Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 11 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Grundig Çamaşır Makinesi

Alman disiplininden yola çıkarak bakış açısını dayanıklılığa ve verimliliğe yönelten Grundig çamaşır makinesi modelleri markanın felsefesini doğrudan yansıtan beyaz eşyalar olarak sektörde adından söz ettiriyor. Tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veren çok sayıda model ile piyasada yer alan Grundig çamaşır makinesi modelleri, verimli ve çevreci özellikleriyle tüketicilerin beğenisini toplarken, kendine has özellikleriyle de çamaşır yıkama alışkanlıklarına yeni bir bakış açısı getiriyor.

Grundig Çamaşır Makinesi Duyarlılığıyla Hijyenik Yıkama

Grundig Çamaşır Makinesi Duyarlılığıyla Hijyenik Yıkama

Temizlik konusunda yüksek düzeyde hijyen vaat eden Grundig çamaşır makinesi modelleri farklı kapasitelerde, farklı tüketici gruplarına da hitap ederek, her eve uygun modellerle karşımıza çıkıyor. Alman markası olmanın güvencesini kaliteli iç ve dış dizaynıyla ispatlayan markanın Grundig kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de mevcut. Ortaya koyulan tüm bu çeşitlilik içerisinde herkese uygun bir model mevcut iken, her bir modelde ortak olarak bulunan hız ve performans özellikleri oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Stain Care özelliğine sahip çamaşır makineleri ile en zor lekelerin bile üstesinden gelmek oldukça kolay. Markanın tanımıyla 24 farklı zor leke üzerinde yapılan testlerde tam başarılı sonuç veren çamaşır makinesi modelleri çimen, kırmızı şarap ve makyaj lekeleri gibi zor çıkan lekelerle kolayca başa çıkıyor. Woolmark tescilli modelleriyle hassas yıkama özelliklerine önem verenlere hitap eden Grundig çamaşır makinesi modelleri, yalnızca elde yıkamaya uygun çamaşırların yıkanmasında yüksek hassasiyet gösteriyor ve yünlü kazaklar kolayca, hasar görmeksizin makinede yıkanabiliyor.

Grundig Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig markası, piyasada çeşitli tüketici gruplarını hedefleyen farklı kapasitelere ve devir hızlarına sahip modelleriyle pazarda yerini alıyor. 7, 8, 9 ve 10 kilogram yıkama kapasitesine sahip modellerini tüketicilerle buluşturan marka çekirdek ailelerden, en kalabalık ailelere kadar hitap ediyor. Grundig 9 kg çamaşır makinesi piyasada rağbet gören kapasiteli model olurken, tüm modeller kullanıcılardan tam performans notu alıyor. 1000 ile 1200 arasında değişen maksimum sıkma devir hızına sahip modeller, yıkama sonrasında çamaşırlarınızı deforme etmeyen ve yıpranmayı engelleyen sıkma performansı ile dikkat çekiyor. Beyaz ve gri renk seçeneklerini kullanıcılarına sunan Grundig çamaşır makinesi fiyatları dikkate alındığında her modele yönelik belirlediği fiyatlarla piyasada beğeni topluyor. Modellerini öne çıkaran özellikler arasında ise Inverter Eco Motor ayrı bir yere sahiptir. Kullandığınız çamaşır makinesinin kullanım ömrünü uzatan bu motor sistemi, gürültü düzeyini en düşük seviyeye çekerken, A+++ enerji tüketim düzeyinden %40 daha az enerji tüketerek enerji tasarrufunu yükseltir. Geniş kapak hacmine sahip modeller yorgan ve battaniye gibi geniş yüzey alanına sahip eşyaları yıkamanıza olanak tanır.

Grundig Çamaşır Makinesi Değerlerinizi Önemsiyor

Grundig Çamaşır Makinesi Değerlerinizi Önemsiyor

Geniş yıkama programı skalasıyla farklı yıkama ihtiyaçlarını önemseyen Grundig çamaşır makinesi kullanıcı yorumları baz alındığında olumlu sonuçlar ortaya koyduğunu ispatlıyor. Markanın bebek giysilerine özel yıkama programından, hızlı yıkama programına kadar hayatı kolaylaştıran fonksiyon seçenekleri günlük kullanımda oldukça yüksek performans ortaya koyuyor. Steam Refresh programıyla günlük acil ihtiyaçlarınıza yanıt veren Grundig çamaşır makinesi 15-20 dakikalık buharlı uygulamada yıkama yapmaksızın giysilerinizin tazelenmesini, kötü kokulardan arınmasını ve sanki yıkanmış gibi bir his yaratmasını olanaklı kılıyor. Ütüleme için harcayacağınız vakit ise bu uygulama sonrasında büyük ölçüde azalıyor. Kalan zamanınızı ise evinizdeki diğer işlere veya sevdiklerinize ayırabiliyorsunuz. Sizin değerlerinizi önemseyerek, uzun vadeli kalite standartlarını tüketicilerle buluşturmayı önemseyen Grundig markasının sizin için uygun olan modellerini inceleyebilir, başarılı yıkama performansını kendi evinizde değerlendirebilirsiniz. Diğer markaların çamaşır makinesi modellerine ise kategorimizden göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Grundig
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (1)
Altus (103)
Arçelik (1)
Beko (46)
Bosch (111)
Candy (3)
Electrolux (59)
Finlux (6)
Grundig (11)
Hoover (26)
Indesit (1)
LG (101)
Miele (12)
Nexon (1)
Profilo (144)
Regal (72)
Samsung (149)
Seg (1)
Siemens (141)
Silverline (27)
Teka (9)
Vestel (258)
Vestfrost (14)
Windsor (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(4)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sıkma Devri

(6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(5)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL