Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Modifiye Ürünler

için 61,338 sonuç bulundu.
 • 179,99 TL 159,99 TL
  % 11
  CRNBIKER
  %100
 • 206,00 TL 156,00 TL
  % 24
  Difa_Online_Shop
  %97
 • 299,00 TL 249,00 TL
  % 17
  Difa_Online_Shop
  %97
 • 89,99 TL 84,99 TL
  % 6
  CRNBIKER
  %100
 • 155,00 TL 125,00 TL
  % 19
  ilgimkırtasiye
  %100
 • 82,00 TL 29,90 TL
  % 64
  ParkerOtomotivAŞ.
  %100
 • 69,90 TL 49,90 TL
  % 29
  MotoExpress
  %98
 • 155,00 TL 125,00 TL
  % 19
  ALĞAN.Tcrt
  %100
 • 89,90 TL 54,90 TL
  % 39
  Redlinegrafik
  %97
 • 29,00 TL 23,90 TL
  % 18
  TeksoyTicaret
  %100
 • 19,90 TL 14,90 TL
  % 25
  quarts
  %100
 • 299,90 TL 179,94 TL
  % 40
  ABV-Kask&Siperlik
  %93
 • 31,50 TL 28,35 TL
  % 10
  İŞCAN-MOTOR
  %100
 • 333,00 TL 199,80 TL
  % 40
  ABV-Kask&Siperlik
  %93
 • 119,99 TL 109,99 TL
  % 8
  Alyamonn
  %100
 • 160,00 TL 149,90 TL
  % 6
  Redlinegrafik
  %97

Motosiklet Modifiye Ürünleri

Motosiklet iki tekeri olan ve içten yanmalı motora sahip olan bir ulaşım aracıdır. Hobi, spor ve gezi amaçlı kullanılabilmektedir. Park sorunu olmaması, trafik sorunu yaşatmaması, arabalara nazaran daha uygun fiyatlı olması ve sürüş keyfinin yüksekliği nedeniyle motosikletler toplum tarafından sıkça kullanılan araçlar haline gelmiştir. Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte motosiklet sektöründe büyük gelişmeler ortaya çıkmaya başlamıştır. Motosiklet üreticileri her türlü zevk ve tutkuya uygun birbirinden farklı motosiklet modelleri üretmişlerdir. Motosikletler kullanım amacı olarak spor motosikletleri ya da gezi motosikletleri olarak iki ayrı sınıfa ayrılabilmektedir. Bu araçların geliştirilmesindeki ana amaç hem maksimum kalite hem de maksimum konforu bir araya getirmektir. Motosiklet kullanan insanlar çeşitli motosiklet aksesurlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu aksesuarlar kullanıcılara keyifli bir deneyim yaşama fırsatı sunarken, aynı zamanda da motosikletlerini kendi isteklerine göre kişiselleştirme imkânı tanımaktadır. Motosiklet modifiye ürünleri de ihtiyaç duyulan ekipmanlar arasındadır. Modifiye yabancı kökenli bir kelimedir ve araçlar üzerindeki belirli parçalarının değiştirilmesi ya da araca bazı parçaların eklenmesi işlemine denmektedir. Hayal edilen bir tasarımı gerçeğe dönüştürmenin mümkün olması pek çok kişiyi heyecanlandırmaktadır. Modifiye tamamen kullanıcıların zevkleri doğrultusunda yapılabilmektedir. Bu parçaların amacı aracın performansını arttırmak veya araca görsel olarak hoş bir görünüm kazandırmak olabilir. Motosiklet jantlarının daha spor jantlarla değiştirilmesi işlemi performansı arttırmaya yönelik bir modifikasyondur. Ancak görsel modifiyenin aracın performansına yönelik herhangi bir katkısı olmamaktadır. Motosiklet modifiye parçaları fiyatları seçtiğiniz ürüne ve bu ürünün nasıl bir kullanım amacı taşıdığına bağlı olarak değişmektedir. Motosiklet kullanma deneyimini çok daha zevkli hale getiren bu ekipmanlar birbirinden farklı çeşitleriyle sayfamızda yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ve zevkinize uyan bu parçaları sizler de sipariş edebilirsiniz.

Motosiklet Modifiye Ürünlerinin Kullanım Amaçları

Motosiklet Modifiye Ürünlerinin Kullanım Amaçları

Motosiklet modifiye ürünleri arasında jantlar, jant şeritleri, el koruma aksesuarları, stickerlar, aynalar, koruma takozları ve sinyal takımı gibi pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Jant araçlar için büyük önem taşıyan ve çeşitli işlevi olan bir parçadır. Lastiğin takıldığı, tekerlek çemberinin iç kısmındaki metal kısımdır. Jant ve tekerlekleri modifiye etmek motosikletin dış görünümü değiştiren en önemli etkenlerden birisidir. Kaliteli jantlar ve lastikler tercih edildiğinde bu motosikletinizin performansını da arttırmaktadır. Jant seçiminin aracın fren disklerinin soğutulmasında ve yakıt tüketiminde de etkisi büyük olmaktadır. Jant şeritlerinin ise çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Işığı yansıtıcı şeritler hem motosikletinizin görsel ayak izini artırırken hem de görsel olarak hoş bir görünüm kazandırır. Elcik ve tutacak demiri de denilen el koruma aksesuarları da hem el güvenliğinizi korurken hem de motosikletinize farklı bir hava katmaktadır. Trafikte güvenliği sağlamak için başka önemli bir unsur da sinyal takımlarıdır. Etrafınızdaki sürücü ve yayaları ikaz etmek için bir şart olan bu ekipman, aynı zamanda özgün ve farklı modelleriyle motosikletlerinizi kişiselleştirmek için iyi bir seçimdir. Bir diğer aksesuar seçeneği ise motosiklet stickerlarıdır. Bir sürü farklı yazı, simge ve amblemi motosikletinize yapıştırma imkanı sunan stickerlarından motosikletinize en yakışacağını düşündüğünüz modeli kullanabilmeniz mümkündür. Motosiklet kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden bir diğeri ise modifiye vites kolu çorabı olmaktadır. Vites çorabının amacı motordan sızan yağın vites pedalının üzerine damlamasını engellemektir. Giydiğiniz ayakkabının yıpranmasını engellemek gibi bir özelliği vardır. Pek çok farklı renk seçeneğine sahiptir. Modifiye ürünler, işlevsel kullanım ve güzel bir görüntü deneyimini bir arada tecrübe etmek isteyen sürücüler için iyi bir seçim olmaktadır.

Motosiklet Modifiye Ürün Çeşitleri

Motosiklet Modifiye Ürün Çeşitleri

Motosiklet kullanmak araba sürmeyle karşılaştırıldığında daha fazla ince detaya hâkim olmayı gerektirmektedir. Motor üzerindeki vücut pozisyonunuz ve gaz pedalı üzerindeki kontrolünüz hayati açıdan büyük önem taşımaktadır ve olası bir kazaya karşı almanız gereken pek çok önlem de bulunmaktadır. Ancak, daha hızlı bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız motosikletinize dair değiştirebileceğiniz bazı özellikler bulunmaktadır. Bunun bir seçeneği motor gücü ve performansını arttırmaktır. Örneğin hava girişini arttırmak motor gücünü arttırmanın en kolay ve ucuz sayılabilecek yollarından bir tanesidir. Motosiklet hava filtresi istenmeyen hava moleküllerinin motora gitmesini engelleyerek daha fazla yanma ve daha fazla güç sağlamaktadır. Kaliteli bir hava filtresi ile yapacağınız değişiklik motosikletinizin verimli bir şekilde çalışmasına katkı sağlamaktadır. Motosiklet hava filtresi kullanmamanız takdirde bu hem sürüş konforunuzu hem de motorunuzun performansını azaltmaktadır. Motosiklet modifiye far ise güvenliğini artırmak ve şık bir görünüm için tercih edebileceğiniz diğer bir aksesuardır. Farlar gittiğiniz yolu aydınlatmanın yanı sıra sizi, yoldaki diğer sürücülere ve insanlara görünür kılmaktadır. Diğer araç sürücüleri genellikle karanlık olduğunda motosikletleri görmekte güçlük çekebildiğinden farların üstlendiği görev çok önemlidir. Eğer motosikletinizin hâlihazırda sahip olduğu far görünürlüğünüzü sağlamak için yetersiz ise, parlak bir far ampulü seçmeniz oldukça faydalı olabilir. Farklı model ve şekillere sahip modifiye farlar ile motosikletinizin diğerlerinden çok daha farklı bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Motosiklet kaldırma sehpası ise motosikletinizin bakımını yaparken kullanabileceğiniz bir ekipmandır. Motosikletinizi güvenli bir şekilde sabitleyip havaya kaldırmanıza yaramaktadır. Kaldırma sehpalarını tercihinize göre motosikletin yalnızca ön, arka ya da her iki tarafını kaldırmak amaçlı kullanmanız mümkündür. Motosiklet modifiye ürünleri kategorisinde aracınıza fayda sağlayacak bu gibi pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır.

Motosiklet Modifiye Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Motosiklet Modifiye Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

Kim olduğunuzu ve karakterinizi aracınıza yansıtabilme fırsatı sunduğundan, motosikleti kişisel bir hale getirmek için modifiye etmek çok eğlenceli bir aktivite ve bir tutku haline gelmiştir. Ancak motosikletinizi modifiye etmek ona estetikten olarak hoş bir görünüm kazandırmaktan daha fazlasıdır, bunu aynı zamanda motosikletinizin değerini arttırmak ve yatırımınızı korumak için de yapmanız mümkündür. Ancak, bazı modifikasyonların motosikletinizin değerini artırabileceği gibi, performansını olumsuz olarak etkilemesi ve hatta motosiklet sürmeyi güvensiz hale getirmesi mümkündür. Bu nedenle, modifiye etme işleminden önce iyi bir araştırma yapmak ve dikkat edilmesi noktaları göz ardı etmemek önem taşımaktadır. Öncelikle estetik görünüm ve performans iyileştirmesi arasında doğru bir denge kurulmalıdır. Estetik iyileştirmelerin motosikletin performansını olumsuz yönde etkilememesi gerekmektedir. Motosikletinizi çekici kılmanın yanı sıra güvenliğinizi de ön planda tutmanız gerekmektedir. Sürücüler motosiklet modifiye gidon seçeneklerinden sıkça faydalanmaktadır. Değiştirmesi kolay olduğundan ve dikkat çekici olduğu için bu tarz motosiklet modifiye ürünleri pek çok sürücü tarafından tercih edilmektedir. Ancak motor titreşimlerini emmeye yarayan ve bunun için motosikletinizin ağırlık ve şekliyle ölçüşen bir gidon seçimi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu sürüş güvenliğinizi büyük bir tehlikeye sokabilir. Bu yüzden gidon değiştirmeden önce bu aksesuarın motosikletinizin dengesini bozmadığından ve kaliteli bir maddeden üretildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Doğru bir şekilde, kaliteli ve güvenli motosiklet modifiye aksesuar kullanımı ile motosiklet tutkunları hem araçlarını daha şık, hem de daha güvenli bir hale getirme fırsatını yakalamaktadırlar. Geniş ürün yelpazesinden faydalanmak isteyenler için sayfamızdaki birbirinden farklı ürünleri inceleyebilirler. Motosiklet kullanıcıları kendi kriter, ihtiyaç ve zevkine uygun bu aksesuarları sayfamızdan seçebilir, kullanıcı yorumlarını da göz önünde bulundurarak motosikletleri için en uygun ürüne sahip olabilirler.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Modifiye (34372)
Transmotor (363)
Yamaha (307)
GP KOMPOZİT (773)
MONDIAL (21)
Givi (479)
Monero (475)
Healtech (453)
Tex (257)
EBC (256)
HSB (242)
Vexo (185)
Mts (179)
2Extreme (172)
SW-MOTECH (126)
Shark (79)
Calibrex (56)
Puig (56)
3C (48)
Stomgrip (47)
BMW (45)
Bajaj (44)
Brenta (44)
Hawk (37)
Ducati (29)
Ktm (29)
Rizoma (26)
Savage (25)
Gecko (24)
SCOTTOILER (21)
Kawasaki (20)
NGK (20)
Ariete (19)
Stompgrip (19)
Kuba (17)
Prosev (15)
Motul (14)
Acerbis (12)
TRW (11)
JT (10)
KHAN (10)
Shad (10)
Forte GT (9)
HIFLO (8)
Kuryakyn (8)
Akrapovic (7)
Bmw (7)
Falcon (7)
Triumph (7)
RHİNO (6)
Ramzey (6)
A.C.S (5)
CRNBIKER (5)
Sym (5)
Barocook (4)
DID (4)
TVR (4)
Zard (4)
markadan (4)
3B Racing (3)
Kappa (3)
Lampa (3)
Lucas (3)
AHL (2)
Abus (2)
Daelim (2)
G.P.R. (2)
Gold (2)
Götz (2)
Hyosung (2)
Kanuni (2)
LUMA (2)
Obamoto (2)
Polini (2)
Routechs (2)
Xrider (2)
Aktivex (1)
Auvray (1)
CARDO (1)
Crc (1)
DMD (1)
DMK (1)
Delphi (1)
Divortex (1)
Firstgear (1)
Ginger (1)
Hudson (1)
K&N (1)
Komine (1)
MT (1)
Maggi (1)
Marushin (1)
Max (1)
Mopar (1)
MotorX (1)
OJ (1)
Osi (1)
Philips (1)
Prohel (1)
Putoline (1)
Shoei (1)
Spark (1)
Sunstar (1)
Sway (1)
Touratech (1)
XLock (1)
Ybs (1)
(1297)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,602)
ve üzeri (5,001)
ve üzeri (5,429)
ve üzeri (5,532)
ve üzeri (5,711)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL