Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tesisat

için 30,979 sonuç bulundu.

Tesisat

Yapı Market & Bahçe iç kısmında su kullanımının gerekli olduğu alanlara dağıtım yapılabilmesi için özel sistemlerin kurulması gerekir. Bu sistemler sahip oldukları her bir farklı parça ile akışın belirli bir lokasyona aktarılabilmesini mümkün kılarlar. Ayrıca suyun içerisinden geçtiği her bir birim farklı incelik, bağlantı noktası ve yüzey özellikleri taşır. Piyasada yer alan tesisat malzemeleriyle, içerisinde yaşadığınız hanelerin su tesisatlarını yenileyebilir, tamiratını gerçekleştirebilir ya da yapılmakta olan bir yapının ihtiyacı olan tesisat malzemelerini edinerek sıfırdan bir sistem kurabilirsiniz. Üretimlerinde çeşitli türde malzemeler kullanılan ve tasarımlarıyla farklılaşan tesisat ürünleri fiyatlarıyla da birbirlerinden ayrılıyor. Siz de markaların satışa sundukları tesisat malzemeleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun seçenekleri edinebilirsiniz.

Tesisat Malzemeleri Yenilikçi Özelliklerle Karşınızda

Tesisat Malzemeleri Yenilikçi Özelliklerle Karşınızda

İnsanların içinde yaşadığı yapılarda ağırlıklı olarak hijyenik amaçlar için kullanılan suyun, musluktan akışının sağlanabilmesi genel bir bağlantı sistemiyle mümkün olur. Borular, kelepçeler, dirsekler, saçaklar ve daha birçok materyal bir tesisat sisteminin kurulmasında gereklidir. Su temininde önemli bileşenler olan tesisat malzemelerinin tek kullanım alanı su temini değildir. Çeşitli iş alanlarında gaz ve farklı türlerde likit maddelerin akışını sağlayan tesisat sistemleri de kurulabilmektedir. Demir su tesisat malzemeleri yapılardaki kalorifer, musluk ve lavabo sistemlerinde kullanılabiliyorlar. Demir malzemeden üretilen birçok boru ile kurulabilen tesisat sistemleri, suyun yapı içerisinde tıpkı insan vücudundaki damarlar gibi dolaşarak belirli bir noktadan akışının sağlanmasında kullanılıyorlar. Demirin bu ürünlerdeki kullanımı ise yüksek dayanıklılık özelliğini kullanıcılarla buluşturuyor. Suyun içerisinde sürekli olarak akış halinde olduğu demir borular, sarsıntılarda ve darbelerde kırılmazlık özellikleri sayesinde uzun süreli kullanımda hasar almıyorlar. Böylelikle de su sızıntısı, çatlak, kaçak gibi çeşitli sorunların önüne kalıcı olarak geçilmiş oluyor. Plastik tesisat malzemeleri de piyasada günümüzde yoğun olarak tercih edilen ürünler olarak gösterilebilirler. Özellikle hane içerisindeki giderlerin oluşturulması ve atık suyun dışarıya atılmasında kullanılan plastikten tesisat malzemeleri, uzun süreli kullanımda dayanıklılık gösterebilmeleri adına yenilikçi teknolojilerle üretiliyorlar. Kalınlığı arttırılmış ve sonuç olarak darbelere karşı yüksek dayanıklılık kazandırılmış plastik tesisat malzemeleri, uzun süre kullanımda su sızıntısına meyil vermeyen özellikleriyle tercih edilebiliyorlar. Plastikten üretilen ürünlerin kullanıcılar açısından önemli avantajlarından birisi olarak bu ürünlerin hafif ve kolay bağlanabilir olmaları gösterilebilir. Yapı içerisinde kurulumu pratik bir şekilde gerçekleştirilebilen plastik borular, özel ağızlarıyla ve baca birimleriyle birbirlerine kolayca geçirilebiliyorlar. Böylelikle uzunluğu fazla olan su merkezi ile temin noktası arasında pratik bir şekilde bağlantı kurulabiliyor; gider sistemleri kurulurken atık suyun uzak bir konuma aktarılması kolaylaşıyor. Su tesisat borusu fiyatları değerlendirildiğinde, piyasadaki tesisat malzemelerinin üretimlerinde kullanılan hammaddenin ve ilgili borunun ölçülerinin fiyat düzeyleri üzerinde etkili olduğu görülüyor. Bu bağlamda kullanıcılar kişisel kullanım ihtiyaçlarına göre piyasada farklı düzeylerde fiyatlarla satışa sunulan ürünler arasından seçim yapabiliyorlar.

Tesisat Malzemeleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tesisat Malzemeleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sanayi alanında faaliyet gösteren firmaların büyük çoğunluğu, büyük iş yerlerinde kompleks işler gerçekleştirirler. Özellikle üretim alanında çalışmaların gerçekleştirildiği fabrikalarda ve iş yerlerinde kurulan büyük sistemler, su, yakıt, kimyasal gibi çeşitli likit maddelerin akışına ihtiyaç duyarlar. Bu akışın pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için de mekanik tesisatların kurulması gerekir. Mekanik tesisat sistemleri ağırlıklı olarak çeşitli türlerde çeliklerin kullanıldığı parçalarla kurulurlar. Bu yönden farklı türlerde kimyasallara ve suya karşı uzun süreli kullanımda dayanım gösteren mekanik tesisatmalzemeleri, üretim alanında sorunsuz bir işleyişi de sağlayabiliyorlar. Piyasada yer alan ürün çeşitleri incelendiğinde farklı kodlarla üretilen paslanmaz çelik hammaddelerinin boru üretiminde kullanıldığı görülüyor. Bu boruların bazılarında özellikle buhar akışı için ideal dayanım özelliği fark ediliyor. Paslanmaz çeliğin cinsi, borudaki buhara dayanım özelliğini belirliyor. Yüksek sıcaklık düzeyine ve nem faktörüne karşı direnci bulunan ürünleri buharlı sistemlerinizde kullanabiliyorsunuz. Mekanik tesisat malzemeleri arasında kimyasallara karşı dayanıklı boru çeşitleri de bulunuyor. Bu borular, asit tipi likit maddelerin akışında ve saklanmasında kullanılabiliyorlar. Korozyon direnç düzeyleri oldukça yüksek olan mekanik tesisat malzemeleri, yüzeylerine asit özelliği taşıyan likitler temas ettiğinde paslanma, çürüme ve yırtılma gibi durumlarla karşılaşmanızı önlüyorlar. Özel bileşenlerle üretilen bu boruların önemli özelliklerinden birisi olarak kaynaklanabilirlikleri gösterilebilir. Güçlü bür tesisat sistemi kurarken, güvenlik konusunda da hassas davranmanız gerektiğinde boruların birbirleriyle iyi bir şekilde dikili olmaları gerekir. Kaynak makinesi kullanarak boruları birbirlerine dikişleyebilmeniz için özel olarak üretilen paslanmaz çelikten mekanik tesisat malzemeleri, çalışma alanınızda yarattıkları güvenli kurulum özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Boru sistemlerinin yanında mekanik tesisat malzemeleri grubunda daha birçok ürün yer alıyor. Vanalar, hortumlar, regülatörler, kelepçeler, dişliler ve daha birçok materyal mekanik tesisat malzemeleri alanında kendilerine yer buluyorlar. Her biri farklı bir kullanım alanında gerekli olabilen bu materyalleri piyasada bulabiliyorsunuz. Mekanik tesisat malzemeleri fiyatları açısından da farklılaşıyorlar. Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemenin cinsi, malzemenin kullanım alanı gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlar farklı düzeylerde belirleniyor. Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Tesisat Malzemeleriyle Özel Sistemleri Kurmak Oldukça Kolay

Tesisat Malzemeleriyle Özel Sistemleri Kurmak Oldukça Kolay

Su, gaz ve yakıt tesisatları alanlarında çalışanların iş yerlerinde mutlaka bulundurmaları gereken çeşitli malzemeler vardır. Bu malzemeler hali hazırda kurulu olan bir tesisatta meydana gelen bozukluklarda tamirat için gerekli olabilirler ya da sıfırdan bir sistem kurulacağı zaman kullanılabilirler. Doğalgaz tesisatı ile ilgili malzemeler piyasada özel kullanım fonksiyonları taşıyan seçenekleriyle karşınıza çıkıyorlar. Evinizde kurulu olan doğalgaz tesisatının herhangi bir parçasında arıza yada bozulma meydana geldiğinde yenilenmesi için kullanabileceğiniz bu malzemeler arasında bağlantı hortumları yer alıyor. Kişisel olarak tamir edebileceğiniz parçalar için kullanabileceğiniz bu hortumlarla, gaz akışının doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kişisel açıdan güvenliğiniz için piyasadaki doğalgaz tesisat malzemelerini kullanım alanınıza göre edindikten sonra bu alanda profesyonel bir personelden destek alarak tamiri gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz tesisatının harici bir birimi olan menfezler piyasada bulunabiliyor. Menfezler, doğalgazın aktif olarak çalıştığı belirli ortamlarda havalandırma unsuru olarak kullanılabiliyorlar. Camların uygun büyüklükte kesilerek iç kısımlarına yerleştirilebilen bu menfezler arasında plastik malzemeden üretilen seçenekler, yassı tasarımlarıyla dışarıdaki havayı içeriye almıyorlar ancak içerideki havanın sirkülasyonu için dışarı yönlü sürekli olarak akış sağlayabiliyorlar. Böylelikle soğuk kış aylarında ortamınızı soğutmadan menfezinizden yararlanabiliyorsunuz. Doğalgaz tesisat fiyatları ürünlerin kullanım özelliklerine göre değişiyor. Siz kişisel ihtiyacınıza uygun bir ürünü edinerek kullanabilirsiniz. Duş başlıkları, evyeler ve musluklar da tesisat sisteminin önemli birer parçasıdır. Piyasada yer alan çeşitli musluklar, ev içerisinde su temininde kullanabileceğiniz materyaller olarak karşınıza çıkabiliyorlar. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi çalışma prensipleri gereği su temin etmesi gereken cihazlarınıza su akışı sağlamak üzere kullanabileceğiniz musluklar birbirlerinden ayrılan teknik özellikleriyle karşınıza çıkıyorlar. Kolay bağlantı özellikleri taşıyan muslukları edinerek bir anahtar yardımıyla kolayca kurulum yapabilir; musluğunuzu çeşitli amaçlarla aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tesisat malzemeleri fiyat listesi incelendiğinde birbirlerinden farklı özelliklere sahip ürün çeşitlerinin, sahip oldukları fonksiyonlar neticesinde çeşitli düzeylerde fiyatlarla piyasada yer aldıkları görülüyor. Siz de dilerseniz hemen şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek ihtiyacınız olan tesisat malzemesini bulabilir, kullanım ihtiyacınıza uygun ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3dKauçuk (6)
3M (303)
404 (40)
414 (19)
8 & Safe (3)
ABAX (7)
Abax (4)
ABLOY (4)
Ack (7)
Adalock (1)
Adhetron (1)
Adr (2)
AFS (1)
Agt (1)
Ahlez (14)
Ak Tek (8)
Akdeniz (6)
Akelsan (1)
Akfix (8)
Akpolly (1)
Al-Ce (1)
Alarko (1)
Alcon (1)
Anka (1)
Aqualine (1)
Aquametro (1)
Aquazone (34)
Arge (147)
Armor (1)
Arsel (1)
Artema (33)
Asturo (1)
Ataba (1)
Atlas (57)
Atlastek (22)
Ayvaz (17)
B.A.S. (2)
Bakyar (1)
Balsan (1)
Baytaş (5)
Best (2)
Beta (2)
Beze (2)
Beşel (6)
Bft (1)
Bgs (5)
BKS (1)
BLS (1)
BLUEFOX (9)
Brio (6)
Briton (3)
Bufer (1)
Buzsu (18)
Bybest (1)
Caldini (1)
Catpower (2)
CCP (1)
Cellfast (1)
Cermix (1)
Cerva (1)
Cesur (1)
Ceta Form (1)
Ceyus (1)
CKM (1)
Class (1)
Cofra (1)
Conax (38)
Contacall (2)
Cooper (39)
Crc (20)
Creavit (36)
Crm (7)
Csm (1)
Daf (4)
Dalgıç (14)
Dallmer (98)
Danfoss (15)
Daystar (1)
Demir (1)
Derby (1)
Divortex (1)
(19256)
DKS (1)
DKT (2)
Dormina (1)
Dräger (2)
Dupont (1)
Duyar (115)
DUYAR (11)
Dynamic (1)
E.C.A (1)
ECA (619)
Ege (1)
Ege Yıldız (353)
Egesan (11)
Eks (1)
Eltos (49)
EMS (11)
Era (1)
Eryıl (4)
Euromax (4)
Evim (20)
Evs (39)
Excell (6)
Far (1)
FAYN (1)
Fırat (787)
Flora (1)
Forbo (1)
Fors (1)
Forsage (4)
Franke (6)
Frs (13)
Gama (360)
Gardena (30)
Gardener (21)
Geberit (33)
Gefo (1)
GEM (7)
GEMAŞ (39)
Gen (1)
General (3)
Global (8)
Gms (2)
Gmt (13)
GPD (87)
Gvs (3)
Honeywell (145)
Hunter (4)
Hyundai (11)
Icf (3)
İdevit (1)
İnan (1)
İpragaz (4)
İtek (8)
İtimat (1)
Japar (16)
K.A.S. (263)
Kalde (1046)
KALDE (29)
Kale (28)
Kama (1)
Kampa (102)
Karcher (3)
Kas (51)
Kc (1)
Keter (3)
Konsan (38)
KONSAN (3)
Laytron (1)
Legal (1)
Leo (5)
LG (1)
Lifetech (1)
Lion (7)
Loctite (5)
Lorex (2)
Lps (1)
Makita (1)
Mano (1)
Markataş (1)
MaxiFlow (168)
McAlpine (7)
MEGAMIST (1)
Mercan (1)
Mesan (3)
Mfa (1)
Miramak (14)
Mirox (9)
Mobiak (1)
Mono (1)
Mte (2)
Mutlusan (1)
My Blue (2)
Mytol (1)
Nanofix (2)
Nora (2)
Norm (75)
NovaDrain (5)
Omni (1)
orsel (2)
Pakkens (115)
Pakplast (3)
Palalı (1)
Panther (1)
Parker (2)
Pass (1)
Pelox (1)
Pesen (4)
Picador (1)
Pilsa (14)
Pimtaş (130)
Plastim (1)
Plus (3)
Poelsan (678)
Proskit (1)
Prox (3)
Puretech (1)
Qua (1)
Rain Bird (7)
Rapid (2)
Redboard (41)
Regal (4)
Roney (1)
Safir (8)
Samet (3)
Sanica (1)
Sappower (1)
Sardıcı (1)
Sedef (18)
Selsil (2)
Sembol (1)
SFS (4)
Sgs (5)
Sista (1)
Sparmax (1)
Srf (1)
Standart (1)
Star (2)
Stayer (1)
Std (2)
Steinel (2)
stratos (7)
Studor (10)
Sufil (62)
Sukar (326)
Sun-Fix (1)
SYSTEM (2)
Tamkan (1)
Tangit (1)
TDS (85)
Teksan (50)
Tema (81)
Tesa (3)
Tfa (4)
Thoor (1)
Titan (1)
Tomax (4)
Tork (24)
Torkpt (1)
Tox (1)
Tursan (1)
TÜM (7)
Türksan (1)
U-Power (2)
Ugr (519)
UKT (1)
Universal (283)
Unox (180)
Vaillant (1)
Venus (2)
VersaChem (3)
Vestel (13)
Vip (7)
Visam (27)
Vitra (33)
Voltronic (1)
Wert (8)
Winkel (3)
Würth (7)
Xiaomi (3)
Yakar (1)
YDS (1)
Ysf (2)
Çise (1)
Ösy (1)
Özsan (2)
ÖZTÜRK (1)
Ünlü (3)
Şenpres (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,704)
ve üzeri (3,338)
ve üzeri (3,534)
ve üzeri (3,590)
ve üzeri (3,706)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL