Arçelik, Çamaşır Makinesi

için 41 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arçelik Çamaşır Makinesi

Türkiye’de beyaz eşya sektörünün güçlü markalarından biri olan ve sürdürülebilir bir teknoloji anlayışını benimseyen Arçelik çamaşır makinesi modelleri ile bu anlamda kullanıcılarının beğenisini kazanan beyaz eşyalardan. Çamaşırlarda hijyeni, tasarruf ve verim ile buluşturan Arçelik çamaşır makinesi modelleri ile farklı yıkama süreçlerini şekillendirirken hem enerjiden tasarruf eder hem de çamaşırlarınızın başarılı bir şekilde temizlenerek, ömürlerinin korunduğunu görürsünüz. Kişisel tercihlere bağlı fonksiyonları geliştirirken tüketici taleplerini dikkate alan Arçelik 12 kg çamaşır makinesi ile en kalabalık ailelere hitap ederken, 5 kilogramlık modelleriyle de küçük ailelere ve bireylere hitap ediyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Tüm Olasılıklara Hazır

Arçelik Çamaşır Makinesi Tüm Olasılıklara Hazır

Çok kirli çamaşırlar, hassas kumaşa sahip kirliler, büyük eşyalar ve meşguliyet halleri… Tüm bu detayları farklı fonksiyonlar ile kullanıcının ihtiyacını uygun olarak şekillendirilmiş halde taşıyan Arçelik çamaşır makinesi modelleri her şarta uygun yıkama seçenekleri sunuyor. Çeşitli modellerde kullanıcıların beğenisine sunulan Woolmark yıkama programı, elde yıkamaya uygun yünlü giysilerin kullanım ömrünü etkilemeden yıkanmasına olanak tanırken, farklı yıkama süresi ve sıcaklıkları için tasarlanmış fonksiyonlar farklı yıkama taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi ise diğer tüm fonksiyonların yanında kurutma özelliği ile çamaşırlarınızın yıpranmadan ve doğala eşdeğer şekilde kurutulmasına olanak tanıyor. Arçelik çamaşır makinesi yorumları değerlendirildiğinde kullanıcıların beğenisini toplayan pozitif yönlerden biri de yüksek yıkama kapasitesi. 12 kilograma kadar yıkama kapasitesi sağlayan modellere sahip Arçelik çamaşır makinesi serileri geniş kazan kapasitesiyle kilim, battaniye, yorgan gibi geniş yüzey alanlı eşyaların yıkanması için kullanılabiliyor. 600 ile 1400 arasında değişen sıkma devir hızına sahip Arçelik çamaşır makineleri yüksek devir hızlarında yıkanan giysilerin daha hızlı kurumasına olanak tanıyor. Çevreye ve tasarrufa karşı oldukça duyarlı bir marka olarak Arçelik, kullanıcılara sunduğu modellerinde A+ ile A+++ arasında değişen enerji tasarruf performanslarını vaat ediyor. En üst düzeyde tasarrufu sunan AquaFusion+ teknolojisini geliştiren Arçelik, bu teknolojiye sahip modelleriyle yılda 8 kilogram deterjandan tasarruf etmeye olanak tanıyor. Ayrıca bu etiket ile tasarlanmış modeller A+++ ibareli modellere kıyasla %20 daha az enerji tüketerek yıllık enerji tasarrufunuzu büyük ölçüde arttırıyor. Yalnızca elektrik, su ve deterjan yönünden değil aynı zamanda yıkanabilir çamaşırlarınızın kullanım ömrünü koruma konusunda da duyarlı bir şekilde geliştirilen tamburlar ile çamaşırlarınızın yıpranmasının önüne geçiliyor. Arçelik’in sahip olduğu teknolojik donanımların, verimli olana yönelik geliştirilmesi sonucunda yaratılan özel tamburlar ile yıkama sırasında çamaşırlar nazik ve etkili bir şekilde yıkanıyor. Sıkma esnasında hızlı devire karşın, düşük sürtünmeyi olası kılan ekstra delikli ve desenli tambur yüzeyi yıpranmayı engellerken, temizlik sonrası kıyafetlerinizin ilk günkü gibi görünmesini sağlıyor.

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İstediğiniz özelliklere sahip çamaşır makinesi Arçelik güvencesi ile evinize geliyor. Farklı kapasite, derinlik, sıkma devir hızı, enerji performansı, ürün renk seçenekleriyle kendi bütçenize uygun çok sayıda modeli Arçelik çamaşır makinesi serileri içinde bulabilmeniz mümkün. Bu noktada ilk olarak ihtiyacınız olan yıkama kapasitesini dikkate alarak seçim haritanızı oluşturabilirsiniz. Eğer yalnız yaşıyorsanız ya da küçük bir aileyseniz Arçelik 5 kg çamaşır makinesi ile 8 kilograma kadar olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Daha kalabalık haneler içinse 9-10-12 kilogramlık yıkama kapasitesine sahip seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kapasiteye bağlı olarak Arçelik çamaşır makinesi fiyatları da farklılaşmaktadır. Ayrıca 600 ile 1400 d/dk arasında değişen sıkma devir hızı da Arçelik çamaşır makinesi fiyatı üzerinde farklılaştırıcı etkiye sahip olmaktadır. Arçelik çamaşır makinesi modellerini ayrıştıran bir özellik olarak ise Silent-tech teknolojisi öne çıkıyor. Bu özelliğe sahip modeller standart modellere kıyasla beş kat daha az gürültü ile çalışarak, ses kirliliğinin önüne geçilmesine olanak tanıyor. Inverter motora sahip olan modellerde fırça uygulaması yerine mıknatıslar yerleştirilmiş motor kullanılır ve bu sayede motorun yıpranma oranı gerilerken, enerji tasarrufu artar. Yine bir diğer öne çıkan fonksiyon olarak ise yük sensörü örnek gösterilebilir. Arçelik 9 kg çamaşır makinesi ile yıkama yapacağınız zaman makinenize 3-4 kilogramlık çamaşır girişi yaptığınızda ve 9 kilogramlık çamaşır girişi yaptığınızda makine tarafından kullanılan su ve deterjan miktarı farklılaşmaktadır. Yük sensörü sayesinde Arçelik çamaşır makinesi modelleri otomatik olarak ihtiyaç duyulan kapasitede su ve deterjan kullanarak tasarruf oranını arttırmaktadır. Gümüş, bordo, siyah ve beyaz renklerde tercih edebileceğiniz Arçelik çamaşır makineleri, performans ve tasarruf yönünden vaat ettiği ayrıcalıklara ek olarak estetik açıdan da iyi bir çizgiye sahip. Evinizde kendi alanında geniş bir yere sahip olan çamaşır makinesinin görünümünü önemsiyorsanız, modern tasarımı ile öne çıkan Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasından dekorasyonunuza uygun rengi seçebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Arçelik Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kullanıcıların, kullanım performansını arttırma yönünde iyileştirmeleri sürekli olarak dikkate alan markalardan birisi olan Arçelik çamaşır makinesi kullananlar için kolaylaştırılmış programlama paneli arz eder. Pamuklu, sentetik, ipek gibi farklı kumaş türlerine hitap eden çamaşır makinesi modelleri ayrıca elde yıkama, yorgan, gömlek, durulama, ultra hassas, günlük hızlı ve havalandırma gibi fonksiyonlarla da farklı yıkama seçenekleriyle tercihi kullanıcıya bırakıyor. İhtiyaç duyulan yıkama türüne göre programı belirlemek ise sade panel ile oldukça kolay. Öncelikle çamaşırlarınızı benzer türlere göre ayırarak yıkama yapacağınız programı belirlemelisiniz. 15 -16 farklı program ihtiva eden Arçelik çamaşır makinesi modelleri ile ayrıştırma işlemi sonrasında ilgili programı belirleyerek ve deterjan çekmecesine deterjan ve yumuşatıcınızı ekleyerek programı başlatabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinelerine özel olarak geliştirilmiş tambur aracılığı ile yıkamanız verimli bir şekilde gerçekleştirilirken, dilerseniz zaman programlama özelliğinden yararlanarak ertelemeli olarak yıkamayı başlatabilir, zaman tasarrufu yaratabilirsiniz. Elektronik program takip göstergesi, yıkama süreci başladıktan sonra anlık olarak süre ve süreç hakkında bilgi sağlar. Bu paneli kontrol ederek, yıkamanın hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Yıkama sürecinde güvenlik önlemlerini önemseyenler için makinenin kullanımında ortaya çıkabilecek risklere karşı tasarlanan emniyet önlemleri de Arçelik çamaşır makinesi modellerinde ince bir şekilde detaylandırılmış. Taşma olasılıklarına karşı emniyet sistemi, yerleştirilen çamaşırların eşit ve dengeli bir şekilde yıkanabilmesi için dengesiz yük sensörü, suyun kesik olduğu anlar için uyarı sistemi bu önlemler arasında yer alıyor. Çocuklu aileler için makinenin güvenli bir şekilde çalıştırılması ve işlemini tamamlaması için geliştirilen çocuk kilidi de Arçelik çamaşır makinesi özellikleri arasında yer alıyor. Havalandırma teknolojisine sahip modellerde yıkanan çamaşırlar tamburdan iletilen buhar sayesinde kötü koku arındırılır. 20 dakika içerisinde havalandırma işlemi tamamlandığında hiç su kullanılmamış olur ve kırışık oluşma riski de büyük ölçüde azalır. Kişisel kullanımda detayları önemseyen Arçelik markasının çamaşır makineleri arasından siz de eviniz ve aileniz için uygun olan seriyi seçerek, istediğiniz fonksiyonlara sahip modeli belirleyebilir ve tasarruf ederek giysilerinizle kaliteli hijyeni buluşturabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (2)
Aeg (1)
Altus (115)
Arçelik (41)
Beko (28)
Bosch (184)
Electrolux (50)
Finlux (22)
Grundig (13)
Hoover (49)
İndesit (2)
LG (73)
Miele (13)
Nexon (6)
Profilo (101)
Regal (60)
Samsung (189)
Seg (345)
SEG (3)
Siemens (133)
Teka (1)
Vestel (129)
Vestfrost (24)
Windsor (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(14)
(9)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+++ (37)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(39)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL