Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk/Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dolgu Malzemeleri

için 2,432 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Selsil Montaj Köpüğü 750 ML

  (174)
  30 günün en düşük fiyatı!
  84,18 TL 75,76 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Sista Akvaryum Silikonu 280 ML

  (149)
  30 günün en düşük fiyatı!
  176,06 TL 155 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Sista 750ML Poliüretan Köpük

  (11)
  30 günün en düşük fiyatı!
  210 TL 199 TL
  +

Dolgu Malzemeleri

Açık alanlarda olduğu gibi banyo ve koridor gibi iç mekânlarda da kullanılan taşların, mermer ve fayansların birbirleri ile dengeli bir şekilde konumlanması ve estetik açıdan iyi görünmesi için derz dolgu malzemeleri kullanması gerekiyor. Dekoratif açıdan göze hitap eden tasarımlar yaratmaya katkısı olan dolgular, taş aralarındaki boşluğa uygulanıyorlar. Kapanan boşluklarla birlikte zeminde alçak bir kısım oluşturmayan ürünler, su sızması gibi problemlerin de önüne geçilmesini sağlıyorlar. Dolgu malzemeleri çeşitleri, markalar aracılığı ile geliştirilerek erişime açılıyorlar. Bu ürünler birbirlerinden farklı olmasıyla, birden fazla materyale uygulanabilme kolaylığı sağlıyorlar. Ürünün kullanılacağı alan ve kaplama türü bu seçenekleri artırıyor ve modeller arasında silikonlu olanlar da yer alıyor. Ham maddelerindeki tutucu ve yapıştırıcı etki sayesinde de birçok alanda güvenle kullanılabiliyorlar.

Yüzeylere Estetik Görüntü Kazandıran Dolgu Malzemeleri

Yüzeylere Estetik Görüntü Kazandıran Dolgu Malzemeleri

Biçimli bir şekilde kesilen ve ardından bir araya getirilerek döşemesi yapılan taşların arasında, boşluklar yer alabiliyor. Bu boşluğa adını veren derzler de başarılı bir şekilde doldurularak yüzey kaplamalarının daha estetik bir form kazanmalarını sağlıyorlar. Fiyat açısından sundukları avantajlar sayesinde de ihtiyaçlara uygun miktarda ve türde ürüne ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Zeminlerin boşluğunu uzun süreli bir kalıcılık ile dolduran zemin dolgu malzemeleri pratik kullanımlarıyla ön plana çıkıyor. Hem dekorasyon alanında çalışanlar hem de ev bakımı gerçekleştirmek isteyenler tarafından temin edilip kolay bir şekilde uygulanabilen ürünler, kalemler ile beraber kullanılabiliyor. Sıklıkla mutfak ve banyo gibi bölgelerin yüzeylerinde gerçekleşen solma ya da kararma durumlarına karşı çözüm getiren ürünler, parlak ve temiz kaplamaya kavuşmada büyük rol oynuyorlar. Buna ek olarak mobilya yüzeyinde de kullanılabilen dolgu malzemesi çeşitleri, yüzey kısımlar başarılı bir sonuç alınmasına ortam hazırlıyorlar. Rötuş yapmak için ideallik gösteren ürünler, birçok renk seçeneği sunmalarıyla da istenen modele sahip olma şansı doğuruyorlar. Antibakteriyel formüllerine sahip olmaları ile hijyeni ön planda tutan ürünler evlerin mutfak, banyo ve koridor bölümlerinde, sağlıklı bir şekilde zemin bakımı yapabilmeyi mümkün kılıyorlar. Çökme veya çatlama durumlarına karşı dayanıklılık göstermeleri ve istenmeyen bir sonuç ortaya çıkarmamaları ile beğeni toplayan ürünler, su geçirmeyen yapılarıyla mutfak ve banyolar için tam uygunluk gösteriyorlar. Böylece, bu alanlarda küflenme veya kararma gibi problemlerden de kurtulmuş olunuyor. Ahşap yüzeylerde kullanmaya uygun olan ahşap dolgu malzemeleri de, bu tür zeminlerin kolay bir şekilde zarar görmemesini önlemekle birlikte daha uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmenin önünü açmış oluyorlar. Parke döşemeli olan evlerde yaşanan herhangi bir sıkıntı dâhilinde kullanılan ürünler, iyileştirme yapmalarının yanı sıra ileri dönemlerde sorunların tekrarlanmasının da önüne geçmiş oluyorlar. Aynı şekilde tutucu ve yapıştırıcı özelliği fazla olan silikon mastik malzemeler de birçok yerde ve alanda sergiledikleri performans sebebiyle tercih ediliyorlar. Her alanda aynı etkide sonuçlar yaratılması da uzun süreli memnuniyetleri beraberinde getirmiş oluyor.

Pratik Bir Şekilde Uygulanabilen Dolgu Malzemeleri

Pratik Bir Şekilde Uygulanabilen Dolgu Malzemeleri

Dolgu tabancıları yardımı ile zemine dolgu yapma işlemi kısa sürede, sorunsuz bir şekilde tamamlanabiliyor. Pratik bir şekilde uygulanan bu ürünler, ergonomik olan tabancaların rahat tutulabilmesi ve yeterli miktarda dolguyu sıkabilme kolaylığı sunması ile etkisini hızla gösteriyorlar. İçeriğindeki geliştirilmiş formüller yardımıyla güçlü ve dirençli olan malzemelerin kullanıldıkları alanda istenen işleri başarıyla çıkarması da gözlerden kaçmıyor. Hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabiliyor olan sert dolgu malzemeleri evlerin iç kısmında ve bahçelerinde ihtiyaç duyulan bölgelere çözüm getiriyorlar. Renk uyumu sağlanabilmesi için de alanlara göre renk alternatifi sunan malzemelerden yararlanarak, su izolasyonu da oluşturulabiliyor. Doğal taş kaplamalı ya da mozaik döşeli alanlarda da değerlendirilen ürünler, uygulanacakları her alana tamamen uygunluk gösterebilecek şekilde üretiliyorlar. Genelde banyo ve mutfak gibi ıslak zeminli yerlerdeki fayansların ve seramiklerin arasını doldurmak üzere kullanılan hafif dolgu malzemeleri , fayans aralarında zamanla meydana gelen ısı, nem ve direnç kaybı sonucundaki çatlama ve bozulmaları gideriyorlar. Kolay bir şekilde seramik ve parlak fayanslardan temizlenebilen dolgu malzemesi ürünleri, bu özellikte oldukları için daima canlı görünüyorlar ve hijyenik bir alana sahip olunmasını sağlıyorlar. Evlerde bozulan derzleri tamir etmek için geliştirilen ve üretilen malzemeler, zaman içerisinde oluşan boşlukları doldurma veya beyaz görünümlerini yitiren bölgelere uygulanarak, ilk günkü görüntülerine ulaşmaları sağlanıyor. Yer aldıkları kategorilerde öne çıkan plastik dolgu malzemeleri de geçici çözümler üretebilmek açısından ideal oluyorlar. Uyguladıkları bölgelerdeki sorunu ortadan kaldıran ve profesyonel sonuçlar doğuran ürünler seramik, mermer, fayans ve doğal taş aralarını doldurmak ve yapıştırmak üzere kullanılabiliyorlar. Dolgular, yapıştırma harcı ve su tıkama harçları ile evlerin derzlerini yenileme imkânı tanımakla birlikte banyo, balkon, mutfak gibi alanlarda fayans uygulaması yapma olanağı ta sunuyorlar. Çatlayan, zamanla boşluk oluşan ve kırılan fayans ve seramikleri doldurmada gücünü gösteren kompozit dolgu malzemeleri , kullanıcılar tarafından kolayca uygulamak üzere kullanılabiliyorlar. Kısa süre içerisinde herhangi bir yardımı gereksinim duymadan yenileme fırsatı sunan malzemeler, tüp içinde olan formları ve gaga ucu aparatları sayesinde uygulamayı daha pratik bir şekilde gerçekleştirmek için katkıda bulunuyorlar.

Dolgu Malzemeleri ile Her Alan Güzel Bir Görünüme Kavuşuyor

Dolgu Malzemeleri ile Her Alan Güzel Bir Görünüme Kavuşuyor

Profesyonel uygulamalar için üretiliyor olan inşaat dolgu malzemeleri mekânların iç ve dış noktalarında ihtiyaç duyulan alana kullanılarak, alıcılara sorunsuz ve estetik bir görünüme sahip alan sunmaya yardımcı oluyorlar. Genellikle büyük ambalajlarda kullanıma hazır bir şekilde sunulan ya da su ile karıştırılmak üzere toz halde yer alan malzemeler, seramik ve fayans zeminler yerleştirildikten hemen sonra yüzeye mala yardımıyla yayılıyor ve bu şekilde boşlukların doldurulması sağlanıyor. Malzemeleri doğru bir teknik ile uygulamak için kullanıcıya sunulan kazıyıcı, mala ve klips ile sorun yaşamadan dolgu işlemi tamamlanabiliyor. Çok çeşitli olarak kullanıcıya sunulan polyester dolgu malzemeleri aşınmaya dayanıklı olan modelleri ile sıkça tercih ediliyorlar. Filling material, concrete ve garment polyester dolgu malzemelerine ek olarak anti pilling ve anti bozunum modelleri arasından da seçim yapılabiliyor. Sızdırma yapmayan dolgu malzemesi özellikleri ile öne çıkarken son dönemde fazla tercih ediliyor olmasıyla da popüler kazanıyorlar. Bunlara ek olarak kullanmaya hazır bir şekilde kullanıcıya sunulan köpük dolgu çeşitleri de ağırlıklı olarak kapı, pencere, boru bölgelerindeki çatlaklıklar ve deliklerin montajında ve izolasyonunda kullanılıyorlar. Bu bölgelerde yalıtım sağlamak üzere kullanılan ürün, ısı ve ses yalıtımı açısından başarılı sonuçlar çıkarıyorlar. Isı ve ses yalıtımını istenen düzeyde sağlayan dolgu malzemeleri, kullanıcıya zamandan tasarruf sağlayacak pratiklikte uygulanıyorlar ve gerek küfe gerek rutubete karşı dayanıklılıklarıyla biliniyorlar. Kirli, lekeli ve zamanla aşınmış aşınan bölgelere uygulanan malzemeler, uygulama sonrasında bir süre bekletiliyor ve sonrasında ıslak zeminlerde dayanıklılığını koruyarak her zaman estetik görünüyorlar. Dolgu malzemeleri nelerdir sorusuna ek olarak yanıt bulan malzeme özellikleri tatmin edici performansları sayesinde ilgili alanlarda kendilerine yer açma imkânı yaratılmasına ön ayak oluyor. Sizler de evlerinizin mutfak, banyon, balkon ve koridor alanlarında kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz dolgu malzemelerine nalburiye ve hırdavat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.