TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bosch, Çamaşır Makinesi

için 108 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Bosch Çamaşır Makinesi

İhtiyaçlarımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler sonucunda çamaşır makineleri artık yalnızca kolaylaştırıcı değil ayrıca hayatımızı programlarken de faydalandığımız cihazlar haline geldi. Kirlenen giysilerimiz ve yıkanabilir eşyalarımızı yıkayan çamaşır makineleri artık sahip oldukları fonksiyonlarla farklı hassasiyet düzeylerine hitap edebiliyor. Bu anlamda 1886’dan beri hayatı kolaylaştırmanın peşinde olan Bosch çamaşır makinesi modelleri ile kullanıcıları farklı bir temizlik deneyimine götürüyor. Bosch çamaşır makinesi modellerinde yer alan son teknoloji fonksiyonlar ve özellikler ile yalnızca yıkama sonucunda elde edilen hijyen değil aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu ve uzun soluklu performans başarısı sizinle buluşuyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik özelliklere göre değişen Bosch çamaşır makinesi fiyatları arasından sizin için uygun olan seçeneği tercih ederek, Bosch imzalı makinenizle çamaşır yıkama alışkanlıklarınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz..

Bosch Çamaşır Makinesi Giysilerinizi ve Konforunuzu Sizin Kadar Önemser

Bosch Çamaşır Makinesi Giysilerinizi ve Konforunuzu Sizin Kadar Önemser

Günlük hayatımızın olmazsa olmaz unsurları olarak giysilerimiz, çoğu zaman uzun vadede bize eşlik eden eşyalarımızdır. Onların düzenli olarak temizlenmesi ve bakımlı olması herkes için önemlidir. Bosch çamaşır makineleri bu bakış açısını benimseyerek giysilerinizin uzun vadede yıpranma payını azaltan donanımsal ve teknik özellikler ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı yıkama programlarıyla yıkama kalitesini farklı bir çıtaya taşıyan Bosch, yüksek hijyen performansına ek olarak su ve elektrik tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise modern dönemde ihtiyacımız olan en önemli şey ortaya çıkıyor; verim. Genel anlamda çamaşır makinesi Bosch imzasıyla farklı bir yapı kazanıyor da diyebiliriz. Reload özellikli Bosch çamaşır makineleri, yıkama programı başlamış olsa dahi istediğiniz anda durdurulabiliyor ve ek çamaşırlar makineye ilave edildikten sonra program devam ettirilebiliyor. Bu sayede unuttuğunuz çamaşırları yıkamak için makineyi yeniden çalıştırmanıza gerek kalmazken, vakit ve enerji tasarrufunuz artıyor. HomeConnect teknolojisine sahip Bosch çamaşır makinesi modelleri ise modern konforun tanımını yeniden yapıyor. Günlük hayatımızın her anına eşlik eden akıllı telefonlar ile Bosch çamaşır makinesi uzaktan kontrol edilebiliyor. HomeConnect özelliğine sahip modeller tabletten ya da akıllı telefonlardan kontrol edilirken, siz evde olmasanız bile yıkama işlemini başlatabilir, sonlandırabilir, kurutmaya alabilirsiniz. HomeConnect ile yalnızca işlemleri yönetmez ayrıca makineye yerleştirdiğiniz çamaşırlar için uygulanacak olan programı belirleyebilir, sıkma devrini seçebilirsiniz. HomeConnect aplikasyonu üzerinden seçtiğiniz programa ilişkin elektrik ve su harcama miktarlarını da görebilirsiniz. Markanın patentli VarioDrum teknolojisine sahip tamburu en narin giysilerdeki, en sert lekeleri çıkarmak için eşsiz bir performansa sahiptir. Bosch çamaşır makinesi kullanıcı yorumları incelendiğinde de görülebileceği üzere bu tambura sahip modellerde yıkanan en hassas giysiler yıkama sonucunda hasar görmeden nazikçe temizleniyor ve profesyonel temizlik çözümleri Bosch ayrıcalığıyla elde edilebiliyor. Teknolojik alandan artan beklentileri ile tüketicileri dinleyen Bosch, AntiVibration teknolojisine sahip çamaşır makinesi modelleriyle fısıltı sesinde çalışma sunarak gürültü kirliliğini ortadan kaldırıyor. Bu sayede çamaşır makinenizi evin en uzak köşesine yerleştirmek yerine, Bosch imzalı dizaynı ile gözle görülebilir alanlarda da gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bosch Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş seriler içinde yer alan modeller maksimum sıkma devir hızı ve çeşitli fonksiyonlarıyla birbirlerinden ayrılırlar. Ayrıca Bosch çamaşır makinesi serileri içinde modeller 5.5 ile 9 kilogram kapasitelere göre de farklılık gösterir. Kişisel kullanım ihtiyacına bağlı olarak kapasite seçimi ihtiyacınız olan Bosch çamaşır makinesini seçerken anahtar seçim olacaktır. Kalabalık aileler için uygun olan Bosch çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modellerin yanı sıra daha kişisel ve düşük kapasiteli yıkamalar için 5.5 kilograma kadar giysi alan modeller tercih edilebilir. Bu özellikler bazında Bosch çamaşır makinesi fiyatları değişiklik göstermektedir. Kullanıcı portföyü dikkate alındığında yoğun talep gören Bosch 9 kg çamaşır makinesi grubu çok sayıda farklı fonksiyona göre farklı fiyatlarla tüketicilere sunulmaktadır. Bu kapasitedeki modellerin fiyatları donanımsal özelliklere göre değişmekte olup sıkma devir hızı, verimlilik sınıfı ve önemli özellikler bu noktada farklılaştırıcı rol oynamaktadır. Tüm modellerde gözetilen hızlı ve verimli yıkama özellikleri kapsamında VarioPerfect teknolojisi Bosch çamaşır makinesi modellerinin göze çarpan özelliklerindendir. Yıkama sonucunu etkilemeden, hızlı ve başarılı yıkama sonuçları veren EcoPerfect ve SpeedPerfect özellikleri yıkama süresini %60’ın üzerinde bir oranda kısaltarak tasarrufu arttırır, yıkamanızı da her zamanki kalite düzeyinde gerçekleştirir. Çevre dostu bir anlayışla geliştirilen ActiveWater teknolojisine sahip modelleriyle de kullanıcıların beğenisini toplayan Bosch markası, bu özelliğe sahip makineleriyle su tüketimini yıkamanın şekline göre en verimli düzeyde belirleyerek aşırı su tüketiminin önüne geçer. Kumaş türü ve tartma sensörünün gösterdiği yıkama hacmine bağlı olarak yıkama esnasında kullanılacak su miktarını otomatik olarak belirleyen çamaşır makinesi modelleri sayesinde sudan tasarruf ederken, yıkama performansınız düşmez. Bosch çamaşır makinesi kullanımı ayrıca elektrik tasarrufunu da beraberinde getirir. Markanın modellerinde bulunan su indüksiyon sistemleri ve patentli tambur ısınma işleminin daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanırken, her zamanki işlevlerin daha az elektrik tüketimiyle gerçekleşmesini sağlar. Düşük ağırlığa sahip ve az kirli çamaşırlar için rekor yıkama performansı gösteren Bosch çamaşır makineleri Süper Kısa program ile 15 dakika içinde yıkama, durulama ve sıkma işlemlerini gerçekleştirerek gününüzü aksatmıyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Evinizin Yardımcısı

Bosch Çamaşır Makinesi Evinizin Yardımcısı

12 kg çamaşır makinesi Bosch modelleri arasında yer almıyor ancak 9 kilograma olan tüm kapasite ihtiyaçlarını geniş tambur opsiyonları ile karşılayan modeller işinizi büyük anlamda görüyor. Zira “yaşam için teknoloji” mottosunu benimseyen markanın Bosch kurutmalı çamaşır makinesi modelleri günlük yaşantınızı baştan aşağı kolaylaştırabiliyor. Çamaşırlarınızı yıkamaya attıktan sonra belirlediğiniz kurutma fonksiyonunu otomatik olarak devreye sokan kurutmalı çamaşır makinesi Bosch teknolojilerinin en iyilerine ev sahipliği yapıyor. ActiveWater, Quick 15 gibi beğenilen yıkama özelliklerinin yanı sıra Night-Wash gibi gece uyku esnasında en düşük düzeyde ses ile yıkama özelliğine barındıran kurutmalı çamaşır makinesi modelleri çamaşır yıkama alışkanlıklarınızı değiştiriyor. Hem yıkama hem de kurutma işlevini gören modeller sayesinde, günlük vaktinizi çamaşır işleri için harcamanıza gerek kalmadan Bosch güvencesiyle sonuç alabilirsiniz. ActiveOxygen teknolojisine sahip modeller ile yüksek sıcaklık düzeyinde yıkanması gereken çamaşırları düşük sıcaklıklarda yıkayabilir, böylelikle ekstra ısınma ihtiyacını ortadan kaldırarak enerji tasarrufu ile yıkamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İ-DOS sıvı deterjan ayarlama sistemine sahip Bosch 8 kg çamaşır makinesi modelleriyle deterjan tasarrufunuzu üst düzeye çıkarabilir, verimli ve mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. İ-DOS sistemine sahip modellerde yanlış dozda deterjan kullanma ihtimaliniz ortadan kalkar. Yüksek dozda deterjan kullanımı alerjiye, düşük dozda deterjan ise yetersiz yıkamaya neden olabileceğinden i-DOS teknolojisine sahip modeller yıkama için seçilen fonksiyona uygun yeterli deterjan miktarını kendisi belirler ve tüm olası riskleri ortadan kaldırır. Bu sayede aşırı deterjan kullanımı engellenirken aynı zamanda su tasarrufu da sağlanmış olur. Tüm bu özellikleri ile Bosch çamaşır makinesi kullanıcı yorumları genel anlamda olumlu yönde olurken, kişinin evindeki en iyi yardımcısı olabilecek çamaşır makinelerini geliştiren Bosch markasını gönül rahatlığıyla tercih edebilir, yıkanabilir eşyalarınızı güvenle çamaşır makinenize teslim edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bosch
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Altus (117)
Arçelik (19)
Beko (12)
Bosch (108)
Electrolux (37)
Finlux (15)
Grundig (12)
Hoover (20)
LG (50)
Miele (13)
Nexon (4)
Profilo (44)
Regal (68)
Samsung (152)
SEG (3)
Siemens (125)
Vestel (154)
Vestfrost (15)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(69)
(27)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+++ (99)
A (8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

(54)
(39)
(13)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(106)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

(100)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(59)
(16)
(7)
(6)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(72)
(16)
(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(66)
(16)
(8)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL