Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kilit & Alarm

için 2,953 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 2.869,35 TL 2.352,87 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.117,58 TL

  % 18
  BİMOTAKS
  %100
 • 259,99 TL 229,99 TL
  % 12
  CRNBIKER
  %100
 • 194,90 TL
  KayaBisiklet
  %100
 • 527,00 TL 495,38 TL

  Sepette Ek İndirim

  465,38 TL

  % 6
  MOTOMAX
  %100
 • 887,05 TL 833,83 TL

  Sepette Ek İndirim

  803,83 TL

  % 6
  TAYFUNMOTOR07
  %100
 • 229,00 TL 199,00 TL
  % 13
  KastelMotor
  %99
 • 499,90 TL 329,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  299,90 TL

  % 34
  Kaanelektronik
  %100
 • 698,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  668,00 TL

  DRD_Motorbikes
  %100
 • 387,75 TL

  Sepette Ek İndirim

  357,75 TL

  Arkononline
  %100
 • 175,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  157,50 TL

  BİMOTAKS
  %100
 • 290,90 TL 249,00 TL
  % 14
  TuranogluMotosiklet
  %100
 • 589,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  559,00 TL

  ANKAMOTOR
  %100
 • 1.499,00 TL 1.409,06 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.379,06 TL

  % 6
  ANKAMOTOR
  %100
 • 795,00 TL 755,25 TL

  Sepette Ek İndirim

  725,25 TL

  % 5
  Motopluskadıköy
  %97
 • 790,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  760,00 TL

  ZintaşZincir
  %100
 • 797,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  717,30 TL

  YSstore
  %97
 • 562,00 TL 505,80 TL

  Sepette Ek İndirim

  475,80 TL

  % 10
  Lastikplatformu
  %100
 • 445,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  400,50 TL

  YSstore
  %97
 • 180,00 TL 175,00 TL
  % 3
  MOTOTUTKUM
  %96
 • 150,99 TL 94,90 TL
  % 37
  motobisikletim
  %98

Motosiklet Kilit ve Alarm

Motosiklet, kullanım amaçları ve modelleriyle çeşitlilik gösteriyor. Her geçen gün daha fazla ilgi gören araçlar, yenilikçi tasarımlarla kendini geliştiriyor. Genellikle iki tekere sahip olan araç, günümüzde trafik konusunda sıkıntı yaşanan şehirlerde özellikle tercih ediliyor. Karbon salınımına bakıldığında dört tekerli araçlara göre oldukça çevre dostu bir seviyede seyrediliyor. Yakıt konusunda da rakiplerine nazaran daha tutumlu bir performans gösteriyor. Boyutlarından dolayı park etme konusunda, dört tekerli araçlara göre daha şanslı kalan motosiklet, tüm bu sebeplerden dolayı günden güne daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Motosiklet tutkunları için en korkutucu durum hırsızlık mağduru olmak oluyor. Bu durumda, sürücüler tedbiri elden bırakmamak için daha ciddi önlemlere başvuruyor. Uzun uğraşlarla aldıkları araçları korumak için önlem alması gereken motosiklet sürücüleri onlara yardımcı olabilecek sistemleri tercih ediyor. Motosiklet alarm sistemleri , bulunduğunuz noktaya uzak ya da daha tenha bir yere bıraktığınız motosikletinizi, gece ya da gündüz fark etmeksizin korumanıza yardımcı oluyor. Yapılan herhangi bir hareket girişiminde sensörlerin bunu algılayarak hemen bildirmesini sağlıyor. Hırsızlar için alarm sesi onları ele veren bir haberci olduğundan çoğu zaman amaçlarına ulaşamayarak olay yerinden uzaklaşmalarını sağlıyor. Hırsızlığa karşı bir başka önlem olarak motosiklet kilit sistemleri öne çıkıyor. Sağlam materyallerden oluşturulan farklı modellere sahip kilitlerle motorunuzu güvence altına alabilirsiniz. Piyasaya sürülen kilitlerin koruyucu etkisinden yararlanabilmek için aracınıza uygun ürünlerden birini seçebilirsiniz. Ayrıca sabit ve sağlam bir nesneye bağlamanız çok daha koruyucu bir etki sağlayabilir. Motosikletlerin güvenlik düzeyinin daha yüksek olması için alarm ve kilit sistemlerini birlikte kullanarak çok daha güçlü bir önlem alabilirsiniz.

 Motosiklet Kilit Çeşitleri

Motosiklet Kilit Çeşitleri

Büyük bir özenle kullandığınız motosikletinizi korumak için önlem almak isteyebilirsiniz. Son dönemlerde motosiklet sadece tutkunlarının kadrajında değil, hırsızlar tarafından da yakından takip ediliyor. Hırsızlık vakaları her geçen gün artarken, siz de sonradan pişman olmamak için önlem alabilirsiniz. Motosiklet güvenlik kilidi pek çok farklı çeşitte piyasada yer buluyor. Hırsızları caydırmak için kilit kullanmak istiyorsanız öncelikle türüne karar vermiz gerekiyor. Motosiklet disk kilidi alarmlı , tür bakımından motosikletinizi korumakta yardımcı olan iki ürünün birleşimden oluşuyor. Akü ile ilgili bir sıkıntı yaşamadan önlem almak isteyenler tarafından fazlasıyla sevilen bu ürün, bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışıyor. Daha uzun süreli ve kaliteli bir kullanım avantajı yakalamak için güvenlik sertifikasına sahip ürünler ön plana çıkıyor. Dayanıklı materyallerden üretilen ürünlerle hava koşulları karşısında daha iyi adaptasyon sağlanabiliyor. Motosiklet disk kilit , farklı renk ve yedek anahtar seçeneklerine sahiptir. Darbe ya da algılanan bir hareketle yüksek bir ses ile uyarı veren kilit pil ile çalışıyor. Motosiklet kilit zincir ise bir diğer koruyucu olarak güvenliği sağlıyor. Gün içerisinde motosikletin dış mekânda bir direk ya da ağaca bağlanması park sorununun çözümünde aktif rol oynayabilir. Motosiklet halat kilit olarak da adlandırılan kilit, göze hitap eden tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ile tercih ediliyor. Kırılması oldukça zor olan gövde ve başlıktan oluşuyor. Farklı kalınlık ve uzunlukları olduğu için ihtiyaç dahilinde karar verilmesi gerekiyor ve bütün motosiklet modellerine uyum sağlıyor. Kask, motosiklet sürücüleri için hayati bir öneme sahiptir. Motosiklet kask kilidi kullanarak motosikletinize bağlayabilirsiniz. Tüm gün yanınızda taşımanız gerekmeden güvenlik önleminizi alabilirsiniz. Motosiklet bagaj kilidi ile eşyalarınızın başına bir şey geleceğinden ya da hareket halinde düşürmekten korkmanız gerekmeden depolayabilirsiniz. Motosiklet asma kilit seçenekleri, teknoloji ile yeniden şekillendiği için yeniden ilgi toplamaktadır. Parmak izi okuyabilen kolay tanıma özelliği ile anahtar sorunu yaşanmadan kullanabilirsiniz. En çok bilinen çeşitlerden biri olan motosiklet asma kilit, direksiyonun hareket etmesini engelleyen mekanik bir yapıdır. Hırsızların gözünü korkutan kilit hemen hemen her modele uyum sağlar. Montajı oldukça kolaydır. Sizde güvenliğiniz için size uygun olan motosiklet kilit türlerinden uygulan olan ürünlerden bir ya da birkaçını tercih edebilirsiniz.

 Motosiklet Alarmı

Motosiklet Alarmı

Alarmın kullanım amacı beklenmeyen müdahaleler ve darbeleri algılayarak tepki vermesidir. Yüksek sesli uyarısı ile kullanıcıların durumdan haberdar olmasını sağlar. Kablosuz motosiklet alarmı ve kablosuz motosiklet alarmı olmak üzere iki farklı türde karşımıza çıkar. Sirenin dışarıya verdiği desibel gücü modellere göre değişiklik gösterebilir. Motosiklet alarm seti içerisinde güvenliğinizi sağlayacak tüm parçaları bulundurabildiği için motosiklet tutkunlarına büyük bir yardım sağlayabilir. Uzaktan kumandalı alarmlar, yanlış alarm durumunda etrafa rahatsızlık vermeden hızlıca kapatılmasına yardım eder. Ayrıca kumanda üzerindeki göstergelerden tüm gelişmeler takip edilebilir. Çevre sensörü ve GPS desteği olan gelişmiş seçeneklerle motosikletinizi daha derin bir koruma altına alabilirsiniz. Alarmın hırsızı durduramadığı bir olay senaryosunda GPS devreye girerek, çalınan aracınızın yerinin tespit edilmesine yardım edebilir. Park etmek, sıkışık ve kalabalık caddelerde sürücüleri zorlayabilir. Alarm sensörleri sayesinde çarparak hasar alma durumunun önüne geçilebilir. Alarmın varlığı, gün boyu kullandığınız motosikletinizde bıraktığınız eşyalar için de koruyucu bir önlem olacaktır. Gidon ya da fren diskine monte edilebilen alarm, mevsimsel koşullara karşı da dayanıklı olmalıdır. Motosiklet alarm tavsiyesi yapılan ürünlerin ortak paydası kolay monte edilebilmesi, dayanıklı ve çok yer kaplamayan bir görüntüye sahip olması ve pil ömrünün uzun olmasıdır. Özellikle pil ömrü tüm performansı etkileyeceği için uzun ömür ya da kendini şarj edebilen ürünler tercih edilerek motor güvenliğinden ödün verilmemelidir. Dayanıklı malzemelerden üretilen alarmlar hırsızların planlarını bozarken, size uzun yıllar süren kaliteli bir kullanım sağlayabilir. Motosiklet alarmı fiyatları barındırdığı özellikler ve malzemesine göre değişmektedir. Hırsızlıkla karşı karşıya kalarak daha büyük bir ekonomik kayıp yaşamamak için mutlaka kullanılması önerilir.

 Güvenlik Önlemlerinizi Maksimum Seviyeye Ulaştırın

Güvenlik Önlemlerinizi Maksimum Seviyeye Ulaştırın

Yapıları gereği motosikletler çalınmaya müsait araçlardır. Gördükleri ilgi ile sadece motosiklet tutkunlarını değil hırsızları da cezbetmektedir. Bu durumda her zaman korunaklı bir alanda bırakamadıkları araçlarının güvenliğinden endişe eden araç sahipleri, bazı güvenlik önlemleri almalıdır. Motosiklet yer kilidi , genellikle ağır ve sağlam bir alaşımdan oluşturulmuş gereçlerdir. Asfalta sabitlenen ürün motosiklet için güç bağlantısı oluşturarak güvenli bir park imkânı sağlayabilir. Kutunun içerisinde bulunan talimatlara uyarak kolayca ürünü monte edebilirsiniz. Motosiklet kilit tavsiye yazılarını okurken motosikletinizin modelini düşünerek karar vermelisiniz. Aksi takdirde istediğiniz kadar verimli bir tercih olmayabilir, beklediğiniz koruma standardını sağlayamayabilirsiniz. En iyi sonucu alabilmeniz için motosiklet alarm ve kilidin beraber kullanılması tavsiye edilir. Birbirlerini destekleyecek olan bu sistemlere ulaşmak artık oldukça kolaydır. Kararsızlık yaşayanlar için motosiklet alarm disk kilidi bu ikilinin birleşmesinden oluşan bir ürün olduğu için tereddüt etmeden alınabilir. Elektronik bir bağlantı gerektirmemesi montaj kolaylığı sağlarken akünün bitmesinden endişe etmenize gerek kalmaz. Motosiklet kilit önerisi isteyen, motosiklet kullanımına yeni başlayan ya da daha donanımlı ürün arayışında olan kişiler için oldukça yerinde bir tercih olabilir. Tüm motosiklet kullanıcılarına maksimum koruma için beraber kullanılacak disk kilit ve motosiklet zincir kilit tavsiye edilir. Zincir kilidin, yeterli kalınlık ve uzunlukta olması ayrıca çelik yapıda tercih edilmesi halinde motosiklet sahiplerinin endişesini azaltabilecek bir güç oluşturabilir. Gün içerisinde motosikletiniz hakkında endişelenmemek ve maksimum koruma sağlamak için alarm ve kilit kullanabilirsiniz. Hırsızlık ya da hasar sonucu ekonomik bir zarara uğramamak için bu ürünleri tercih etmeniz yerinde bir davranış olacaktır. Geniş fiyat bandına sahip ürünler; kullanılan malzeme, tasarım ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Siz de motosikletinizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız yedek parça ve aksesuar sayfamızı ziyaret ederek motosiklet alarmı fiyatları ve motosiklet kilit fiyatlarıhakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abus (291)
Zintaş (6)
Auvray (154)
SPY (8)
Mts (81)
Armor (77)
Tex (68)
Motoguard (50)
MASTERLOCK (49)
Monero (48)
Vexo (41)
Prosev (37)
Onguard (35)
Kotex (29)
Lampa (27)
3C (18)
Maggi (15)
LUMA (14)
Yamaha (14)
Sonax (13)
XLock (10)
Givi (8)
Ktm (7)
AHL (5)
K&N (5)
Modifiye (5)
2Extreme (4)
A.C.S (4)
MONDIAL (4)
Unbekannt (4)
Acerbis (3)
Bmw (3)
DID (3)
ESPADA (3)
3B Racing (2)
Bgs (2)
Cataclean (2)
DMD (2)
DMK (2)
Dappy's (2)
Falcon (2)
JT (2)
Kanuni (2)
Max (2)
Prohel (2)
Sym (2)
Tecmate (2)
Urbanseat (2)
Xrider (2)
Ybs (2)
Aktivex (1)
Apex (1)
Bajaj (1)
Crc (1)
Divortex (1)
Forte GT (1)
Galfer (1)
Klim (1)
Kuba (1)
Midland (1)
OJ (1)
Obamoto (1)
Pro-nix (1)
Shad (1)
T-Bags (1)
TVR (1)
XBicycle (1)
Zard (1)
(231)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(375)
ve üzeri (552)
ve üzeri (585)
ve üzeri (595)
ve üzeri (608)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL