Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 68 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Regal Çamaşır Makinesi

Tempo, hız ve değişim. Modern dönemin üç unsuru; hayatımızın artık merkezinde yer alıyor. Regal çamaşır makinesi modelleri kirli sepetinizde yıkanmayı bekleyen çamaşırlarınızın hijyeninin sorumluluğunu alıyor. Değişen çevre şartlarına uygun olarak geliştirilen Regal çamaşır makinesi modelleri ile farklı program ve fonksiyonlardan faydalanarak, deneyiminizi daha iyi standartlara çıkarabilirsiniz. Kurutma ihtiyaçlarınızı da iyi bir şekilde karşılayabilen Regal kurutmalı çamaşır makinesi hem yıkama hem de kurutma işlerinizi aynı anda üstleniyor. Çamaşırlarımızın bakımını üstlenen çamaşır makinesi Regal güvencesi ile derinlemesine temizlik ile birlikte aynı zamanda tasarruflu enerji kullanımı da sağlıyor.

Regal Çamaşır Makinesi ile Üstün Hijyen Performansı

Regal Çamaşır Makinesi ile Üstün Hijyen Performansı

Giysilerimiz, nevresimlerimiz, yorgan ve battaniyelerimiz, yastık ve minder kılıflarımız günlük kullanımda kolayca kirlenebilen kumaş parçalardan tasarlanmış eşyalardır. Uzun vadeli kullanıma uygun olarak tasarlanmalarına karşın, leke ve kir karşısında zamanla yıpranabilirler ve sağlıksız bir yapıya bürünebilirler. Bu duruma karşı çıkmak için çamaşır makineleri ihtiyacımızı gören makineler ancak hijyen konusunda ultra performansı bekleyebileceğimiz makineleri tercih ettiğimizde üstün hijyen sonuçları elde ederiz. Başarılı program ve fonksiyon özellikleri ile Regal çamaşır makinesi yorumları olumlu değerlendirmeler elde ediyor ve beklenen hassas yıkama düzeyini kullanıcılarla buluşturuyor. Çok sayıda yıkama sonucunda yıpranabileceğini düşündüğümüz kirli çamaşırlarımızın, kullanım ömrünü korumak için özel olarak geliştirilen kazan yapısı ve markanın özgün Regal çamaşır makinesi yıkama programları kıyafetlerinizin yıpranmasının önüne geçerek, onları nazikçe temizler. Yıkama sonrası sürecin de önemini ortaya çıkaran makine modellerine imza atan marka, yıkama sonrası ütü performansını arttıracak gelişmelere de makinelerinde yer veriyor. Kolay ütü fonksiyonuna sahip modeller, yıkama işlemi ve sıkma sürecinden sonra yıkanan çamaşırların daha az kırışmasını sağlar. Bu özellik sayesinde ütü performansınız artarken hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edersiniz. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılama konusunda başarılı olduğunu, sunduğu program çeşitliliğiyle de ispatlayan Regal çamaşır makinesi yıkama süreleri dışında yıkama senaryolarıyla da fark yaratır. Farklı durulama fonksiyonları ile alerjenlere ve bakterilere karşı derinlemesine temizlik sağlayabilir, özellikle hassas cilde sahip bebekler için giysi temizliği konusunda güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Program süresi ve sıcaklığı bilgilerini kontrol panelinde görüntüleyebilir ve sunulan seçenekler aracılığıyla fonksiyonları kendi yıkama programınıza göre şekillendirebilirsiniz. Giysileriniz kadar makine kullanım ömrünü de önemseyen marka Regal çamaşır makinesi nasıl kullanılır ve nasıl daha uzun süre kullanılır merakınızı giderecek mekanizmalara sahip. Markanın çamaşır makineleri arasında rezistansı kireçlenmeye ve korozyona karşı yüksek direnç gösteren nikel kaplamalı modeller bulunuyor. Nikel kaplama ile üretilmiş olan rezistanslar, uzun vadeli yıkamalarda bile korozyona karşı dayanım göstererek performansını yitirmez ve makinenizin kullanım ömrü daha uzun olur. Siz çamaşırlarınızı güvenle yıkarken, makineniz kendisine bakar.

Regal Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Regal Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çamaşır makinesi satın alırken dikkat edilecek faktörler arasında kapasite yer alır. Kalabalık aileler ve yalnız yaşayan kişilerin çamaşır yıkama kapasiteleri birbirinden farklıdır ve bu nedenle de farklı modeller tercih ederler. Bu anlamda Regal çamaşır makinesi 10 kg seçeneği özellikle çocuklu ve kalabalık aileler için iyi bir alternatif olurken, Regal 5 kg çamaşır makinesi fiyatları ve kapasitesiyle yalnız yaşayanlar veya çekirdek aileler için daha idealdir. Çeşitli ihtiyaçlara göre bu iki maksimum ve minimum kapasite seçeneklerinin arasındaki opsiyonlar da tercih edilebilir. Örneğin yalnız yaşamasına karşın çoklu yıkama ihtiyaçları olan kişiler için Regal çamaşır makinesi 8 kg yıkama kapasiteli modelleri iyi bir seçenek olabilir. Tercih edilen çamaşır yıkama kapasitesi aynı zamanda fiyatlar üzerinde de belirleyici role sahiptir. Çamaşır makinesi seçiminde kullanıcıların dikkat etmesi gereken özelliklerden birisi de maksimum sıkma devir hızıdır. Makineye yıkama için attığınız çamaşırların dakikada maksimum kaç tur çevrilmek suretiyle sıkılacağını belirleyen devir hızı kavramı makine modelleri arasında fiyat belirleyici bir unsur olarak da karşımıza çıkmaktadır. Çamaşır makinelerinde maksimum sıkma devir hızı limiti yükseldikçe, makine fiyatı da artmaktadır. Yani Regal 9 kg çamaşır makinesi fiyatları farklı maksimum sıkma devir hızına göre farklı tutarlarda olmakta, devir hızı arttıkça fiyat da artmakta. Regal markasının çamaşır makinesi modellerinde 800 ile 1400 arasında değişen sıkma devir hızı seçenekleri bulunmaktadır. Sıkma devir hızı arttıkça, yıkama sonrası makinedeki çamaşırların kuruluk düzeyi de artar. Daha fazla sıkma kabiliyetine sahip makineler ile çamaşırlarınızın daha kuru çıkmasını sağlayabilirsiniz. Regal markasının ürettiği çamaşır makinesi modellerinde yine belirleyici unsurlar arasında kontrol paneli özellikleri yer alır. LCD, LED, Akıllı Full Grafik Ekran ve ekransız seçenekler kullanıcıların beğenisine sunulurken, anlaşılır program belirleme fonksiyonları tüm ekran alternatiflerini kullanışlı kılıyor. Markanın estetik açıdan başarılı modelleri arasında beyaz ve gümüş renk seçenekleri yer alıyor.

Regal Çamaşır Makinesi Tabuları Alt Üst Ediyor

Regal Çamaşır Makinesi Tabuları Alt Üst Ediyor

Çamaşır yıkama işinin zahmetini minimuma indiren ve zaman tasarrufunuzu maksimize eden Regal çamaşır makinesi yıkama süreleri ile standartlara bağlı kalmıyor. Günlük olarak ihtiyaç duyduğunuz kıyafetlerinizin temizliğini her zamanki performansıyla gerçekleştiren Regal çamaşır makinesi modelleri hızlı program ve kısa program seçenekleriyle kirli çamaşırlarınızı oldukça kısa süre içerisinde temizleyerek, kurutma için hazır hale getiriyor. Bu sayede hem temizlenmiş ve yenilenmiş kıyafetlerinizi günlük rutininiz için kısa sürede hazır hale getirebiliyor, hem de programlarınızı aksatma riskini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Kirlilik düzeyini gözeterek yıkama yapan Regal çamaşır makinesi modelleri ile yıkama yapmak ve makineyi kullanmak da oldukça kolaydır. Yıkama işlemine geçmeden önce çamaşırlarınızı farklı özelliklere göre ayrıştırmanız önerilir. Çamaşırlarınızın kumaş dokusu, hassasiyeti baz alınarak ayırdıktan sonra isteğe göre renklere göre de ayırabilirsiniz. Çamaşırlarınızı yıkarken daha iyi verim elde etmek için az ve çok kirli olmak üzere de ayırarak yıkama yapabilirsiniz. Ayırma işlemlerini tamamladıktan sonra çamaşır makinesinin üst bölümünde yer alan deterjan çekmecesine deterjan ve yumuşatıcıyı yeterli miktarda koyduktan sonra yıkama işlemini başlatmaya hazırsınız. Çamaşırlarınızı yerleştirdikten sonra sıradaki işlem yıkama programını belirlemek olacaktır. Regal 9 kilo çamaşır makinesi ile tek seferde çok sayıda çamaşırı yıkamanız mümkün olduğundan eğer farklı renkleri bir arada makineye attıysanız, yüksek sıcaklıktaki programları seçmemeniz önerilir. Standart yıkama prosedürleri için 30-40 derece arası yıkama yapabilirsiniz. Makinedeki çamaşırlarınız için uygun olan programı belirledikten sonra “Başlat” düğmesini kullanarak yıkama işlemini başlatabilirsiniz. Yıkama işlemi için süre ve sıcaklık bilgilerini kontrol panelinde ekran bulunan modellerde anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede de süre bilgisine göre gününüzü programlayabilir ve yıkamanın hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Regal çamaşır makinesi ile yıkama yaparken sıkma devir hızını da manuel olarak seçebilirsiniz. Hassas giysileriniz için maksimum sıkma devir hızını diğer çamaşırlarınıza kıyasla daha düşük düzeyde tutarak, yıpranma riskini azaltabilirsiniz. Sonuç olarak uygun programlarla ve fonksiyonlarla arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Regal
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (102)
Arçelik (26)
Samsung (66)
Profilo (92)
Vestel (203)
Beko (42)
Siemens (100)
Altus (116)
LG (26)
Hoover (34)
Regal (68)
Electrolux (29)
Grundig (18)
Windsor (10)
Teka (8)
Seg (7)
Nexon (6)
Finlux (4)
Candy (2)
Flavel (1)
Keysmart (1)
Miele (1)
Vestfrost (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(21)
(15)
(12)
(8)
(6)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sıkma Devri

(56)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(29)
(16)
(12)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL