Çanta

için 8,500 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çanta

Motosiklet kullanıcılarının, eşyalarını güvenle yanında taşıyabilmesi için, motosiklete monte edilen motosiklet çantaları bulunmaktadır. Motosiklet çantaları ile, motosikletin arkasında rahat ve güvenli şekilde eşya taşınabilir. Motosiklet kullanırken, yanınızda bulunan eşyalarınızı tutmak veya kontrol etmeye çalışmak dikkat kaybınıza neden olur. Seyir halindeyken eşyalarınız yola saçılmasını engellemek ve dikkatinizi tamamen yola vermek için çeşitli boyutlarda üretilmiş motosiklet çantalarından yararlanabilirsiniz. Piyasada topcase olarak bilinen motosiklet çantalarının taşıyabilecekleri ağırlık seviyeleri farklıdır. Maxem markası tarafından üretilen topcase ürünün, 32 litre ağılık kapasitesi bulunmaktadır. Tek kask alabilecek boyuttadır ve anahtar ile kilitlenebilir. Anahtarla kilitlenebilir olma özelliği sayesinde, motosikletinizdeki eşyalarınız güvende olur. Oluşabilecek herhangi bir hırsızlık durumunun önüne geçilir. Motosiklet kullanıcıları tarafından en çok tavsiye edilen topcase markası Coocase'dir. Coocase markası tarafından üretilen bir çok çeşit topcase ürünü bulunmaktadır. Farklı renklerde ve farklı modellerde üretilen topcase ürünlerinden birini tercih edebilir ve motosikletinizde güvenle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Topcase fiyatları, markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Coocase astra S48-LP model topcase, 48 litrelik iç hacmine sahiptir. 2 adet kask alabilir büyüklüktedir. Stop ışıkları ile senkronize olarak çalışır. LED ışık sistemi ve 8 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir. Darbe sensörlü alarm sistemine ve opsiyonel yaslanma pedi sayesinde oldukça kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Renkli kapak özelliği ile motosikletinizi daha çekici hale getirir. Motosiklet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen bir diğer topcase markası da Kappa'dır. Kappa topcase ürünleri, taşınabilir olmaları ile oldukça kolay kullanım imkanı sunuyor. Su geçirmez olması ve çizilmelere karşı dayanıklı olma özelliği uzun süreli kullanılabilecek bir üründür.

Topcase ürünleri dışında, motosikletin depo üzerine konulan çanta modelleri bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi motosiklet deposunun üzerine monte edilir. Prosev depo üstü motosiklet çantası, mıknatıslar yardımı ile depoya yapışır. 4 farklı noktadan, güçlü mıknatıs yardımı ile depoya yapışan çanta içerisinde bir çok eşyanızı kolayca taşıyabilir, seyir halindeyken eşyalarınızın etrafa dağılmasını engelleyebilirsiniz. Tüm motosiklet modelleri ile uyumlu olan bu ürün, motosiklet kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştıracak. Bir çok motosiklet çantası modeli arasından birini tercih edebilir ve güvenle motosiklet yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Motosiklet çantası fiyatları, markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Givi (3680)
Kappa (1899)
Tex (347)
Shad (302)
Maxem (234)
Armode (204)
Yamaha (145)
Prosev (142)
Hepco Becker (116)
Dainese (96)
Arwic (80)
4Riders (61)
arch (59)
Coocase (57)
Kriega (44)
Triumph (35)
Motr (33)
Scoyco (32)
Krauser (29)
Cox (27)
Adventurer (26)
SW Motech (23)
Trexes (21)
Nano (20)
Held (18)
Bagster (16)
Spidi (13)
Ducati (12)
Hudson (11)
Bandana (9)
Difi (9)
Dry Case (9)
Honda (9)
Loap (7)
Forte GT (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(510)
ve üzeri (646)
ve üzeri (671)
ve üzeri (679)
ve üzeri (687)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL