Samsung, Çamaşır Makinesi

için 188 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Samsung Çamaşır Makinesi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, dünya çapında teknolojik eşya ve ekipmanları ile kullanıcılarının beğenisini toplamaya devam ederken, geliştirmeye devam ettiği teknolojik olanaklarıyla da geleceğe bir adım daha yaklaşmamıza olanak tanıyor. Samsung çamaşır makinesi modelleri markanın günden güne ilerleyen başarılarına ev sahipliği yapan ve evimizde iş yükümüzü hafifleten teknolojik cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Samsung çamaşır makinesi ile sıradan yıkama fonksiyonlarının üzerinde özel programlar ve donanımlar ile çamaşır yıkama deneyiminizi anlamlı kılabilirsiniz. Çamaşırlarınız ile üstün hijyeni buluşturan çamaşır makinesi Samsung güvencesi ile aynı zamanda onları koruyarak, yıpranmalarını engelliyor. Samsung kurutmalı çamaşır makinesi ise ev içinde ergonomik çözümler arayanlar için markanın başarılı yönlerini ortaya çıkarıyor.

Samsung Çamaşır Makinesi Kendine Has Stilini Yansıtır

Samsung Çamaşır Makinesi Kendine Has Stilini Yansıtır

Hızla değişen çevre koşullarına karşı, günlük olarak ihtiyaçlarımız da adım adım değişmeye devam ediyor. Bu yönden kullandığımız teknolojik cihazlar da bu değişime ve ihtiyaçlarımıza ayak uydurarak gelişiyor. Bu yeniliklere öncülük yapan markalardan birisi olarak Samsung, sahip olduğu apoletin hakkını çamaşır makinesi modelleriyle de veriyor. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların ne anlama geldiğini doğru bir şekilde yorumlayan marka çamaşır makinesi modellerinde sunduğu programlar, fonksiyonlar ve donanımlar ile geliştirici yönünü ispatlıyor. Samsung çamaşır makinesi yorumları markanın performans ve spesifik programlarla sunduğu özelliklere yönelirken, yıkama sonrası performansın da önemi ortaya çıkıyor. AddWash teknolojisini çamaşır makineleriyle buluşturan Samsung çamaşır makinesi özellikleri yanı sıra oldukça yenilikçi bir kapak tasarımına imza atmıştır. AddWash teknolojisine sahip çamaşır makinesi modelleriyle, yıkama anında unutulan çamaşırları eklemeye imkân tanıyan Samsung, kapak tasarımına avangart bir yorum getirerek ek bir kanat ile ekleme yapmayı mümkün kılıyor. Yıkama başladıktan sonra yeniden çamaşır eklemek istediğinizde kullanılabilen bu ek kapaktan tambur sıcaklığı 50 derece ve altındayken eklemeyi yapabilir ve programı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. EcoBubble teknolojisi ile makinelerinde özgün bir yıkama prensibini benimseyen Samsung, bu özelliğe sahip modellerinde deterjanı köpüğe dönüştürerek daha az deterjanla bile güçlü performans sağlar. Deterjanın kumaşa yayılma hızını arttıran bu özellik ile en zor lekeler dahi kolayca çamaşırlarınızdan çıkarılabilir. Samsung çamaşır makinesi Eco Bubble teknolojisi ile çamaşırlarınızı derinlemesine temizlerken, Bubble Soak teknolojisi ile çamaşırlar köpük içinde bekletilebilir. Köpük Bekletme fonksiyonu ile kan ve çimen gibi en zorlu lekeleri bile çıkarabilmek oldukça kolaydır. Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi yorumları markanın bu teknolojisinin ne kadar etkin bir sonuç verdiğine işaret etmektedir. Yıkama performansını zaman tasarrufuna dönüştüren Süper Hızlı Program, 59 dakikada çamaşırlarınızı aynı performans ile temizler. Bu özellik ile kısa sürede tamamlanan yıkamaların durulama işlemlerinde sprey tekniğinden yararlanılır ve yüksek dönüş hızıyla çamaşırlar kolayca deterjan köpüğünden arındırılarak alerjen riski ortadan kaldırılır. Tüm bu işlemler sırasında aktif olarak rol oynayan Inverter Motor sistemi ise makinenin sessiz bir şekilde görevlerini yerine getirmesini sağlar.

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketiciler açısından yeni bir beyaz eşya edinirken çoğunlukla kafa karışıklığı yaşanır. Özellikler ve fiyatlarla ilgili eşleştirmeler bir türlü netlik kazanamaz. Samsung bu noktada kullanıcılar için sunduğu geniş ürün yelpazesiyle, seçime yardımcı olan model seçenekleri yaratmıştır. Yeni bir çamaşır makinesi edinmeden önce kişinin temelde belirlemesi gereken bir takım standartlar vardır. Bunların önemli olan ikisi; çamaşır yıkama kapasitesi ve maksimum sıkma devir hızı olarak gösterilebilir. Bu iki özellik genel anlamda çamaşır makinelerinde fiyat belirleyici role de sahip olduğundan, kullanıcının ilk olarak bu iki özelliğin kendisine uygun düzeyde olanını belirlemelidir. Samsung 7 kg çamaşır makinesi modelleri daha çok küçük aileler ve yalnız yaşayanlar için ideal bir yıkama kapasitesi sunar. Fonksiyonel açıdan diğer kapasitelerdeki modeller ile eşdeğer özellikleri de taşıyan 7 kilogram yıkama kapasiteli modellerin yanı sıra Samsung 12 kg çamaşır makinesi modelleri de kalabalık aileler için idealdir. Geniş kapak ve tambur hacmine sahip 12 kilogram yıkama kapasiteli modeller ile kilim, bornoz, minder gibi yüzey alanı geniş olan eşyaları da yıkayabilmek mümkündür. Bu iki alt ve üst kapasite limitlerinin yanında Samsung 9 kilo çamaşır makinesi ortalama kapasitesiyle çoklu yıkamalara uyum sağlamaktadır. Kullanıcının ihtiyacı olan yıkama kapasitesine karar verdikten sonra belirlemesi gereken sıradaki özellik maksimum sıkma devir hızıdır. Sıkma devir hızı arttıkça, makinenin yıkama sonrası uygulanan sıkma işleminde kurutma özelliği de artar. Bu özellik bu nedenle fiyatı da etkilemektedir. Yani Samsung çamaşır makinesi fiyatları aynı kapasitedeki modeller için sıkma devir hızı düzeyine göre farklılaşmaktadır. Markanın 1200 ve 1400 sıkma devir hızı seçenekleri bulunmaktadır. Makineniz için temel şartları belirledikten sonra diğer özellikleri değerlendirebilirsiniz. Samsung’un çamaşır yıkama konusunda kullanıcılara yardımcı olan Q-rator Akıllı Denetim sistemi aradığınız özelliklerden birisi olabilir. Yıkanacak olan çamaşırlarınız için en uygun programı belirlemenize yardımcı olan Çamaşır Programı Önericisi, kullanıcının daha önce gerçekleştirdiği yıkamalara bakarak ideal olan yıkama seçeneğini belirler ve optimum uygulama senaryosunu belirleyerek işinizi kolaylaştırır. Böylelikle kontrol paneli karşısında vakit harcamadan kolaylıkla sizin için önerilen en iyi yıkama programına bağlı kalabilir ve yıkama işlemini başlatabilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi ile Topyekûn Çözüm

Samsung Çamaşır Makinesi ile Topyekûn Çözüm

Bakış açınızı çamaşır yıkama standartlarından öteye taşıyacak olan Samsung çamaşır makinesi modelleri sahip oldukları yenilikçi donanımlarla, kullanım alışkanlıklarınızı yeniden şekillendiriyor. Samsung kurutmalı çamaşır makinesi ergonomik yıkama ve kurutma çözümleri sunan modeller olarak tüketicilere sunulurken, kurutma özellikli modeller standart yıkama özelliğine sahip modellerle benzer şekilde Samsung’un imzası niteliğini taşıyan özelliklerini ihtiva ediyor. Evinizde kurutma alanı konusunda sorun yaşıyorsanız kurutmalı çamaşır makinesi Samsung farkıyla ergonomik çözümler üretmenizi sağlıyor. Air Wash teknolojisine sahip kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, yıkamak için vaktinizin olmadığı çamaşırlarınızı sıcak hava uygulayarak yeniliyor. Kötü koku ve kırışıklıkları ortadan kaldıran Air Wash teknolojisi deterjan ve su kullanmadan çamaşırlarınızı sanki yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlıyor. Samsung çamaşır makinesi kurutmalı özelliği ile sadece ergonomik açıdan değil zaman tasarrufu açısından da değerli sonuçlar veriyor. 59 dakikada yıkama ve kurutma yapmayı sağlayan Süper Hızlı Program ile siz günlük hazırlığınızı tamamlarken makineniz yıkama ve kurutma işlerini gerçekleştirir. Böylelikle güne hızlı bir başlangıç yapmanız gereken anlarda, doğru kıyafetiniz temiz değilse yalnızca 59 dakika içerisinde sorununuz ortadan kalkmış olur. Eko Temiz özelliğine de sahip olan kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, herhangi bir kimyasala ihtiyaç olmaksızın çamaşırlarınızın sürekli olarak temas halinde olduğu yıkama kazanının temizliğini gerçekleştirir. Kazanın her yönden temizliğini gerçekleştiren Eko Temiz özelliği ayrıca kullanıcıya temizlik zamanının geldiğini haber verir ve böylelikle her yıkama için makine performansı en üst düzeyde korunmuş olur. Tüm bu özelliklerin yanında yaşam stilinizi de etkileyecek tasarımlarıyla dikkat çeken kurutmalı çamaşır makinesi modelleri şeffaf kristal parlak kapak ile zarif bir görünüm sunuyor. Inverter motor ile tamamen sessiz çalışan makinenizi, estetik görünümüyle evinizin herhangi bir köşesine saklamaya gerek duymaz, dilediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Aeg (1)
Altus (115)
Arçelik (41)
Beko (28)
Bosch (184)
Electrolux (50)
Finlux (22)
Grundig (13)
Hoover (49)
İndesit (2)
LG (73)
Miele (13)
Nexon (6)
Profilo (101)
Regal (60)
Samsung (188)
Seg (345)
SEG (3)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (129)
Vestfrost (24)
Windsor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(84)
(32)
(20)
(18)
(16)
(7)
(5)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (151)
B (23)
A (9)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL