Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Modifiye Ürünler

için 38,424 sonuç bulundu.

Modifiye Ürünler

Motor modifiye ürünleri özellikle motosiklet tutkunları tarafından en çok ilgi duyulan ürünlerin başında gelir. Motor için özel olarak üretilen ve farklı tasarımlarla imal edilmiş olan modifiye ürünler sayesinde motosikletin kişiselleştirilmesi mümkündür. Modifiye malzemeler arasında jantlar, koruma takozları, stickerlar, jant şeritleri gibi birçok motor modifiye parçaları bulunur. Motor modifiye parçaları özellikle uzun süre kullanılan motosikletin performansını arttırmak için tercih edilen ekipmanlardır. Modifiye parçaları kullanarak, eski motorunuzu daha şık ve daha güçlü hale getirmeniz mümkündür. Eklenecek ufak detaylarla motosiklet, hem estetik açıdan daha uyumlu ve şık görünecek hem de performans açısından iyileşecektir. Bunların yanı sıra motorun dışı ve görseli için de modifiye parçaları kullanabilirsiniz. Özellikle rüzgâra karşı kullanılan ve sürücünün soğuktan korunmasını sağlayan parçalar sayesinde hem motorun görünümü iyileştirilir hem de sürücünün motosiklet üzerindeki hâkimiyeti, rüzgâr sebebiyle olumsuz etkilenmez.

Şeffaf El Koruma Sürüş Keyfini Artırıyor

Şeffaf El Koruma Sürüş Keyfini Artırıyor

Şeffaf el koruma özellikle motosiklet kullanan kişiler için en önemli ekipmanların başında gelir. Motosiklet sürücülerinin sürüş keyfini bozan ve güvenlik açısından en olumsuz durum rüzgârdır. Özellikle şiddetli ve yoğun rüzgar, uygun ekipmanların kullanılmaması durumunda kaza riskini arttırabilen bir etkendir. Bu yüzden rüzgârlı havalarda yapılan sürüşlerde ellerin korunması en önemli unsurlardan biridir. Şeffaf el koruma, hem elin rahatça hareket etmesini sağlayan hem de sürücünün ellerini soğuğa ve rüzgâra karşı koruyan bir ekipmandır. Tüm motosiklet modellerine uygun şekilde üretilen şeffaf el koruma rüzgârlığı, aracın görselini de arttıran detaylardan biridir. Monte edilmesi oldukça kolay olan bu motor modifiye malzemeleri fiyat açısından da oldukça uygundur. Bu ekipmanların yanı sıra özellikle motor gücünü arttırmak için fren sistemlerini modifiye ekipmanlarla zenginleştirmeniz mümkündür.

Motor Modifiye Aksesuarları

Motor Modifiye Aksesuarları

Motor modifiye aksesuarları hem motoru kişiselleştirmek hem de motorun ömrünün uzaması için kullanılan ekipmanlardır. Her sistem ve parça için özel olarak üretilen bu aksesuarlar, motosiklet kullanan kişinin konforunu arttırmak amacıyla dizayn edilir. Motosiklet kaldırma sehpası motosikletinizin düzenli ve rutin bakımlarını yapmak ve motosikletinizi temizlemek için en önemli ekipmanlardan biridir. Güvenli kaldırma özelliğine sahip olan ekipmanların tercih edilmesi, bu noktada en önemli detaylardan biridir. Motosiklet kaldırma sehpası çeşitleri hem arka hem de ön olmak üzere iki çeşittir. Bazı motosiklet kaldırma sehpaları, aracı tamamen kaldırır. Bazıları ise yalnızca motorun önünü ya da arkası kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Motorun güvenliğini destekleyen diğer modifiye parçaları arasında motosiklet vites kolu çorabı bulunur. Vites çorabı vitesin korunmasını ve yeni kalmasını sağlarken, aracı süren kişi için daha rahat bir sürüş deneyimi yaratır. Bu motor ekipmanları özellikle giydiğiniz botun ya da ayakkabının pislenmesini engelleyen bir korumadır. Silikon esaslı olan bu ekipmanlar özellikle ayakkabının vites geçişlerinde çizilmesini ve aşınmasını engeller. Fiyat bakımından oldukça uygun olan motosikletler kolu çorabı çeşitleri, arzu edilen renk seçeneklerine sahiptir.

Motor Modifiye Parçaları Fiyatları

Motor Modifiye Parçaları Fiyatları

Motor modifiye parçaları fiyatları tercih edeceğiniz motor ekipmanına ve bu ekipmanın kalitesine ve markasına göre değişir. Her markanın kendine has özelliklerde ürettiği motor modifiye parçaları bulunur. Çok farklı çeşitlerde ürünler olduğundan dolayı fiyat aralıkları da geniştir. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak motor modifiye parçaları bulunabilir. Motosiklet modifiye ürünleri motosikletin her sistem ve parçası için farklı özelliklerde ve farklı donanımlarda üretilir. Özel olarak üretilmiş olan modifiye parçalar arasından ihtiyacınıza en uygun olan ekipmanı, motosikletin marka ve modeline uygun olarak bulabilirsiniz. Modifiye ürünlerin yanı sıra diğer yedek parça ve aksesuarları kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (348)
3B Racing (20)
3C (19)
A.C.S (8)
Abus (3)
Acerbis (10)
AHL (42)
Akrapovic (6)
Aktivex (1)
ALPENHEAT (2)
Apex (1)
Ariete (22)
Armor (6)
Auvray (1)
Bajaj (43)
Barocook (5)
Bgs (2)
BMW (46)
Bmw (16)
Brenta (30)
Calibrex (50)
CARDO (1)
Crc (3)
Daelim (1)
Dappy's (1)
Delphi (1)
DID (4)
Divortex (2)
(537)
DMK (2)
Ducati (37)
EBC (42)
ESPADA (1)
Falcon (13)
Firstgear (1)
Forte GT (17)
G.P.R. (3)
Gecko (16)
Ginger (1)
Givi (876)
Gold (1)
GP KOMPOZİT (480)
GSunlow (1)
Hawk (110)
HEAD WAWE (1)
Healtech (574)
HIFLO (8)
HSB (162)
Hudson (2)
Hyosung (2)
Ipone (1)
Ixon (1)
J.costa (2)
JT (11)
K&N (1)
Kanuni (2)
Kappa (5)
Kawasaki (31)
KHAN (1)
Komine (1)
Ktm (28)
Kuba (22)
Kuryakyn (1)
Lampa (3)
LBC (1)
LUMA (3)
Maggi (1)
markadan (4)
Marushin (1)
Max (2)
Modifiye (9933)
MONDIAL (25)
Monero (54)
Mopar (2)
MotorX (1)
Motul (14)
MT (1)
Mts (42)
MTS (12)
NECKO (35)
NGK (24)
Obamoto (3)
OJ (3)
orbus (1)
Osi (3)
Philips (1)
Polini (4)
Pro-nix (3)
Prohel (3)
Prosev (27)
Prox (1)
Puig (72)
Putoline (1)
Ramzey (7)
RHİNO (4)
Rizoma (50)
RMS (1)
Routechs (3)
Savage (1)
SCOTTOILER (38)
Shad (12)
Shark (99)
Shoei (1)
SRL (1)
Stomgrip (1)
Stompgrip (5)
Sunstar (1)
SW-MOTECH (81)
Sway (3)
Sym (2)
Tex (291)
Touratech (1)
Transmotor (370)
Triumph (8)
TRW (11)
TVR (3)
V-Twin (1)
Vexo (221)
Würth (1)
XLock (1)
Xrider (5)
Yamaha (441)
Ybs (2)
Yuki (1)
Zard (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,904)
ve üzeri (5,256)
ve üzeri (5,745)
ve üzeri (5,879)
ve üzeri (6,130)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL