Filtreleri Temizle
Marka
Electrolux

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Electrolux Çamaşır Makinesi

için 14 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Electrolux Çamaşır Makinesi

Hızla akan yaşantı içerisinde odaklanmamız gereken işler yanında zorunlu olarak yerine getirilmesi gereken görevler de vardır ve giysilerimizin temizliği hiç şüphesiz bunlardan birisi. Günlük olarak bize eşlik eden giysilerimizin maruz kaldığı kirletici etkiler sonrasında temizliğinden sorumlu olan çamaşır makineleri bu noktada hayatımızı kolaylaştırırken, kazandıkları modern teknolojik özellikler ile zaman ve enerji tasarrufumuzu maksimize ediyor. Tüm bu perspektifleri dikkate alan Electrolux çamaşır makinesi modelleri, kirli çamaşırların en hassas şekilde yıkanmasını sağlarken aynı zamanda su ve elektrik kullanım standartlarıyla kullanıcılarına tasarruflu performans sunuyor. Hijyenik çamaşır makinesi Electrolux performansı ile buluşunca ortaya farklı bütçelere uygun çamaşır makinesi modelleri çıkıyor. Electrolux çamaşır makinesi modelleri arasından sizin için uygun olanı bularak, çamaşır yıkamaya dair bakış açınızı modernlikle buluşturabilirsiniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi Çamaşır Yıkamanın Ötesine Gidiyor

Electrolux Çamaşır Makinesi Çamaşır Yıkamanın Ötesine Gidiyor

Bir aşırı deviren tarihi ile beyaz eşya dünyasının önemli isimlerinden birisi haline gelen Electrolux çamaşır makinesi kullananlar için sürdürülebilir yüksek performansı sürekli olarak göz önünde bulundurmaya devam ediyor. Değişen çevre şartlarına uyum gösteren ve bu bağlamda ürünlerindeki performansı gözeterek, çevreci cihazlara imza atan firmanın çamaşır makineleri sadece çamaşırları yıkamakla kalmıyor, yaşam tarzınıza yeni bir boyut kazandırıyor. Kendi teknolojik standartlarını zorlayarak patentli özellikler geliştiren Electrolux markası, çamaşır makinelerinde giysilerinizin yıkanırken ilk günkü düzenliliği ve şıklığıyla kalmasını sağlıyor. Deformasyon ve yıpranma oranını en düşük seviyeye indiren Colorcare System teknolojisine sahip modelleriyle 30 derecede bile 60 derecede yıkamış gibi bir sonuç sunar. Giysilerinizin renklerini en iyi standartlarda korurken, söz konusu kirleri ve lekeleri de en iyi şekilde temizler. Yumuşatıcı kullanımını yüksek performans ile uygulamayı da gözeten Electrolux çamaşır makineleri UltraCare System teknolojisi ile yüksek duyarlılığa sahiptir. Yumuşatıcı haznesine koyulan yumuşatıcıyı sulandırdıktan sonra çamaşırların üzerine püskürtmek suretiyle yıkamayı sürdüren Electrolux 10 kg çamaşır makinesi tüm giysilerinize eşit bir şekilde yumuşatıcı uygulaması yapar ve yumuşatıcının sağladığı koku ve yumuşaklık en iyi şekilde hissedilir. SensiCare System teknolojisine sahip Electrolux çamaşır makinesi 10 kg kapasitesinin tamamını doldurmadığınız durumlarda, yerleştirdiğiniz çamaşır miktarını dikkate alarak en ideal yıkama süresi ile yıkama yapar ve bu şekilde giysilerinizin yıpranma payı her seferinde daha da azalarak, renk kaybının önüne geçilir. Gömlek ve hassas kumaştan üretilmiş giysiler için kırışıklığın önüne geçmek istediğinizde Electrolux çamaşır makinesi özellikleri arasında Buhar Teknolojisi kendisini gösteriyor. Yıkama sonrasında uygulanan buharlama işlemi sayesinde, yıkama sonucunda ortaya çıkabilecek kırışıklık oranı 3/1 oranında azaltılır ve ütüleme performansınız artar. Çamaşır makinenizden beklediğiniz yüksek performansa paralel olarak algılarınızı da önemseyen Electrolux, acil ihtiyaç halinde Buhar + Parfüm programıyla gerekli giysinizi makineye atmanıza olanak tanıyor. Bu program çok kısa sürede kıyafetinizi yıkama işlemine tabii tutmadan havalandırır ve kötü kokulardan arındırarak yeni yıkanmış hissi verir.

Electrolux Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Electrolux Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

PerfectCare 600, 700, 800 ve 900 olmak üzere 4 farklı seride çamaşır makinesi modelleri ile beyaz eşya piyasasında yer alan Electrolux, her modelinde olağan en iyi standartları korurken farklı fiyat gruplarında ürünler yaratıyor. Electrolux çamaşır makinesi 10 kg olarak en yüksek yıkama kapasitesini 10 kg olarak belirlerken, en düşük yıkama hacmine sahip modeli ise Electrolux 8 kg çamaşır makinesi olarak karşımıza çıkıyor. Ara model olarak ise Electrolux 9 kg çamaşır makinesi markanın piyasada rağbet gören modeli olarak biliniyor. Her kapasiteye sahip model A+++ enerji sınıf etiketi taşıyor. Bu özellikleri ile her biri en iyi tasarruf standartlarını barındıran modellerde maksimum sıkma devir hızı ise 1200 ile 1600 arasında değişiyor. Electrolux 10 kg çamaşır makinesi modelleri için maksimum devir hızı 1600 ile 1400 arasında olup 1200 d/dk seçeneği bulunmuyor. 8 kilogram kapasiteli modellerde ise sadece 1200 d/dk maksimum devir hızı opsiyonu mevcut. Electrolux çamaşır makinesi fiyatları bu özellikler kapsamında farklılık göstermekte olup, maksimum devir hızı ve kapasite arttıkça fiyatlar da artmakta. Fiyatlar üzerinde farklılaşmayı yaratan bir diğer unsur ise çamaşır makinesinin kurutma özelliğinin olup olmaması. Günlük hayatı kolaylaştırmada işleri bir adım daha öteye taşımak isteyenler için tasarlanan kurutma özellikli çamaşır makineleri, giysilerinizin temizliği ve hazırlanmasına yönelik tüm işlemleri tek başına üstlenebiliyor. Bu anlamda farklı bütçeler için uygun seçenekleri modelleriyle sunan markanın sevilen özellikleri ise neredeyse tüm modellerde mevcut. UltraCare System, SensiCare System ve Buhar + Parfüm gibi özelliklerin yanı sıra EcoTime Manager gibi günlük programınızı şekillendirmenizde yardımcı olacak fonksiyonlara sahip modelleri inceleyebilirsiniz. EcoTime Manager özelliği ile yıkama programınızı belirledikten sonra hızı 5 kata kadar arttırabilir, iyi yıkama sonuçları ile zaman veriminizi arttırırsınız. Başlangıç Erteleme özelliğinden yararlanarak yıkamanın ne zaman başlayıp, ne zaman sona ereceğini kişisel tercihinize göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede siz evde olmasanız bile makineniz zamanı geldiğinde işlemini başlatır ve yıkamayı programladığınız şekilde tamamlar. Siz eve geri döndüğünüzde çamaşırlarınız yıkanmış olur ve makinede bekletmeden kurutmaya alabilirsiniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi Her İhtiyaca Yanıt Veriyor

Electrolux Çamaşır Makinesi Her İhtiyaca Yanıt Veriyor

Farklı yıkama opsiyonlarını önemseyen ve yıkamanın yanı sıra birçok performans beklentisini karşılayan Electrolux markasının geliştirdiği tamburlar, yıkama sürecinde giysilerinizin hassasiyetini önemsiyor. Geniş yer kaplayan kirlileri yerleştirmede kolaylık sağlayan büyük kapak hacmi ile de kalabalık yıkama işlemlerini karşılayan Electrolux çamaşır makineleri motor performansıyla da göz dolduruyor. Uzun ömürlü motor performansını su ve ısı etkenlerine karşı dayanıklı iç dizaynından alan modeller, beyaz eşya deneyiminizi bir çıta yukarı taşıyor. Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi modelleri ile hem yıkama hem de kurutma işlemlerini gerçekleştirirken DualCare teknolojisinin olanaklarından yararlanabilirsiniz. UltraCare ve DualCare fonksiyonlarını bir araya getiren kurutmalı çamaşır makinesi modelleri düşük ısılarda bile en iyi hijyen şartlarında yıkayabilir, SteamCare özelliği ile giysilerinizin ütüleme performansını arttırabilir. SteamCare özelliğine sahip modellerde tamburdan giysilere uygulanan buhar işlemi giysilerin kırışıklarını açar ve kuruma sonrası iyi ütüleme performansı sağlar. Yıka/Kurut 60 dakika olarak tanımlanan programdan faydalandığınızda ise kurutmalı çamaşır makinesi Electrolux teknolojisinden aldığı güç ile 60 dakika içinde giysilerinizi yıkar, kurutur ve düşük kırışıklık oranı ile hazırlanmak üzere size teslim eder. Siz gündelik yaşantınıza devam ederken, ihtiyacınız olan sonucu size sadece 60 dakika içerisinde verir. Tüm bu üst düzey teknolojik olanaklar dikkate alındığında, Electrolux markasının çamaşır makinesi modelleri ile modern günlük yaşantı temposuna uygun özellikleri ihtiva ettiği anlaşılıyor; günlük hayatımızın olmazsa olmazlarını yerine getirmek için harcadığımız zamanı azaltarak, kendimiz için daha fazla zaman yaratmamıza olanak tanıyor. Kendi ihtiyacınıza göre kapasite ve fonksiyonları belirleyerek, evinize uygun Electrolux çamaşır makinesi modelini belirleyebilir, diğer modellerle kıyaslayarak sizin için en uygun olan modeli ayrıştırabilirsiniz. Farklı fiyat, tasarım, fonksiyon ve program seçenekleriyle dizayn edilmiş modeller arasından kendi yaşantınıza uygun olanı bulurken Electrolux markasının kendi bünyesinde geliştirdiği özel teknolojik olanakları da kıyaslamayı ihmal etmeyin. Markanın imzası niteliğindeki bu özellikler, yaşam kalitenizi yeniden şekillendirebilir. Electrolux markasının yanı sıra diğer markaların çamaşır makinesi modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.