TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yer Kaplaması

için 5,305 sonuç bulundu.

Yer Kaplaması

Yer kaplaması veya zemin kaplaması evlerin, iş yerlerinin, bahçelerin ve diğer mekanların zeminlerinin kaplanmasında kullanılan malzemelerin genel adıdır. Yer kaplaması hem koruma amaçlı hem de dekoratif amaçlı olabilir. Betaş, MCM, Vardek, Continental, Safra, 3M ve diğer markalara ait yer kaplaması fiyatları ve modelleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Cam Mozaik

Cam Mozaik

Yer kaplaması çeşitleri temel olarak ikiye ayrılır. Birincisi inşaatlarla birlikte gelen ham kaplama, ikincisi de son kaplamadır. Cam mozaik de bir son kaplama ürünüdür. Cam mozaik, kolay ve işlevsel olmasının yanı sıra estetik ve renkli görünümünden dolayı yaygın olarak kullanılan bir zemin kaplama malzemesidir. Cam mozaikler genelde küçük, kare parçalardır ve istediğiniz desenlerde döşenebilirler. Parlak görünümleriyle ortamın havasını bir anda değiştirebilir ve sağlam oldukları için uzun yıllar zorlu şartlara dayanabilirler. Bunlar havuz gibi ıslak zeminler için de idealdir.

Seramik

Seramik

Seramik aslında hemen her zaman her yerde gördüğünüz yer karolarının hammaddesidir. Seramik yer karoları mutfak, banyo ve balkon gibi suyla haşır neşir olunan veya sulu temizlik ihtimali yüksek olan odalarda seramik karolar tercih edilir. Karolar genelde kare şeklinde olur ama boyutları, desenleri ve renkleri neredeyse sınırsız çeşitliliktedir. Seramik karolar döşendikten sonra araları derz ile doldurulur ve karolarla duvarın birleşme çizgisine zeminde kullanılan seramikten süpürgelik monte edilir. Seramik de sağlamlığıyla yıllarca kullanılabilecek bir yer kaplamasıdır.

PVC

PVC

PVC, polivinik klorürün kısaltmasıdır ve PVC zemin kaplamalarının hammaddesidir. PVC yer döşemeleri tüm odayı kaplayan örtüler halinde olabilir veya aynı seramik karolar gibi parça parça döşenebilecek karolar şeklinde olabilir. Tek parça PVC kaplamalar hiçbir desen kaygısı olmadan zemine yapıştırılıp uzun süre kullanılabilir. Bu kaplamalar, mobilya ayaklarının çıkaracağı sürtünme seslerini de azaltır. Ahşap, taş veya seramik ürünler genelde daha doğal oldukları için tercih edilirler ama günümüzde PVC ürünlerin kalitesi de epey iyi durumda ve fiyatları hala daha ekonomik.

Laminat

Laminat

Laminat parke, masif ahşaptan farklı olarak parke gibi görünmesine rağmen, ağaç ve ağaç malzemelerinden elde edilen liflerin tutkal ile karıştırılıp birleştirildiği MDF’den yapılır. Laminat parkeler masif ahşap kadar doğal veya sağlam olmasa da ekonomik fiyatları ve gerçekçi görünümleri onları yer kaplaması olarak cazip kılar. Laminat parke döşedikten sonra duvar ve zemin arasındaki ek yerini kapatarak dekoratif bir görünüm elde etmek için laminat parke süpürgelik modellerinden yararlanabilirsiniz.

Masif Ahşap

Masif Ahşap

Masif ahşap gerçekten ağaçlardan üretilen yer kaplama ürünüdür. Masif ahşap kaplamalar farklı ağaç çeşitlerinden yapılır ve bunlara göre adlandırılır. Masif parkeler ham ağaçların işlenerek şekillendirilmesinden sonra satışa sunulur. Diğer yer kaplama ürünleri gibi masif ahşabı döşemek de zahmetli değildir ama ancak tahtanın desenlerinin yönü ve uyumu gözetilerek yerleştirildiğinde dekorasyonda şık bir görüntü yaratır. Ev içi salon, oturma odası veya yatak odası gibi odalarda kullanılması tavsiye edilir. Onları laminat parkeler gibi süpürgelik modelleri ile kullanarak dekorasyonunuzu kusursuz hale getirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3dKauçuk (8)
3M (87)
404 (2)
414 (9)
ABAX (17)
ABLOY (2)
Ack (10)
Ado Floor (8)
Adr (3)
AGB (1)
Agt (104)
Akdeniz (2)
Anka (34)
Arge (1)
Bahco (1)
Beauflor (3)
Dekor (6)
(2328)
Duyar (1)
Dyo (2)
Elesgo (9)
Era (2)
Ersaş (1)
Evarts (73)
Evim (406)
Exclusive (18)
Fırat (22)
Forbo (11)
Forfloor (10)
Frs (3)
Grabo (60)
Graniser (78)
Granitto (131)
İsonem (1)
Kalde (79)
Kale (14)
Kalekim (11)
Kampa (1)
KARSİS (1)
Kristal (6)
Linofatra (8)
Lorex (1)
Master (1)
MCM (39)
mineflo (3)
Mossaica (469)
MOSSAICA (5)
Nora (7)
Omron (1)
Orient (238)
Pamukkale (4)
Pole (2)
Polisan (2)
PolyFlor (5)
Polystyl (11)
Qua (93)
Redboard (1)
Rulopak (1)
Samet (17)
Saremica (94)
Seesun (4)
Sgs (3)
STD (1)
Std (1)
Sürel (1)
Tangit (2)
Tesa (1)
Tfa (8)
Troy (2)
TÜM (2)
Ugr (8)
Vitra (32)
Vodaseal (8)
Zeyrek (1)
Çamsan (29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(450)
ve üzeri (600)
ve üzeri (634)
ve üzeri (648)
ve üzeri (665)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL