TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı Kolları

için 6,373 sonuç bulundu.

Kapı Kolları

Yüzyıllardan beri hayatımızda olan kapı kolları, kapı olan her yerin vazgeçilmez bir malzemesi olmasının yanı sıra ofis ve ev dekorasyonunun da üzerinde düşünülen parçalarından biri. Kapı topuzu ve kapı kulpu adlarıyla da anılan ve kapı anahtarı ile ayrılmaz bir parça olan kapı kollarında, öncelikle sağlamlık ve kullanışlılık, sonra da şıklık aranıyor.

<strong>Kapı Kolu Modelleri</strong> Nelerdir?

Kapı Kolu Modelleri Nelerdir?

Kapı kolu modelleri kullanılacakları yerlere ve ihtiyaca göre şekillenip geliştirilmiştir. Rezidans tarzı büyük apartmanların giriş kapılarında, ticari veya kamusal binaların dış kapılarında en çok rastlanan kapı kolu türü kaldıraç mantığıyla açılan mandallı kapı koludur. Kapı kolunu çektiğinizde kapı mandalı açılır, ittiğinizde kapı mandalı kapanır. Bu tür kapılarda genelde kilide ihtiyaç duyulmaz. Takıp çıkarması kolaydır. Evlerde en çok kullandığımız kapı kolu da benzer mekanizmayla çalışır. Bu sefer kolu aşağı indirerek kapıyı açarsınız ve bu kolla bağlantılı kapı kilidiyle kapıyı kilitleyebilirsiniz. Bu kapı kollarının ev dekorasyonuna göre seçebileceğiniz birçok farklı modeli de bulunur. Model ve malzeme seçeneği açısından bu kapı kollarından daha memnun kalabilirsiniz. Banyo tipi kapı kolları ise sadece sağ sol hareketi yapılan küçük bir düğme içerir. İçeri girip kapıyı kilitlediğinizde “dolu” yazısı, kapı açıkken de “boş” yazısı görünür.

<strong>Kapı Kolu Nasıl Takılır</strong>?

Kapı Kolu Nasıl Takılır?

Kapı kolu takmadan önce kapı kilidinin nerede duracağını hesaplamanız gerekli. Kapınız yeni bir kapıysa ve yeni takılacaksa sıfırdan ölçüm yapıp yüksekliği istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bu durumda kapı kolunu önceden alıp ona göre montaj yapmanız daha mantıklı. Kapınızda halihazırda kapı kolu ve kilidi için cep varsa bu cebin ölçülerini iyi almanız, kapı kolunuzu da bu ölçülere göre dikkatli bir şekilde satın almanız şart. Kapı kolu, kapı kilidi, kapı dili ve kapı mandalı ölçümleri ile işaretlemeleri tam ve doğru olduktan sonra aslında kapı kolu montajı oldukça kolay. Daha önce vida takılmamışsa ince uçlu bir matkapla işaretlediğiniz yerleri delmeniz gerekli. Daha önceden açılmış vida yerleri varsa tornavida kullanmanız yeterli olacaktır. Vida yerleri aşınmış ve genişlemişse kapı kolu sıkı tutmayabilir. Bu durumda daha geniş vidalar denemeniz veya kapıyı yenilemeniz gerekebilir.

<strong>Kapı Kolu Fiyatları</strong> Ne Kadar?

Kapı Kolu Fiyatları Ne Kadar?

Kapı kolları kategorimizi incelediğinizde çok fazla marka ve fiyat çeşitliliğine sahip ürün olduğunu göreceksiniz. Kapı kolu fiyatları temel olarak ürünün malzemesine göre değişiklik gösterir. Pirinç veya nikel kapı kolları paslanmaz çelik kapı kollarından daha ekonomiktir ama paslanmaz çelik daha uzun süre kullanılabilir. O yüzden tercihinizi malzemenin ve markanın kalitesine göre yapmanız daha iyi olur. Ayrıca bu seçimi yaparken kapı kolunu kullanacağınız odanın tespitini de doğru yapmanız gerekir. Sitemizden Pimador, İzeltaş, 3M, Nobel ve diğer birçok markaya ait kapı kolları yer almaktadır. Bunlara göz atabilir ayrıca Kapı ve Malzemeleri kategorimizi de inceleyerek diğer ihitayaçlarınızı güvenle giderebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (18)
404 (6)
414 (13)
Ack (1)
Adr (1)
Agt (1)
Anka (5)
Best (1)
Beşel (6)
Boyut (1)
Brassco (12)
Briton (6)
Condi (17)
Csm (1)
Daf (1)
Daystar (2)
Dekor (1)
Dirim (5)
(2408)
Dooraks (66)
Dormakaba (13)
DOĞANLAR (8)
ECA (1)
Eks (1)
Ersa (1)
Evs (1)
Fırat (1)
General (1)
Geze (17)
Greentech (1)
Gönen (1)
Gürçay (43)
Hafele (1068)
Hoppe (77)
İnan (129)
ITO (6)
K.A.H.E. (13)
Kale (25)
Kale Kilit (15)
Knipex (2)
Koçak (1)
Kulpca (12)
Made (3)
Marelli (2)
mineflo (53)
Nobel (338)
NP1 (2)
Omega (26)
Omni (7)
PİMADOR (21)
Pimador (2)
Pole (12)
Roto (93)
Safell (1)
Seas (1)
Seçkin (13)
Sgs (2)
Sofuoğlu (115)
Std (29)
STD (1)
SYSTEM (1075)
Sürel (23)
Teksan (1)
TGP (2)
Thoor (41)
Tursan (2)
Ugr (26)
Universal (6)
Vestel (3)
Veta (3)
Yale (6)
Ysf (1)
Yuma (1)
Çebi (64)
Ünlü (1)
Şenpres (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(465)
ve üzeri (655)
ve üzeri (698)
ve üzeri (712)
ve üzeri (738)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL