Kilit & Alarm

Motosikletinizi, olabilecek hırsızlık durumlarına karşı korumak için motosiklet kilit ve alarm sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu ürünler arasında; halat kilit, zincir kilit ve alarmlı disk kilit gibi ürünler yer almaktadır. Motosikletinizi park ettiğiniz zaman, motosiklet kilidi ile kilitlerseniz, motosikletinizi çalınma gibi durumlara karşı güvence altına almış olursunuz. Motosiklet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen kilit modeli, halat motosiklet kilidir. Çeşitli markalar tarafından üretilen halat motosiklet kilidi ile motosikletinizi istediğiniz yere bağlayarak kilitleyebilir ve gönül rahatlığı ile evinize gidebilirsiniz. Kinguard markası tarafından üretilen halat motosiklet kilidi, çelik telden üretilmiştir. 25mm kalınlığında ve 2m uzunluğundadır, 1. sınıf kaliteli malzemeden üretildiği için oldukça kaliteli ve güvenli bir üründür. Herhangi bir kesici alet ile kesilmesi veya yakılması zor olduğu için hırsızların işini oldukça zorlaştırır.

Motosiklet güvenliğiniz için tercih edebileceğiniz bir diğer motosiklet alarm sistemi ürünü, motosiklet disk kilididir. Alarmlı disk kilidi, suya dayanıklıdır ve 2 adet kopyalanamaz anahtara sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi alarm sistemine sahiptir. Motosiklet darbe aldığı zaman alarm otomatik devreye girer ve bir süre sonra kendiliğinden susar, motosiklet darbe almaya devam ederse alarm tekrar çalmaya başlar. Alarmlı olması sayesinde hırsızlara karşı caydırıcı bir durum oluşturur. Alarm ötmeye başladığında hırsızlar panikleyerek ordan uzaklaşabilir. 110 DB ses gücü sayesinde uzun mesafeden motosikletinizin alarmını kolayca duyabilir, anında motosikletinizin yanına ulaşabilirsiniz. Alarmlı disk kilidi, pil ile çalışır ve pilini değiştirmek için alyan anahtardan faydalanılır. Matkap bil işlemeyen çelik yüzeyi sayesinde oldukça güvenli bir üründür ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Üstün dayanıklılığı sayesinde hırsızlar tarafından etkisiz hale getirilmesi neredeyse mümkün değildir. Motosiklet alarm montajını gerçekleştirebilmek için, ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz.

Scooter motosikletinizi veya bisikletinizin güvenliğini sağlamak için şifrelik çelik kilitlerden yararlanabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bisikletinizin veya motosikletinizin çalınma ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Caydırıcı özelliği sayesinde şifreli çelik kilidi açmak veya etkisiz hale getirmek neredeyse mümkün değildir. Şifreli olma özelliği ile yanınızda sürekli anahtar taşımak zorunda kalmaktan ve anahtarı kaybetme gibi durumlardan kurtulacaksınız. Renkli modelleri bulunmaktadır, hafif ve sağlam yapıya sahip olmakla birlikte kullanımı kolaydır. Motosikletinize ya da bisikletinize zarar vermeyecek şekilde PVC kaplanmıştır. Bir çok motosiklet alarm çeşitleri arasından birini tercih edebilir ve motosikletinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Motosiklet alarm fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Kilit & Alarm

için 3,160 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Extreme (32)
Abus (372)
(2)
AHL (11)
(1)
Aktivex (6)
Auvray (241)
(3)
(2)
(1)
(1)
(2)
(3)
(2)
(4)
(3)
(2)
(3)
(1)
Givi (10)
(3)
(3)
(1)
(1)
JT (6)
(2)
(3)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(1)
LUMA (8)
Maggi (26)
MCS (12)
MGP (9)
(1)
Modifiye (10)
MONDIAL (9)
Monero (19)
(2)
(1)
MTS (7)
Obamoto (7)
(2)
(1)
(2)
(1)
Prosev (6)
(5)
Sonax (12)
(1)
(3)
Tex (71)
(2)
(2)
(3)
(1)
(1)
Vexo (13)
(2)
XLock (14)
(3)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(370)
ve üzeri (512)
ve üzeri (544)
ve üzeri (551)
ve üzeri (560)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL