Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Duvar Kaplama

için 3,983 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Canlı Sıva Ipek Sıva (273866818)

  (87)
  30 günün en düşük fiyatı!
  590 TL 295 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Hasyıldız Çizgi Strafor Dekoratif Tavan Kaplama D15

  (64)
  30 günün en düşük fiyatı!
  30 TL 28,50 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Orjinal Canlı Sıva (166049861)

  (44)
  30 günün en düşük fiyatı!
  450 TL 292,50 TL
  +

Duvar Kaplama

Söz konusu ev dekorasyonu olduğu zaman günümüz teknoloji ve tasarım yenilikleri sayesinde önümüzdeki seçenekler adeta sınırsız bir hal alıyor demek mümkün. Tabii ki duvar boyaları, duvar kağıtları ve duvar kaplamaları da buna istisna değil. Özellikle son dönemlerde giderek popülerleşen duvar kaplama teknikleri evlere yepyeni, modern bir hava katmaya başladı. Duvar Kaplama kategorimizde bulunan duvar kaplama modelleri arasından her zevke, her tarza ve her dekorasyona uygun bir duvar kaplama paneli bulmak mümkün.

Duvar Kaplama Nedir?

Duvar Kaplama Nedir?

Yenilenen dekorasyon anlayışı ve modern tasarım öncüleri ile birlikte duvar kaplama panelleri, hem ev hem ofis kullanımında oldukça yaygın hale geldi diyebiliriz. İç duvar kaplama malzemelerini kolaylıkla bulabileceğiniz kategorimizde estetik, sağlık ve akustik faydaları içerisinde barındıran kaplamalar, straforlar ve köpükler ile karşılaşacaksınız. Duvarları koruma işlevine sahip olan duvar kaplama strafor çeşitleri aynı zamanda ısı yalıtımı özelliği ile iç mekanın ısı seviyesini dengeler. Özel duvar kaplama köpükleri ve kolaylıkla satın alabileceğiniz kullanışlı duvar kaplama malzemeleri sayesinde siz de evinizde duvar kaplama işlemini gerçekleştirebilirisniz. Modeller arasında en çok taş duvar kaplama ve 3D duvar kaplama tasarımlarının rağbet gördüğünü de ekleyelim.

Strafor Duvar Kaplama Nasıl Yapılır?

Strafor Duvar Kaplama Nasıl Yapılır?

Isı yalıtımlı duvar kaplamaları, ses yalıtımlı duvar kaplamaları ve akustik duvar kaplamaları derken ihtiyacınıza ve bütçenize yönelik bir duvar kaplama planı seçerek sizin de modern mimari anlayışına ayak uydurmanız mümkün. Apartman dairelerinde çoğunlukla salon, çalışma odası ya da antre gibi odalarda kullanımı tercih edilen kaplamalar akustik özellik gerektiren sinema, tiyatro ya da konser salonu gibi etkinlik alanlarında da kullanılmaktadır. Strafor duvar kaplaması işlemini kendiniz yapmak yerine işin uzmanından yardım alarak gerçekleştirmeniz tavsiye edilir; zira kendiniz strafor duvar kaplama yapmaya kalkarsanız ihtiyacınız olan ekipman ve malzemeleri edinmek ve işçiliği öğrenmek için bütçenizi gereğinden fazla esnetmek durumunda kalacaksınız. Duvar kaplama türüne göre değişiklik gösteren strafor kaplama işlemi kaliteli ve düzgün işçilik eşliğinde yapıldığında 1-2 günde tamamlanmakta ve teslim edilmektedir.

Bütçenize En Uygun Duvar Kaplama Fiyatları

Bütçenize En Uygun Duvar Kaplama Fiyatları

Duvar kaplama fiyatları üretildiği malzeme ve kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Suntalam ve PVC gibi malzemeden elde edilen duvar kaplamaları genellikle en uygun fiyatlı kaplama seçeneklerini sunar. Bununla birlikte ahşap (masif) malzemeden üretilen kaplama çeşitleri bütçenizi bir nebze daha zorlayabilir; ancak neticede elde edeceğiniz sonuç çok daha estetik ve uzun ömürlü olacaktır. Bununla birlikte ahşap duvar kaplaması üzerinde meydana gelecek herhangi bir çizik söz konusu olduğunda zımpara yardımıyla bu tip kusurlardan kurtulmanız mümkün. Taş duvar kaplama fiyatları itibariyle özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilen kaplama çeşitleri arasında. Bütçenize ve zevkinize uygun bir duvar kaplama modeli seçtikten sonra ayrıca boya ve boya yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri de Boya ve Boya Malzemeleri kategorimizi de ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki ev sadece birkaç tık uzağınızda!