Filtreleri Temizle
Marka
Windsor

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Windsor Çamaşır Makinesi

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Windsor Çamaşır Makinesi

Tek seferde birçok çamaşırı rahatlıkla yıkayabileceğiniz Windsor çamaşır makinesi ile birikmiş çamaşırlarınızı kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Markanın kaliteli çamaşır makinesi geniş bir iç alana sahiptir. Böylece birikmiş olan çamaşırlarınızı ürünün içerisine rahatlıkla yerleştirebilir ve tek seferde yıkama çamaşır yıkama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Büyük bir rahatlık sağlayan markanın çamaşır makineleriniz sizler de sakın kaçırmayın.

Windsor Çamaşır Makinesi ile Çamaşır Yükünüzü Hafifletmeye Hazır Olun

Windsor Çamaşır Makinesi ile Çamaşır Yükünüzü Hafifletmeye Hazır Olun

Geniş ve büyük bir kazan kapasitesine sahip olan Windsor çamaşır makinesi 9 kg ile fazla olan çamaşırlarınızı bir kerede yıkayabilir ve çamaşır yıkama yükünüzü hafifletebilirsiniz. Çamaşır yıkama yükünüzü hafifletecek markanın modelleri tam 9 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir. Böylece birçok çamaşırı markanın ürünleriyle kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bununla birlikte geniş bir iç hacme sahip olan markanın ürünleriyle yastık ve bornoz gibi ağır olan çamaşırlarını da rahatlıkla yıkayabilir ve tertemiz olan çamaşırlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Marka her türlü kullanıcı beklentilerine hitap edecek modellere imza atmaya devam etmektedir. Çekirdek aileler veya öğrenci yurtlar için ideal kapasiteye sahip olan Windsor çamaşır makinesi 5 kg ile de tek seferde belli bir oranda çamaşırı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Her kullanıcı kitlesinin beklentilerine etkili cevapları veren markanın modellerini istekleriniz doğrultusunda tercih edebilir ve çamaşır yıkama yükünüzü azaltabilirsiniz. Windsor çamaşır makinesi fiyatları ve modelleri hakkındaki bilgileri sayfamızdan inceleyebilir ve beklentilerine hitap eden markanın modelini sizler de satın alabilirsiniz.

Windsor Çamaşır Makinesi ile Kullanım Rahatlığını Doyasıya Yaşayın

Windsor Çamaşır Makinesi ile Kullanım Rahatlığını Doyasıya Yaşayın

Tasarımda dijital bir panele sahip olan çamaşır makineleri kullanım pratikliği sunar. Bu kullanım pratikliğine büyük destek olan Windsor ile yıkama işlemini en kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Markanın modellerinde yer alan dijital panel sayesinde yıkama süresini ve ısı özelliklerini rahatlıkla görebilir ve takip edebilirsiniz. Böylece Windsor çamaşır makinesi yıkama süreleri ve yıkama programını görebilir ve çamaşır yıkama süresini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylece markanın modelleri sayesinde yıkama anında yıkama süresinin ne kadar kaldığını takip edebilirsiniz. Windsor çamaşır makinesi kullanımı ile kullanıcılarına pratik çözümler sunmakta ve kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Modern ve dijital tasarımlara imza atarak teknoloji harikası bir ürün olmayı başaran markanın modelleri ile rahat bir kullanımı sizler de deneyimleyebilirsiniz. Bu deneyimi doyasıya yaşayan kullanıcılar markanın ürünlerini tavsiye etmektedir. Windsor çamaşır makinesi yorum ve bilgileri de markanın ürünlerini oldukça etkili ve kullanışlı olduğunu göstermektedir. Böylece teknoloji ve tasarım harikası beyaz eşya ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve sizler de kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Enerji Verimliliği ile Windsor Çamaşır Makinesi Dikkatleri Üzerine Çekiyor

A sınıfı enerji ile çalışan Windsor çamaşır makinesi 7kg ile enerji tüketiminizi düşürebilirsiniz. Markanın ürünleri düşük bir enerji ile çalışarak sizlerin tasarruf etmesine büyük katkı sağlamaktadır. Enerji verimliliği ile dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran markanın modelleri sayesinde elektrik faturanızı şişirmeden çamaşır yıkayabilirsiniz. Yüksek performansından ödün vermeden enerji verimliliği sağlayan markanın modellerini sizler de sakın kaçırmayın. Bununla birlikte markanın ürünleri çamaşır yüküne ve programa göre kullanacağı elektrik ve suyu en verimli bir şekilde kullanır. Çamaşır yıkamanın en verimli yolunu sizlere sunmaya devam eden markanın ürünleri ile tasarruf etmeye sizler de hazır olun. Enerji dostu olan markanın modelleri farklı yıkama programlarıyla da kullanım rahatlığı sunmaya devam ediyor. Windsor çamaşır makinesi programları ile çamaşırlarınızı en doğru devir ve ısıda yıkayabilirsiniz. Markanın modellerinde yer alan geliştirilmiş programlar sayesinde hassas ve narin giysilerinizi de zarar görmeden yıkayabilirsiniz. Çamaşır yıkamanın en akıllı yolunu sunan Windsor çamaşır makinesi 10 kg ile de çamaşır yıkamanın verimliliğini ve pratikliğini yaşayabilirsiniz.