TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Posta Kutuları

için 492 sonuç bulundu.

Posta Kutuları

İster apartman, ister müstakil ev, ister villa olsun, her bir ev hanesinin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesi de posta kutularıdır. Her ne kadar içinde bulunduğumuz teknolojik çağa bağlı olarak çoğu haberleşmemizi sanal ortamda gerçekleştiriyor olsak da bazı mühim evrakların ve belgelerin posta yolu ile teslim edilmesi uygun görülmektedir. Kullanım alanına göre farklılık ve çeşitlilik gösteren posta kutusu modelleri, yalnızca posta ve haberleşme açısından işlevsellik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda evinizin önünde hoş bir görüntü oluşturarak dekorasyonunuzu çeşitlendirmenize yardımcı olur.

Posta Kutusu Modelleri

Posta Kutusu Modelleri

Kullanılacak haneye göre posta kutuları değişkenlik gösterebilmektedir. Posta kutularını daha çok apartman binaları içerisinde görmeye alışığız. Gelen faturalar, mektuplar ve evraklar çoğunlukla posta kutularında muhafaza edildiği için birden fazla daireli apartman binalarında da doğal olarak daire sayısı kadar posta kutusu kullanılır. Numaralı ve isim etiketli posta kutuları bu tarz binalarda en çok tercih edilenler arasındadır. Bu tür posta kutuları için tercih edilen materyaller tahta, metal ve çelik olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Duvar rengi ile uyumlu olması, posta kutularının estetik ve dekoratif bir görünüm oluşturmasına yardımcı olur. Öte yandan bazı apartman yöneticileri yalnızca isim etiketli ve numaralı değil, aynı zamanda kilitli de olan posta kutusu modellerini tercih etmektedir. Bütçenin biraz daha esnemesine neden olabilecek bu modeller daha güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Özel Tasarım Posta Kutuları

Özel Tasarım Posta Kutuları

Posta kutuları denince aklınıza sadece apartman tipi standart posta kutusu çeşitleri gelmesin. Posta kutuları yalnızca işlevsellik için değil, aynı zamanda estetik ve hoş bir görüntü oluşturmak için de kullanılabilmektedir. Eğer müstakil bir eviniz veya villanız varsa giriş kapınızın yanına özel tasarım bir posta kutusu asmayı deneyebilirsiniz. Ferforjeden imal edilmiş motifli ve şık posta kutuları evinizin girişine rustik ve sevimli bir hava katacaktır. Ahşap posta kutuları da özellikle yazlık evlerde sıklıkla tercih edilen posta kutusu modelleri arasında yer almakta. Daha modern çizgide bir ev tasarımınız varsa metal kapaklı, birden fazla mektup ve zarf girişi olan açık renk posta kutularını da tercih etmeniz mümkün. Estetikten çok güvenliği ön planda tutuyorsanız tıpkı apartman dairelerinde olduğu gibi müstakil eviniz veya villanız için de kilitli posta kutusu temin etmenizde fayda var.

En Uygun Posta Kutusu Fiyatları

En Uygun Posta Kutusu Fiyatları

Nalburiye ve Hırdavat kategorimizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz posta kutusu modelleri, bütçenize en uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır. Sitemizdeki posta kutusu fiyatları marka ve modele göre farklılık gösterebilmektedir. Pimador, Teksan, Nober, SGS, Dekor ve Marelli başta olmak üzere pek çok popüler yapı ve inşaat markasının en kaliteli ve en çok tercih edilen posta kutusu çeşitleri Posta Kutuları kategorisinde sergilenmekte. Evinizi daha fazla dekoratif ve havalı ürün ile süslemek isterseniz Dekoratif Objeler kategorisini de ziyaret etmenizde fayda var. En beğendiğiniz ürünleri n11.com güvencesi ve rahatlığıyla satın alabilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (6)
414 (1)
Ack (1)
Aksan (13)
Akşan (82)
Atg (2)
Cermix (1)
(287)
Eltos (1)
Kristal (1)
Marelli (2)
Redboard (1)
Saypos (1)
Seçkin (1)
Sgs (41)
Sürel (1)
Thoor (1)
Ugr (5)
Şavk (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (108)
ve üzeri (118)
ve üzeri (120)
ve üzeri (122)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL