Profilo, Çamaşır Makinesi

için 101 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Profilo Çamaşır Makinesi

Teknolojik alanda yaşanan gelişmeler, hayatımızı kolaylaştıran birçok araç ve gerecin yaşantımıza entegre olmasıyla sonuçlanmıştır. Bu süreç ivme kazanarak geleceğe doğru yol alırken, ev işlerimizi kolaylaştıran beyaz eşyalar da kazandıkları fonksiyonlarla daha kullanışlı ve verimli bir hale gelmiştir. Gelişen ve değişen çevreyi dikkate alarak geliştirdiği ürünleri farklı tüketim ihtiyaçlarına göre zarif bir şekilde geliştiren Profilo çamaşır makinesi modelleri ile yenilikçi anlayışını ispatlıyor. Profilo çamaşır makinesi ile çamaşırlarınızın üstün hijyen standartlarında yıkanmasını sağlar, enerji tüketiminde tasarruf edersiniz. Günlük yaşantımıza entegre haldeki çamaşır makinesi Profilo bakış açısıyla tasarlanırken yalnızca yıkama fonksiyonları değil estetik açıdan da modern görünümler evinizi süsler. Eğer Profilo çamaşır makinesi nasıl özelliklere sahip merak ediyorsanız yazımızın devamında ayrıntılarıyla açıklayacağımız bilgileri inceleyebilir, size uygun modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz.

profilo çamaşır makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Güçlü Hijyen, Kalıcı Sonuçlar Sunar

Türkiye’de tüketicilerin beyaz eşya ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi ile yanıt veren Profilo’nun ürettiği çamaşır makineleri, marka tarafından özel olarak belirlenmiş programlar, kullanışlı fonksiyonlar ve yıkanan çamaşırların kullanım ömrünü koruyan parçalar ile donatılmıştır. Çoklu fonksiyonlardan yararlanarak en hassastan en dayanıklıya tüm çamaşırlarınızdaki zorlu lekeleri dize getirebilir, programlara özel olarak belirlenmiş hız fonksiyonlarından yararlanarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. A+ ve A+++ enerji tüketim sınıfındaki Profilo çamaşır makinesi fiyatları sahip oldukları çamaşır yıkama kapasitesi ve maksimum sıkma devir hızına göre farklılaşmaktadır. Yıkama kapasitesi ve devir hızı arttıkça model fiyatları da artmaktadır. Profilo çamaşır makinesi yorumları da incelenerek ele alındığında, markanın kullanıcılarına sunduğu detaylandırılmış yıkama fonksiyonları, büyük kolaylıklar ve başarılı sonuçlar sağlıyor. Silent Plus Motor sistemine sahip modeller, markanın en sessiz çalışan çamaşır makineleri olarak dikkat çekiyor. Fısıltı sesine yakın düzeyde ses ile çalışan bu modeller, sıkma sırasında da düşük titreşim yaratarak hem sizi hem de çevrenizdekileri gürültü yönünden rahatsız etmez. Silent Plus Motor sisteminin bir diğer avantajı ise motorun sarsıntılara karşı korunur halde olmasıdır. Bu sayede makinenin kullanım ömrü ve çalışma performansı daha uzun vadeye çıkmaktadır. Enerji tasarrufu ile doğaya ve insana karşı sorumlu bir profil çizen Profilo Multiplus çamaşır makinesi ve diğer birçok model A+++ enerji sınıfında enerji ve su tüketimi ile masraflarınızı da azaltır. EkoPlus yıkama modu ise bu tasarruf düzeyini daha üst bir skalaya taşıyarak, tasarruf düzeyinizi %50 arttırırken, yıkama sonucunda her zamanki performansın görülmesini sağlar. Profilo çamaşır makinesi kullanımı birkaç farklı özellikten de istifade etmenize olanak tanıyor; JetPlus programı ile yapılan yıkamalar ile çamaşırlar hem oldukça kısa bir sürede yıkanır hem de yıkama performansı asla gerilemez. JetPlus özelliği ile %65’e kadar zamandan tasarruf edebilir, çamaşırlarınız kısa süre içerisinde yıkanırken siz de kazandığınız vakti sevdiklerinize ve diğer işlerinize odaklanarak harcayabilirsiniz. Son dönemde başarılı çamaşır makinesi modellerinde olmazsa olmaz özellik haline gelen Duraklat özelliği ile makineye atmayı unuttuğunuz çamaşırları, yıkama sırasında duraklatma yaparak makineye ekleyebilirsiniz. Böylelikle geride kalan birkaç çamaşır için yeniden yıkama yapmak zorunda kalmaz veya bir sonraki yıkamayı beklemek durumunda kalmazsınız.

profilo çamaşır makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo markasına ait modeller arasında oldukça fazla seçenek bulunmakta. Geniş bir tüketici kitlesinin taleplerini baz alarak modellerini kullanıcılarla buluşturan Profilo markasının çeşitli kullanım ihtiyaçlarına yönelik modelleri vardır. 5.5 ile 9 kilogram arasında değişen çamaşır yıkama kapasitesi farklı aile tiplerine ve yalnız yaşayan kişilere uygun modellerin Profilo imzasıyla karşımıza çıkmasını sağlıyor. Profilo 9 kg çamaşır makinesi modelleri kalabalık aileler ve büyük kütleye sahip çamaşırlar için ideal modeller olup, geniş tamburlarıyla tek seferde maksimum yıkama olanağı sağlar. Profilo çamaşır makinesi 9 kg çamaşır kapasitesine sahip modeller, markanın özgün programlarını da ihtiva ederek, kullanıcıların yoğun yıkama ihtiyaçlarına yüksek standartlarda yanıt verebiliyor. Daha küçük aileler için ise Profilo 7 kg çamaşır makinesi fiyatları ve yeterli yıkama kapasitesiyle tüketicileri memnun ediyor. Markanın geniş iç hacmine sahip modellerinde bulunan VarioPerfect özelliği ile yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra aynı yıkama gücüne sahip programların daha kısa sürede tamamlanması sağlanıyor. Tasarruf alanında gösterdiği hassasiyeti hem elektrik hem de su tüketiminde gösteren Profilo, Active Water teknolojisiyle yıkamalar için yeterli olan minimum su düzeyini otomatik olarak belirler ve su kullanımından tasarruf edilmesine olanak tanır. WaveDrum tamburu ile çamaşırların nazik bir şekilde lekelerinden arınmasını sağlayan Profilo çamaşır makinesi modelleri en hassas kumaş türlerine karşı, uygun yıkama standartlarını gözeterek yıpranmayı engeller. Dalga formundaki tambur hem etkili hem de hassas yıkama yaparak çamaşırlarınızı gözetir. Kullanıcıların farklı hassasiyetlerine de odaklanan Profilo markası, derinlemesine temizlik sunan Hijyen Ekstra programıyla giysilerde yer edinen en derinlerdeki mikrop ve bakterileri ortadan kaldırarak alerjik bünyeye sahip bebeklerin ve çocukların sağlığını koruma altına almanızı garantiliyor. Kırışık azaltma fonksiyonuna sahip modeller, yıkama sonunda çamaşırlarınızın kırışıklarını buhar uygulamasıyla azaltır ve sonuç olarak ütü performansınız 3 kat artar. Kolay açılan kırışıklıklar ve narin yıkama uygulamaları neticesinde çamaşırlarınızın solma ve yıpranma riski ortadan büyük ölçüde kalkar.

profilo çamaşır makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Kapsamlı Performansıyla Karşınızda

Başlıca evimizin kendi başımıza halletmemizin zorlu olduğu işlerini üstlenen beyaz eşyalar arasında çamaşır makinesi alandan, zamandan ve enerjiden tasarruf ettiriyor. Bu ana başlıkları üstlenen çamaşır makinelerini bulundukları statüden bir adım öteye taşımayı hedefleyen Profilo markasının leke uzmanı özelliği ile kumaş üzerinden çıkarılması en zor lekeler dahi hiç zahmet etmeden çıkarılabiliyor. Kan, yağ, çimen ve şarap lekesi gibi çıkarılması oldukça zor olan lekelerin temizlenmesinde üstün performans gösteren Leke Uzmanı özelliğine sahip Profilo 9 kilo çamaşır makinesi modeliyle, güçlü uygulamalarda dahi düşük enerji kullanımının avantajlarından yararlanırsınız. Türkiye’de doğaya karşı sorumluluk timsali bir marka olma özelliği taşıyan Profilo, deterjan kullanımında da gösterdiği üstün performans ile karşımızda. E-Doz teknolojisine sahip ekonomik dozaj sistemli Profilo 9 kg çamaşır makinesi yorumları ile de kullanıcıların beğenisini topladığını ispatlıyor. Ekonomik dozaj sistemine sahip modellerde, her seferinde deterjan ayarlaması yapmanıza gerek kalmaz. Hazne içine tek seferde deterjanı doldurun ve makineniz her yıkamada yeterli miktarda deterjan kullansın. Yıkamaya özel olarak deterjan kullanımına dikkat eden Profilo çamaşır makinesi modelleri ile her yıkama için aynı miktarda deterjan kullanmaz ve bu sayede yıllık bazda deterjan miktarından büyük ölçüde tasarruf edersiniz. E-Doz özellikli Profilo çamaşır makinesi modelleri için e-Doz haznesine sıvı deterjan ve yumuşatıcı doldurulduktan sonra 40 defa yıkama yapabilirsiniz. Makinenin tamburunda yer alan özel sensörler, makineye yüklenen çamaşır ağırlığını otomatik olarak belirler ve kirlilik düzeyi, kumaş türü dikkate alınarak en üstün performans ile yıkama gerçekleştirilir. Belirlenen yıkama programını değiştirmek istediğinizde ise LED ekrandan kolayca faydalanarak, farklı programları ayarlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Profilo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Aeg (1)
Altus (115)
Arçelik (41)
Beko (28)
Bosch (185)
Electrolux (50)
Finlux (22)
Grundig (13)
Hoover (49)
İndesit (2)
LG (73)
Miele (13)
Nexon (6)
Profilo (101)
Regal (60)
Samsung (189)
Seg (345)
SEG (3)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (129)
Vestfrost (24)
Windsor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(41)
(22)
(16)
(12)
(6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (98)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL