Filtreleri Temizle
Marka
Altus

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Altus Çamaşır Makinesi

için 13 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altus Çamaşır Makinesi

Arçelik bünyesinde yer alan Altus çamaşır makinesi modelleriyle de dayanıklı tüketim ürünleriyle başarısını ispatlamıştır. Farklı kapasite ve fonksiyonlar ile kullanıcıların kullanım özellikleri açısından da sempatisini kazanan Altus çamaşır makinesi yorumları ile dikkat çekiyor. Genel anlamda Altus çamaşır makinesi yıkama programları tüm makinelerde standartlaştırılmış, en hassas düzeyde olup 15-16 farklı opsiyon ile karşımıza çıkmaktadır. Bu fonksiyonlar arasında çok, normal ve az kirli olmak üzere enerji tasarrufunu olanak tanıyan seçenekler yer almakta. Su harcama kapasitesi ve enerji tüketimi alanında başarılı bir performansa sahip olan Altus çamaşır makinesi modelleri ile çamaşırlarınızı yıkarken aynı zamanda tasarruf da elde edersiniz.

Altus Çamaşır Makinesi Ayrıcalığı ile Tasarruflu Hijyen

Altus Çamaşır Makinesi Ayrıcalığı ile Tasarruflu Hijyen

Altus markasına ait çamaşır makinesi modelleri kendi içinde yıkama kapasitesi, su kullanım miktarı, enerji tüketim sınıfı ve kontrol paneli seçenekleriyle farklılık gösterir. 5 ile 10 kilogram arasında yıkama kapasitesine sahip serilerini tüketiciler ile buluşturan Altus’un her seri içinde yer alan farklı modelleri kişisel ihtiyaca göre tercih edilebilir. Genel anlamda Altus çamaşır makinesi fiyatları ihtiyaç duyulan özelliklerin artışına ve yıkama kapasitesine bağlı olarak değişkenlik göstermekte. Altus 10 kg çamaşır makinesi serisi markanın en yüksek yıkama hacmine sahip ürün serisi bilinmektedir. Bu seride yer alan modeller A+++ enerji sınıfı olup, yüksek enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda 15 program seçeneği ile farklı yıkama opsiyonlarını kullanıcının tercihine sunar. AquaWave tasarım ile özel olarak geliştirilen tambur, yıkama sürecinde deterjan ve yumuşatıcı kullanımını verimli kılar. Yıkanan çamaşırlar kullanım ömürlerini yitirmeksizin, temizleme maddeler her noktasına işleyecek şekilde yıkanır. 10 kilogram düzeyine kadar çamaşır hacmi olan Altus çamaşır makinesi kullanıcı yorumları da değerlendirildiğinde, halı ve kilim gibi yıkanabilir büyük eşyaları da yıkamak için uygun. Genel anlamda Altus çamaşır makinesi kullananlar açısından en verimli özelliklerden birisi de yıkama öteleme özelliği. Çalışan kişiler için ayrıcalıklı bir fonksiyon olarak sunulan yıkama öteleme ile 19 saate kadar ertelemeli yıkama gerçekleştirilebilir. Böylelikle kişi makinede çamaşırlarını ıslak olarak bırakmadan, eve intikal ettiği anda yıkamanın biteceği şekilde programlama yaparak çamaşırlarını kurutmaya alabilir. Altus çamaşır makinesi modellerinde öne çıkan bu özelliklerin her biri fiyat düzeyini de etkilemekte olup; sıkma devri, motor tipi, program sayısı, zaman geciktirme, deterjan tasarruf fonksiyonlarına göre fiyatlar şekillenmektedir. Beyaz eşya kullanıcılarının taleplerini değerlendirerek ürünlerini şekillendiren Altus bu anlamda da geniş bir çamaşır makinesi kataloğuna sahip. Farklı kapasiteler için tasarlanan ve seri şeklinde tanımlanan gruplarda yer alan modeller sahip oldukları fonksiyonel özelliklerle kullanıcının istediği şekilde tercih edilebilmektedir.

Altus Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus markasının çamaşır makinesi modelleri 5 ile 10 kilogram arasında değişen kapasitelere sahiptir. Altus 5 kg çamaşır makinesi modeli küçük aileler için ideal bir seçenek olup, marka tarafından 2 farklı model şeklinde sunulmakta. Beyaz renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan 5 kilogram kapasiteli çamaşır makinesi modelleri 15 program sayısına sahip. Bu modeller 600 ve 800 olmak üzere iki farklı sıkma devrine göre ayrışır ve Altus 5 kg çamaşır makinesi fiyatları maksimum sıkma devri düzeyine göre değişir. Altus 6 kg çamaşır makinesi modellerinde ise devir hızı 600 ile 1000 arasında değişmektedir. Standart tambur desenine sahip bu modellerde LED, LCD veya Digital Display kontrol paneli yer almaktadır. LED ve LCD ekrana sahip modeller ile yıkama fonksiyonları ve süresi detaylı bir şekilde görüntülenebilmekte, yıkama programı etkin bir şekilde belirlenebilmekte. Altus 9 kg çamaşır makinesi serisinde yer alan modellerde ise kapasitenin yanı sıra birçok ek özellik yer alır. Aqua Wave tambur desenine sahip Altus 9 kg çamaşır makinesi fiyatları 600 ile 1200 arasında değişen maksimum sıkma devir hızına göre farklılaşır. Kullanıcıların bütçesine uygun çeşitli alternatif modellerin bulunduğu 9 kg serisi geniş aileler için de ideal bir seçenek olup, sıkma desibeli düşük opsiyonlarıyla da gürültü kirliliğinin önüne geçmek isteyenlere özel performans başarısı sunuyor. Altus 10 kg çamaşır makinesi ise tek model olarak tasarlanmış olup, özellikle kalabalık aile ve çok sık yıkama yapanlar için uygundur. 15 yıkama programı, 1200 sıkma devir hızı ve AquaWave tambur desenine sahip 10 kg kapasiteli çamaşır makinesi ile büyük hacme sahip eşyaların da yıkanması mümkün. Digital Display ekran ile kullanıcılarının beğenisine sunulan bu çamaşır makinesi modeli ayrıca yüksek devir hızına karşın, düşük desibel ile gürültü yoğunluğunu düşük bir seviyeye çekiyor. Makineye yerleştirilen çamaşırların daha iyi bir performans ile yıkanmasını güvence altına almak için dengesiz yük kontrolü sensörleri Altus marka çamaşır makinelerinde yer alır ve kullanıcıyı çamaşırların dengesiz bir şekilde yerleştirilmesi durumunda uyarır.

Altus Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Altus Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kullanıcının ihtiyaçlarına ve kullanım tercihlerine yönelik farklılaştırmalarıyla, farklı modelleri yaratan Altus markası, tüm modellerde kullanım kolaylığını gözetiyor. Farklı fonksiyon panellerine sahip makinelerde anlaşılır bir biçimde belirtilmiş olan ibarelerle, ihtiyaç duyulan fonksiyona göre yıkama yapılabiliyor ve Altus çamaşır makinesi kullanımı genel anlamda standart fonksiyonlarla kolayca gerçekleştirilebiliyor. Yıkamaya başlamadan önce deterjan ve yumuşatıcı kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Makinenin üst kontrol bölümünde yer alan deterjan çekmecesi üç farklı hazneye sahiptir. Bu haznelerden ikisi deterjan için olup, birisi ise yumuşatıcı içindir. İki deterjan haznesinden birisi ön yıkama için olup yalnızca ön yıkama fonksiyonu tercih edildiğinde kullanılmalıdır. Diğer deterjan haznesi ise tüm yıkamalarda kullanılır. Yıkamalarda toz, jel veya tablet deterjan kullanılabilir. Toz ve sıvı deterjanlar doğrudan yıkama çekmecesine koyulmalıdır, tablet deterjan ise çamaşırlarla birlikte tambura yerleştirilmelidir. Deterjan işlemi sonrasında Altus çamaşır makinesi nasıl kullanılır konusuna geçebiliriz. Çamaşırlarınızın kirlilik düzeyine ve türüne göre yıkama programınızı kontrol panelinden seçebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus ilgili çamaşırların etiketlerinde yer alan yıkama bilgisidir. Belirtilen yıkama türü için ilgili programı makinenin kontrol panelinden seçtikten sonra yıkama sürecini programlayabilirsiniz. Hızlı program, yıkama öteleme ve ön yıkama gibi tercihe bağlı fonksiyonları seçerek süreci şekillendirebilir, yıkamayı spesifikleştirebilirsiniz. Yerleştirme, deterjan ve programlama işlemleri tamamlandıktan sonra eğer yıkama için hazırsanız “Başlat/Duraklat” butonuna basarak yıkamayı başlatabilirsiniz. Yıkamaya başladıktan sonra herhangi bir olumsuz durumda “Başlat/Duraklat” butonuna tekrar basarak yıkamayı durdurabilir ve olumsuzluğu giderdikten sonra tekrar aynı buton aracılığıyla yıkamayı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Yıkama işlemi eğer programda varsa sıkma işlemi ile sona erecektir. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra makinenin kapağı hemen açılmayacaktır. Kısa bir süre içinde yıkama fonksiyonları tamamen sona erdikten sonra emniyet kilidi açılır ve kapağı açarak çamaşırlarınızı kurutmak için çıkarabilirsiniz. Yıkama süreci bu şekilde sonlandıktan sonra bir sonraki yıkamada yeniden uygun program ve fonksiyonları seçerek yeni yıkamayı gerçekleştirebilir ve Altus ayrıcalığıyla çamaşırlarınıza tasarruflu hijyeni sağlayabilirsiniz.