Siemens, Çamaşır Makinesi

için 133 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Siemens Çamaşır Makinesi

Pratikliği ve verimliliği ile hayatımızı kolaylaştıran çamaşır makineleri, günlük olarak bize eşlik eden çamaşırlarımızın temizlik ihtiyacını karşılar. Pek tabii ki kullanıcılar gelişen olanaklar ve ihtiyaçlar nezdinde temizlik işlevinin yanında çamaşır makinelerinden farklı özellikler de beklerler. Siemens çamaşır makinesi modelleri teknolojik olanaklara paralel olarak geliştirilmiş fonksiyonlarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılar. Siemens çamaşır makinesi modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli belirleyerek hem hijyen hem de verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu yönden çamaşır makinesi Siemens standartlarıyla evinizde yerini alırken aynı zamanda estetik açıdan da değer katar. Siemens çamaşır makinesi kullanımı ve dayanıklılığı ile uzun vadede beklentilerinizi karşılarken, tasarruflu çözümler sunar. Sonuç olarak, modern dönemin getirdiği beklentiler ise Siemens güvencesiyle karşılanmış olur.

Siemens Çamaşır Makinesi ile Hijyen Çözümleri

Siemens Çamaşır Makinesi ile Hijyen Çözümleri

Günümüzde çamaşır makineleri; hızlı yıkama programlarına sahip, yıkama sonrası oluşan kırışıklık ve yıpranmaya karşı çözümler üreten yüksek standartlı modeller ile kullanıcıların hayatını birçok açıdan kolaylaştırmayı hedefliyor. Siemens çamaşır makinesi yorumları üzerinden yola çıkarak da anlaşılabileceği üzere marka geniş ürün modeli yelpazesi içinde farklı ihtiyaçlar için oldukça kalabalık bir model grubu sunuyor. Farklı kapasite seçenekleri ve sıkma devir hızları gibi standart özelliklerin yanında, özel yıkama programları, hassas yıkama kazanları ve ekonomik kullanım teknolojileriyle Siemens çamaşır makinesi özellikleri herkese hitap eden seçeneklerle piyasada yerini alıyor. Bu sayede farklı bütçeler için alternatif modellerin tercih edilebilmesi de mümkün oluyor. Siemens çamaşır makinelerine yakından bakacak olursak dikkat çeken özellikler arasında Home Connect, Senso Fresh, i-Dos, speedPerfect, Active Water Plus, Outdoor programı yer alıyor. Daha birçok özel fonksiyon ile Siemens çamaşır makinesi modelleri kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu özelliklerden Home Connect, siz evde olmasanız dahi akıllı telefon ya da tabletiniz ile çamaşır makinenizi uzaktan kontrol etmenize imkân tanıyor. Bu fonksiyona sahip modellerin yıkama programını uzaktan ayarlayabilir, dilediğiniz zaman yıkamayı başlatarak, yıkamanın ne zaman sona ereceğini görüntüleyebilirsiniz. Senso Fresh, yıkamak için müsait olmayan çamaşırlarınızı havalandırarak kötü kokulardan arınmasını sağlar ve kullanıma hazır hale getirir. i-Dos teknolojisine sahip modeller, deterjan kullanımını yıkamanın gerektirdiği optimum düzeyde tutarak aşırı veya düşük dozda deterjan kullanımını engeller. Bu sayede deterjan kullanımından tasarruf ederek, verimliliği arttırabilirsiniz. speedPerfect, Siemens çamaşır makinesi programları arasında en hızlı çözüm sunanlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Yıkama programı üzerinden en hızlı yıkama senaryosunu uygulayan speedPerfect teknolojisi, %65’e kadar zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve yıkama performansından ödün vermez. Active Water Plus özelliği farklı programlar ve farklı çamaşırlar için farklı su tüketimi sağlayarak, optimum düzeyde su kullanır.

Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Siemens Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çamaşır makinesi satın alacak olan kişiler için karar verme sürecinin başında iki temel standart vardır. Bunlardan birisi çamaşır yıkama kapasitesidir. Çamaşır yıkama kapasitesi, makinenin yıkayabileceği maksimum çamaşır miktarının kilogram bazında belirlenmesidir. Bu yönden kişi tercih edeceği çamaşır makinesi modelini ihtiyacına uygun olan kapasiteye göre seçmelidir. Siemens 10 kg çamaşır makinesi modelleri markanın en yüksek yıkama kapasitesine sahip modelleridir. Bu kapasitedeki modeller özellikle kalabalık aileler ve yoğun yıkama ihtiyacı olan iş yerleri için uygundur. Siemens 5 kg çamaşır makinesi modelleri ise markanın en düşük yıkama kapasitesine sahip modelleridir. Bu modeller daha çok yalnız yaşayanlar veya kalabalık olmayan aileler için uygundur. Yıkama kapasitesi ihtiyacına göre Siemens markasının bu en yüksek ve en düşük yıkama kapasitesi sınırlarının arasında yer alan kapasite düzeyine sahip modelleri de mevcuttur. Yıkama kapasitesinden sonra Siemens çamaşır makinesi fiyatları üzerinde belirleyici role sahip olan bir diğer etken de maksimum sıkma devir hızıdır. Maksimum sıkma devir hızı, çamaşır makinesinin sıkma işlemi sırasında çamaşırları dakikada kaç defa çevirerek sıkma işlemini gerçekleştireceğine işaret eder. Yüksek devir hızı, daha kuru sıkma sonuçlarını ortaya koyar bu nedenle de devir hızı arttıkça fiyatlar da artar. Siemens markasının 600 ile 1350 d/dk arasında değişen sıkma devir hızına sahip modelleri mevcuttur. Kurutma ihtiyacınıza göre bu skala arasındaki devir hızlarına sahip modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu anlamda Siemens çamaşır makinesi 9 kg 1200 devir hızına sahip modele kıyasla aynı yıkama kapasitesine sahip daha düşük devir hızına sahip modeller daha uygun fiyatlı olacaktır. Kişisel kullanım standartlarınızı değerlendirerek hangi fonksiyonlara, ne kadar yıkama kapasitesine ve devir hızına ihtiyacınız olduğunu belirleyerek Siemens’in geniş çamaşır makinesi grubu içinden kendinize uygun modeli belirleyebilirsiniz. Siemens’in standart çamaşır makinesi modellerinin yanı sıra kurutma özellikli çamaşır makineleri de mevcuttur. Bu modeller yıkama sonrası kurutma işlemini de gerçekleştirerek ev içinde çamaşırlarınızı kurutmak için kullanacağınız alandan tasarruf etmenize olanak tanır. Kurutmalı çamaşır makineleri de solo çamaşır makineleri gibi hijyen konusunda Siemens’in yüksek standartlarına sahiptir.

Siemens Çamaşır Makinesi ve Kurutmalı Modellere Yakından Bakış

Siemens Çamaşır Makinesi ve Kurutmalı Modellere Yakından Bakış

Alman markası olarak Siemens, modern döneme ayak uyduran çamaşır makinesi modellerini yaratırken, köklü Alman tarihinden esinleniyor. Disiplinli ve çağdaş bakış açısıyla geliştirilen çamaşır makineleri, tüketicilerin günlük ihtiyaçlarına çözümler üretirken aynı zamanda değer katıyor. En yüksek enerji tasarruf düzeyi olarak belirlenen A+++ enerji sınıfından %30 daha fazla tasarruflu modelleri ile enerji tüketimini minimize eden Siemens çamaşır makinesi modelleri çevreye ve insana saygılı yönleriyle Siemens’in bakış açısıyla örtüşüyor. Hassas yıkama programına sahip modeller bebek cildi ve alerjik ciltler için uygun olan derinlemesine bakteri ve alerjen temizliğini gerçekleştirirken giysilerin yıpranmasını önleyen tambur deseniyle bütünleşik performans ortaya koyuyor. Akıllı sensörleri ile yıkanacak olan çamaşırların leke türünü ve bu leke türleri için gerekli olan yıkama programını otomatik olarak belirleyen Siemens iSensoric çamaşır makinesi modelleri, kullanıcının uygun programı bulmak için zahmet etmesine gerek kalmadan, en uygun şartlarda yıkamayı gerçekleştirebiliyor. Uluslararası geçerlilik kazanmış varioPerfect yıkama programlarını da ihtiva eden modeller, bu özellikleriyle farklı kumaş türleri ve farklı lekeler için verimliliği yüksek yıkama senaryolarını uyarlar. Siemens çamaşır makinesi kurutmalı modelleri kullanıcının yıkama sonrası kurutma için fazladan zaman harcamasına gerek bırakmadan, olağan en kısa sürede yıkama ve kurutma işlemlerini tamamlayarak, zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar. Siemens kurutmalı çamaşır makinesi ile bu sayede hem ev içinde alandan tasarruf ederek ergonomik çözümler elde eder hem de kurutma işlemi için fazladan zaman harcamanıza gerek kalmaz. Buhar sistemi ile kırışıklık sorunlarıyla da başa çıkan Siemens çamaşır makineleri, yıkama sonrası ortaya çıkan kırışıkları minimize ederek ütüleme için fazla enerji harcamamanızı sağlar. Tüketicilerin farklı modelleri ile beğenisini toplayan Siemens çamaşır makineleri, günlük yaşantı için uygun çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken, yaşam tarzınızı yeniden belirleyen standartlar sunuyor.

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Aeg (1)
Altus (115)
Arçelik (41)
Beko (28)
Bosch (184)
Electrolux (50)
Finlux (22)
Grundig (13)
Hoover (49)
İndesit (2)
LG (73)
Miele (13)
Nexon (6)
Profilo (101)
Regal (60)
Samsung (188)
Seg (345)
SEG (3)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (129)
Vestfrost (24)
Windsor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(71)
(17)
(14)
(11)
(9)
(6)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (124)
A+ (6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL