Filtreleri Temizle
Marka
LG

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LG Çamaşır Makinesi

için 15 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LG Çamaşır Makinesi

Günlük yaşantımızda bize eşlik eden giysilerimiz farklı koşullara maruz kalarak kirlenirler. Neticede ise bir sepet dolusu kirli çamaşır ve kısıtlı zaman söz konusu olduğunda LG çamaşır makineleri imdadımıza yetişir. Teknolojik gelişmeler ile hayatımıza çok yönlü özellikleriyle dahil olan çamaşır makinelerine LG yorumu ile farklı bir ruh geliyor. LG çamaşır makinesi modelleri akıllı fonksiyonları ve kişiye özel programlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Tüm yönleriyle LG çamaşır makinesi kullanıcıları için geliştirilmiş akıllı kullanım özellikleri ile siz evde olmasanız dahi makinenizle bağlantınızın kopmamasına olanak tanıyor. Öte yandan farklı kapasitelerde modelleri ile geniş bir tüketici kitlesine hitap eden LG çamaşır makinesi kurutmalı özellikli seçenekleriyle de ihtiyaç grubunu en geniş skalaya taşıyor.

LG Çamaşır Makinesi ile Hijyen ve Üstün Performans

LG Çamaşır Makinesi ile Hijyen ve Üstün Performans

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin çamaşır makineleri, tıpkı markanın diğer teknolojik ürünleri gibi başarılı performanslar sunarken, insana ve doğaya değer katan yönleriyle öne çıkıyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak sahip olduğu teknolojik olanakları, farklı ihtiyaçlar için programlar üretmek üzere kullanan marka; çamaşır makineleri ile beyaz eşya kullanım anlayışına profesyonel bir bakış açısı getiriyor. Başta dizayn açısından kullanıcıların estetik kaygılarını önemseyen marka, ürettiği çamaşır makinelerinin görünümleri itibariyle prestijli bir formda olduğunu ispatlayan tasarımlar sunuyor. Bu sayede kullanıcılar diledikleri renk ve tasarım çizgilerine sahip modeli, ihtiyaç duyduğu fonksiyonlarda tercih ederek bütünleşik bir seçim yapabiliyor. En temelinde makine dizaynında çeşitlilikleri dikkat çeken marka ayrıca programlarıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor. LG çamaşır makinesi kullanımı için seçilebilen programlar yalnızca makinede yer alanlar ile sınırlanmıyor. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu farklı program opsiyonlarını NFC teknolojisi ile makineye yüklemesine olanak tanıyan LG çamaşır makinesi modelleri makinelerde yer alan 16 programa ek olarak 20 farklı program daha yüklenebiliyor. Bu sayede ortaya her türlü yıkama senaryosuna uygun seçenekler kullanıcının parmak ucunda oluyor. LG 17 kiloluk çamaşır makinesi modelleri ile en kalabalık aileler ve en büyük yıkanabilir eşyalar için uygunluk gösterirken, 7 kilogramlık seçenekleriyle de küçük aileler ve yalnız yaşayanlar için ideal modelleri öne çıkarıyor. LG Truesteam çamaşır makinesi modelleri çamaşır yıkama sürecinin sonuçlanmasında en hijyenik uygulamaları sunuyor. Trusteam buhar teknolojisi uygun sıcaklık şartlarında giysilerde oluşabilecek alerjenlerin ortadan kaldırılmasını sağlarken, steam refresh uygulaması deterjansız program ile 20 dakikalık uygulama ile giysilerinizi tazeler. Steam refresh ile ihtiyaç duyduğunuz yıkanması gereken giysinizi ıslanmadan tazeleyebilir, kırışıklarını giderebilir ve kokuları ortadan kaldırabilirsiniz. Bir adım ötede TurboWash fonksiyonu yıkama alışkanlıklarını tek düze olmaktan çıkararak verimlilik sağlıyor. Standart yıkama programlarının süresini 59 dakikaya kadar sınırlayan TurboWash, böylece su ve elektrik tasarrufunu arttırabiliyor. Hem dış dizayn hem de program uyarlamaları ile kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt veren LG markasının deneyimsel taktikler benimseyerek ürettiği çamaşır makineleri ayrıca iç parçalarıyla da benzersiz hijyen sonuçları elde etmenizi sağlıyor.

LG Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LG Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LG çamaşır makineleri arasında 7 kilogram gibi küçük yıkama kapasitesine sahip modellerin bulunmasının yanı sıra LG çamaşır makinesi 12 kg kapasiteli modellere de sahiptir. Bu yönden geniş bir ürün yelpazesi bulunan markanın modelleri kendi arasında birçok yönden ayrışır. B sınıfından A+++ sınıfına kadar farklı enerji tüketim performansı gruplarında yer alan modeller bu ayrıştırıcı özelliklerdendir. Pek tabii ki LG çamaşır makinesi fiyatları kapasite ve enerji performansı gibi özellikler ile artış göstermektedir. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise maksimum sıkma devir hızı olup LG markasının 1200 ile 1400 olmak üzere iki farklı maksimum sıkma devir hızı opsiyonlarına sahip çamaşır makinesi modelleri bulunmaktadır. Bu temel özellikleri baz alarak ihtiyacınız olan düzeydeki ürünü, beğendiğiniz tasarımla LG çamaşır makinesi modelleri arasında bulabilirsiniz. Rağbet gören LG çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modellerdeki özel fonksiyonlara ve parça dizaynlarını inceleyecek olursak, özellikle Wi-Fi ve NFC teknolojisi oldukça göze çarpıyor. NFC teknolojisine sahip modellere arzu edilen 20 farklı program arasından çamaşır makinesine program yüklemesi yapılabilirken, Wi-Fi özellikli modeller siz evde olmasanız dahi çamaşır makinenizin kontrolünü elde tutmanıza olanak tanıyor. Bu sayede siz dışarıdayken arzu ettiğiniz anda çamaşırların yıkamasını başlatabilir, yıkama için ilgili programı ve fonksiyonları belirleyebilir, yıkamanın sona ereceği zamanı görüntüleyerek gününüzü programlayabilirsiniz. Bir adım ötede kurutmalı çamaşır makinesi LG farkı ile sadece alandan tasarruf ettirmekle kalmıyor, yıkama performansıyla da dikkat çekiyor. 6 Motion DD teknolojisine sahip modeller tamburun 6 farklı hareket ile yıkama yapmasını sağlar ve çamaşırlarınızın her noktası eşit olarak deterjan ve su ile temas ederek güçlü bir şekilde temizlenir. Pause butonuna sahip modeller sayesinde yıkama esnasında durdurma yaparak, unuttuğunuz eşyalarınızı ekleyebilir, arkada kirli bırakmadan temizliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kayış, kasnak ve fırça gibi ek parçalar olmaksızın tasarlanmış Inverter Direct Drive motor doğrudan kazana entegre edilmiştir. Bu sayede LG çamaşır makineleri minimum ses ve minimum titreşim ile işlemlerini yerine getirirken sizi ve komşularınızı rahatsız etmez.

LG Çamaşır Makinesi Sorun Değil Çözüm Odaklı

LG Çamaşır Makinesi Sorun Değil Çözüm Odaklı

Hayatımızı kolaylaştırması gereken teknolojik araçlar haline gelen beyaz eşyalar, bazı anlarda arızalanma sonucunda kaosu beraberinde getirebilir. Böyle anlarda çözüm bulmak uzun süren çetrefilli bir sürece dönüşebilir veya kısıtlı vakit içinde müdahale etmek kolay olmayabilir. LG markasının Smart Diagnosis özelliğine sahip modeller sorunlarınızın giderilmesinde benzeri olmayan kolaylıklar sunuyor. LG çamaşır makinesi yorumları arasında kullanıcıların en beğendiği özelliklerden birisi olarak öne çıkan Smart Diagnosis ile makinenizde beklenmedik bir sorun oluştuğu anda çözüm üretmek için vakit kaybetmezsiniz. Bu özelliğe sahip modellerde meydana gelen sorunlarda teknisyen çağırmadan çözüm elde etmek için LG yardım hattı arandıktan sonra telefonu cihazın yakınına götürmek yeterli olmaktadır. Çözüm önerisi gerekli tarama yapıldıktan sonra tarafınıza bildirilir ve en kısa sürede sorununuzu çözmüş olursunuz. LG 10 kg çamaşır makinesi fiyatları arasında farklılıklardan birisi olarak tercih edilebilen bu özellik, modern dönemde oldukça kıymetli bir opsiyon. LG çamaşır makinesi kullanıcı yorumları arasında öne çıkan bir diğer pozitif özellik olarak ise SpaSteam ve TrueSteam buharlı yıkama özellikleri gösterilebilir. Tamburdan gelerek doğrudan çamaşırlara isabet eden buhar uygulaması sonucunda çamaşırlarınızın kırışıklık oranı en düşük seviyeye inerken, yıkama sonrası ütüleme performansınız artar. Kötü koku ve sertleşmiş doku durumlarını ortadan kaldıran buhar uygulamaları sayesinde çamaşırlarınız yıpranmadan temizlenir ve ilk günkü haline döner. Hassas cilde sahip bebekler ve çocuklar için gelişmiş anti alerjik programı sunan LG Allergy Care programıyla çamaşırlarda kalması olası deterjan tortularını en üst düzeyde temizleyerek, cilt tahrişi riskini ortadan kaldırır. LG 8 kg çamaşır makinesi gibi standart kapasiteli modellerde de bulunan bu gelişmiş fonksiyonlar ile her türlü çamaşır yıkama ihtiyacınızı, doğru ve verimli bir şekilde yerine getirirken zamandan tasarruf edebilir, evinizdeki diğer işleriniz için gönül rahatlığıyla vakit ayırabilirsiniz. Dahası yaşayabileceğiniz zorlu problemler için Smart Diagnosis’ten faydalanarak, zaman kaybı yaşamadan çözümler üretebilirsiniz.