TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pazar Arabaları

için 551 sonuç bulundu.

Pazar Arabaları

Evini çekip çeviren, mutfağındaki eksik listesini günü gününe takip eden ve alışverişini kendi yapan hanımlar iyi bilir: Alışveriş için market veya pazara gidildiğinde onca poşedi eve taşımak bazı durumlarda adeta bir zulüm haline gelebiliyor. Satın alınan sebze ve meyvelerin ağırlığı bir yana, deterjan ve temizlik malzemelerinin ağırlığı bir yana, alışveriş torbaları ile eve ulaşmak oldukça meşakatli bir işe dönüşüyor. Tam olarak bu noktada pazar arabaları hanımların adeta bir numaralı kurtarıcısı haline geliyor.

Farklı Model, Renk ve Çeşitlerde Pazar Arabaları

Farklı Model, Renk ve Çeşitlerde Pazar Arabaları

Bayanların tercih ettiği en popüler pazar arabası modelleri arasında tekerlekli kumaş arabalar geliyor. Yapısı ve materyalleri itibariyle oldukça hafif ve taşıması kolay olan bu tür market arabaları, özellikle 360 derecelik dönüş açısına sahip olduğu zaman onunla birlikte hareket etme konusunda büyük rahatlık sağlıyor. Krom kaplı tutacakları sayesinde uzun ömürlü kullanım vaat eden pazar arabaları ekose, çiçekli veya düz renkli desen seçenekleri ile çeşitlilik sunmakta. 3 tekerlekli pazar arabası özellikle kullanım kolaylığı sağlayan modellerden bir tanesi. Diğer pazar arabası modelleri arasında ise iki tekerlekli modeller, su geçirmez kumaştan üretilmiş arabalar ve katlanabilir pazar arabaları bulunmakta. 30, 40 veya 50 kilogramlık taşıma kapasitelerine sahip olan pazar arabaları arasından size en uygun modeli seçmeniz oldukça kolay.

Pazar Arabaları Kullanım Alanları

Pazar Arabaları Kullanım Alanları

Pazar arabalarının en sık kullanıldığı aktivite çoğunlukla alışveriş esnasında oluyor. Genellikle tek başına alışverişe giden bayanların yanlarında almayı tercih ettiği market arabası sayesinde satın aldıkları her türlü ürünü kolaylıkla pazar arabasına koyarak taşıyabiliyorlar. Pazar arabalarını sebze ve meyve alışverişi için pazara götürebileceğiniz gibi aynı şekilde süpermarketlere veya bakkalara da götürmeniz mümkün. Bazı durumlarda süpermarketlerden alınan plastik torba veya poşetler, içerisinde bulunan ürünlerin ağırlığına yenik düşerek yırtalabiliyor ve istenmeyen zorluklar çıkartabiliyor. Bu gibi durumlarda da pazar arabası çeşitleri yardıma yetişerek alışverişinizi yorulmadan tamamlamanıza olanak oluşturuyor. Pazar arabası için kullanım alanları demişken aklınıza yalnızca alışveriş gelmesin. Komşunuza veya yakınlarda oturan bir tanıdığınıza misafirliğe giderken eliniz boş gitmek istemiyorsanız, hazırlamış olduğunuz ikramları da pazar arabasına yerleştirerek onları zahmetsizce gideceğiniz yere götürmeniz mümkün.

Bütçenize En Uygun Pazar Arabası Fiyatları

Bütçenize En Uygun Pazar Arabası Fiyatları

Pazar arabası fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz Pazar Arabaları kategorimizde her bütçeye ve kullanım şekline uygun bir pazar arabası bulmanız mümkün. Ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen Miras pazar arabası çeşitleri bu kategoride bulabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Market arabası fiyatları yanı sıra yine bu kategorimizde çok amaçlı çekmeceli dolaplar, sebze ve meyve rafları veya katlanabilir alışveriş arabaları ile ilgili detaylı fiyat ve ürün bilgisi almanız da mümkün. Daha fazla saklama ve düzenleme ürünü seçenekleri için Saklama Kapları & Düzenleme kategorisini ziyaret ederek ihtiyacınız olan tüm ürünleri n11.com güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (11)
404 (1)
414 (10)
Atlas (2)
Bufer (1)
CCP (1)
Demir (1)
(341)
Doğrular (26)
Miras (22)
Moniev (3)
Mucco (1)
Nefix (1)
Perilla (25)
polat (1)
Redboard (1)
Roney (3)
Rox (1)
Yaparlar (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (163)
ve üzeri (187)
ve üzeri (196)
ve üzeri (207)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL