Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

3M
404
-
BDR
Gen
Leo
414
A1
Rox
Sgs
Hts
Afs
AFS
Mte
Ack
Dkr
Agt
SDS
BMI
HDG
Ugr
Era
Srf
Ysf
Ctm
Daf
Tfa
ECA
Mxs
Oem
Ege
Ems
B+S
hdg
Bft
Bts
ATA
Crc
PCL
Std
DMR
Mas
STD
Bgs
Eca
Gpd
NKP
Adr
Bea
Ckm
EMS
Hg
Kc
Lps
NT
UES
USS
Vip
Bks
Far
Frs
HKS
HTS
Ito
Kwb
Qua
ROX
3MK
AKD
Agb
Aki
Dkt
Dwt
FD
G U
HSL
Hdg
Hds
Hpx
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Diğer Hırdavat Ürünleri

için 49,711 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Diğer Hırdavat Ürünleri

Hırdavat, herhangi bir malın tamirinde ve yapımında kullanılan ürünlere verilen isimdir. Hırdavat ürünleri birçok çeşit içeriyor. Bir ürünün zamanla eski halini kaybetmesi sonucu bazı malzemelerden yararlanarak ürün eski haline döndürülebilir. Bu malzemeler de hırdavat kategorisi altında inceleniyor. Bu malzemelere alüminyum boruveya şeffaf levhalar, halatlar ve plexi levha gibi birçok yapı malzemesi dahil ediliyor. Bu malzemeler birçok ürünün tamirinde ve yapım aşamasında yarar sağlayan ürünlerdir. Hırdavat ürünleri içerisinde birçok malzeme türü mevcuttur. Eşyalarınızda meydana gelen herhangi bir bozukluğu değiştirmek için hırdavat ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Hırdavat ürünleri geniş bir yelpaze sunuyor. Bu ürünler içerisinde kuş kovucu şerit gibi yararlı birçok ürün de bulunuyor. Küçük el aletlerinden boru çeşitlerine kadar uzanan geniş skalada ihtiyaçlarınız için uygun hırdavat ürününü bulabilirsiniz. Bu hırdavat ürünleri sadece tamir etmek için değil yeni bir şey yapmak için veya hobilere yardımcı olmak için de kullanılıyor. Bu malzemelerden olan alüminyum boru çeşitleri hem birçok ürünün yapılmasında hem de tamirinde kullanılıyor. Hırdavat ürünleri elektrikli ve basit hırdavat ürünleri olarak sınıflandırılıyor. Silikon tabancası, matkap ucu, vida gibi elektrikli aletler için üretilen birçok hırdavat ürünleri mevcuttur. Bunun yanı sıra basit hırdavat ürünleri de çok fazla tercih ediliyor. Kontrol kalemi, pense, kürek gibi ürünler birçok işe yardımcı oluyor. Diğer hırdavat ürünleri birçok marka tarafından üretiliyor. Bundan dolayı ürünlerin ve malzemelerin arasında fiyat farkı olabiliyor. Ayrıca bu ürünler farklı kalitede ve modelde de piyasaya sunuluyor. Sizler de sayfamızdaki nalburiye ve hırdavat ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan hırdavat malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Hırdavat Ürünü Özellikleri

Hırdavat Ürünü Özellikleri

Birçok eşyayı atmaktan ziyade onları tamir etmek daha uygun bir çözüm oluyor. Bu durumda hırdavat ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Hırdavat ürünleri içerisinde yer alan pense, silikon tabancası gibi basit el aletleri her zaman kullanılabiliyor. Eşyaların onarımında veya yeni eşya yapımında ihtiyaç halinde kullanılıyor. Hırdavat ürünleri içerisine el aletlerini dahil etmenin yanı sıra yapı malzemelerini de dahil edebilirsiniz. Yapı malzemeleri oldukça önemlidir. Yeni bir eşya yapımı için hırdavat ürünleri içerisindeki yapı malzemelerine ihtiyaç vardır. Bu hırdavat malzemeleri içerisinde alüminyum boruları, levha, çeşitli halatlar gibi birçok malzeme yer alır. Bu malzemeler ölçü ve boyut olarak farklı ürünler içeriyor. Bu ölçüler, insanların tercihine göre belirleniyor. Yapı malzemeleri arasında en sık tercih edilen ürünlerden olan alüminyum boru ölçüleri farklılık gösteriyor. Aynı zamanda hırdavat ürünleri kullanışlı ürünler de içeriyor. Bu ürünlerin içerisine kuş kovucu bant ve kuş kovucu file veya kuş kovucu diken gibi ürünler örnek gösterilebilir. Hırdavat ürünleri birçok marka tarafından üretiliyor. Bu nedenle fiyatlar arasındaki farklılıklar malzemenin ve ürünün kalitesine ve fonksiyonuna göre değişiklik gösteriyor. Bazı ürünler çok fonksiyonlu olarak piyasaya sunuluyor. Penseler, tornavidalar, çeşitli makaslar gibi basit el aletlerinin de birçok çeşidi bulunuyor. Basit aletlerin yanı sıra elektrikli aletler de bulunuyor. Matkap, elektrikli testere gibi birçok çeşit bu kategoriye dahil oluyor. Hırdavat ürünleri birçok tamirat işi için kullanılan ürünlerdir. Hırdavat ürünleri insanlara geniş bir çeşit skalası sunuyor. Bu çeşitliliğin arasından kendinize uygun ve işlerinize yardımcı hırdavat ürünlerini seçebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Diğer Hırdavat Ürün Çeşitleri

Diğer Hırdavat Ürün Çeşitleri

Ev içerisinde birçok eşyanın onarımı veya yeniden yapılandırması hırdavat ürünleri aracılığıyla gerçekleşiyor. Bu ürünler çok geniş bir çeşitlilik yelpazesine sahip oluyor. Boru çeşitleri bu hırdavat malzemeleri arasında yer alıyor. Borular, farklı malzemelerden üretiliyor. Plastik boru, metal kaplama boru, klasik boru gibi birçok çeşit boruyu hırdavat ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu borular ev yapımında ve kurulumlarda önemli malzemelerdendir. Boru çeşitleri birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Çok fazla tercih edilen alüminyum boru fiyatları da farklı markalarda değişik fiyatlar alıyor. Aynı şekilde hırdavat malzemeleri içerisine dahil edilecek levha çeşitleri de mevcuttur. Levhalar, hem evin içerisinde hem de ev eşyaları malzemeleri olarak kullanılıyor. Levhalar farklı kalite ve çeşitler içeriyor. Bu malzemelerin boyutları ve kalınlıkları levhanın türüne göre çeşitleniyor. Şeffaf levhalar, kaplama levhalar gibi birçok farklı görünümde levha malzemesi mevcuttur. Bu levhalar kalınlıklarına göre farklı fiyatlar alıyor. Çok fazla tercih edilen 1 mm şeffaf pleksi levha fiyatları ile 5 mm şeffaf pleksi levha fiyatları arasında farklılıklar oluyor. Evin her odası için hırdavat ürünlerinden yararlanılır. Ev içi tamiratları, düzenlemeleri gibi işlemlerde hırdavat ürünlerine ihtiyaç oluyor. Elektrikli hırdavat ürünleri gibi birçok hırdavat ürünü işlerinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Evin dizaynında kullanacağınız eşyaları kendiniz tasarlamak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda hırdavat malzemeleri, levhalar, borular gibi ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Bu ürün çeşitleri içerisinde uygun olanları tercih ederek kullanabilirsiniz. Hırdavat ürünleri içerisindeki çoğu malzeme farklı ölçümler ile tasarlanır. Böylece ihtiyacınız kadar almanız yeterli olur. Bu malzemeleri kendi evinize ve eşyalarınıza göre boyutlandırarak kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz hırdavat malzemeleri için bir ustadan da yardım alabilirsiniz. Kaliteli bir seçim yapmak hem eviniz hem de eşyalarınız açısından ideal bir çözüm sunacaktır. Sizler de sayfamızdaki farklı hırdavat ürün çeşitlerine göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda Kama diğer nalburiye ve hırdavat ürünlerini de sayfamızdan kolayca inceleyebilirsiniz!

Hırdavat Ürünleri Fiyatları

Hırdavat Ürünleri Fiyatları

Birçok marka hırdavat ürünlerini üretiyor. Her zaman ihtiyaç haline gelebilecek bu ürünlerin birçok çeşidi bulunuyor. Fiyatlar, hırdavat ürünlerinin kalitesine markasına göre farklılık gösteriyor. Piyasada birçok hırdavat malzemesi, ürünü bulunuyor. Doğal olarak bu ürünler içerisinde kalite farkları oluyor. Bir el aleti alırken öncelikle uzun süre kullanabilmek için kaliteli bir seçim yapmak oldukça önemlidir. El aletleri uzun yıllar işe yarayacak ve kullanılacak hırdavat ürünlerindendir. Farklı fiyatlandırmalar içerisinden kaliteli bir seçim yapmak uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. Aynı şekilde hırdavat ürünleri içerisinde ele alınabilecek olan hırdavat malzemeleri da çok fazla çeşitlilik gösteriyor. Bu malzemeler hem boyutlara hem de dayanıklılığa göre farklı fiyatlandırmalar alıyor. Bu malzemelerden biri olan levhalar neredeyse her ev içerisinde kullanılıyor. Bu pleksi levha fiyatları kalınlıklarına ve işlevlerine göre farklılık gösteriyor. Çok fazla tercih edilen şeffaf pleksi levha fiyatları da markaya göre değişiyor. Levhalar birçok marka tarafından üretiliyor. Bir diğer yapı malzemeleri hırdavat ürünlerinden olan borular için sağlamlık önemli bir nokta oluyor. Bir boru yıllarca kullanılabildiği gibi kalitesiz bir malzemeden yapıldıysa uzun ömürlü olmayabiliyor. Bu nedenle kaliteli bir markadan seçim yapılmalıdır. Aynı şekilde borular da ölçülerine göre fiyat farkları içeriyor. Bu boru çeşitleri içerisinde 35’lık alüminyum boru fiyatları ile 16’lık alüminyum boru fiyatları farklılık gösteriyor. Bu ürünlerden olan kuş kovucu fiyat farkı bantın işlevine göre değişiyor. Aynı şekilde basit el aletleri de fonksiyonlarına göre farklı fiyatlar içeriyor. Siz de sayfamızdaki ürünler inceleyerek tamirat işlerinizi kolaylaştıran seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.