Filtreleri Temizle
Marka
Finlux

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Finlux Çamaşır Makinesi

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Finlux Çamaşır Makinesi

Gelişen ve değişen yaşam şartları içerisinde çeşitli yönlerden hayatımıza kolaylık getirerek, tempoyu yakalamamıza olanak tanıyan teknolojik imkanlar Finlux imzasıyla karşımıza çıkıyor. Finlux çamaşır makinesi modelleri ile günlük kıyafetlerinizin temizliğini başarılı bir performans ile sağlarken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Finlux çamaşır makinesi nasıl merak ediyorsanız, markanın başarılı modellerini ve benzersiz özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Finlux Çamaşır Makinesi Lüks Anlayışıyla Karşınızda

Finlux Çamaşır Makinesi Lüks Anlayışıyla Karşınızda

Yaşantınızı lüks hale getirmek yalnızca sahip olduğunuz lüks eşyalarla mümkün olmaz. Kendinize ayırdığınız kaliteli vakit ve görevlerinizi üstlenen donanımların bu süre içerisinde sunduğu performans yaşam lüksünüzü arttırır. Finlux çamaşır makinesi kullanımı ile işaret ettiğimiz bu lükse kavuşabilmeniz mümkün. Finlandiya’dan tüm dünyaya ismini duyuran Finlux markasına ait çamaşır makineleri, estetik açıdan lüks görünüm sunarken ayrıca ortaya koyduğu verimlilik ve sonuç kalitesiyle iş yükünüzü azaltır ve tasarrufu arttırır. Yalnız yaşayanlardan, kalabalık ailelere kadar yıkama yüküne göre farklı modeller üreten marka Finlux çamaşır makinesi 7 kg modeli ile ortalama standartlara hitap ediyor. 5 kilogram ile 9 kilogram arasında değişen yıkama kapasite seçenekleri ve 800 ile 1200 d/dk maksimum sıkma devir hızı seçeneklerine sahip modeller sunan marka, bu farklı modeller ile farklı fiyat aralıklarını da tüketicilerle buluşturuyor. Markanın öne çıkan modelleri arasında atopik cilt (hassas cilt) problemlerine özel olarak tasarlanmış fonksiyon seçeneğine sahip olanlar yer alıyor. Marka insanı ve doğayı önemseyen bakış açısıyla geliştirdiği ürünlerde sadece çamaşırları değil, kullanıcıları da önemsiyor.

Finlux Çamaşır Makinesi Lüks Anlayışıyla Karşınızda

Finlux Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Finlux çamaşır makinesi fiyatları tercih edilen modelin yıkama kapasitesi, sıkma devir hızı ve tasarımına göre farklılaşıyor. 5-9 kilogram yıkama kapasiteleri ve 800-1200 d/dk maksimum sıkma devir hızına sahip modellerin fiyatları, fonksiyonel kapasite arttıkça yukarı doğru çıkıyor. A+ enerji tasarruf performansı gösteren Vestel Finlux çamaşır makinesi modelleri, yıkama sonuçlarını iyi bir düzeyde ortaya koyarken aynı zamanda su ve elektrik tasarrufunuzu arttırır. Deterjan tasarrufunu arttıran hazne yapısına sahip çamaşır makinesi modelleri, deterjan kullanımında verimi arttırarak dökülmeleri ve deterjan israfı riskini engeller. Hassas yıkamalara uygun programlarıyla her ihtiyaca yönelik fonksiyonlara sahip modellerde en hassas yıkama opsiyonu olarak kabul edilen elde yıkama seçeneği de yer alıyor. Bu programdan faydalanarak sıcak suya karşı oldukça hassas olan kumaş türlerindeki çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz. Bebek giysisi yıkama programını kullanarak hem cilt sağlığı hem de genel sağlığı en hassas dönemde olan bebeklerinizin giysilerini yüksek hijyen koşullarında yıkarken, kullanım ömründen ödün vermezsiniz. Böylelikle baştan aşağı dezenfekte edilmiş giysileri bebeğinize giydirebilirsiniz.

Finlux Çamaşır Makinesi Lüks Anlayışıyla Karşınızda

Finlux Çamaşır Makinesi ile Kontrol Sende

Farklı çamaşır kategorileri için gerekli olan farklı yıkama süreleri, sıcaklık ve sıkma devir hızı opsiyonları Finlux çamaşır makinesi modelleri ile kullanıcının elinde olur. 23 farklı program seçeneğiyle her türlü kumaş türüne uygun yıkama seçeneğiyle yıkama işlemini başlatabilir, yıkama süresini ve su sıcaklığını belirleyerek kumaş hassasiyetini gözetebilirsiniz. Böylelikle deforme olması olası hassas kumaşlar için en uygun yıkama prosedürünü ayarlayabilir, giysilerinizin kullanım ömrünü koruyabilirsiniz. Özel tasarlanmış tamburu ile yıkama ve sıkma esnasında kumaşların yıpranmasını engelleyen Finlux 5 kg çamaşır makinesi yıkama yapılacak olan programa uygun miktarda suyu kullanarak, su tasarrufunu sağlar. Dengesiz yük kontrolü özelliği ile çamaşırlarınızın düzenli ve eşit şekilde yıkanması ile ilgili olarak sizi uyaran modeller, bu sayede yıkamalardan alınacak olan verimin de kontrolünün sizde olmasını sağlar. Size ise sadece programın tamamlandığı ana kadar diğer işlerinize odaklanmak kalır.