Kayak

Kayak malzemeleri arasında; kayak ayakkabıları, batonlar, kayaklar ve bağlamalar yer almaktadır. Kayak malzemelerini, set olarak satın alabileceğiniz gibi, ilgili kategorilerden tek tek de satın alabilirsiniz. Kayak malzemelerini satın alırken, seviyenizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kayak malzemelerinin neler olduğunu ve hangi görevi üstlendiklerini öğrenmek için ilgili kategorilerimizde yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Kayak ekipmanları, kayak yaparken bir bütün olarak kullanılmaktadır. Kayak malzemeleri seçiminizi yaparken son derece özenli ve bilinçli davranmanız gerekmektedir. Kayak sporunun en olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan kayak, ayaklara takılarak kullanılan ve karın üzerinde kayarak yol almaya yarayan alettir. Çeşitli materyallerden üretilen kayaklar genellikle 2 m uzunluğunda ve 7-9 cm genişliğindeki ölçülere uygun olarak ortadan hafif kavisli bir şekilde üretilirler. Tüm kayakların arka kısmı küttür. Kayak çeşitleri, pist kullanımı ve dağ kullanımı için üretilmektedir. Kayak satın alırken nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmanızda yarar olacaktır. Serbest kayak yapacaksanız, serbest stil kayağı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Kayak seçiminizi yaptıktan sonra kayak ayakkabısı seçiminizi de ayağınıza ve seviyenize göre yapmanız son derece önemlidir. Kayak yaparken ayağınıza uygun bir ayakkabı seçmeniz, kayaklarla ve vücudunuzla enerji iletişimini verimli bir şekilde gerçekleştirmeye imkan sağlar. Kayak ayakkabısı, kayakçıların performansını doğrudan etkilemektedir. Özellikle ileri düzey kayak yapan kişilerin hızlı ve kontrollü bir şekilde kayabilmesi için kayak ayakkabısı seçiminde son derece hassas olmaları gerekmektedir. En çok tercih edilen kayak ayakkabısı markaları arasında Salomon, Dalbello, Rossignol ve Lange gibi markalar yer almaktadır. İyi bir kayak ayakkabısı satın almak istiyorsanız, kategorimizde yer alan markaları ve kayak ayakkabısı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kayak ve ayakkabı arasındaki bağlantıyı kayak bağlamaları sağlamaktadır. Kayak bağlaması seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli unsurlar arasında ağırlığınız ve kayak düzeyiniz yer almaktadır. Kayak yaparken denge sağlamak ve yokuş çıkarken destek almak içinse kayak batonları kullanılmaktadır. Kayak yaparken, kayak ekipmanlarınızın yanı sıra kayak kıyafetleriniz de çok önemlidir. Soğuğu, rüzgarı ve suyu geçirmeyen özel materyallerden üretilen kayak kıyafetlerinden satın almak için kayak kıyafetleri kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bayan kayak kıyafetleri, erkek kayak kıyafetleri ve çocuk kayak kıyafetleri, birbirinden farklı olarak tasarlanmaktadır. Outdoor kıyafetleri arasında yer alan kayak montunu tek olarak satın alarak şehir hayatında da kendinizi soğuktan, rüzgardan ve yağmurdan koruyabilirsiniz.

Kayak

için 929 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2as (15)
(4)
(1)
Armada (20)
Atomic (129)
(1)
Cup (12)
Dalbello (64)
(352)
(1)
Elan (40)
Evolite (7)
Fischer (80)
(2)
(1)
Killtec (6)
(1)
Leki (43)
(1)
(1)
(2)
Roxa (7)
Salomon (17)
(4)
(1)
(2)
(2)
Völkl (54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL