudan performansa etki etmektedir. Kişinin aracı dilediği gibi yönlendirmesi ve kullanması bu esnada pek mümkün olmamaktadır. Bu durum elbette sürüş deneyimini oldukça büyük bir oranda olumsuz etkilemektedir. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında en başta gelen hususlardan birini egzozun kondisyonu oluşturmaktadır. Bununla beraber birkaç parçanın birleştirilmesiyle oluştuğundan dolayı, parçaların durumuna da ayrı ayrı dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle egzoz başlığı egzozun performansa etki eden noktalarından birini oluşturmaktadır. Gereken anlarda değiştirilmesi güvenlik ve sürüş deneyimi açısından gereklidir. Çünkü ürün üretiminde kullanılan malzemelerden ve çalışma prensibinden dolayı bu durumu gerekli kılmaktadır. Paslanmaz çelik ile üretilen egzozun boru kısmı, bünyesinde barındırdığı niteliğe yoğun etkisi olan malzemeler sayesinde, paslanma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Paslanmayı ortadan kaldırması ile ürünün kullanım ömrü büyük bir ölçüde artmaktadır. Çünkü atık gaz ve kullanım esnasında buharlaşan su belli bir süre kullanıldığı zaman paslanmaya sebebiyet verebilmektedir. Paslanmaz çelik ile bu durum tamamıyla ortadan kalkmaktadır ve kullanıcıya fayda sağlamaktadır. Tüm bu unsurların en ideal bir biçimde kullanılması ve ürünün sunduğu hizmetin kişiyi memnun etmesi için araca uygun modelde egzozlardan yana tercih yapılmalıdır. Çünkü ideal egzoz modelinin kullanılmaması halinde çeşitli pek çok olumsuz durum baş gösterebilmektedir. Aksi durumunda ise kişiyi memnun edecek bir ürün hizmeti sunulmaktadır. Bu sebeple alınan egzozun gerekli orijinal niteliklere sahip olup olmadığına dikkat edilmeli ve bu şekilde bir satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Böylece kaliteli bir ürün edinmek mümkün olmaktadır. Motosiklet egzoz fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve böylelikle bütçenize uygun olan ve aynı zamanda da gerekli niteliklere sahip olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Devamında ise temizliği, bakımı ve gereken zamanlarda değiştirilmesi dışında yapılması gereken husus kalmamaktadır. Sadece birkaç noktanın gereklerini yerine getirerek ideal bir ürün hizmetine ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Egzoz Denetiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Egzoz Denetiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Egzoz denetimi çeşitli kurumlar tarafından iki senede bir zorunlu bir şekilde yapılmaktadır. Bu eylem atık gaz muayenelerinin yapıldığı zaman yapılmaktadır. Böylece egzozun kondisyonu ve durumu gözetilmektedir. Gereken zamanlar için değiştirilmesi koşul kılınarak, egzozun sağlamlık ve temizlik hususlarına dikkat edilmektedir. Bu durum esnasında yapılan denetleme sonucu egzozun durumunun tamamını ortaya koymaktadır ve kişiyi bilgilendirmektedir. Kişinin bilgilendiği noktaların başında egzozun dış yüzeyi gelmektedir. Güvenlik önlemleri ile emniyet sağlamak için egzozların dış kısmı çoğunlukla metal malzemesi ile üretilmektedir. Metal ile üretilmesinin getirdiği faydalar ile beraber zorluklar da bulunmaktadır. Metal malzemesinin kullanılmasının başlıca sebebi, egzozun sürekli olarak hava ile temas durumunda olmasıdır. Hava ile temaslı bir halde olması beraberinde de paslanmayı getirmektedir. Çünkü bu durum vesilesiyle egzozun dış kısmında oksidasyon meydana gelmektedir. Oksidasyonun meydana gelmesi ile paslanması da oluşmaktadır. Paslanması durumunda aracın performansında düşüşe sebebiyet vermektedir. Bu nedenle paslanmaya yakın zamanlarda değiştirilmesi önerilmektedir. Her üründe olduğu gibi egzozun da belli bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Kullanım ömrüne etki eden başlıca unsur hava koşullarıdır. Çünkü hava koşulları paslanma sürecini hızlandırabilmektedir. Bu hızlandırma vesilesiyle kullanım ömrü kısalmaktadır. Dolayısıyla egzozun maruz bırakıldığı hava durumları kullanım ömrüne etki eden başlıca noktalardan biridir. Kar yağışının sıklıkla yaşandığı ve zor hava koşullarının hakim olduğu ülkelerde egzozun kullanım ömrü, daha sıcak ya da ılık hava koşullarına sahip olan ülkelere nispeten daha az bir miktardadır. Ülkemizde dört mevsim yaşandığı için bölgeden bölgeye iklim koşullarından kaynaklı egzoz kullanım ömrü değişkenlik göstermektedir. Tüm bunlara ek olarak, kaliteli ve aracın modeline uygun olan bir egzozun uzun bir kullanım ömrü sunacağı da bilinmelidir. Çünkü bu sayede kullanım daha konforlu bir hale dönüşecektir. Aynı zamanda bakımının ve temizliğinin düzenli olarak yapılması da kullanım ömrüne etki eden noktalardan biridir. Hava koşullarının da bazıları olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Özellikle yağmur egzozun yapısını bozan ve çalışma prensibini negatif bir yönde etkileyen unsurların başında gelmektedir. Yağmur dış metal yüzeyin paslanmasına ve dolayısıyla da sürüş deneyiminin kötüye gitmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle mümkün mertebe egzozun bulunduğu alan yağmurdan ve kötü hava koşullarından korunmalıdır.

Egzoz Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Egzoz Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Egzozun kişiye ve kullanılmakta olan araca sağladığı pek çok fayda bulunmaktadır. Motosiklet performans egzoz tarafından yoğun bir etkiye maruz kalmaktadır. Bu faydaların en başında, zararlı atık gazları çevreye salınmasını önlemesi gelmektedir. Bu sayede araç kullanımının çevreye ve ozon tabakasına yönelttiği herhangi bir zararlı unsur bulunmaz hale dönüşmektedir. Aynı zamanda bünyesinde yer alan susturucu ile aracın fazla ses çıkarmasının da önüne geçmektedir. Bunun yanında daha sağlam bir ses çıkmasını sağlayarak sürüş deneyimini artırmaktadır. Ürünün sunduğu hizmetin ideal bir düzeyde olması için aracın düzenli olarak bakımı yapılmalı ve egzozun temizliğine özen gösterilmelidir. İlk olarak uygun model egzozu satın almak büyük önem teşkil etmektedir. Motor egzoz fiyatları hakkında bilgilenerek, kaliteli ve aracınıza uygun olan seçenekler oluşturabilirsiniz. Bu sayede egzozdan ötürü herhangi bir risk faktörü oluşmayacak ve sürüş zevki sekteye uğramayacaktır. Bu durumu anlamanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Aracınızın çıkarmakta olduğu seslere dikkat ederek, egzoz kısmında bir sorun olup olmadığını anlayabilmeniz mümkündür. Bu ve benzeri durumları yaşamanız halinde bakımını yaptırmalısınız. Egzozun dış kısmını kendiniz temizleyebilir ve bu işlemi belli aralıklarla gerçekleştirebilirsiniz. Lakin iç kısmında bu durum farklıdır. İç kısmının kendisine has olan bir temizlik yöntemi bulunmaktadır. Dolayısıyla uzman olan biri tarafından temizlenmeli ve belirli periyotlarla denetlenmelidir. Tüm bunlarla beraber egzozunun dönem dönem tıkanması da yaşanabilmektedir. Egzozun tıkanmasına sebep olan çeşitli faktörler bulunmaktadır. Kalitesi düşük bir yakıtı kullanmanız halinde ya da doğru olmayan buji kullandığınızda egzozun tıkanması mümkündür. Egzozun tıkandığı an servise götürülmemesi ürünün delinmesine sebebiyet vermektedir. Egzoz delindiği an kendisini belli etmektedir. Boru kısmından yüksek sıcaklıkta bir havanın çıkması, egzozun delindiğinin habercisidir. Delinmeyi sağlayan başlıca unsur korozyon oluşumudur. Kullanım süresinin uzunluğuna ya da hava koşullarına bağlı olarak egzozda korozyon oluşabilmektedir. Korozyon oluşumu ilerleyen dönemlerde çeşitli pek çok olumsuz duruma vesile olmaktadır. Bu nedenle korozyon oluşumunun anlaşıldığı an servise gidilmesi kişiye pek çok fayda sağlamaktadır. Bununla beraber seçeceğiniz modeli kişisel zevkinize uydurmanız da mümkündür. Yüksek ses çıkaran motosikletleri kullanmayı tercih ediyorsanız, abart egzoz modellerinden yana tercih yapabilirsiniz. Motosiklet abartı egzoz fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Akrapovic (32)
MONDIAL (45)
Yamaha (31)
Sym (9)
Monero (6)
Ramzey (6)
Kanuni (4)
Ktm (4)
Kuba (4)
Bajaj (3)
markadan (3)
G.P.R. (2)
Modifiye (2)
Tvs (2)
Abus (1)
CARDO (1)
Ducati (1)
J.costa (1)
LİFAN (1)
Mts (1)
Polini (1)
Tex (1)
(30)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (112)
ve üzeri (119)
ve üzeri (123)
ve üzeri (127)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL