TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yönlendirme Levhaları

için 7,458 sonuç bulundu.

Yönlendirme Levhaları

Özellikle iş güvenliği alanında büyük önem taşıyan yönlendirme levhaları, güvenli ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratmak için sıklıkla kullanılan uyarı levhaları ve talimat levhaları gibi farklı çeşitlerde levha içermektedir. Yönlendirme levhaları kategorimizde her türlü iş sahası ve iş alanı için uygun levha, uyarı tabelası ve diğer güvenlik ürününü kolaylıkla bulmak mümkün.

Yönlendirme Levhaları Ne İşe Yarar?

Yönlendirme Levhaları Ne İşe Yarar?

Söz konusu yönlendirme levhaları olduğu zaman özellikle iş güvenliği açısından büyük ölçüde katkı sağladıklarını söylemek mümkün. Yönlendirme ve iş güvenliği levhaları, özellikle inşaat alanlarında ve şantiyelerde sıklıkla başvurulan güvenlik önlemleri arasında başta gelir. Acil çıkış tabelaları, yangın ihbar talimat levhaları ve farklı uyarı talimatları içeren dubalar, inşaat alanlarında sıklıkla rastlayabileceğiniz yönlendirme levhaları arasında yer alır. Bu tip yönlendirme levhaları özellikle tehlike arz eden işlerde çalışan işçiler için hayati önem taşımaktadır. Örneğin bir inşaat işçisi acil bir durum söz konusu olduğunda bulunduğu alanı nereden terk etmesi gerektiğini çok iyi bilmelidir, bu nedenle de kırmızı veya yeşil gibi canlı ve dikkat çeken renklerdeki acil çıkış veya exit tabelaları görünür şekilde alanda yerleştirilmiş olmalıdır. Bahsi geçen bu tehlikeli işlerin gerçekleştirildiği sahalarda bu tip uyarı levhalarının bulunması yasa gereği zorunludur.

Uyarı Levhaları Nerede Kullanılır?

Uyarı Levhaları Nerede Kullanılır?

Yönlendirme ve uyarı levhaları ile karşılaşabileceğiniz tek yer yalnızca inşaat sahaları ya da tehlikeli iş alanları değildir. Alışveriş merkezleri, ofisler ve hastaneler de aslında bolca uyarı levhası barındırmakta. Toplumsal hizmete açık olan binalarda, tıpkı inşaat alanlarında olduğu gibi, acil çıkış levhalarının bulundurulması mecburidir. Bununla birlikte yeni deprem yönetmeliği ile birlikte plaza, hastane, site ve benzeri yapılarda acil durum toplanma yeri levhalarının da bulundurulması zorunlu hale getirilmiştir. Kanunen zorunlu olan alanların dışında pek çok birey de uyarı levhaları kullanımı konusunda bilinçlenerek kişisel alanlarında da bu levhaların kullanımına başvurmaya başlamıştır. Özellikle köpek gibi saldırma ihtimali olan hayvanların beslendiği evlerde sıklıkla 'Dikkat Köpek Var' tabelası ile karşılaşmanız mümkün. Bunun yanı sıra toplu taşıma araçlarında reklam yerleştirme amaçlı kullanılan plastik tabanlı çerçeve modelleri de yine yönlendirme levhaları arasında bulabileceğiniz ürünler arasında. Özel reklam dubaları, roll-up banner aparatları ve kapı isimlikleri de bu kategoride beğeninize sunulmakta.

En Uygun Yönlendirme Levhaları Fiyatları Burada

En Uygun Yönlendirme Levhaları Fiyatları Burada

Nalburiye ve Hırdavat kategorisinde karşınıza çıkan yönlendirme levhası çeşitleri, farklı marka ve model seçenekleri ile beğeninize sunulmakta. En uygun yönlendirme lehvaları fiyatları ile karşılaşacağınız bu kategoride iş yeriniz, özel kurumunuz veya eviniz için en uygun uyarı levhasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde sergilenmekte olan acil çıkış levhaları, talimat panoları, uyarı dubaları ve çok daha fazlası bu kategorimizde sizleri bekliyor. İleritrafik, Baysan Yangın, Zomax, Cata ve Crc gibi markaların uyarı levhalarının ve tabelalarının bulunduğu Yönlendirme Levhaları kategorimizden alışverişinizi tamamlayarak n11.com güvencesinden ve özel avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (311)
404 (19)
414 (627)
ABAX (13)
Ack (9)
Adr (3)
Agt (1)
Akfix (1)
Akpolly (1)
Anka (3)
Apaz (1)
Arge (1)
Arsel (32)
Atlastek (1)
B.A.S. (10)
Best (1)
Cata (106)
Dekor (1)
(3359)
Essafe (12)
eurofix (1)
Evs (2)
Ezeltech (200)
Fixa (1)
Forfloor (2)
Hakel (4)
Helios (7)
Horoz (2)
Junior (1)
Lamptime (1)
Lorex (23)
Luna (24)
Maxsafety (1)
MFK (2)
Mutlusan (2)
Pass (4)
PASS (1)
Selda (44)
Seles (1)
YDR (236)
Yedsun (1)
Ysf (2)
ÖZTÜRK (1)
Üstün (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(412)
ve üzeri (494)
ve üzeri (537)
ve üzeri (545)
ve üzeri (565)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL