Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Çamaşır Makinesi

için 44 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bosch Çamaşır Makinesi

Teknolojik ev aletleri arasında yer alan çamaşır makineleri hayatı oldukça kolaylaştıran tasarımlar olarak göze çarpıyor. Dünya çapında sayısız kullanıcının çamaşırlarını yıkamak için kullandığı elektrikli makineler pek çok farklı firma tarafından tasarlanıyor. Kaliteli ve kullanışlı tasarımlarıyla Bosch çamaşır makinesi çeşitleri yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Yaşam için teknoloji mottosuyla ev aletleri üretimi yapan marka, yeni nesil modelleri ile yaşam alanlarının konforunu destekliyor. Buzdolapları, derin dondurucular, bulaşık makineleri, pişirme grubu ürünleri gibi çeşitli tasarımlarında olduğu gibi çamaşır ve kurutma makinesi çözümleriyle de günlük hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Alman teknolojisi ile geliştirilen birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahip olan makineler ile aradığınız işlevselliği bulabilirsiniz. Farklı devirlerde çalışabilen, farklı yıkama kapasitelerine sahip olan tasarımlar içerisinde ihtiyacınız olan çözümleri elde edebilirsiniz. Kolay kullanım özellikleriyle, ileri teknoloji yıkama programlarıyla birlikte çamaşırlarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Enerji tasarrufu eşliğinde giysilerinizi ve yıkanabilir eşyalarınızı ideal tüketim bedelleriyle temizleyebilirsiniz. Çamaşırlarınıza uygun programlarda çalıştırma yaparak kısa süreler içerisinde hayalinizdeki temizliğe sahip olabilir, giysilerinizin hijyenini sağlayabilirsiniz. Otomatik çamaşır makinelerinin sağladığı çözümlerle evinizin konforunu arttırabilirsiniz. Bosch marka çamaşır makinesi modelleriyle beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayabilirsiniz. İdeal yıkama avantajlarının yanı sıra evinizin dekorasyonuyla uyumlu dış tasarım özellikleri ve renk detayları bulunan modeller ile evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Bosch Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Bosch'un geliştirdiği çamaşır makinesi serileri son teknoloji yıkama çözümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Beyaz eşya tasarımları arasında yaygın bir şekilde kullanılan çamaşır makineleri günümüzde pek çok farklı program özelliği, devir hızı gibi çeşitli detaylarla üretiliyor. Bosch çamaşır makinesi modelleri ile her türlü beklentiye yönelik çözümler tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Sıkma devir hızından enerji verimliliğine, program sayısından yıkama kapasitesine kadar çeşitli seçeneklere sahip olan ürünler satışa sunuluyor. Evinizin, ailenizin ihtiyacına göre, yıkama beklentilerinize göre size en uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Yıkamanın yanında kurutma özelliği de istiyorsanız Bosch kurutmalı çamaşır makinesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İleri teknoloji yıkama özelliklerinin yer aldığı tasarımları kurutma özellikleriyle de kullanabilirsiniz. Oldukça kısa süreler içerisinde yıkanan çamaşırlarınızı kurutma özelliğiyle kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ayarlanabilir kurutma derecesi bulunan modeller ile ekstra avantajlar eşliğinde bir kullanım deneyimleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik tambur malzemesi, kaliteli kazan ve dış tasarım malzemesi eşliğinde uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Çamaşır makinelerinin sahip olduğu son teknoloji fonksiyonlarla desteklenen ürünlerle hayalinizdeki konfora ulaşabilirsiniz. Ailenizin kullanım özelliklerine göre uygun kapasiteyle yıkama yapabilen tasarımları kullanarak ihtiyacınızın olan temizliği sağlayabilirsiniz. Bosch marka çamaşır makinesi modellerinin yıkama kapasiteleri 5.5 kg ile 12 kg arasında değişiklik gösteriyor. Yıkama beklentilerinize göre beklentinizi karşılayabilen kapasiteyi tercih edebilirsiniz. Uygun kapasite özelliğini çeşitli fonksiyonlarla destekleyen ürünler içerisinde konforunuzu arttırabilen detaylara sahip olan tasarımları seçebilirsiniz. Enerji sınıfı özellikleri arasında yüksek enerji verimliliği ile çalışabilen modeller ile ideal tüketim sağlayabilirsiniz. Hem su hem de elektrik tüketiminizi istenilen düzeylerde tutabilirsiniz. Farklı devir hızlarıyla çalıştırabilen makineler ile uygun devirlerde yıkama yapabilirsiniz. Çamaşır özellikleriyle ve yıkama süreleriyle uyumlu programlar içerisinde uygun çalıştırma yaparak ideal temizleme avantajlarına sahip olabilirsiniz. Konfor ve güvenlik özelliklerini beklentilerinize göre belirleyebilir, yıkamanın yanında farklı fonksiyonların avantajlarını da deneyimleyebilirsiniz. Reload tenolojisinin yer aldığı makinelerde yıkamayı durdurup çamaşır eklemesi yapabilirsiniz. Düşük sıcaklıkta hijyenik temizlemeye imkan veren modeller ile derinlemesine temizlik özelliğini keşfedebilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde çamaşırlarınızı temizlerken düşük ses seviyeleriyle gürültüsüz çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi ile Konforlu Yıkama

Bosch Çamaşır Makinesi ile Konforlu Yıkama

Günümüzde çamaşır makineleri yıkma özelliklerinin yanında ekstra fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. İdeal yıkama sağlayan modellerin ek özellikleriyle yüksek verim ve konfor sağlanabiliyor. Yıkama programlarının haricinde güvenlik, sessiz çalışma, düşük tüketim gibi çeşitli beklentilerle konforlu kullanım sağlayan ürünler göze çarpıyor. Giderek yaygınlaşan kullanımıyla kurutmalı makineler dikkat çekmeye devam ediyor. Bosch çamaşır makinesi kurutmalı modelleriyle hayalinizdeki hijyeni gerçekleştirirken kurutma teknolojisinden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz kurutma derecesini çamaşırlarınıza uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Yıkamada olduğu gibi kurutmada da kısa sürelerde sonuç alabilirsiniz. Kurutma özelliğinin haricinde çamaşır makinelerinde göze çarpan önemli özelliklerden birisi de sessiz çalışma özelliği. Bosch marka tasarımlar yüksek devir hızlarında ve yıkama kapasitelerinde sessiz çalışma sağlayabilen modelleriyle tercih ediliyor. Sessiz çalışma özelliği ile çamaşırlarınız yıkanırken gürültü olmadan temizleme işlemi sona erer. Yıkama ve sıkma işlemleri yapılırken ideal ses düzeylerinde çalışma yapabilen makinelerin konforunu siz de deneyimleyebilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi temizleme fonksiyonlarıyla hayalinizdeki hijyene ulaşabilir, ekstra özelliklerle beklediğiniz kullanıma sahip olabilirsiniz. Hassas programlar ile hassas giysilerinize uygun temizleme fonksiyonuyla yıpranmaların önüne geçebilirsiniz. Çeşitli yıkama programları içerisinde çamaşırlarınıza uygun çalıştırma sayesinde ihtiyacınız olan hijyen çözümlerine sahip olabilirsiniz. Enerji sınıfından kurutma özelliğine kadar çeşitli özellikleri inceleyerek size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Sadece yıkama kapasitesi değil, gelişmiş ek özellikleri de dikkate alarak güvenli ve konforlu bir kullanım eşliğinde çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Süreli programlama sistemleriyle makineye koyduğunuz giysilere uygun olan yıkamayı sağlayabilirsiniz. Pamuklu ya da sentetik, farklı giysiler için ideal programları seçerek hijyenin yanında korumaya da sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın vazgeçilmez bir parçası olacak çamaşır makinesi kullanımını Bosch'un ileri teknoloji tasarımlarıyla sağlayabilirsiniz. Eski makinenizin sahip olmadığı detaylarla üretilen modeller sayesinde gelişmiş bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Yeni evinizde yeni bir hayata başlarken son teknoloji modeller ile günlük hayatınızda konforu deneyimleyebilirsiniz. Sayfamızda yer alan seçenekler eşliğinde Bosch çamaşır makinesi fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Makinelerin özelliklerini inceleyebilir, size uygun çözümler içeren tercihlerde bulunabilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Yıkama Kapasiteleri

Bosch Çamaşır Makinesi Yıkama Kapasiteleri

Beyaz eşya ürünleri içerisinde önemli bir yere sahip olan çamaşır makinelerinin yıkama kapasiteleri değişkenlik gösteriyor. Tek seferde çeşitli kilogramlarda yıkama yapabilen makineler ile evinizin ihtiyacı olan kullanımı sağlayabilirsiniz. Ailenizin kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre ideal kapasitede yıkama sağlayan modelleri tercih ederek beklentilerinizi karşılamanız mümkün. Çamaşır makinesi teknolojilerinin sahip olduğu kapasiteler 5.5 kg'dan 12 kg'a kadar farklı değerlerde karşınıza çıkıyor. Yıkanmasını istediğiniz çamaşırların miktarlarına uygun olan modelleri Bosch kalitesiyle bulabilirsiniz. Bosch marka ürünler çeşitli yıkama kapasiteleriyle her evin ihtiyacı olan kapasiteyi sağlayabiliyor. Çekirdek bir aile için yeterli olabilecek bir seçim olarak Bosch çamaşır makinesi 7 kg kapasiteli modelleri tercih edebilirsiniz. Her gün, fazla miktarlarda giysinin ve eşyanın yıkanması ihtiyacı yoksa 5.5 kg, 6 kg ve 7 kg gibi kapasitelere sahip olan modeller yeterli olabilir. Fazla miktarda çamaşır yıkama ihtiyacınız bulunuyorsa Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli tasarımları seçebilirsiniz. Tek seferde 10 kg çamaşırı yıkayabilen modeller ile ailenizin temiz çamaşır ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirsiniz. Ortalama bir evin gereksinimi olarak ise Bosch çamaşır makinesi 8 kg ya da Bosch çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modelleri değerlendirebilirsiniz. Evde yaşayan çocuklardan yetişkinlere kadar farklı kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıyla ortaya çıkan çamaşır yıkama ihtiyacını ideal kapasiteli modellerle karşılayabilirsiniz. Kısa sürelerde giysilerin temiz bir şekilde kullanıma hazır halde olması için Bosch tecrübesiyle geliştirilen makineleri size uygun yıkama kapasiteleriyle kullanabilirsiniz. Gelişmiş teknik özellikleri ve konforlu fonksiyonlarıyla ilginizi çeken modellerin kapasite özelliklerini dikkate alarak seçimlerde bulunabilirsiniz. Beyaz eşya üreticilerinin yeni nesil çamaşır makinesi tasarımlarının sahip olduğu kapasite özelliklerine Bosch marka tasarımlarla da ulaşabilirsiniz. Kullanım beklentilerinize karar verdikten sonra gerekli gördüğünüz kapasiteyle yıkama yapabilen modelleri tercih ederek evinizin konforunu arttırabilirsiniz. Pek çok farklı programla çalışabilen modelleri ideal kapasitelerle kullanabilir, ihtiyacınız olan temizliğe tek seferde çalıştırma yaparak sahip olabilirsiniz. Farklı kapasitelerde aynı konfor ve güvenlik özellikleri bulunan ürünleri keşfedebilirsiniz. Çeşitli kilogramlarda yıkama yapan modelleri aradığınız gelişmiş fonksiyonlarla birlikte inceleyebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Fonksiyonları

Bosch Çamaşır Makinesi Fonksiyonları

Günümüzde çamaşır makinesi fonksiyonları giderek geliştiriliyor, detaylı kullanım özellikleriyle satışa sunuluyor. Standart otomatik çamaşır makinelerin yıkama özelliklerinin çok üstünde fonksiyonlarla destekleniyor. Artan yıkama kapasitelerinin yanında gelişmiş ek özellikler de dikkat çekiyor. Teknolojik ilerlemenin etkilerinin elektronik aletler üzerindeki yansımaları çamaşır makinelerinde de mevcut. Bosch kalitesiyle piyasaya sunulan son teknoloji tasarımlar üstün konfor ve güvenlik özellikleriyle ilgi görüyor. Bosch çamaşır makinesi motoru etkili ve güvenli yıkama işlemleri için tasarımların temel unsuru olarak öne çıkıyor. Kaliteli ve dayanıklı motor özellikleri ve gücüyle kısa sürelerde yüksek devirlerde çalışma yapabiliyor. Motor özelliklerinin yanı sıra dış tasarım özellikleri ve dayanıklı kazan materyalleri ile de uzun süreli kullanıma imkan veren modelleri tüketicinin hizmetine sunuyor. Bosch'un uzun yıllar boyunca diğer beyaz eşya modellerinde olduğu gibi çamaşır makinesi modellerinde de geliştirdiği tasarımlar sayısız kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Makinelerinde yer alan amortisörler sayesinde güvenli ve sarsıntısız çalışma mümkün oluyor. Bosch çamaşır makinesi amortisör özellikleri ile makineniz sarsılmadan, istemsizce hareket etmeden güvenli bir şekilde yıkama yapabilir. Özellikle hızlı devirlerde kazanın dengede durması için amortisör yer alan modeller oldukça etkili çözümler sağlıyor. Islaklığın etkisiyle ağırlıkları artan çamaşırlarla kazan dengesi bozulursa arızaya sebep olabilir. Amortisörün yüksek devirlerde çalışma olurken sağladığı dengeyle birlikte makineniz sarsılmadan gürültü çıkarmadan yıkama işlemini tamamlar. Bosch çamaşır makinesi parçaları ve program özellikleri üstün konfor eşliğinde yıkama yapmanız için geliştirilmeye devam ediyor. Yeniden çamaşır ekleme fonksiyonu olarak ifade edilen Reload fonksiyonundan zorlu lekelerin çıkarılması için ekstra güç sağlayan leke çıkarma fonksiyonuna kadar çeşitli özellikleriyle beğeninize sunuluyor. EcoPerfect ve SpeedPerfect gibi farklı yıkama programlarıyla farklı sürelerde çamaşırlarınızın ihtiyacı olan yıkamayı sağlıyor. 1000, 1200 ve de 1400 olarak farklı devirlerde çalıştırma yapabileceğiniz modeller hasas ya da hızlı yıkama programlarıyla farklı çözümleri deneyimlemenize yardımcı oluyor. Home Connect özelliği bulunan modeller ise uzaktan kontrol imkanı veriyor. Akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz çamaşır makineleri ile etkili zaman kullanımına sahip olabilirsiniz. Uzaktan çalıştırma yapabilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hayalinizdeki Yıkama Kalitesi İçin Bosch Çamaşır Makinesi

Hayalinizdeki Yıkama Kalitesi İçin Bosch Çamaşır Makinesi

Çamaşırların kısa sürelerde etkili bir şekilde yıkanabilmesi için çamaşır makinelerinden yararlanıyor. Otomatik çamaşır makinelerinin gelişimiyle birlikte ekstra özellikler de dikkat çekiyor. Dünyanın en önemli beyaz eşya üreticileri arasında yer alan Bosch, piyasaya sunduğu çamaşır makinesi modelleriyle üstün yıkama kalitesi vaat ediyor. Standart bir yıkamanın aksine gelişmiş ek özellikleriyle konforlu bir kullanım sunuyor. Bosch marka modeller sahip olduğu kaliteli parçalardan estetik tasarımlara kadar geniş bir kullanıcı kitlesinin yıkama beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Üstün motor gücüyle yüksek devirlerde çalışabilen modeller yıkama kalitesini arttıran fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Çamaşır makinesi Bosch marka modellerin sahip olduğu ileri teknoloji fonksiyonlar sayesinde hayalinizdeki kaliteye ve konfora ulaşabilirsiniz. Çeşitli yıkama programlarıyla evinizin konforunu arttırırken güvenli kullanımı da deneyimleyebilirsiniz. Yüksek devirlerde sessiz ve sarsıntısız çalışma, uzaktan kontrol gibi ekstra özelliklerle oldukça işlevsel bir kullanım sizleri bekliyor. Çeşitli kapasitelerde çamaşır yıkanmasını sağlayan modeller ileri teknoloji parçaları ve fonksiyonlarıyla hayatınızı kolaylaştıran yenilikleri mümkün kılıyor. Zorlu lekelerin kolaylıkla çıkmasını sağlayan leke çıkarma özelliğinden hassas kumaşların yıpranmadan temizlenmesini sağlayan hassas programlara kadar pek çok farklı avantajlarıyla eşsiz bir deneyim sunuyor. Bosch'un geliştirdiği çamaşır makineleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, hayalinizdeki hijyeni sağlayabilirsiniz. Kaliteli yıkamaya kaliteli tasarımlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanım ile gelişmiş programları giysilerinizle uyumlu bir şekilde çalıştırabilir, ideal yıkama fonksiyonları sayesinde çamaşırlarınızın ömrünü de koruyabilirsiniz. Yüksek enerji verimliliği eşliğinde elektrik tüketiminizi istenilen seviyelerde tutabilirsiniz. Etkili yıkamaya sahip olurken oldukça düşük miktarlarda enerji tüketimiyle bütçenizi de koruyabilirsiniz. A+ ya da A+++ gibi farklı enerji sınıfları arasından kullanım beklentilerinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Çamaşırlarınızın temizliğini sağlarken çevre dostu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Mevcut makinenizi değiştirmek ya da yeni evinizde son teknoloji bir çamaşır makinesi kullanımı istiyorsanız Bosch marka tasarımları keşfedebilirsiniz. Ailenizin kullanım alışkanlıklarına ve beklentilerine göre farklı kapasiteleri inceleyebilir, ideal kapasitede yıkama yapabilen modelleri teknik özellikleriyle değerlendirebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayabilecek olan devirlerde çalışabilen, çeşitli programlarıyla farklı yıkama işlemleri gerçekleştirebilen modellere göz atabilirsiniz. Sayfamızda yer alan Bosch çamaşır makinesi yorumları eşliğinde ilginizi çeken ürünler hakkındaki kullanıcı görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Bosch Çamaşır Makinesi Kullanım Avantajları

Bosch Çamaşır Makinesi Kullanım Avantajları

Günlük hayatı kolaylaştıran teknolojik ürünleriyle beğeni kazanan Bosch'un çamaşır makinesi çeşitleri her türlü beklentiye yönelik olarak geliştiriliyor. Bosch marka makinelerin kullanım avantajları ile temizlik beklentilerinizi karşılamanız mümkün. Yüksek performans ve fonksiyonel kullanım sayesinde idela sürelerde ideal hijyeni sağlayabilirsiniz. Tecrübesiyle ve kalitesiyle tercih edilen markanın geniş servis ağı imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda Bosch makinelerinin servis imkanları ve yedek parça avantajlarıyla uzun süreli bir deneyim elde edebilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi yedek parça imkanlarının eşliğinde makinenizin uzun yıllar boyunca yıkama yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanım özellikleriyle uyumlu çalıştırma yaparak dayanıklılığını arttırabilirsiniz. İhtiyacınız olan zamanlarda servis hizmetleri ve yedek parça tedarik imkanlarıyla kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Teknik özelliklerin yanı sıra evinizin dekorasyonuyla da uyum sağlayan modellerle yaşam alanınızın tarzını destekleyen bir kullanım sağlayabilirsiniz. Genellikle beyaz renkli bir görünüme sahip olan dış tasarımlarla satışa sunulan modellerin haricinde ankastre kullanım amacıyla gri renkle üretilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi gri tasarımlarla ankastre eşyalarınızla uyumlu modelleri deneyimleyebilirsiniz. Klasik beyaz makinelerin dışında gri renkli farklı dış tasarımlarla geliştirilen modellerin sayesinde eşsiz bir dekorasyonla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kurulum yapacağınız yerin görüntüsünü destekleyen modelleri yıkama beklentilerinizi karşılayabilen teknik özellikleriyle inceleyebilirsiniz. 5.5 kg'dan başlayan ve 10 kg'a kadar ulaşabilen çeşitli yıkama kapasitelerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi 10 kg kapasiteli modeller ile tek seferde çok sayıda çamaşırın temizliğini sağlayabilirsiniz. Yüksek performans eşliğinde ideal yıkama yapabilen modellerin ek özellikleriyle de eşsiz bir deneyime sahip olabilirsiniz. Kurutma özelliği bulunan, çok sayıda programla farklı yıkama işlemleri yapabilen modeller içerisinde ihtiyacınız olan kullanımı sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Makineyi durdurup çamaşır eklemenizi sağlayan Reload özelliğinden çok düşük seviyelerde bir sesle yıkama yapabilen Night-Wash özelliğine kadar kullanım beklentilerinize göre özellikleri belirleyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda konforunuzu arttıracak olan yeni nesil çamaşır makinelerinin kullanım avantajlarıyla çamaşırlarınızı yıkayabilir, kaliteli ve uzun süreli bir deneyime sahip olabilirsiniz.