TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hoover, Çamaşır Makinesi

için 30 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Hoover Çamaşır Makinesi

Hayatımızı kolaylaştırırken, aynı zamanda değer katan teknolojik beyaz eşyalar sundukları hizmetlerle hayatımızda çeşitli ihtiyaçlarımıza harcadığımız zamanı bize bırakırken, görevlerini de ihtiyaçlarımıza göre yerine getirirler. Hoover çamaşır makinesi modelleri bu anlamda kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına, çoklu fonksiyonlarla yanıt verirken yaşam tarınıza değer katmayı da ihmal etmiyor. Hoover kurutmalı çamaşır makinesi ve standart çamaşır makinesi modellerinin her birinde yer alan özel motor ve yıkama sistemleri ile çamaşırlarınız başarılı hijyen sonuçlarının yanında, yıpranma riskiyle karşılaşmadan iyi şekilde temizleniyor. Hoover çamaşır makinesi kurutmalı modelleriyle de yıkama sonrasında çamaşırlarınızı kolayca kurutarak, günlük zamanınızda verimliliği arttırıyor. Size kalan vakit ise diğer işleriniz için ve sevdikleriniz için değerlendirmeniz için sizi bekliyor.

Hoover Çamaşır Makinesi Yenilikçi Çamaşır Yıkama Anlayışını Getiriyor

Hoover Çamaşır Makinesi Yenilikçi Çamaşır Yıkama Anlayışını Getiriyor

Teknolojik olanaklar ile günlük yaşantımızın temposuna ayak uyduran beyaz eşyalardan birisi olarak çamaşır makineleri gün geçtikçe daha fazla fonksiyon ve yüksek standartlara sahip içeriklerle güç kazanmaya devam ediyor. Bu alanda kendisini başarılı bir şekilde ilerletmeyi başaran Hoover markası sunduğu çamaşır makinesi modelleriyle yenilikçilik sınırlarını ortadan kaldırıyor. Bütünleşik teknoloji anlayışına sahip olmasını istediğimiz çamaşır makinesi Hoover farkı ile akıllı telefonlarla da eşleşerek ihtiyaçlarımızı en hızlı ve tam da istediğimiz şekilde karşılıyor. Kolaylık şartlarının önem arz ettiği hareketli yaşantı içerisinde, sadeliği de öne çıkaran Hoover çamaşır makinesi modelleri kontrol panelinde yer alan tüm programlar için anlaşılır bir dil ve uygulanan programı sürdürülebilir şekilde takip etmeye olanak tanıyan LED ekran ile karşımızda. Hoover çamaşır makinesi yorum aldığı kullanıcılardan, sunduğu verimlilik ve hijyen performansıyla alkış toplarken, işaret ettiğimiz kullanışlılık gücü ile de kendisini farklı bir segmente yerleştiriyor. Amerikan markası olarak çok fonksiyonluluğunu kendi öz kültüründen alan Hoover, ürettiği çamaşır makinelerinde bu anlayışı pas geçmiyor. Hoover çamaşır makinesi kullanımı sade ve anlaşılır kontrol paneli ile oldukça kolay olurken, yıkama sürecinde makinenin yüksek teknolojik standartlarda geliştirilmiş tamburu ve uygulama fonksiyonları elde edilen yıkama sonucunun başarısını arttırıyor. Bu özellikler neticesinde en kirli çamaşırlar bile yıpranma söz konusu olmaksızın lekelerinden arınırken, buhar özelliği ile kırışıklık sorunu giderilebiliyor, kurutma özellikli modeller ile çamaşır serme ve toplama zahmeti ortadan kalkıyor. Çalışma esnasında kullanıcının konforunu da önemseyen çamaşır makineleri üreten Hoover markası, gece saatlerinde yapılan yıkamalarda kullanıcının gürültü sorunu ile karşılaşmasını engelleyen Super Silent Pulse özelliği ile fısıltı seviyesindeki sesle çalışmasını tamamlıyor. Dahası yıkama sonucunda çamaşırlarda oluşabilecek alerjen madde risklerini ortadan kaldıran Hoover çamaşır makinesi modelleri, bebekler, çocuklar ve atopik cilde sahip olanlar için sağlıklı yıkama sonuçları ortaya çıkarıyor. Kurutmalı, kurutmasız, ankastre ve standart model seçenekleriyle geniş bir ürün yelpazesini tüketicilere sunan Hoover markasının yaşamı kolaylaştıran çözümlerinden yararlanmak için ürünlerini inceleyebilir, sizin için uygun olan modelden istifade edebilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hoover Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hoover markasının tüketiciler ile buluşturduğu çamaşır makinesi modelleri 7 kilogram ile 13 kilogram arasında değişen yük kapasitelerine sahiptir. Bu bağlamda oldukça geniş bir kapasite yelpazesi sunan Hoover çamaşır makinesi 13 kg kapasitesiyle kalabalık aileler ve geniş yüzey alanına sahip eşyaların yıkanması için güçlü bir alternatif olarak beğeni topluyor. Hoover çamaşır makinesi fiyatları da bu eksende farklılık göstermeye başlıyor. Tercih edilen kapasitenin büyüklüğünün yanı sıra, maksimum sıkma devir hızı, derinlik ve enerji sınıfı gibi faktörler farklı fiyatlarda modellerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu sayede de farklı kullanıcı grupları için uygun fiyat alternatiflerine sahip, farklı ihtiyaçlara yönelik fonksiyonlarıyla makineler karşımıza çıkıyor. Hoover çamaşır makinesi 10 kg gibi genel kitleye uygun kapasitedeki modeliyle oldukça rağbet gören bir model grubunu piyasada tüketiciler ile buluşturuyor. 1000 ile 1600 d/dk arasında değişen maksimum sıkma devir hızı seçenekleriyle, farklı ihtiyaçlar için uygun sıkma devir hızı opsiyonları da kullanıcıların beğendiği ayrımlardan. Dynamic Next serisi kullanıcılardan beğeni toplayan Hoover çamaşır makinesi kullanımı alanındaki bakış açısına yeni bir soluk getirmeyi başarmış demek yanlış olmaz. All In One teknolojisine sahip modellerde 60 dakikadan daha kısa sürede en verimli yıkama sonuçları elde edilebilir, makinenin tüm kapasitesini kullanırken ayrıca farklı renkleri de bir arada yıkayabilirsiniz. Dynamic Next Serisi Hoover çamaşır makinesi 13 kg ağırlığa kadar çamaşırlarınızı yıkarken, tüm yıkamalarda zorlu lekeleri ortadan kaldırır. Özel tambur, kapak ve kanat tasarımı ile özgün stilini ortaya koyan Hoover çamaşır makineleri ayrıca yıkama ve sıkma sonucunda ortaya çıkabilecek yıpranmaları da minimize eder. Stili ve teknolojiyi en mükemmel bileşimi yaratan çamaşır makinesi modelleri, sessiz çalışma prensipleriyle sizi ve komşularınızı rahatsız etmez. Buhar fonksiyonuna sahip modeller ise yıkama sonrası tamburdan gelen buhar etkisiyle giysilerinizin kırışıklık oranını en aza indirerek, ütüleme performansınızı yukarı çıkarır. One Touch özelliği ile yıkama performansınız daha ileri taşınabilir. Bu özelliğe sahip LINK serisi modelleri yıkama sürecini tamamen kendi kontrolü altına alarak, sizi düşündürmeden işlemi yönetir. Yıkanacak olan çamaşır miktarını ve yıkama programını dikkate alarak en düşük seviyede su kullanımını yöneten One Touch modelleri daha verimli kullanmak içinse akıllı telefonunuza Hoover Wizard uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Hoover Çamaşır Makinesi Ev İşlerinizi Hafifletsin

Hoover Çamaşır Makinesi Ev İşlerinizi Hafifletsin

Kalabalık çamaşır kütlesini yıkayıp bitirmek standart şartlar altında oldukça uzun sürebilen ve zahmetli olabilen bir iş iken Hoover kurutmalı çamaşır makinesi kullanımı ile tüm yıkama ve kurutma işlemleri tek seferde çözüme ulaşabilir. 16 farklı program sayısına sahip kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ile çamaşırlarınızı geniş kumaş ve renk türü farklılığı içinde bile toplu bir şekilde yıkayabilirsiniz. Woolmark sertifikalı Hoover kurutmalı çamaşır makinesi 13 kg modeli ile makinede yıkamaktan korktuğunuz yünlü çamaşırlarınızı, elde yıkamış gibi makinede güvenle yıkayabilir, güvenle kurutabilirsiniz. Hassas yıkama prosedürleri ile tasarlanan fonksiyonel özellikleriyle Hoover kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları ise farklı kullanım ihtiyaçlarına ve kapasite düzeyine göre farklılık gösteriyor. Wi-Fi bağlantı özelliğine sahip modeller ile evde olmasanız da makinenizi kontrol etmeye devam edebilir, böylelikle evdeki iş yükünü dışarıdaki boş vakitlerinizde hafifletebilir; zamanlama ayarlarınızı planlayarak yıkama, kurutma işlemlerini tam zamanında tamamlayabilirsiniz. Android veya iOS yazılıma sahip akıllı telefon ve tabletlerinize kuracağınız Hoover Wizard uygulaması ile Wi-Fi bağlantı özellikli çamaşır makinenizi dilediğiniz her yerden, her an kontrol edebilirsiniz. Çamaşır yıkama deneyiminizi geliştirmek için faydalanabileceğiniz bu teknolojik olanaklardan yararlanırken ihtiyacınız olan tek şey ise internet bağlantısı. Evlerimizde yorucu olarak değerlendirebileceğimiz ütü işlerinin de yükünü hafifleten buhar özelliğinin altını çizmek gerekir. Hoover çamaşır makinesi kullananlar için verimliliği yeni bir boyuta taşıyan Steam teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızı yıkama işlemi gerçekleştirmeksizin kötü kokulardan arındırabilir, kırışıklıklarını giderek ütüleme için hazır hale getirebilirsiniz. Hassas buhar uygulaması sonucunda çamaşırınız yıpranmaksızın kullanıma hazır hale gelir ve kolayca ütüleyerek günü kurtarabilirsiniz. Değerli ve hassas kıyafetleriniz için tekli yıkamalar yapabilir, hassas ve hızlı yıkama fonksiyonlarını birleştirerek en verimli yıkama senaryolarını uygulayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hoover
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Altus (131)
Arçelik (38)
Beko (50)
Bosch (62)
Electrolux (59)
Finlux (20)
Grundig (15)
Hoover (30)
Indesit (2)
LG (49)
Miele (9)
Nexon (4)
Profilo (45)
Regal (80)
Samsung (179)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (181)
Vestfrost (19)
Windsor (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(13)
(9)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (21)
A (9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL