TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beko, Çamaşır Makinesi

için 40 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Beko Çamaşır Makinesi

Türkiye’de yenilikçi teknoloji anlayışıyla öne çıkan Beko, çamaşır makineleriyle beyaz eşya sektöründe öne çıkan modellere imza atıyor. Farklı kapasitelerde ve yıkama fonksiyonlarına sahip Beko çamaşır makineleri ile günlük yaşantınızda ihtiyacınız olan kolaylıklara ihtiyacınıza göre çözümler Beko’da. Farklı kumaş türleri ve kirlilik düzeylerine göre detaylandırılmış yıkama fonksiyonlarının yanı sıra, hassas sıkma devir hızı seçenekleriyle de giysilerin yıpranma oranını azaltan Beko çamaşır makinesi modelleri farklı kullanım opsiyonları sunuyor. Enerji tasarrufu açısından da gelişmiş donanımlara sahip olan Beko çamaşır makinesi fiyatları kullanıcıların bütçesine göre farklı seçeneklerle piyasaya sunuluyor. Devir hızına ve yıkama kapasitesine göre farklılaşan fiyatlar ayrıca ek özelliklerle de artabiliyor. Siz de kendi ihtiyacınıza uygun olan Beko çamaşır makinesi modeli ile evinizde yıkanabilir tüm eşyalarınız için kaliteli hijyeni tercih etmek suretiyle, Beko çamaşır makinelerini inceleyebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi

Beko Çamaşır Makinesi Alışkanlıklarınızı Değiştiriyor

Günlük hayatımızda sürekli olarak farklı şartlara maruz kalan ve farklı özelliklere sahip olan giysilerimiz, uzun süreli kullanıma sahip olsun isteriz. Bunun için de onların yalnızca kullanım sırasında değil, temizlenme esnasında da iyi bir şekilde korunduğundan emin olmalıyız. Geniş bir skalada değişiklik gösteren Beko çamaşır makinesi yıkama programları işte bu noktada kullanıcıların yardımına koşuyor. Farklı kumaş türleri ve yıkama senaryoları için tasarlanmış 16 ayrı fonksiyonun yanı sıra WoolMark etiketli çamaşır makinesi Beko güvencesi ile evinize geliyor. Tercih ettiğiniz yıkama sıcaklığı, süresi ve türüne göre tercih edebileceğiniz programların yanı sıra günlük planlarınızı yönetirken kullanabileceğiniz hızlı program, yıkama erteleme ve ön yıkama gibi seçenekler de Beko çamaşır makinelerinde mevcut. Tüm bu programlar sayesinde giysilerinizi güvenli bir şekilde yıkarken aynı zamanda zamandan ve enerjiden de tasarruf edebilirsiniz. Eko deterjan teknolojisini geliştirerek, yıllık deterjan tüketimini hatırı sayılır düzeyde azaltarak verimliliği arttıran Beko, bu özellikle deterjan haznesinde oluşan tortuların da engellenmesini sağlıyor. Beko çamaşır makinesi yorumları değerlendirildiğinde kullanıcıları memnun eden özelliklerde ise Hi-Tech rezistans ve AquaWave tambur teknolojisi karşımıza çıkıyor. Hi-tech rezistanslar, standart ısıtma rezistanslarına göre aha düşük enerji harcarken aynı zamanda özel kaplamasıyla olumsuz su şartlarına karşı daha dayanıklı olurlar. Özel olarak dizayn edilen Hi-Tech rezistanslar bu özellikleriyle çamaşır makinesinin kullanım süresini uzatırken, performansın da korunmasın sağlıyor. AquaWave tambur teknolojisi ise tamburda yer alan özel desen ile kendisini gösterirken kapak camının ve kapak kanatlarının en ergonomik biçimde yerleştirilmesine fırsat veriyor ve böylece çamaşırlar olağan en hassas şekilde yıkanıyor. Genel anlamda çamaşır makinesi fiyatları Beko markalı modeller için geniş bir yelpazede değişkenlik gösterirken, fiyatlar belirgin özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu özellikler arasında sıkma devir hızı, yıkama kapasitesi, dış dizayn ve teknik özellikler yer alır. Türkiye’de kullanıcıların beğenisini toplayan çamaşır makinesi modellerine imza atan Beko’nun çamaşır makineleri arasından bütçenize ve tercihinize uygun olarak tercih edebileceğiniz çok sayıda model yer aldığını söyleyebiliriz.

Beko Çamaşır Makinesi

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İşaret edildiği üzere Beko çamaşır makinesi fiyatları belirgin birtakım özelliklere göre farklılaşmakta. Genel anlamda kapasite ve sıkma devir hızı burada belirleyici özelliğe sahiptir. Özetle Beko 9 kiloluk çamaşır makinesi fiyatları ile Beko 7 kg çamaşır makinesi fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Burada tüketicilere kendi ihtiyacına uygun seçeneği bulma imkânı sunan Beko markası 5 ile 10 kilogram arasında değişen kapasite seçeneklerine sahip. Yalnız yaşayanlar veya küçük aileler için ideal olan 5 ile 7 kilogram arasında değişen modellerin yanı sıra kalabalık aileler için uygun Beko 10 kg çamaşır makinesi de bulunmaktadır. Yalnızca kalabalık aileler için büyük yıkanabilir eşyaları olan kişiler de 10 kilogramlık geniş kapasiteli makineleri tercih edebilirler. Geniş tambura sahip ve yüksek ağırlık kapasitesi olan modeller ile kilim, bornoz, yorgan ve battaniye gibi eşyalar yıkanabilmektedir. 5 ile 10 kilogram yük kapasitesine göre değişen modellerin, maksimum sıkma devir hızları da birbirinden farklıdır ve yine fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Örneğin Beko 9 kg çamaşır makinesi fiyatları bu kapasitedeki cihazlar arasında sıkma devir hızına göre değişmektedir. 600 ile 1400 arasında değişen sıkma devir hızları ile tasarlanan modeller, yüksek performansa sahip motor teknolojisi ve tambur deseni ile tüm düzeylerde başarılı sıkma sonuçları verir. A+++ enerji tüketim etiketine sahip çamaşır makinesi modellerinde bulunan akıllı yıkama teknolojisi, makineye yerleştirilen çamaşır miktarını ölçer ve bu düzey için uygun olan yeterli su miktarını ve elektrik kullanım oranını belirleyerek tasarruflu bir şekilde yıkamayı gerçekleştirir. Bu yönden enerji ve su tasarrufunu üst düzeylere çıkaran A+++ makineler, fiyat olarak da daha pahalı olurlar. Öte yandan Beko çamaşır makinesi kurutmalı modellerle de tüketicilere sunulmaktadır. Kurutma özellikli çamaşır makineleri yıkama sonrası çamaşırlarınızı hassas bir şekilde kurutarak, doğal kurutmaya benzer sonuçlar verir. 8 ve 9 kilogramlık modelleri bulunan kurutmalı çamaşır makineleri de bu ek fonksiyonlarına bağlı olarak daha yüksek fiyat etiketine sahiptir. Birçok modeldeki çamaşır makinesi Beko fiyatları değerlendirilip tercihinize göre seçilebilir.

Beko Çamaşır Makinesi

Beko Çamaşır Makinesi Kullanım Kolaylıkları

Beko, teknolojik açıdan gelişmeleri sürekli olarak takip eden bir marka olarak ürünlerinde kullanıcılar için en kolay kullanım opsiyonlarını çamaşır makinelerine uygulamıştır. Farklı yıkama programlarını açıklayıcı bir şekilde ana kontrol panelinde belirten marka, LED ekran ile yıkama sürecine yönelik tam takibi sağlıyor. Yıkanacak olan çamaşırlar türlerine göre ayrıldıktan sonra, hangi programda yıkama yapılacaksa döner buton aracılığı ile ilgili program belirlenir, deterjan ve yumuşatıcı üst bölümde yer alan çekmeceye yerleştirildikten sonra yıkama başlatılabilir. Gerçekleştirilecek olan yıkamaya ilişkin süre ve yıkama şekli bilgileri LED ekranda gösterilir. Bu sayede kullanıcı yıkamanın hangi aşamasında olduğunu ve yıkamanın ne zaman biteceğini görüntüleyerek gününü programlayabilir. Yıkama programı belirlenirken ayrıca sıkma devir hızını da belirleyebilirsiniz. 600 ile 1400 arasında değişen maksimum devir hızına sahip makineler ile sıkma işlemini istediğiniz düzeye ayarlayabilirsiniz. Deterjan çekmecesinde plastik aparat sunan Beko çamaşır makinesi modelleri sıvı deterjan kullanımına da olanak tanır. Kullanıcının inisiyatifine bırakılan çok sayıda işlem arasında yıkama öteleme de yer alır. İsteğe bağlı olarak yıkamanın ne zaman başlayacağını belirleyebilir, ileri bir saat dilimi için yıkamayı programlayabilirsiniz. Böylelikle yıkama siz evde değilken başlasa dahi, gününüzü programlayarak yıkama sona erdiğinde evde olabilirsiniz. Bu sayede yıkamış olduğunuz çamaşırları makinede bekletmeden çıkarabilir ve kurumaya alabilirsiniz. Beko çamaşır makinelerinin kullanım kolaylıklarının yanında güvenlik önlemleri de kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiştir. Çocuk kilidi, taşma emniyet sistemi ve su kesintisi uyarısı ile donanmış çamaşır makineniz, yıkama esnasında meydana gelebilecek olan olası riskleri egale eder. Programladığınız yıkama başladığı anda devreye giren çocuk kilidi, sıkma işlemi sona erdikten sonra kapanır ve yıkama tamamlandıktan sonra kapak açılarak çamaşırlar çıkarılabilir. Su kesintisi ve elektrik kesintisi gibi durumlarda programı durduran Beko çamaşır makineleri, bu sayede çalışmayı sürdürmeye çalışmaz ve programı sabitleyerek bu sorunların giderilmesi halinde yıkamaya kaldığı yerden devam eder.

Arama Kriterleriniz

Beko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Altus (127)
Arçelik (22)
Beko (40)
Bosch (112)
Electrolux (46)
Finlux (19)
Grundig (15)
Hoover (21)
Indesit (1)
LG (46)
Miele (11)
Nexon (4)
Profilo (32)
Regal (63)
Samsung (164)
SEG (3)
Siemens (114)
Vestel (159)
Vestfrost (15)
Windsor (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(23)
(9)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+++ (38)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

(20)
(16)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

(36)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL