Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

3M
Gen
404
Say
Std
Eca
Sgs
Bdr
Ugr
HTS
Hdg
Pvc
Rox
414
Agt
A1
Hts
Ems
Jms
Ack
Tds
Leo
Dmr
Dim
Ckn
My
Afs
Gpd
Elf
Hg
Mas
Vav
Kas
Mte
Mtv
Np1
Mxs
Mfk
Crc
3m
Tox
Cmc
Emc
Yy
Adr
Era
Ysf
Bft
Hpx
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapı Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kilit Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Güvenlik Sertifikası

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Nalburiye & Hırdavat

için 140,761 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Nalburiye ve Hırdavat

Nalburiye ve hırdavat çok uzun zaman boyunca toplum tarafından kullanılan gereçlerden olmaktadır. Nalburiye; çivi, menteşe, boya, fare kapanı, kazma, kürek gibi yapı malzemelerine verilen genel addır. Hırdavat ise daha çok metal eşyaları kapsayan bir alan olmaktadır. Bu noktada iki alanda oldukça benzemektedir. Hatta halk arasında aynı anlamlı kelimeler olarak kullanılmaktadırlar. Nalburiye ve hırdavat, oldukça geniş bir materyal aralığına sahiptirler. İnşaat ve yapı, ev ürünleri bazı tarım ürünleri bu alanlarda kolaylıkla bulunabilmektedir. Bu materyalleri; marangozluk, çiftçilik, demircilik, inşaat ustaları, mimarlar gibi meslek sahipleri kullandığı gibi aynı zamanda evinde herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcılar da satın alıp kullanabilmektedirler. Nalburiye ve hırdavat materyallerini almak için illaki bu alanla ilgili bir işe sahip olmak gerekmemektedir. Günlük hayatta da kullanılabilen oldukça fazla ürün nalburiye ve hırdavat sektöründe kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu materyaller, gün geçtikçe daha da büyük bir alana hitap etmektedir. Bireysel kullanıcılar olduğu gibi aynı zamanda kurumsal kullanıcılar da bu ürünlerden yararlanmaktadır. Tüm bu ürünler, adeta yaşamı imar eden materyallerdir. Bu materyaller sayesinde birçok şey inşa edilmekte pek çok şey üretilmektedir. Bunun yanında artık kullanım ömrü bitmekte olan materyallerin yeniden hayata dönmesi bu materyallerin kullanımı sayesinde sağlamaktadır. Nalburiye materyalleri ve hırdavat materyalleri kişinin hayal gücünü ve yaratıcılığını destekleyen niteliklere sahip materyaller olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu bağlamda tüm bu materyaller, kişinin hayatı yapılandırmasında ve eskiyen pek çok materyali tekrar kullanılır hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Tarım yapanlar için üretilen nalburiye ve hırdavat materyalleri sayesinde çiftçilerin işlerinin verim oranlarının yükselmesine ve karlarını arttırmalarına yardımcı olur niteliktedirler.

 Nalburiye ve Hırdavat  Ürünleri

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri

Eski zamanlarda demirciler tarafından üretilen nalburiye ve hırdavat ürünleri günümüzde fabrika üretimi şekline dönüşmüştür. Ürün seçenekleri üzerinde pek çok nalburiye ürünleri ve hırdavat ürünleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tüm bu materyalleri, isteğiniz ve kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Büyük sanayi tipi tesisler ve aletler fabrikada özenle üretilmektedir. Bu materyaller genellikle sipariş üzerine üretilmektedir. Vida, somun, gibi ürünler hızlı üretim şeklinde üretilmektedirler. Üretilen materyaller son olarak kalite kontrolünden geçtikten sonra kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Tekli materyaller yanında hırdavat seti set halinde çoklu materyaller de temin edilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bir materyal çeşidi birden fazla farklı materyalle üretilebilmektedir. Örneğin; cam balkon fitili gibi materyaller hem alüminyum hem de silikon gibi maddelerden imal edilebilmektedirler. Hangi materyali tercih edeceği tamamen kişinin zevkine ve kullanacak olduğu alana kalmaktadır. Ürün seçeneklerinde bulunan marka toplu sipariş alarak toplu üretim de yapabilmektedir. Pileli sineklik ve menteşeli sineklik gibi materyaller marka tarafından kullanıcı hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmaktadır. Hobi materyalleri setleri gibi materyaller ise daha çok eğlence alanı için tasarlanan nalburiye materyalleri ve hırdavat ürünleridir. Üretici markalar bu noktada müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yaşanılan herhangi bir sorunda, problemi çözerek kullanıcıya yardım edeceklerini firmalar materyal açıklamalarında belirtmektedirler. Nalburiye materyalleri ve hırdavat ürünleri kullanıcı yorumları genel olarak olumlu bir şekilde olduğu görülmektedir.

 Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri Çeşitleri

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri ve Çeşitleri

Nalburiye ve hırdavat materyalleri çok geniş bir kullanım alanına sahiptirler. Bu iki alanda satışa sunulan yüzlerce çeşit nalburiye ve hırdavat materyali bulunmaktadır. Bu materyaller çiviler gibi küçük ve basit materyaller olduğu gibi elektrikli matkap gibi karışık ve oldukça teknik materyaller de olabilmektedir. Nalburiye ve hırdavat bölümü altında satılan materyal alanlarını şöyle sıralanabilir: takım çantaları, hizmet dolapları, iş güvenliği ürünleri, vida çivi, somun, tesisat, mobilya hırdavatı, sineklik, duvar kaplama, pazar arabaları, güneş enerjisi, kapı, kapı aksesuarları, posta kutuları, termometreler, yer kaplaması, yönlendirme levhaları, seramik , sıvacı aletleri, döbel, genel bakım ürünleri, güvenlik ürünleri, bant, yapıştırıcı, dolgu, mum, silikonlar. Nalburiye ürünleri ve hırdavat ürünleri denildiğinde akla sadece inşaat ve yapı malzemeleri gelmemelidir. Örneğin; batırmalı dijital yemek ısısı termometre de mutfaklarda kullanılan bir materyal olmasına rağmen nalburiye ürünleri ve hırdavat materyalleri olarak satışa sunulmaktadır. Dijital termometre, kloroform-far parlatma kimyasalı, cam balkon fitili, kapı kolları , şarj deşarj denge cihazı en çok tercih edilen hırdavat ve nalburiye ürünleri arasında yer almaktadır. Nalburiye ve hırdavat ürünleri ile arzu ettiğiniz düzenlemeleri yapabilir, böylece hem ekstra masraflardan kurtulur hem de istediğiniz tarzda bir düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Bazı küçük tadilatlar ya da değişimler için ev ya da ofisinize usta çağırmanız gerekmeyebilir. Vida atma ya da sineklik montajı gibi basit olarak görülebilen iş modellerini ürün çeşitleri sayesinde çok rahat bir şekilde, hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilmeniz mümkün.

 Nalburiye Ürünleri ve Hırdavat Ürünleri Kullanım Alanları

Nalburiye Ürünleri ve Hırdavat Ürünleri Kullanım Alanları

Nalburiye ve hırdavat hayatın hemen hemen her alanına hitap eden ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu materyalleri kullanırken birkaç noktaya dikkat edilmelidir. Öncelikle hangi alanda kullanılacaksa o alana yönelik araştırma yapılmalıdır. Yaşanılan bölgenin iklim şartları dahi kullanılacak olan materyalin cinsini değiştirebilmektedir. Eğer o bölgenin iklim şartlarına uymayan bir materyal tercih edilir ise kullanılan materyalden beklenen verim alınması söz konusu olmaz. Bu nedenle doğru materyal tercihi yapılırken materyal kullanımı oldukça önemli ve ilk noktadır. Bunun yanı sıra alınacak materyalin ölçüsü varsa bu ölçü çok dikkatli bir şekilde alınmalıdır. Örneğin; pileli sinek korkuluğu takılacak ise işlemin yapılacağı pencerenin ölçüsü büyük bir dikkatle alınmalıdır. Aksi takdirde satın alınan sinek koruyucusu pencereye büyük ya da küçük gelerek kullanımının beklenen doğrultu üzerinde gerçekleşmemesine neden olacaktır. Çivi, vida gibi materyaller alınacağı zaman işlem uygulanacak zemine uyumlu olup olmadığına muhakkak dikkat edilmelidir. Aynı zamanda matkap gibi daha büyük bir materyal alınacağı zaman tam olarak ihtiyaç duyulan bir materyal olup olmadığı da araştırılmalıdır. Nalburiye ve hırdavat materyalleri günlük hayatta oldukça işe yarar bir şekilde kullanılabilir. Örneğin cam silikonları ses ve ısı yalıtımı yapmaya yardımcı olur. Bu sayede kullanıcılar hem ev içinde gürültü kirliliğinden kurtulabilir hem de daha sıcak bir eve sahip olarak ısınmak için daha az para harcayarak kendi bütçelerine katkıda bulunabilirler. Ya da yaz aylarında insanları uyutmayan sineklere karşı sineklik kullanılarak pratik bir şekilde rahat ve kesintisiz uykular elde edilebilmektedir. Silikon tabancası gibi pratik ve güçlü yapıştırma araçları kullanılarak da kırılan eşyalar çok daha sağlam şekilde tamir edilebilir. Baza ve koltuk sabit tutucuları gibi minik nalburiye ve hırdavat ürünleri sayesinde yaşam kalitesi oldukça fazla arttırılabilir. Hobiler insanların bireysel olarak kendileri ile geçirdikleri zamanı daha kaliteli hale getiren ruhsal doyum sağlayan faaliyetlerdir. Nalburiye ve hırdavat ürünleri de hobi materyalleri çeşitlerine sahiptir. Sadece yapı ve inşaat alanında değil kişisel gelişim alanına dahil bu materyallerin dahil olduğunu görmekteyiz. Bu anlamda kullanım alanı belki de en geniş olan kategori nalburiye ürünleri ve hırdavat ürünleri kategorisidir.

 Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri ile Yapılabilecekler

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri ile Yapılabilecekler

Ürün seçeneklerinde nalburiye ve hırdavat ürünleri kategorisi altında sadece ev aletleri ve inşaat yapı malzemeleri satılmamaktadır. Aynı zamanda oldukça büyük aletler ve makinalar da kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Örneğin; dev endüstriyel su arıtma tesisi gibi testisler de ürün seçeneklerinde mevcuttur. Bu tesislerinin kurulumunda satış yapan markanın kurulum için yardım paketleri de mevcuttur. Böyle bir tesis satın alınmadan önce su testi muhakkak yapılmalıdır. Aynı zamanda çiftçiler için güneş paneli destekli sulama pompası gibi büyük ve daha çok üreticilere yönelik materyaller de kullanılmaktadır. Yine büyük inşaat şirketleri tarafından tercih edilen bir başka teknik ürün ise beton düzleştirme aracıdır. Büyük ebatlara sahip olan ve biniciler tarafından kullanılan temizlik araçları da temizlik şirketleri tarafından tercih edilen teknik nalburiye ve hırdavat materyal seçenekleri arasında yer almaktadır. Günlük hayatta bu ürünler ile hastane ve üniversitelerde veya büyük şirketlerde görmek mümkündür. Aynı zamanda sokakta gıda satışı yapılmasına hizmet edecek gıda konteynerları da günümüzde nalburiye araç gereçleri ve hırdavat kategorisinin altında yer almaktadır. Demir uç delme ve köşe sivriltme makineleri de günümüzde demircilerin kullandığı teknik cihazlardan biri haline gelmektedir. Yine otomatik kaynak makinesi de şirketler tarafından alınan ve ticari olarak kullanılan başka bir nalburiye ve hırdavat seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern ve çevreci toplumumuzda gün geçtikçe daha da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan güneş solaryum sistemlerini kullanmak isteyen kullanıcılar da yine nalburiye ve hırdavat ürünleri altında araştırmalarını yapmalıdır. Zira bu ürünler de artık nalburiye ve hırdavat sektörü içinde kabul edilmektedirler. Tarımda kullanılan bir başka materyal de salyangoz fan materyali olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu materyalleri; özellikle mantar üreticileri, mantar üretiminin verimli olması ve zarara uğramaması için kullanmaktadır. Sadece özel şirketler değil ayrıca belediyeler de otomatik kanal açıcılar gibi büyük nalburiye ve hırdavat ürünlerini bünyelerinde barındırmakta ve aktif olarak kullanmaktadır. Hava basınçlı hızar makineleri gibi büyük sanayi tipi cihazlar da bu kategorinin içinde yer almaktadır. Aktif alet ve makinalarının yanı sıra plastik büyük dolaplar ve çalışma tezgahları da dükkanlarda kullanılan nalburiye ve hırdavat materyalleri içerisinde satışa sunulmaktadır. Bu açıdan bu kategori adı altında toplanan materyaller, mobilya görevi görerek amacının da üzerine çıkmaktadır. Büyük çaplı sanayi tipi nalburiye ve hırdavat ürünlerinin dışında hobi alanlarına yönelik kullanılabilecek ürünler de satışa sunulmaktadır. Örneğin son zamanlarda oldukça popüler olan epoksi birçok hobi faaliyetinde aktif olarak yer almaktadır. Hatta epoksi kullanarak ve biraz da hayal güçlerinin katkılarıyla bazı kişiler kendilerine yeni iş alanları yaratmışlardır. Epoksi oldukça kullanışlı ve pratik bir ürün olarak herkes tarafından kullanılabilir niteliğe sahiptir.

 Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri Fiyatları

Nalburiye ve Hırdavat Ürünleri Fiyatları

Nalburiye ürünleri ve hırdavat ürünleri iki çeşittir. Birincisi üretim için kullanılan materyal formunda olmaktadır. İkincisi ise tamirat için kullanılan materyal formları olarak karşınıza çıkmaktadır. Üretim için kullanılan birinci tip materyaller; kişinin, üretim ve satış yaparak gelir elde etmesine yardımcı olmaktadırlar. Dolayısıyla bu materyaller için harcama yapmak bir kayıp değil aksine bir kazanç, bir sermaye değeri taşımaktadır. Bu sayede ödenen ücret kişinin, ürünü kullandığı süre boyunca artı olarak bütçesine geri dönmektedir. İkinci tip tamirat için kullanılan materyal çeşitleri ise; kırılan, bozulan, eskiyen ve artık kullanılamayacak hale gelen ürünlerin tamir edilmesine ve yeniden hayata döndürülmesine yardımcı olmaktadırlar. Böylelikle ikinci tip ürünleri kullanan bireyler ellerindeki ürünü atıp yeni bir ürün alarak harcama yapmak yerine sahip oldukları materyalleri tamir ederek kullanmaya devam edebilir ve yine bütçelerini koruyabilirler. Bu anlamda düşünüldüğünde nalburiye ve hırdavat materyalleri her açıdan oldukça büyük avantaja sahip materyaller olmaktadır. Bazı nalburiye ve hırdavat setleri örneğin; ahşap oymacılığı aletleri seti, mıknatıs hobi seti, mıknatıslı manyetik puzzle seti hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Hobilere yönelik ürünler olduğu için ilgisi olan kişilere hediye edilebilmektedir. Bununla beraber ürün seçeneklerinde dilediğiniz alana yönelik materyalleri inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak beğendiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz alana göre materyal tercihine bulunabilirsiniz. Siz de aradığınız materyalleri rahatlıkla bulabilmek için market ve bahçe ürün seçenekleri üzerinden dilediğiniz modelleri inceleyebilirsiniz.