Vestel, Çamaşır Makinesi

için 129 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Vestel Çamaşır Makinesi

Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Vestel markası çamaşır makinesi modelleri ile beyaz eşya sektöründe oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Vestel çamaşır makinesi ev içinde yalnızca bir beyaz eşya olmanın ötesinde günlük iş ve çalışma temposuna yardımcı olma özelliği taşır. Vestel çamaşır makinesi yorumları da dikkate alındığında markanın fonksiyonel ve parça özellikleriyle yeni bir çamaşır makinesi edinmek isteyen kişiler için markanın bir prestije sahip olduğu anlaşılıyor. Vestel çamaşır makinesi modelleri sahip olduğu özelliklerin yanı sıra geniş bir model yelpazesi ile de farklı kullanım alışkanlıklarına hitap ederken, kullanıcılar için birçok avantaja da sahiptir. Bu anlamda Vestel çamaşır makinesi fiyatları da farklı kullanıcı grupları için geniş bir skalada değişkenlik gösteriyor.

Vestel Çamaşır Makinesi Giysilerinizin Bakımını Üstlenir

Vestel Çamaşır Makinesi Giysilerinizin Bakımını Üstlenir

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markalarından birisi olarak Vestel, sunduğu performans başarılarıyla adından söz ettirir. Marka ürettiği çamaşır makineleriyle, biriken kirli çamaşırlara güçlü hijyen ve hassas koruma sağlarken aynı zamanda tasarruflu kullanım özellikleriyle verimliliği arttırır. Vestel çamaşır makineleri markanın kullanıcıları birbirinden ayrı olarak ele alıyor olmasından kaynaklanan çoklu fonksiyonlara sahiptir. Farklı yıkama özelliklerini ve programları içeren modeller hem yıkama anında hem de yıkama sonrasında kullanıcıyı memnun eden sonuçlar ortaya çıkarıyor. Geleneksel çamaşır makineleri düşünüldüğünde, birçoğumuzun aklına yıkama ve özellikle sıkma anında ortaya çıkan gürültü kirliliği akla gelir. Motorun hareketliliğinden ortaya çıkan sarsılma sonucunda gürültü kirliliğinin yanında makinenin kullanım ömrü de giderek zayıflar. Modern teknolojik çözümleri baz alarak geliştirilen Inverter Motor sistemine sahip çamaşır makinesi Vestel tarafından kullanıcılara sunuluyor. Inverter Motor teknolojisi sayesinde yıkama ve sıkma esnasında sessiz olarak gerçekleşen işlemler rahatsızlıkların önüne geçiyor. Dahası Inverter teknolojisine sahip motorlar, fırçalı standart motorlara kıyasla daha az yıpranma ile daha uzun süre kullanılabiliyor. Günlük kullanımda çamaşırların maruz kaldığı farklı lekelenmeleri düşünülerek geliştirilen çoklu programlar da kullanıcılar için başarılı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. 22 leke için özel olarak geliştirilmiş program ile en zorlu lekeler için başarılı çözümler ortaya çıkıyor. Kan, yağ, ruj, şarap ve çimen gibi kumaş üzerinden zor temizlenebilen lekelerin üstesinden gelen bu özel programla kıyafetleriniz ilk günkü temizliğine kavuşuyor. Vestel çamaşır makinesi nasıl çalışır sorusu için verilebilecek yanıt ise; tam istediğiniz gibi olacaktır. Özel zamanlama programlarına sahip çamaşır makinesi modelleri, yıkamanın ne zaman tamamlanacağına sizin karar vermenizi sağlıyor. Böylelikle siz evde olmasanız dahi yıkama işlemini zamanı geldiğinde otomatik olarak başlatan çamaşır makinesi modelleri, yıkamayı zamanında sonlandırarak işlerinizi programlarken kolaylık elde etmenizi sağlıyor. Vestel çamaşır makinesi kullanıcı yorumları da bu anlamda markanın beğenilen modellerinin zamanlama özelliklerinin avantajlarına odaklanıyor. Markanın modellerinde yer alan Süper Hızlı 12 Dakika programı da yine benzer şekilde zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde, çamaşır yıkama işini en kısa sürede ve her zamanki performansıyla gerçekleştiriyor.

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni bir çamaşır makinesi edinirken kullanıcının öncelikli olarak kendisine sorması ve netleştirmesi gereken birtakım sorular vardır. Çünkü her çamaşır makinesi aynı standartlara sahip değildir ve kullanıcı kendi ihtiyaçlarına uygun bir modeli belirlemelidir. Vestel markasının geniş çamaşır makinesi modelleri arasından kendinize uygun olan modeli bulmak için öncelikle ihtiyacınız olan yıkama kapasitesini belirlemelisiniz. Vestel 5 kg çamaşır makinesi modelleri markanın en düşük yıkama kapasitesine sahip olanlardır. Bu modeller daha çok yalnız yaşayanlar veya kalabalık olmayan aileler için uygundur. Büyük parçaları yıkamaya elverişlilik konusunda yüksek kapasiteli modellere göre daha düşük bir performans gösterseler de yıkama ve sonuç açısından diğer modellerle eşdeğer özellikler taşırlar. Vestel 11 kg çamaşır makinesi markanın en geniş kapasiteli çamaşır makinesi modelleri olarak karşımıza çıkar.  Bu modeller ise daha çok kalabalık aileler için uygun olup yorgan, kilim, bornoz gibi geniş yüzey alanına sahip kirliler için ideal yıkama performansı sunar. Geniş tamburu ile kalabalık kirli sepetlerini tek seferde yıkayabilen Vestel 10 kiloluk çamaşır makinesi de geniş kapasiteli alternatifler arasında yer alır. Kapasite sonrasında kullanıcının belirlemesi gereken bir diğer standart da maksimum sıkma devir hızıdır. Devir hızının düzeyi, yıkama sonrası sıkmanın gücünü belirler ve sıkma devir hızı arttıkça kuruluk oranı da artar çünkü sıkma yoğunluğu artar. Devir hızı tıpkı kapasite gibi ürün fiyatlarında belirleyici rol oynar. Vestel markasının 800 ile 1400 d/dk arasında değişen maksimum sıkma devir hızı seçenekleri bulunmaktadır. Yani Vestel 9 kiloluk çamaşır makinesi fiyatları farklı devir hızı opsiyonları için farklılaşmaktadır. Kullanıcı ihtiyacı olan sıkma düzeyine ve kapasiteye göre ihtiyacı olan modeli belirleyebilir. Eğer arzu ettiğiniz spesifik bir program için uygun model arıyorsanız, Vestel markası bu anlamda da çok sayıda alternatif sunuyor. Farklı tambur özellikleri, yıkama programları ve enerji performansı seçenekleri markanın ürün kataloğunda yer alıyor.

Vestel Çamaşır Makinesi ile Tam Donanımlı Temizlik

Vestel Çamaşır Makinesi ile Tam Donanımlı Temizlik

Teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi bir marka olarak Vestel ürettiği beyaz eşyalarda kullanıcıların rutin hayatına temas etmeyi ihmal etmiyor. Bu nedenle de markanın geliştiricileri tarafından test edilerek geliştirilen programlar ve tambur özellikleri markanın çamaşır makinesi modellerini özel kılıyor. Farklı serilerde yer alan farklı modellerdeki özel fonksiyonlar, yine markanın tüketici bazındaki hassasiyetini ortaya çıkarıyor. Bu alanda Köpük Jet teknolojisi ve İnci Kazan tasarımı kullanacak olan kişilerin kıyafetlerinin marka tarafından ne kadar önemsendiğini de ispatlar nitelikte. Köpük Jet teknolojisi ile tüm kirliler makine içinde eşit düzeyde deterjan ve yumuşatıcı etkisiyle karşı karşıya kalırken, İnci Kazanın benzersiz tasarımı yıkanan kıyafetlerin yıpranmasını önleyerek ilk günkü formlarını korumalarına yardımcı oluyor. Renklerde solma ve eskime olasılığını minimize eden özel desen tasarımıyla şekillendirilmiş kazan Inverter motor ile desteklenerek kusursuz yıkama sonuçlarına ulaşmanızı sağlıyor. Çamaşırları yıkandıktan sonra kurutma için evinde ekstra alanı bulunmayan kişiler için hem yıkama hem de kurutma işlevlerini yerine getiren Vestel kurutmalı çamaşır makinesi modelleri adeta bir kurtarıcı rolü üstleniyor. Çamaşırlarınızı yıkama konusunda gösterdiği hassasiyeti, kurutma sürecinde de benzer şekilde gösteren Vestel kurutmalı çamaşır makineleri kırışık azaltma özellikleriyle de ütüleme performansınızı arttırarak enerji tasarrufunu bir çıta yukarı taşıyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi yorumları da markanın bu çift fonksiyonlu makinelerinin performansını teyit ediyor. En hızlı çözüm imkanlarını sunan kurutmalı çamaşır makinesi modellerinde öne çıkan özelliklerden birisi ise 29 dakikada yıkama ve kurutma olarak dikkat çekiyor. Acil olarak ihtiyacınız olan kıyafetleri size en kısa sürede yıkayıp kurutarak teslim eden modeller ev içinde alandan, hayatınızda ise zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyor. Vestel kurutmalı çamaşır makinesi fiyatları kurutma özelliği olmayan makinelere kıyasla daha yüksek ancak kurutma gibi hayatınıza zaman tasarrufu katan bir özelliği ile bu fiyat farkı doğal olarak size geri dönüyor. Tüm yönleriyle Vestel markasına ait çamaşır makineleri ihtiyacınız olan özellikleri farklı modelleriyle size sunuyor.

Arama Kriterleriniz

Vestel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Aeg (1)
Altus (115)
Arçelik (41)
Beko (28)
Bosch (184)
Electrolux (50)
Finlux (22)
Grundig (13)
Hoover (49)
İndesit (2)
LG (73)
Miele (13)
Nexon (6)
Profilo (101)
Regal (60)
Samsung (188)
Seg (345)
SEG (3)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (129)
Vestfrost (24)
Windsor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(40)
(23)
(20)
(14)
(14)
(5)
(5)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (114)
A (7)
A++ (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Su Girişi

(49)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL