Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çanta

için 12,471 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Çanta

Çantalar motosiklet sürücülerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Motosiklette çanta kullanımı kuryelerle de sınırlı değildir. Kişisel eşyalarını yanında taşımak isteyen sürücüler de motosiklet çanta çeşitlerinin işlevselliğinde faydalanır. Özellikle uzun yolculuklar yapmayı seven motosiklet kullanıcıları, farklı şekillerde tasarlanmış çantalar ile yola çıkmaya özen gösterir. Motosikletin hangi kısmına yerleştirileceğine ve hangi işlevleri yerine getireceğine göre değişen birçok farklı motosiklet çantası tipi ile karşılaşabilirsiniz. Öncelikle kullanım alışkanlıklarınızı belirleyip buna uygun çantalar almalısınız. Bu sayede motosiklet sürüş keyfinizin artmasına da katkı sunabilirsiniz.

Motosiklet Çantası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Motosiklet Çantası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Motosiklet çantası seçerken birçok faktörü göz önüne almak gerekir. Sahip olduğunuz motosikletin tipi, boyutu ve kullanım amacı çanta seçiminizi de etkileyecektir. Motosiklet kullanıcıların en sık kullandığı çanta tiplerinden birisi arka çantadır. Motosiklet arka çanta modelleri, farklı hacim ve renk seçenekleri sayesinde gereksinimlerinizi karşılar. Kuryelerin büyük hacimli modellerini seçtiği bu çantalar "top case" olarak da isimlendirilir. Ülkemizdeki motosiklet kullanıcıları da genellikle arka çantaların çok büyük olmayan modellerini tercih eder. Kaskın sığabileceği boyutlardaki arka çantalar genellikle dış etkenlere ve darbelere karşı dayanıklı, sert malzemelerden üretilir. Bu tip çantalar motosikletin arka kısmına monte edildiği için büyük ve fark edilebilir reflektörlere sahip olanları seçmelisiniz. Motosiklet ile uzun yolculuklar gerçekleştirmeyi sevenler, arka çantalara ek olarak yan çantalar da kullanılabilmektedir. Arka kısma, iki taraflı olarak yerleştirilen motosiklet yan çanta modelleri, kumaş ya da sert malzemeden üretilen modelleriyle beklentilerinizi karşılar. "Side case" şeklinde de adlandırılabilen yan çantalar, fonksiyonel özellikleri ile birçok eşyayı yanınızda taşıyabilmenizi sağlar.

Motosiklet Tutkunlarının Vazgeçilmez Aksesuarı

Motosiklet Tutkunlarının Vazgeçilmez Aksesuarı

Motosiklet sürücüleri, çanta seçiminde işlevsellik kadar görselliğe de özen gösterir. Motosiklet heybe çanta çeşitleri de özgün görünümleri ile birçok sürücünün beğenisini kazanmaktadır. Özellikle cruiser ya da chopper tarzı motosikletlere sahip olanlar heybe çantaları sıklıkla tercih eder. Genellikle sağlam kumaş çeşitleri ile tasarlanan bu tip çantalar, motosikletinize güçlü ve etkili bir görünüm kazandırmanıza da yardımcı olur. Diğer bir işlevsel çanta çeşidi depo üstü çantadır. Motosiklet depo üstü çanta modelleri, çok amaçlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Fonksiyonel yapısıyla öne çıkan birçok ürün, akıllı telefon gibi cihazları yerleştirebileceğiniz ceplerle donatılmıştır. Körüklü depo üstü çanta modelleri ise gerekli durumlarda genişleyebildikleri için son derece kullanışlıdır. Motosiklet bacak çantası çeşitleri de işlevsel tasarımlarıyla geniş bir kullanım alanına hitap eder. Bacağın yan kısmına sabitlenebilen bu tip çantalar, motosiklet sürücülerine pratik bir kullanım deneyimi yaşatır. Dilerseniz, farklı çanta modellerini bir arada kullanarak eşyalarınızı verimli bir biçimde taşıyabilirsiniz.

İşlevsel ve Dayanıklı Motosiklet Çantası Modelleri

İşlevsel ve Dayanıklı Motosiklet Çantası Modelleri

Çanta dendiğinde ilk akla gelen modellerden birisi de sırt çantasıdır. Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen sırt çantaları motosiklet sürücüleri için de oldukça kullanışlıdır. Motosiklet sırt çantaları ile önemli kişisel eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Su geçirmez şekilde tasarlanmış ve dayanıklı kumaştan üretilmiş olan modeller, yağmurlu havalarda da rahatlıkla giyilebilir. Bol cepli ve yüksek kapasiteli sırt çantaları ile motosiklet sürerken sık kullandığınız eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. Sert malzemeden ya da iklimsel koşullara dayanıklı kumaşlardan üretilen motosiklet çanta modelleri, hayatınızı fazlasıyla kolaylaştırır. Motosiklet için çanta seçerken işlevselliğin yanı sıra estetik görünüme de dikkat etmelisiniz. Motosiklet sürücüsü için en önemli konu ise güvenliktir. Motosikletinizdeki yük dengesini her zaman ideal bir şekilde ayarlamalısınız. Sürüş güvenliği için gereken tüm özel kıyafet ve aksesuarları da giymelisiniz. Gerekli önlemleri aldıktan sonra, çantalarınıza yerleştirdiğiniz eşyalar ile keyifli motosiklet yolculukları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm motosiklet yedek parçaları ve aksesuarları için Yedek Parça & Aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Riders (65)
Adventurer (11)
arch (37)
Armode (254)
Arwic (185)
Bagster (11)
Bandana (1)
Bulldog (4)
Cadex (2)
Coocase (4)
Cox (136)
Dainese (45)
Difi (6)
(260)
Dry Case (1)
Ducati (6)
Falcon (3)
Forte GT (292)
Givi (5896)
Gossip (21)
Held (12)
Honda (45)
HSB (1)
Hyosung (1)
Ixon (3)
IXS (4)
Kappa (2102)
Koji (2)
Krauser (1)
Lem (8)
Mad Bike (7)
Maxem (223)
Motar (6)
Motr (23)
Nano (25)
Obamoto (1)
OJ (14)
Owi (29)
Piaggio (7)
Prosev (357)
QBAG (7)
RMS (47)
Scorpio (3)
Scoyco (63)
Shad (270)
SP-Connect (42)
Spidi (3)
SW Motech (40)
Tex (572)
Touratech (2)
Trexes (68)
Triumph (3)
Vespa (13)
XBicycle (3)
XLock (9)
Xrider (3)
Yamaha (341)
Ybs (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(795)
ve üzeri (1,085)
ve üzeri (1,159)
ve üzeri (1,185)
ve üzeri (1,203)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL