Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 28 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Silverline Çamaşır Makinesi

Silverline çamaşır makinesi teknolojik özellikleri sayesinde çamaşırlarınızı istediğiniz programda ve kısa zamanda yıkayarak, zamandan ve de faturalardan tasarruf etme şansı yakalayacaksınız. Farklı özelliklere sahip Silverline çamaşır makinesi modelleri tamamen sizlerin ihtiyacına uygun olarak tasarlanmıştır. Modellerde yer alan çamaşır yıkama kapasiteleri ve program sayıları birbirinden farklıdır. Kalabalık aileler için yıkama kapasitesi yüksek beyaz eşya çeşitleri daha uygundur.

 Silverline Çamaşır Makinesi ile Temiz Çamaşırlar

Silverline Çamaşır Makinesi ile Temiz Çamaşırlar

Çamaşır yıkamak günümüzde son teknolojik makinelerle gerçekleştirilse bile oldukça zahmetli bir uğraştır. Yıkama, kurutma ve ütüleme derken oldukça vakit kaybına yol açan bu işlemler üstün Silverline çamaşır makinesi özellikleri sayesinde artık daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 10 kilo kapasiteli W modellerde bulunan dokunmatik kontrol sistemi sayesinde istediğiniz program ayarını rahatlıkla yapabilirsiniz.15 farklı program özelliği ile çamaşırlarınızın cinsine göre tercih yapabilirsiniz. Yünlü, sentetik, günlük, renkli ve beyaz çamaşırlarınız için her biri ayrı programlar mevcuttur. Bu sayede renklerinde herhangi bir solma ve boyutlarında küçülme meydana gelmeden çamaşırlarınızı yıkayabileceksiniz. Silverline çamaşır makinesi kullanımı için kullanma kılavuzunda yer alan bilgileri kesinlikle okumalısınız. Makine tamburunun kapasitesini kesinlikle aşmamalısınız. Deterjanı koyarak makine kapağını kapattıktan sonra uygun programı tercih edebilirsiniz. Program tercihinden sonra isterseniz sıcaklık derecesini ve sıkma devrini değiştirebilirsiniz. Bazı programlarda otomatik sıcaklık ve sıkma belirlendiği için değiştirme şansınız yoktur. Eğer makinenizi belli bir saatte çalışmaya başlayacak şekilde ayarlamak istiyorsanız, gecikmeli başlatma seçeneğini tercih edebilirsiniz.

 Silverline Çamaşır Makinesi Kullanımı

Silverline Çamaşır Makinesi Kullanımı

Silverline çamaşır makinesi ilk kurulum işlemleri gerçekleştirildikten sonra çamaşırsız olarak yıkama yaptırılması gerekmektedir. Bunun için makinede bulunan kendi kendini temizleme programı ayarlanarak, deterjanla temizleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Silverline çamaşır makinesi boyutları modellere göre farklılaşmaktadır. Bir dakika içerisinde 1200 devire ulaşan sıkma gücüne sahip olan bu cihazlar aradığınız fonksiyonu sizlere sunmaktadır. Makinede bulunan dijital göstergelerde başlayan programın toplam ve kalan süre bilgileri yer almaktadır. Ayrıca işlemin hangi aşamada olduğu hakkında ekranda gerekli bilgiler yer almaktadır. Yıkama, durulama ve sıkma aşamaları sırasıyla gösterilmektedir. Ekranda bulunan kilit simgesi ise kapağın kilitli olduğunu belirtmek için kullanılmaktadır. Yıkama işlemi sona erdikten sonra kapağı açmak için bu işaretin kapanmasını beklemelisiniz. Silverline çamaşır makinesi yorum yapmak için öncelikle makineyi kullanarak denemeniz gerekmektedir. Son teknoloji özellikleri ve her kumaşa uygun yıkama seçenekleriyle Silverline çamaşır makinesi evinizde en büyük yardımcınız olacaktır.

 Silverline Çamaşır Makinesi Avantajları

Silverline Çamaşır Makinesi Avantajları

Silverline çamaşır makinesi fiyat açısından incelendiğinde modellere göre farklı fiyatlar söz konusu olmaktadır. Modeller, fiyatın yanı sıra yıkama kapasitesi, devir gücü ve programlama seçenekleri açısından farklılık göstermektedir. Bu nedenle her ihtiyaca uygun bir Silverline çamaşır makinesi kesinlikle bulunmaktadır. Enerji tasarrufu yönüyle büyük avantajlar sunan bu çamaşır makinesini kullanarak daha az su tüketimiyle daha çok çamaşır yıkayabilirsiniz. Program sona erdiğinde ekranda end yazısı belirerek sizi uyarmaktadır. Program seçenekleri detaylı olarak tasarlanmıştır. Spor giysiler, mont ve yorgan gibi hassas yıkama gerektiren türler için özel programlar geliştirilmiştir. Eğer bir bebeğiniz varsa bebeğinizin hassas cildi düşünülerek hazırlanan bebek kıyafet yıkama programını kullanabilirsiniz. Pamuklu kıyafetlerinizin kirlilik durumuna göre iki ayrı program alternatifi bulunmaktadır. 40 derecelik programda daha az kirli ve günlük çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Eğer çamaşırlarınız çok kirliyse ve yüksek derecelerde yıkamaya karşı dayanıklı ise 60 derecelik pamuklu yıkama programını tercih edebilirsiniz. Ayrıca perde ve ipekli kıyafetlerinize özel yıkama seçenekleri sayesinde giysileriniz ve ev tekstil ürünlerinizi hiçbir zarara uğramadan temizleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Silverline
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (1)
Altus (115)
Arçelik (3)
Beko (48)
Bosch (111)
Candy (2)
Electrolux (58)
Finlux (6)
Grundig (12)
Hoover (20)
Indesit (1)
LG (96)
Miele (14)
Nexon (1)
Profilo (154)
Regal (72)
Samsung (150)
SEG (1)
Seg (1)
Siemens (146)
Silverline (28)
Teka (11)
Vestel (249)
Vestfrost (12)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(17)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+++ (20)
A++ (8)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(11)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(11)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL