Filtreleri Temizle
Marka
Beko

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beko Çamaşır Makinesi

için 31 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beko Çamaşır Makinesi

Günlük çamaşır yıkama gereksinimlerinizi yüksek hijyen etkisiyle karşılayabileceğiniz çamaşır makinelerini kullanımınıza sunan Beko, bir makineden daha fazlasını vadetmektedir. En temiz çamaşırları kısa süre içerisinde elde edebilmenizi mümkün hale getiren çamaşır makineleri farklı kapasitelerdeki kazanlarıyla üst düzey temizlik deneyimi sunmaktadır. Farklı teknolojik özelliklerle kullanım sunabilen Beko çamaşır makinesi pamuk, kot, keten veya diğer kumaş çeşitlerine uygun olarak programlanabilmektedir. Zengin yıkama seçenekleri sayesinde ev işlerinize kolaylık sağlayan çamaşır makinesi hassas sıkma özeliği ve geniş tamburuyla da kıyafetlerinizde renk solması veya yıpranma gibi problemler meydana gelmesini ortadan kaldırıyor. Yeni nesil teknolojik özellikleriyle öne çıkan Beko, kullanıcılarının taleplerini üstün hijyen performansıyla karşılayabilecek tasarımlara ev sahipliği yağmaktadır. Eko deterjan teknolojileriyle deterjan haznelerinde tortu bırakmayan makinelerde Hi-tech rezistanslar kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımlar sonucunda yaşanabilecek kireçlenme gibi problemleri önleyen çok sayıda modele ev sahipliği yapan Beko çamaşır makinesi fiyatları bu yönüyle bütçenize uygun satın alımlar yapmanızı mümkün hale getiriyor. Perde, ipek veya saten gibi hassas kumaşları da yıpratmadan temizleyebilecek programlama ayarlamalarına sahip çamaşır makineleri kıyafetlerinizin tamamına özel bir ilgi gösteriyor. Çamaşır makineleri iç hacimlerine göre farklı kilogram ağırlıkları destekleyebilmektedir. Beko çamaşır makinesi 9 kg kadar olan çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. LED ekrandan istediğiniz yıkama programlarını seçecek ve kalan süreyi de görüntüleyebileceksiniz. A plus tasarruf seviyesi, tambur hacmi veya yıkama kapasitesi gibi farklı özellikler çerçevesinde fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Hem yıkama hem de kurutma özelliklerine sahip çamaşır makineleri banyo, mutfak veya diğer odalarda yeterli alana sahip olmayanlara önemli avantajlar sağlamaktadır.

Beko Çamaşır Makinesi Sayesinde Kaliteli Hijyenle Tanışın

Beko Çamaşır Makinesi Sayesinde Kaliteli Hijyenle Tanışın

Yeni nesil teknolojik özelliklere mevcut tasarım ve donanımlarında yer veren Beko, çamaşır makineleriyle beyaz eşya sektöründe öne çıkmaktadır. Farklı kapasiteleri ile yıkama fonksiyonları bulunan çamaşır makineleriyle gündelik hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz ihtiyaçlara göre çözümler üretebilirsiniz. Farklı kumaş türleri ve kirliliklere bağlı olarak özel donanımlara sahip çamaşır makineleri zengin kullanım opsiyonları sağlamaktadır. Enerji tasarrufu noktasında gelişmiş donanımları bulunan çamaşır makineleri farklı seçeneklerle piyasada bulunmaktadır. Devir hızları ve yıkama kapasitelerine bağlı olarak farklı özellikler taşıyan Beko çamaşır makinesi reset işlemi de yalnızca tek bir dokunuşla yapılabilmektedir. Evinizde yıkanabilecek eşyalarınızın tamamını etkili bir şekilde temizleyebileceğiniz makineler farklı şartlara maruz kalan gereçlerinizin kullanım ömrünü de uzatmaktadır. Yalnızca kullanım esnasında değil, temizleme sürecinde de kıyafetlerinizi koruyan makineler, geniş bir skalada beklentilerinize göre farklı özellikler taşıyorlar. Çeşitli kumaş türleri ve yıkama seçenekleriyle 16 farklı konfigürasyona sahip Beko çamaşır makinesi yorumları noktasında da sahip olduğu zengin alternatiflerle kullanıcı beğenisini kazanmayı başarıyor. Kıyafetleriniz için en uygun yıkama sıcaklıkları, süreleri ve türüne göre programlama ayarlamaları yapabileceğiniz ürünler gündelik planlamalarınızı da yönetebilmenize yardımcı oluyor. Hızlı programlama, yıkama erteleme veya ön yıkama gibi alternatifleri bulunduran makinelerle kıyafetlerinizi güvenle yıkarken zamandan da tasarruf etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek enerji tasarrufu potansiyeline sahip makineler en asgari enerji sarfiyatıyla maksimum hijyen anlayışına hizmet emektedir. Eko deterjan teknolojileriyle yıllık tüketimi önemli ölçüde azaltıp verimliliğini artıran Beko, deterjan haznelerinde meydana gelen tortulanmaları da ortadan kaldırıyor. Ti-Tech rezistan ile AquaWave tambur teknolojilerine sahip makineler standart aygıtlara nazaran çok daha tasarruflu bir performans ortaya koyuyor. Özel kaplamalarıyla öne çıkan bu rezistanslar su şartlarına karşı da son derece dayanıklı olmaktadır. Beko çamaşır makinesi 7 kg veya daha farklı hacimlerdeki cihazların kullanım ömrünü uzatan Hi-Tech rezistans teknolojisi aynı zamanda ilk günkü performansını uzun yıllar boyunca koruyabilmesini mümkün hale getiriyor. AquaWave tambur teknolojileriyse tamburlarda bulunmakta olan özel desenlerle kendisini göstermektedir. Kapak cam ve kanatlarının ergonomik tasarımlarla yerleştirilmesini mümkün hale getiren AquaWave teknolojisi aynı zamanda kıyafetlerinizi hassas şekilde yıkıyor.

Beko Çamaşır Makinesi ile Düşük Sarfiyat – Yüksek Performans

Beko Çamaşır Makinesi ile Düşük Sarfiyat – Yüksek Performans

Kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başaran Beko çamaşır makineleri; devir hızları, yıkama kapasiteleri, dış tasarımları ve teknik özellikleriyle farklı modellere ev sahipliği yapmaktadır. Makinelerde genel anlamda belirleyici unsurlar kapasite ve sıkma devir hızları olmaktadır. 5 kilogram ile 10 kilogram arasında farklı kapasitelerle öne çıkan çamaşır makineleri içerisinde yalnız yaşayan veya küçük aileler için 5 – 7 kilogram arası modeller tercih edilebiliyor. Kalabalık ailelerde kıyafetlerin rahatlıkla yıkanabilmesi için Beko çamaşır makinesi 10 kg modeller ideal bir seçenek olabiliyor. Geniş tamburları bulunan makineler içerisinde kilimlerinizi, bornozlarınızı ve yorganlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Maksimum sıkma devirleri de birbirlerine göre değişiklik gösteren çamaşır makineleri ortalama 600 ila 1400 arasında sıkma devir hızlarıyla tasarlanmaktadır. Yüksek performanslı geliştirilmiş motorlarıyla bütün şartlarda yüksek sıkma performansı ortaya koyan makineler öne çıkıyorlar. A++++ enerji tüketimleriyle birlikte gelen akıllı yıkama teknolojileri makineye yerleştirmiş olduğunuz çamaşırın miktarını ölçtükten sonra bu düzeyde yeterli su miktarı ile elektrik kullanım oranını belirler. Yıkama sürecini düşük sarfiyat anlayışıyla gerçekleştirerek enerjisini verimli olarak kullanan makineler enerji ve su tasarrufunu en üst noktalara çıkarmaktadır. Buna göre ailenizdeki kişi sayısına bağlı olarak Beko çamaşır makinesi 8 kg çeşitleri de ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyüklüklerde kullanımınıza sunulmaktadır. Kötü kokular veya tozlardan arındırılması gereken kıyafetlerinizi ilk günkü haline getirmeyi başaran çamaşır makinelerinde bebek program ve narin program gibi modlarda bulunmaktadır. Bebek program ile çalıştıracağınız Beko çamaşır makinesi 6 kg kapasitesiyle yoğun yıkama deneyimi sağlayarak kıyafetlerinizi adeta yeniliyor. Narin program ise tambur hareketlerini hassas bir şekilde gerçekleştirerek ipek gibi hassas kıyafetlerinizin temizlenmesini mümkün hale getirir. Çamaşırlarınızda herhangi bir deformasyon meydana getirmeden temizleyen çamaşır makineleriyle muhteşem yıkama deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi ile Kıyafetlerinizle Muhteşem Temizlik

Beko Çamaşır Makinesi ile Kıyafetlerinizle Muhteşem Temizlik

İhtiyaç duyduğunuz kapasitelerdeki çamaşır makineleriyle kirlenen kıyafetlerinizin tamamını tek seferde yıkayabilirsiniz. Özel tasarımları bulunan tamburuyla yıpranma gibi sorunları önleyen makineler çeşitli programlarla da desteklenerek yıkama sırasında kıyafetlerinizin zarar görmesini önlüyor. Çamaşır yıkama sırasında en az sesle yüksek performanslar gösteren makineler ortalama 50 – 55 Db aralığında ses yaratmaktadır. İnsan sesinden daha az desibellerde olması sayesinde gece saatlerinde bile sorunsuz bir şekilde çalıştırabileceğiniz makineler gece uykunuzun bölünmesini önlüyor. Bu süreçte Beko çamaşır makinesi kurutmalı çeşitlerde kullanıcıların büyük bir ilgiyle kullandığı modeller arasında bulunuyor. Yıkama işleminden sonra çamaşırlarınızı narin bir şekilde kurutarak doğal kurutmalara yakın sonuçlar alabilmenizi sağlayan kurutmalı makineler, derinlemesine yıkama potansiyeliyle inatçı kirleri çıkarabilmenizi sağlarlar. Yıkama işleminin tamamlanmasından sonra otomatik kurutma özelliğine sahip makineler yeni kurutucu alma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyor. Çamaşırlarınızı kurutmak için asmanız gerekmeyeceğinden doğrudan kullanmaya veya ütüleme sürecine başlayabilirsiniz. Sağladığı büyük pratiklik sayesinde zamandan tasarruf edebileceğiniz kurutma özellikli ürünleri banyonuzda veya mutfağınızda uygun noktalara yerleştirebilirsiniz. Makine seçimlerinde bulunurken evinizin şartlarını dikkate almanız gerekir. Banyonuzda veya ıslak zeminde kullanmanız gereken çamaşır makinelerinizin ayak destekli olması hem sarsıntıyı azaltır hem de sessiz kullanımlar sağlar. Yükseltilen ayaklarıyla makinenizde ıslanma nedeniyle elektronik sıkıntılar yaşanmayacağı gibi kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz. Bu noktada Beko çamaşır makinesi modelleri içerisinden yapacağınız tercihlerde yerleştireceğiniz noktayı daima göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Evinizdeki kirli çamaşırların tamamını tek bir seferde yıkayabileceğiniz ideal yapılardaki iç hacimli makinelerle ikinci kez yıkama zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. Hem su hem de elektrikten tasarruf edebileceğiniz gelişmiş makinelerde yarım yük seçeneği de kullanılarak makinenizin tam dolu olmadığı durumlarda ürün oranına göre daha az su ve elektrik tüketimi sağlanabilmektedir. Ekonomik yıkama modlarıyla en düşük sarfiyatlarla en yüksek verimliliği elde edebileceğiniz makineler durmaksızın yıkama ve kurutma seçenekleriyle en kirli kıyafetlerinizi dahi temiz bir şekilde çıkarabilmenizi sağlarlar. Geliştirilmiş akıllı motor teknolojileriyle diğer modellere göre çok daha az titreşim yayan makineler, minimum çalışma sesi oluşturmaktadır.

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri ile Konforunuzu Artırın

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri ile Konforunuzu Artırın

Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı ev eşyaları gündelik hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırır hale gelmiştir. Çamaşır makineleri çok sayıda özel programı, sensörü ve gelişmiş motor ile güçlendirilmektedir. Otomatik programlarla üst düzey temizliği son derece kısa bir süre içerisinde vadeden aygıtlarda ProSmart Inverter motorları kullanılıyor. Sessiz, verimli ve yüksek performans kapasitesine sahip motorlarla en kirli kıyafetlerinizi dahi temiz bir şekilde makineden çıkarabilirsiniz. Isı ayarlarını otomatik olarak yapan makineler kıyafetlerinizi kötü kokular ve tozlardan arındırarak yepyeni bir görünüme kavuşturuyor. Ondan fazla yıkama modlarıyla yüksek teknolojik özellikleri bir arada buluşturan Beko çamaşır makinesi yedek parça kalitesiyle de öne çıkıyor. Yüksek dayanıklılık kapasitesine sahip yedek parçaları sayesinde makinelerinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüksek sessizlik performansını yıkama ve sıkma modlarında dahi göstermeyi başaran makinelerde yan duvar olarak da adlandırılan bölümler bulunarak etkin ses yalıtımı sağlanabilmektedir. Suların kireçli olması makinelerin rezistanslarının çok daha hızlı bir şekilde kireçlenmesine neden olabiliyor. Ancak geliştirilmiş Hi-Tech rezistansları geleneksel tiplerdeki rezistansların aksine çok daha tasarruflu ve uzun ömürlü çamaşır makinelerine sahip olmanızı mümkün hale getiriyor. Tasarımcıların ortak çalışması nihayetinde beğeninize sunulan Beko çamaşır makinesi amortisör yeni nesil özellikleriyle de performansa bağlı olarak yüksek ses düzeyini ortadan kaldırıyor. Yerleştirdiğiniz bütün ortamlara şıklığını kazandıran ve kaliteli malzemeleriyle uzun yıllar boyunca kıyafetlerinizi ilk günkü haline dönüştüren makineler yüksek enerji tasarrufuyla da tam manasıyla bütçe dostu bir ürün haline geliyor. Ürünler; motor, tambur ve enerji tasarrufu gibi özellikleriyle otomatik olarak programlanabilen ayarlamalarla elektrik ve suyu verimli bir şekilde tüketiyor. ProSmart Inverter motoruyla sürtünmesiz çalışan makinelerin motorları özel olarak geliştirilmiştir. Sürtünme düzeyinin düşük olması sayesinde yüksek enerji tasarrufu vadeden makineler çamaşırlarınızı uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında yıkar ve sessiz çalışarak ev içerisindeki konforunuzu daim kılar. Farklı ısı seviyeleriyle yıkayacağınız çamaşırlara uygun dereceleri seçebileceğiniz veya otomatik ayarlamalar yapabilen modeller bulunuyor. Böylelikle yıkayacağınız kıyafetlerin türlerine bağlı olarak farklı sıcaklık seviyeleri tespit edebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi ile Çalıştırma İşlemine Hızlıca Başlayın

Beko Çamaşır Makinesi ile Çalıştırma İşlemine Hızlıca Başlayın

LED ekran ve döner program butonlarıyla fonksiyonel ve pratik çözümler vadeden çamaşır makineleri modellere göre farklılıklara sahiplerdir. Yünlü, pamuklu veya sentetik yıkama gibi farklı alternatifler içerisinden yapacağınız yıkama türüne göre en uygun programları seçebilirsiniz. Yıkama süresi veya diğer detayları ekran üzerinden sürekli olarak görüntüleyebileceğiniz çamaşır makineleriyle programları seçerek su sıcaklığı ve sıkma devir sayısını belirleyebilirsiniz. Deterjan gözüne de çamaşırlarınız için yeterli düzeyde toz deterjan ile yumuşatıcı kullanarak çalıştırma sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Özel plastik aparatlarıyla sıvı deterjanlar da kullanabileceğiniz makinelerde sıkma ve kurutma işlemi tamamlandıktan sonra sesli uyarı verilmektedir. Çocuğunuzun açabilmesini önleyebilmek için çocuk kilidi devreye girdikten sonra yıkama işlemi tamamlanmış olacaktır. Böylelikle yıkama işlemi tamamlandıktan sonra Beko çamaşır makinesi kapağı otomatik olarak kilitli tutulur. Kullanım talimatlarına göre belirli aralıklarla yapacağınız temizlik işlemleri de makinenizin ömrünü uzatan temel faktörler içerisinde bulunmaktadır. Akıllı motorları dövme ve sıkma işlemlerini son derece yüksek performansla gerçekleştirmektedir. Filtreleme ve çalkalama gibi süreçleri de muhteşem bir şekilde yerine getiren ürünler döndürme ve hassas çevirme yöntemleriyle kirleri etkili bir şekilde çıkarabilmektedir. Büyük deterjan hazneleri sayesinde deterjanlarınızı rahatlıkla dökebileceğiniz makineler içerisinde kazan temizleme özelliğine sahip çeşitler de bulunabilmektedir. Otomatik kazan temizleme işlevine sahip aygıtlar uzun ömürlü yapılarıyla öne çıkmaktadır. Cihazınızın kazanını otomatik olarak temizlemesi sayesinde bakım masraflarınızı da azaltan Beko, teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerini mutlu edecek özellikleri bir arada buluşturuyor. Yeni nesil kullanım opsiyonlarını çamaşır makinelerine entegre eden Beko, farklı programlamalarını da açıklayıcı bir şekilde ana panelinde belirtmektedir. LED ekranıyla yıkama sürecini tam manasıyla takip edebilmenizi sağlayan Beko makineler, yıkayacağınız çamaşırlara en uygun programı tercih edebilmenize yardımcı oluyor. Hangi programlarda yıkama yapacaksanız döner butonlarla programı belirler ve akabinde deterjan – yumuşatıcı kullanarak yıkama başlatılabilir. Gerçekleştireceğiniz yıkamaya dair süre ve yıkama şekil bilgileri çamaşır makinesi Beko modellerinin LED ekranlarında an be an takip edilebilmektedir. Yıkamanın hangi aşamada olduğu ve ne zaman biteceğine dair bilgiler LED panel üzerinden takip edilerek gündelik planlamalarınızı en etkili şekilde yapabilirsiniz. Deterjan çekmecesinde plastik aparatlar bulundura modeller sıvı deterjan kullanımını da sağlayabilmektedir.

Beko Çamaşır Makinesi ile Gelişmiş Yıkama Fonksiyonu

Beko Çamaşır Makinesi ile Gelişmiş Yıkama Fonksiyonu

Üst düzey ARGE teknolojileriyle geliştirilen Beko çamaşır makineleri, teknolojiyi uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Yüzlerce mühendisin ve tasarımcının uzun uğraşlar sonucunda müşterilerinin kullanıma sunduğu makul miktarda deterjanlarla üst düzey hijyen performansı vadetmektedir. Gereksiz deterjan tüketimini önleyen sistemleri sayesinde bütçenize katkıda bulunan çamaşır makineleri bulunduğu bütün ortamların şıklığını artırmaktadır. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca çamaşırlarınızı güvenle yıkayabileceğiniz Beko 9 kg çamaşır makinesi çeşitleri kalabalık aileler için ideal bir tercih haline gelebiliyor. Başlatma ve bekletme özelliğine sahip makinelerde dışarıya çıkacağınız zaman makinenizi durdurur ve dilediğiniz zaman da çamaşırların yıkanmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Gündelik hayatınızda büyük kolaylıklar sunup yıkama üstün yıkama performansından yararlanabilmenizi mümkün hale getiren makineler, uzun ömürlü sessiz motorlarıyla çamaşırlarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyor. Çocuk koruma kilitlerine sahip modeller çocuklarınızın şartlar ne olursa olsun herhangi bir zarar görmesini önlemektedir. Gündelik kullanımlarınıza bağlı olarak daha sık temizlenmesi gereken makineler, ıslak performanslar gerçekleştirmekte olduğundan bakteri oluşumuna neden olabiliyor. Belirli aralıklarla temizleyerek ilk günkü yıkama performansını göstermesini sağlayabileceğiniz makineler kireçlenme veya küflenme gibi sorunları da ortadan kaldırmanızı mümkün hale getiriyor. Beko çamaşır makinesi devir konusunda farklı özellikler taşımaktadır. Çamaşır makinenizin iç haznesinin büyüklüğüne bağlı olarak devir gücü çok daha yüksek olabilmektedir. Çamaşır makinenizi hijyenik olarak kullanmanız hijyenik açıdan önem taşıdığından, birkaç ayda bir makinenizi çamaşırsız olarak yalnızca özel deterjanlarla çalıştırabilirsiniz. A+, A++ veya A+++ gibi birbirinden farklı enerji sınıflarıyla beklentilerinize hitap edecek çok sayıda model bulunmaktadır. Çamaşır makineleri içerisinden tercihte bulunurken mutlaka hane içerisindeki kişi sayısını dikkate alarak iç hazne tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Makine tercihlerinde bulunurken zamandan kazandıracak kurutma özellikli ürünler istiyorsanız, kurutmalı çamaşır makinesi son derece ideal çözümler oluşturabilir. Zengin ürün seçeneği içerisinden ev ihtiyaçlarınızı mükemmel düzeyde karşılayacak Beko beyaz eşya çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.