Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapı Türü

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler (Metre)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kapı ve Malzemeleri

için 15,348 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Rfid Şifreli Kapı Kilidi + Su Geçilmez Koruyucu Kılıf + 10 Tag

  (11)
  30 günün en düşük fiyatı!
  579,99 TL 499,99 TL
  +
 • Pencere Havalandırma Mandalı Kolu 12 Kademe 5 Adetli Bj031

  (80)
  30 günün en düşük fiyatı!
  209,99 TL 199,99 TL
  +

Kapı ve Kapı Malzemeleri

İçerisinde bulunulan her ortamın; evlerin ve odalarının; işyerlerinin ve ofislerinin; balkonların, bahçelerin ve akla gelebilecek her türlü mahallin olmazsa olmaz gereksinimi kapı ürünleridir. Kullanım alanına göre tercih edilebilecek pek çok farklı kapılar ve çeşitli aparatları sayfamızda sizlere geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç duyabileceğiniz her model ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Doğru alanda doğru bir kapının kullanımının size getireceği başlıca kazançlar; güvenlik, estetik ve ısı yalıtımı hususları olmaktadır. Kategorimizde beğeninize sunulan başlıca kapılar ise; çelik kapılar, demir kapılar, cam kapılar, panel kapılar, akordeon tip ürün modelleri ve sürgü kapılar olmaktadır. Bütün bu farklı nitelikteki ürün çeşitlerini birçok farklı dekoratif yapıda elde edebileceksiniz. Ayrıca kapı süngeri, tokmağı, hidroliği ve kapı fitili gibi çeşitli ürünler de hizmetinize sunulmaktadır.

 Başlıca Kapı Çeşitleri ile Kapı Kolları ve Kapı Kilitleri

Başlıca Kapı Çeşitleri ile Kapı Kolları ve Kapı Kilitleri

Kapılar, ev ve ofislerde genel itibariyle iç ve dış olmak üzere iki gruba ayrılmaktadırlar. Öncelikle dış kapı ürünleri ele alınacak olursa, oldukça yaygın bir tercih olan çelik kapılardan söz etmek doğru olacaktır. Çelik kapılar, sağlamlıkları ve güvenilir yapıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış nitelikli ve şık tasarımlardır. Dekoratif farklılıkları ile sizlere evinizin veya iş yerinizin yapısına en uyumlu olacak modelleri ile bir çeşitlilik sunulmaktadır. Kapı çeşitleri arasında hem iç hem de dış alan olmak üzere değerlendirilebilecek çeşitleri ile cam kapılar ise oldukça modern ve yaygın kullanımdaki ürün tiplerinden biri olmaktadır. Cam ürün modelleri genel itibariyle ofislerde değerlendirilen çeşitlerdir. Aynı zamanda dış kapı modeli olarak güvenle değerlendirilebilecek tasarımlar da eşsiz bir estetik sunmaktadır. Amerikan tip kapılar da iş yerlerinde makam odalarına uygun kapı tasarımları olmaktadır. Aynı zamanda modern evlerde oldukça şık bir uyum elde edebileceğiniz ürünler arasındadır. Panel kapı gibi hafif tasarımlar ise tuvalet ve banyolarda pratik bir kullanım elde edilebilecek çok sağlam ve bir o kadar da zarif ürünler olmaktadır. Sade yapıları bulunmakta olan bu ürün modelleri kolaylıkla temizlenebilen çeşitler olmakta olup, AVM gibi yerlerdeki umumi tuvaletlerde sıkça tercih gören tasarımlardır. Akordiyon kapı tasarımlarından çeşitli PVC kapılara kadar birçok ürün çeşidini sayfamız üzerinden rahatlıkla bulabileceksiniz. Kapıların olmazsa olmaz aparatlarından olan kilitlerden de söz edilecek olursa, bu ürünler anahtarlı tarz olanlardan elektronik şifre ile açılan tarz olanlara kadar birçok farklı çeşitte beğeninize sunulmaktadır. Kilitler, her hanenin en önemli güvenlik sağlayan unsurlarıdır. Bundan dolayı kilit tasarımı tercihinde bulunurken azami özen göstermek ve araştırmak gerekir. Genellikle dış kapı kilitleri daha karmaşık sistemlere sahip olmakta olup, hırsızların zorlamalarına karşı ikiz tuzaklı olarak da hizmetinize sunulabilmektedir. Ayrıca çeşitli emniyet kilitleri de ana kilidi destekler nitelikte kolaylıkla monte edilebilir ürün modelleri olarak bu kategoride yer almaktadır. Son olarak kapıların en önemli bir diğer tamamlayıcısı olan kulplar, iç ve dış kapılara özel kol veya tokmak şeklinde, çeşitli niteliklerde beğeninize sunulan ürün tasarımları olmaktadır. Ekonomik, estetik ve dayanıklı kapı tokmağı ürünleri arasından zevkinize uygun bir model bulmakta hiç zorlanmayacaksınızdır.

Kapılar İçin Tamamlayıcı Malzemeler

Kapılar İçin Tamamlayıcı Malzemeler

Kapıların daha pek çok önemli aparatları bulunmaktadır. Bütün bu ürün çeşitleri de kapıların fonksiyonel bir şekilde çalışabilmesi açısından büyük bir önem arz etmektedir. Diğer tamamlayıcı ürünlerinden kısaca söz edilecek olursa öncelikle olmazsa olmaz çeşitler olan menteşeleri ele almak gerekir. Menteşe ürünleri küçük yapılarına göre oldukça kritik bir öneme sahiptir. Kaliteli bir menteşe modeli elde etmeniz ile kapılarınızın düşmesi, sürtmesi gibi hususlarla karşılaşmayacağınız gibi, bu modellerden oldukça pratik kullanım da elde edebileceksiniz. Sayfamızda yer alan menteşe ürünleri, sadece kapı menteşesi olarak değil, ayrıca pencereler, mobilya kapakları ve daha pek çok farklı kullanım alanları doğrultusunda elde edebileceğiniz modeller olmaktadır. Her bir ürün çeşidi de kullanım alanı doğrultusunda farklı tasarımlarda bulunabilmektedir. Ancak fonksiyon olarak benzer özellik göstermekte olup, her biri de kusursuz niteliklere sahip olmaktadır. Kapılar üzerinde pratik ve şık bir kullanım imkânı sağlayan bir başka ürün ise topuzlar olmaktadır. Kapılarda kollara alternatif olarak imal edilen topuzlar, çevirmeniz suretiyle açılan ve arka tarafından kilitlenebilme özellikleri ile modern ve estetik bir ürün çeşidi olmaktadır. Ayrıca dış taraftan da anahtarı ile kilidi açılabilen kolay ve pratik kullanım sağlayan bir ürün modeli olmaktadır. Ofislerde oldukça sık tercih edilen bu ürünlerin ayrıca kilitsiz tasarımları da kategori de yer alan bir seçenektir. Bant ürünleri ise kapılar üzerinde etkili bir yalıtım özelliği gösteren ürün modelleri olmaktadır. Kapı bandı olarak geçen bu çeşitler, kapıların altlarında kullanım sağlandığında hiçbir surette rüzgârı geçirmemektedir. Bu bantların materyalleri sünger malzeme olmaktadır. Süngerleri aşınmalara karşı dayanıksız olabilmektedir. Ancak aşınma ihtimallerinde ise kolaylıkla sökülebilir bir yapıdadır. Bu tasarımlar aynı şekilde kolaylıkla da kapılara sabitlenebilmektedir. Son olarak stoperlerden söz edilecek olursa, bu ürün modelleri yaygın bilinen ismi ile kapı tutucu ürünler olmaktadır. Bu tutucular, kapıların duvarlara çarpması durumunun önüne geçmekte etkin bir faaliyet göstermektedir. Kapıların kolları duvarları kolaylıkla aşındırabilmekte olduğundan bu ürün modellerinin önemi oldukça büyüktür. İster plastik ister dekoratif figürlü olan bu sürün modellerini kapılarınızın arkalarına kolaylıkla monte edebileceksiniz.

 Güvenlik Açısından En Çok Önem Arz Eden Aparatlar

Güvenlik Açısından En Çok Önem Arz Eden Aparatlar

Kapılarda güvenlik açısından belli başlı bazı önemli unsurlar yer almaktadır. Bunlardan ilki olan ürün kapı dürbünleridir. Kapının çalınması durumunda ardında kimin olduğunu öğrenebilmek açısından oldukça gerekli bir aparat olan bu dürbünler, özel mercekleri ile geniş açılı bir görüş olanağı sunmaktadır. Kapı üzerinde ortalama bir boy oranında yükseklikte monte edilirler. Klasik kapı dürbünü ürünlerinin yanı sıra sayfamızda ayrıca elektronik ve kameralı dürbün tasarımları da mevcut olmaktadır. Bu son teknoloji ürünü olan dürbün tasarımları hem bireysel kullanımlara hem de genel apartman kullanımlarına uygun modeller olmaktadır. Kapı zilleri de dışarıdan gelenlere kolaylık sağlamak açısından çok önemli aparatlardan biri olmaktadır. Genel itibariyle tanıdıklar telefon aracılığıyla da iletişim kurarak zile gerek duymayabilse de, daha pek çok açıdan ihtiyaç duyulabilecek ürünler oldukları söylenebilir. Her seferinde gelen misafir sizler ile o kadar da samimi olmayabilir veya evinize bir teslimat gelecek olabilir. Bunlar gibi özel durumlar doğrultusunda zillerin modasının geçtiğini söylemek yanlış olur. Kapı zilleri arasında pek çok farklı melodide ürün çeşitleri de yer alabilmektedir. İster nostaljik bir melodi çalan zili değerlendirebilir isterseniz de daha sade, modern ve kısa süreli öten bir zil melodisi tercihte bulunabilirsiniz. Bu ürünler elektrik ile beraber çalışma özelliği göstermektedir. Kapı zilleri başlıca tuşlu, düğmeli, uzaktan kumandalı ya da kablosuz özelliklerde mevcut olmaktadır. Kapı sürgüsü olarak da yaygın bilinen silindirlerden de kısaca söz edilecek olursa, bu tasarımlar sizlere ekstra bir güvenlik sağlamaları amacıyla imal edilmiş tasarımlar olmaktadır. Dış kapılar üzerinde, mevcut kilitlere ilave bir kilit olarak değerlendirilen bu modeller, sürgülemek suretiyle kilitlenmekte ve açılmaktadır. Kapı silindirlerinin başlıca materyalleri, çelik ve nikel olmaktadır. Her ikisi de oldukça sağlam yapıda, hiçbir surette kırılmaz niteliktedir. Bu tasarımları monte ederken dikkat edilmesi gereken unsur ise düz ve sağlam bir noktaya montajının sağlandığından emin olunmasıdır. Her biri birbirinden eşsiz fonksiyonlarda olan bütün bu ürün modelleri farklı maliyetlerde hizmetinize sunulmakta olup, ihtiyacınız olan ürün çeşidini bütçenize göre uygun fiyatlarda da elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Gereksinim duymakta oluğunuz ürün modelini sayfamızdan rahatlıkla inceleyebilirsiniz.