Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kilit & Alarm

için 3,264 sonuç bulundu.

Kilit & Alarm

Motosikletinizi güvenli bir şekilde koruyabilmeniz için geliştirilmiş olan Kilit & Alarm sistemleri aracılığıyla modern teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Akıllı uyarı sistemlerine sahip olan motosiklet alarm sistemleri bir zorlama ile karşılaştıklarında sesli bir şekilde tepki vererek hırsızlığı engeller. Zincir ve kablo şeklindeki kilit sistemleri ise uzatılabilen yapılarıyla motorunuzu hem tekerlerinden bağlayabilmenize hem de çevredeki fiziksel nesneler aracılığıyla kilit oluşturabilmenize imkân tanır. Motosiklet kilit ve alarm ürünleri ile metal, çelik, krom gibi malzemelerden üretilmiş dayanıklı bir güvenlik sistemi satın alabilirsiniz. Çelik örgü ile güçlendirilmiş olan halatlar sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan bir kilit kullanmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Sert darbeler sonucunda açılmayan kilitlerle ekstra korumalı bir kullanım deneyimi yaşarsınız. Motor kilidi alarmlı olduğu için tehlike anında uyarı verir. Kopyalanmasının çok zor olduğu anahtar kilitleriyle dikkat çeken modeller, kullanıcıya özel anahtarlarla sunulur. Motosiklet alarmı fiyatları bu ürünlerin işlevleri göz önüne alındığında bu alarmların fiyatları oldukça uygun bir seviyelerde yer almaktadır.

Motosiklet Alarm Sistemleri

Motosiklet Alarm Sistemleri

Motorların disk bölümüne takılan motor disk kilidi alarmlı olma özelliği ile beraber hırsızları motorunuzdan uzak tutar. Hırsızlık yöntemleri arasında en sık kullanılanlarından biri olan disk kilidini kırma tehlikesine karşı güçlendirilmiş bileşenleriyle uzun ömürlü bir kullanım sağlayan kilitler ile motorunuzun bina içerisine ya da açık alanlara rahatlıkla bırakabilirsiniz. Yüksek ses desibelinde alarm sesi çıkaran modeller aracılığıyla olası tehlikelere karşı etkili bir koruma elde edersiniz. Motosiklet alarmlı kilit yardımıyla yedek anahtar avantajından yararlanarak asıl anahtarı kaybetseniz dahi sorun yaşamazsınız. Katlanabilir kablolarıyla pratik bir kullanım sağlayan kilitleri motorunuzun çantasında ya da evinizde saklayabilirsiniz. Anahtarlı kilitlerde anahtarın dönmesi sonucunda ortaya çıkan ses ile beraber kilitlenme işleminin tamamlandığını kolayca anlayabilirsiniz. Motosiklet kilit sistemleri çok yönlü ve pratik bir kullanım sağlar. Elektronik alarm sistemini devreye almadan da kullanabileceğiniz modeller aracılığıyla motorunuzu disk bölümünden kilitleyerek güven içerisinde park edebilirsiniz.

Akıllı Sensör Teknolojisi

Akıllı Sensör Teknolojisi

Üstlerinde yer alan akıllı sensör aracılığıyla hareketleri algılayabilen motosiklet disk kilidi sayesinde her bir uyarı için alarmın çalışması sonucunda ortaya çıkan gürültüden ve zahmetten kurtulursunuz. Sadece gerekli durumlarda ve yüksek riskin algılandığı koşullarda devreye giren sensör uyarısıyla beraber alarm sesi çalışır. Uyarının şiddeti arttıkça çıkan alarma sesinin de yükselmesi sayesinde hırsızların motordan uzaklaşmasını kolaylaştıran ürünler motosiklet kilidi tavsiye yazılarında sıklıkla övülür ve önerilir. Uzun süreli pil ömrüne sahip olan akıllı elektronik ürünler sağlıklı bir kullanım sağlar. 360 derecelik algılama kapasitesi ile göz dolduran sensör desteği yardımıyla motorunuzun çevresinde ve yakınında gerçekleşen tüm hareketler algılanır. Gelişmiş yazılım sistemi sayesinde hırsız saldırısı ile kedi, köpek gibi hayvanların teması arasındaki farkı anlayabilen sensör sistemi verimli ve güvenli bir kullanım vadeder. Motosiklet kilit fiyatları da ulaşılabilir aralıkta yer alır.

Su Geçirmezlikle Gelen Uzun Ömürlülük

Su Geçirmezlikle Gelen Uzun Ömürlülük

Motorunuzu açık hava şartlarında park ederken bir kuşku duymamanızı sağlayan su geçirmez motosiklet kilit zinciri aracılığıyla yağmurlu ya da karlı hava koşullarına uyum sağlanır. Sıcaklık seviyesinden etkilenmeyen kilitler yılın her döneminde etkili bir şekilde kullanılabilir. Motosiklet direksiyon kilidi ile motorunuzun en önemli ve en zayıf noktalarından biri olan direksiyon kısmını güvenli bir şekilde korursunuz. Hırsızların motorunuzu hareket ettirememesini sağlayan bu kilitler sayesinde iki teker tutkunlarının araçları kolay bir şekilde koruma altına alınır. Pilli motosiklet alarmı modellerinin pilleri pratik bir şekilde değiştirilebilir ve akıllı kapak sistemi sayesinde pillerin içerisine su sızması önlenir. Tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları için Yedek Parça & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Extreme (32)
3B Racing (1)
3C (29)
A.C.S (2)
Abus (265)
Acerbis (3)
AHL (17)
Akrapovic (1)
Aktivex (1)
Armor (79)
Auvray (201)
Bajaj (1)
Bgs (2)
Bmw (2)
Booster (1)
CARDO (1)
Cataclean (2)
Crc (3)
Dappy's (5)
Delphi (2)
DID (10)
Divortex (1)
(98)
DMD (1)
DMK (3)
EBC (2)
Forte GT (3)
Galfer (1)
Givi (14)
Hawk (1)
HSB (2)
JT (2)
K&N (4)
Kanuni (2)
Kawasaki (1)
Klim (2)
Koji (1)
Kotex (30)
Ktm (9)
Kuba (5)
Lampa (33)
LİFAN (1)
LUMA (9)
Maggi (19)
markadan (1)
MASTERLOCK (88)
Max (3)
Mefo (1)
Modifiye (5)
MONDIAL (4)
Mondial (1)
Monero (48)
Mopar (1)
Motoguard (8)
MTS (48)
Mts (25)
Obamoto (2)
OJ (2)
Onguard (28)
Pro-nix (1)
Prohel (1)
Prosev (46)
Ramzey (4)
Safemax (3)
Shad (1)
Sonax (1)
SPY (10)
SRL (1)
Sym (2)
T-Bags (1)
Tex (71)
TRW (1)
TVR (2)
V-Twin (1)
Vexo (100)
XBicycle (2)
XLock (42)
Xrider (3)
Yamaha (16)
Ybs (3)
YEO (2)
Zard (1)
Zintaş (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(385)
ve üzeri (577)
ve üzeri (626)
ve üzeri (639)
ve üzeri (654)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL