Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kurutma Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Çamaşır Makinesi

için 38 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Çamaşır Makinesi

Ev tipi çamaşır makinesi, modern yaşamın olmazsa olmazı bir cihazdır. Zahmetsizce çamaşır yığınlarını temizlerler ve çok çeşitli giysi ve kumaşlarla başa çıkabilirler. Ancak doğru çamaşır makinesini seçmek göz korkutucu bir iş olabilir. Ancak doğru seçimi yapmak, çamaşır makinenizin yıllarca süreceği ve büyüyen ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı anlamına gelebilir. Arçelik çamaşır makinesi modelleri üretimlerinde kullanılan kaliteli parçaları ve üstün teknolojili özellikleri ile uzun yıllar evinize ve size hizmet edebilirler. Arçelik çamaşır makineleri, en iyi kaliteyi aldığınızdan emin olmak için fabrikadan çıkmadan önce yüzlerce kez test edilir. Rahatsız etmeyen sessiz makineler ve daha büyük aileler için daha büyük tambur boyutuna sahip cihazlar üretirler. Arçelik çamaşır makineleri, temizleme performansından ödün vermeden çamaşırları temizleyen teknolojisine sahip şık tasarımlar sunar. Markanın benzersiz kumaş bakım tamburu, tüm tamburu kaplayan hızlı bir su akışı oluşturan bir sistem ile donatılmıştır. Sonuç olarak, çamaşırlarınıza daha kısa sürede tam bir yıkama sağlamak için deterjan kumaşa derinlemesine nüfuz eder. Markanın çamaşır makineleri, kıyafetler üzerindeki en zor lekeleri ve lekeleri bile çözmek için akıllı teknolojilere sahiptir. 6 kg’dan 12 kg’a kadar toplam yıkama kapasitelerine sahip geniş ve ince hatlı, geniş, bağımsız, yerleşik ve entegre çamaşır makinelerine sahiptir. Arçelik çamaşır makinesi modelleri, çamaşırlarınızı özenle yıkarken enerji, su ve zamandan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Markanın ürünleri aynı zamanda çeşitli renk seçenekleri de sunarlar. Ürün yelpazesindeki neredeyse bütün yeni çamaşır makineleri, yaklaşık 30 dakika içinde 12 kg'a kadar tam çamaşır yıkayabilen hızlı programı ile birlikte gelir. İster eski makinenizi yeniliyor olun, isterseniz yeni bir ev diziyor olun çamaşırlarınızı temiz ve ferah tutmak için üstün performanslı Arçelik çamaşır makinesi çeşitleri sizin için yeterli olacaktır. Örneğin, ProSmart Inverter motorlu Arçelik çamaşır makineleri ile çamaşırlarınızı sürtünme olmadan yıkayabilir hem kıyafetlerinizi hem de makinenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 Arçelik Çamaşır Makinesi Programları ve Özellikleri

Arçelik Çamaşır Makinesi Programları ve Özellikleri

Yeni bir makine satın alırken dikkat etmeniz gereken farklı kriterler bulunmaktadır. Tambur boyutu, yıkama programları ve sıcaklıkları, stilleri ve fiyatları arasında çeşitli kombinasyonlar vardır. 10 kg çamaşır makineleri büyük aile için mükemmeldir. Büyük tambur boyutu, çamaşır makinenizi yüklemek ve boşaltmak için daha az zaman harcayacağınız ve büyük yükler sığdırabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, aileniz daha küçükse, 5kg tambur kapasitesi sizin için yeterli olabilir. Markanın kullanıcılara sunduğu renkler de en az Arçelik çamaşır makinesi programları kadar önemlidir. Örneğin, siyah çamaşır makineleri çağdaş tasarımlara sahip evlerde harika görünüyor ve geleneksel beyaz çamaşır makinesine biraz stil katıyor. Çamaşır makinelerinin yanı sıra çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra çamaşırlarınızı kurutmak için çamaşır kurutma makinelerini de düşünmeniz gerekir, aksi takdirde sınırlı alan nedeniyle bir çamaşır kurutma makinesi daha uygundur. Evinizin gereksinimlerine bağlı olarak birçok seçenek bulabilirsiniz. Küçük bir evde yaşıyorsanız veya çamaşırlarınızı kurutmak için sınırlı alanınız varsa ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız Arçelik çamaşır makinesi kurutmalı modelleri size uygun olabilir. Kurutmalı makineler bir çamaşır makinesi ile bir çamaşır kurutma makinesini birleştirerek küçük alanlarda yerden tasarruf etmenizi sağlar. Çamaşır makineleri yük kapasitesine göre değişir, bu yüzden herkes için uygun bir seçenek bulunabilir. Örneğin, çiftler 6kg'lık bir yükten memnun olabilir, ancak büyük ailelerin 10kg veya daha fazla kapasiteli bir modele ihtiyacı olabilir. Markanın çamaşır makineleri yalnız kapasite ve özellikleri ile değil aynı zamanda enerji sarfiyatları ile de ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle, ürün gamının çoğunda enerji verimliliği için A veya daha üstü modeller bulunmaktadır. Bir çamaşır makinesinde sunulan program sayısı ve çeşitliliği, minimum çabayla en iyi sonuçların keyfini çıkarmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, elde yıkama işlevine sahip bir çamaşır makinesi, pratik olarak herhangi bir ürünü yıkayabilmenizi sağlar, böylece lavaboda zaman kaybetmezsiniz. Benzer şekilde, spor giyim programlarına sahip çamaşır makineleri, özel spor ekipmanları için en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir. Birçok çamaşır makinesi, ayarlanabilir sıkma devri ayarlarına sahiptir. Dakikada 1600 devir veya daha fazla sıkma devir sayılarına sahip çamaşır makineleri, çamaşırlarınızı çabucak hazırlamanızı sağlayacaktır.

 Arçelik Çamaşır Makinenizi İnternetten Satın Alın

Arçelik Çamaşır Makinenizi İnternetten Satın Alın

Çamaşır sepetiniz evinizdeki korkulu rüyanız ise, büyük olasılıkla çok önemli cihazlardan, bir çamaşır makineniz eksik! Arçelik çamaşır makinesi alanında ihtiyacınız olan her işlevi karşılayacaktır. Burada Türkiye’nin lider üreticilerinden bir tanesi olan Arçelik markasının çok çeşitli çamaşır makinelerini bulabilirsiniz. Çamaşır makinelerinin sizin için en uygun olanını en uygun fiyatla satın almak için sayfayı inceleyebilir, özellikleri karşılaştırabilir ve fiyatları mukayese edebilirsiniz. Daha sonra tek yapmanız gereken seçtiğiniz makinenin kapınıza kadar teslim edilmesini beklemek. Çeşitli yıkama döngüleri, elektronik kontroller, köpük kontrolü, hız seçenekleri, kırışıklık önleme, çocuk kilidi ve durulama gibi tüm yararlı özellikleri seçebilir ve ihtiyacınızı en kolay şekilde karşılayabilirsiniz.

 Arçelik Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Arçelik Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Günümüzde tüm evlerin vazgeçilmezi olan çamaşır makineleri kullanıcılara çeşitli programlar ve özellikler vadetmektedir. Çamaşır makineleri yükleme tarzları, çalışma prensipleri ve yükleme kapasiteleri açısından çeşitli kategorilere ayrılırlar. Arçelik çamaşır makineleri önden yükleme özellikleri ile çamaşır işlerinizi kolaylaştırır. Diğer eşyaları üzerlerinde biriktirmenize izin verdikleri için önden yüklemeli yıkayıcılar küçük çamaşır odaları ve ayrı bir çamaşır alanı olmayan evler için idealdir. Ayrıca büyük oranda göre enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olurlar. Arçelik tüm işlevleri sizin yardımınız olmadan gerçekleştiren tam otomatik çamaşır makineleri sunar. Çamaşırları yükleyin, yıkama programını ve diğer ayarları, yıkanması gereken kıyafetlere göre ayarlayın ve alarm dikkatinizi çekene kadar bekleyin. Ta-da! Giysileriniz temiz, taze ve kuru. Markanın tüm modelleri tamamen otomatiktir ve siz evde yokken bile işlerini eksiksiz yaparlar. Bu ürünler arasından ailenizin büyüklüğüne uyacak şekilde 6 kg veya daha düşük kapasiteden 8 kg’dan daha fazla kapasiteye kadar çamaşır makineleri bulabilirsiniz.

 Yeni Bir Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yeni Bir Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Evinizi yenilerken, eski makinenizi yenisiyle değiştirirken veya yeni baştan bir ev kurarken kısacası yeni bir çamaşır makinesine ihtiyaç duyduğunuzda dikkat edilmesi gereken kriterleri mutlaka incelemelisiniz. İlk olarak yaşam tarzınıza uygun bir çamaşır makinesi seçmelisiniz. Eğer büyük bir aileniz varsa, yüksek kapasiteli tamburlu bir çamaşır makinesi seçebilirsiniz, öte yandan az kişinin yaşadığı evlerde 6 kg ile 8 kg arası kapasiteye sahip bir makine de işinizi rahatlıkla görecektir. Tüm elektronik aletlerde olduğu gibi çamaşır makinesi seçiminde de elektrik sarfiyatı oldukça önemli bir noktadır. Bu sebeple alacağınız yeni makinenin enerji tüketim sınıfını gösteren sembollere dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin, üzerinde A+++ sembolü bulunan bir model oldukça tasarruflu çalışarak uzun vadede evinizin bütçesine katkı sunacaktır. Enerji tüketiminin yanı sıra makinenizin su sarfiyatı da büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple makinenizin içindeki çamaşır miktarına göre su kullanması, kısa programının bulunması gibi özellikler su sarfiyatını azaltarak hem sizin bütçenize hem de dünyamızın geleceğine katkı sunacaktır. Bir çamaşır makinesi ne kadar çok yıldıza sahipse, o kadar su tasarrufludur. Su ve enerji verimliliği, çamaşır makinenizi seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlardır. Verimli cihazlar uzun vadede tasarruf etmenizi sağlayabilir ve çevre için daha iyidir. Çamaşır makinelerinin kullandığı deterjanları ne kadar etkili kullandığı da bir diğer önemli noktadır. Çevreye olumsuz etkileri bulunabilecek temizlik ürünleri ne kadar az kullanılırsa doğa üzerindeki olumsuz etkiler de o kadar az olacaktır. Bu sebeple çamaşır makinesi tercihinizi yaparken makinenin deterjan kullanımı ve leke çıkarma teknolojisinin olup olmadığı gibi konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Çamaşır makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da evinizin düzenidir. Bir çamaşır makinesi seçerken evinizin düzenini mutlaka göz önünde bulundurun. Örneğin önden yüklemeli çamaşır makinelerinde daha küçük alanlar için ideal hale getiren kompakt bir tasarım vardır. Bu tip makinelerin kullanımı kolay, etkili ve verimlidir. Önden yüklemeli çamaşır makineleri ayrıca çamaşırlarınıza karşı daha naziktir, bu sebeple eğer gardırobunuzda önemli sayıda hassas ürün varsa, önden yüklemeli makineler en iyi seçenek olabilir. Aynı zamanda önden yüklemeli çamaşır makineleri daha fazla su ve enerji tasarruflu olma eğilimindedir. Bu nedenle, daha verimli ve çevre için daha iyi olabilirler. Verimli çamaşır makineleri daha fazla harcama gerektirebilir, ancak ürünün ömrü boyunca size sağlayacağı faydaları göz önünde bulundurmalısınız. Önden yüklemeli çamaşır makineleri ayrıca daha hızlı sıkma hızları sunar, böylece çamaşırlarınızı daha erken kurutabilirsiniz. Fakat yüksek sıkma hızlarının çok hassas kıyafetlere zarar verebileceğini unutmayın, bu yüzden satın almadan önce bu özelliği kullanıp kullanmayacağınızı düşünün. Tambur boyutu, performans, verimlilik ve kullanım kolaylığını etkileyebilecek önemli bir husustur. Seçiminizi yaparken aşağıdakileri şunları göz önünde bulundurabilirsiniz; kapasite kılavuzu olarak üst, alt ve iç çamaşırlardan oluşan tam bir takım kıyafeti 1 kg olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece makinenizin tambur kapasitesinin sizin için yeterli olup olmayacağı konusunda bir fikir edinebilirsiniz. Tam yükte çalışırken çamaşır makineleri en iyi verimdedir. Bu nedenle, yüksek kapasiteli davullar büyük ailelerin evleri için en uygun olanıdır. Çamaşır makinesi tambur boyutları yaklaşık 5 kg’dan 16 kg’a kadar değişir. Bir satın alma işlemi yapmadan önce ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirlemeye çalışın. Tüm Arçelik çamaşır makinesi çeşitleri kullanıcılarına verimli enerji tüketimi, kaliteli malzemeler, uzun yıllar dayanıklılık ve temiz çamaşırlar sunarlar. Arçelik çamaşır makinesi kullanımı hem sizin ve ailenizin bütçesi hem de gelecek nesillerin sahip olacağı temiz bir dünya açısından oldukça avantajlıdır.

 Arçelik Çamaşır Makinesi Yedek Parça, Bakım ve Kullanımı

Arçelik Çamaşır Makinesi Yedek Parça, Bakım ve Kullanımı

Tüm giysilerinizi temizlemekten sorumlu olan makinelerinizin bakımının yapılması oldukça önemlidir. Hijyenik bir iç ortamı korumak için bir çamaşır makinesinin de periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Sabun kalıntıları, deterjan, kimyasallar ve giysilerinizden çıkan maddeler, hepsi çamaşır makinenizin içine birikir. Hijyenik bir yıkama ortamının korunmasına yardımcı olmak için temizleme programı olan makineleri tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz makinede bu özellik mevcut değilse marka makinenizin bakımıyla ilgili size yol gösterecektir. Makinenizin temizliği dışında teknik servis hizmeti de oldukça önemlidir. Arçelik çamaşır makinelerinin tamamında var olan garanti süresine ek garanti süresi alabilirsiniz ve ihtiyacınız olan her anda geniş yetkili servis ağından yararlanarak makinenizin bakım ve onarım ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Tambur malzemesi bir çamaşır makinesinin ömrünü ve performansını etkileyebilir. Porselen kaplı çelik, plastik ve paslanmaz çelik olmak üzere üç ana tambur tipi vardır. Porselen kaplı çelik küvetler mükemmel bir şekilde yeterlidir. Plastik küvetler, son derece dayanıklı oldukları için porselen küvetlerden daha uzun ömürlü olma eğilimindedir. Genellikle plastik bir küvet makinenin ömrü boyunca dayanmaktadır. Paslanmaz çelik tamburlar ve küvetler genellikle çok zor aşınmaları ve giysilere karşı nazik olmaları nedeniyle en iyi performansı sunarlar. Arçelik çamaşır makineleri, performansı artırabilecek ve hayatınızı kolaylaştıracak çok çeşitli özellik ve işlevlerle mevcuttur. Otomatik sensörler yükün boyutunu ve ne kadar kirli olduğunu belirleyebilir, böylece makineyi her zaman en uygun ayarlarda çalıştırabilirsiniz. Bazı makineler, kullanılan deterjan miktarını yönetmek için bile ayarlanabilir. Gecikmeli başlatma zamanlayıcısı bulunan Arçelik çamaşır makineleri, makinenizi en uygun maliyetli çalışma için gece boyunca çalıştırmanızı sağlar. Bu özelliği kullanmayı planlıyorsanız, çalışma gürültüsü seviyelerine çok dikkat etmelisiniz.

 Arçelik Çamaşır Makinesi Kullanımı

Arçelik Çamaşır Makinesi Kullanımı

Arçelik’in çamaşır makineleri, çamaşırlarınızın bakımından ödün vermeden faturalarınızda size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 1600 devir / dakikaya kadar yüksek sıkma hızlarına sahip makineler, her yıkamada daha az su kullanacağınız ve kurutma süresini kısaltmak için çamaşırlarınızın döngü sonunda kurutulduğunu garanti eder. AquaTech gibi akıllı teknoloji, sert tambur hareketlerinin yerini almak için suyun yumuşak gücünü kullanarak size %50'ye kadar daha hızlı ancak yine de % 50'ye kadar daha nazik yıkama sağlar. SteamCure çamaşır makineleri kırışıklıkları azaltmak ve ütüleme süresinden tasarruf etmek için buharı tamburun içine yayar. Güvenebileceğiniz çamaşır makineleri yapan Arçelik’in her çamaşır makinesi, çamaşır yıkama konusunda girmeniz gereken çabayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Markanın tüm ürünleri gelişmiş teknolojiye sahiptirler ve her dönüşten en iyi şekilde yararlanabilmeniz için tamamen programlanabilirler. Arçelik çamaşır makineleri, yalnızca size zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda daha az su ve enerji kullanarak çevreye olan etkiyi en aza indiren kullanışlı kısa programlara da sahiptirler. Büyük bir aileniz varsa, daha yüksek yük kapasitesine sahip bir Arçelik çamaşır makinesini seçmeye dikkat edin, bu size ekstra yükler kazandırır ve daha fazla zaman kazandırır. Giysileri düzenli olarak yıkamak sadece kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda ailenizden birinin alerjisi varsa veya astım hastasıysa evcil hayvan kılı, bakteri ve polen gibi alerjenleri de giderebilir. Geniş ön yükleme deliği ile çamaşırlarınızı içeri ve dışarı almakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Kullanıcı görüşlerini her zaman dikkate alan marka Arçelik çamaşır makinesi kullananlar için sürekli olarak yenilikleri ve teknolojik ilerlemeleri takip etmektedir. Markanın çamaşır makinesi ürünleri pek çok farklı yıkama programı barındırmaktadır. Seçeceğiniz makinede bulunan pamuklu, ipekli, sentetik kumaşlar için özel yıkama programları ve elde yıkama, hızlı yıkama, ön yıkama gibi diğer programlar çamaşır yıkama işinizi en kısa zamanda en iyi şekilde yapabilmenizi sağlayacaktır. Kısacası üstün performanslı, dayanıklı, enerji verimli ve yüksek teknolojili Arçelik çamaşır makineleri hem küçük aileler hem de büyük aileler için evin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olacaktır. Siz de ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun çamaşır makinesi ürününü bulabilmek için Arçelik çamaşır makinesi sayfasını ziyaret edebilir, bir çok seçenek içerisinden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun makine hakkında bilgi alarak kararınızı verebilirsiniz.