Fren ve Ekipmanları

için 52,445 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fren ve Ekipmanları

Motosiklet fren sisteminde; ön fren balatası ve arka fren balatası gibi ürünler yer almaktadır. Balata, frene basıldığında, tekerlerin durması için baskıların sıktığı parçadır. Motosikletinizin frenlerinden değişik sesler gelmeye başladıysa veya frenleriniz eskisi gibi iyi tutmuyorsa; fren balatalarınızı kontrol etmenizde, gerekirse yenisi ile değiştirmenizde yarar olacaktır. Fren sistemini açarak, balatalarınızın incelip incelmediğini kontrol edebilirsiniz. Fren balatalarınız çok inceldiyse ve değişmesi gerekiyorsa, motosikletinizin marka ve modelin uyumlu ürün satın alarak kolayca değişim işlemini yapabilirsiniz. Fren balata fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle ıslak havalarda en iyi fren tutuşunu sağlamak için kaliteli malzemeden üretilmiş fren balatası tercih etmek yararınıza olacaktır. Ani frenlerde istediğiniz performansı alabilmek için sürtünmeye karşı dayanıklı materyalden üretilmiş fren balatalarını tercih edebilirsiniz.

Honda ön fren balatası, metal-seramik bileşeninden üretilmiştir. Metal tozu işleme teknolojisi kullanarak üretilmiş bir ürün olduğu için sinter-metal alanında gelişmiş bir üründür. S3 Racing, yani bronz-grafit sürtünme materyali ile tasarlanmış olması sayesinde, ıslak zeminde üstün yol tutuşu sağlar. Sürtünmeye karşı en yüksek dayanma performansına sahiptir. Islak-kuru zemin performansı minimum düzeydedir. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. Balatanın dış gövdesinde çıkarılabilir ısı kalkanı bulunur. 450°C'ye kadar yüksek fren performansı sağlar. Bronz gövdeye sahip olduğu için fren yüzeyi arasında güçlü bir bağlantı oluşturur. Seramik-karbon bileşenlerinden oluştuğu için diğer ürünlere göre daha az yıpranır ve fren diski üzerinde daha az aşındırıcı etkiye neden olur. Diğer balatalara göre daha uzun ömürlüdür. Bir çok motosiklet modelinde kullanılabilir olma özelliği ile oldukça tercih edilen bir ürün olan Honda ön fren balatası, off-road motosikletlerde de güvenle kullanılabilir. Yol motosikletlerinde ön ve arka frenlerde kullanılabilirken; off-road motosikletlerin ön frenlerinde kullanılması daha uygundur. Pist yarışı motosikletlerinde arka frende kullanılabilir.

Suzuki arka fren balatasının özellikleri, Honda ön fren balatasının özellikleri ile neredeyse aynıdır. İşlenmiş bronz gövdeye ve S3 Racing özelliğine sahiptir. Yol motosikletlerinin ön ve arka frenlerinde; pist yarışı motosikletlerinde, arka frenlerde; off-road motosikletlerin ön frenlerinde kullanılması tavsiye edilir. Genellikle motor hacmi 600cc ve daha büyük olan motosiklet ve maxi-scooter'ların kullanımında tavsiye edilir. Ön fren ve arka fren balatası ürünlerinin bir çok modeli bulunmaktadır; fren balatası satın alırken, motosikletinizin marka ve modeli için üretilmiş olan ürünü satın almanız gerekmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Galfer (35418)
EBC (3222)
TRW (1029)
Polini (51)
Brembo (23)
RMS (14)
2Extreme (12)
Ferodo (9)
Ktm (6)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(257)
ve üzeri (303)
ve üzeri (318)
ve üzeri (325)
ve üzeri (334)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL