TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seramik & Sıvacı Aletleri

için 2,898 sonuç bulundu.

Seramik & Sıvacı Aletleri

Herhangi bir yapı, inşaat veya tadilat işi sırasında yapılan seramik döşeme işleminin düzgün, doğru ve sağlam yapılması çok büyük önem taşır. Oldukça zahmetli ve beceri isteyen bir iş olduğundan ötürü seramik döşeme ya da yapıştırma itina ile yapılmalı, yapılırken de işleme en uygun ve en kaliteli malzeme kullanılmalıdır ki döşeme kalıcı ve uzun ömürlü olsun. Bu kategorimizde seramik döşeme işlemi sırasında ihtiyacınız olabilecek mala, alçı, spatula, raspalama aleti ve rulo fırçası gibi alet ve edevatların yanı sıra aynı zamanda renk renk, çeşit çeşit taş duvar kaplaması da beğeninize sunuluyor.

Sıva İçin Gerekli Her Türlü Malzeme

Sıva İçin Gerekli Her Türlü Malzeme

Tabii ki seramik döşenmeden önce özenle yapılması gereken bir sıva işlemi vardır. Sıva için ise en başta sıva malası gerekmektedir. Sıva malası seçerken dilerseniz köşeli mala ya da daha pratik bir kullanım sağlayan süngerli mala arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer sıvayı ve seramik döşemeyi kendiniz yapmayı planlıyorsanız doğru alet ve edevatı satın almadan önce işin uzmanına danışmanızda fayda var. Bu kategoride bulabileceğiniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz bir diğer sıvacı aleti ise raspalama aleti. Raspalama aleti ya da başka bir deyişle elektrikli raspa, özellikle banyo karoları yeniden döşenirken büyük ölçüde kolaylık sağlayarak yüzeyde bulunan her çeşit yapışkan, boya ve benzeri artık maddelerin temizlenmesine olanak sağlar. Herhangi ekstra bir çabaya girmeden, yalnızca raspalama aletini kullanarak seramik uygulayacağınız yüzeyi temizleyebilir ve pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Uygulama yapacağınız yüzeyin düzgün, pürüzsüz ve hatasız olması gerektiğini vurgulamak isteriz.

Seramik Döşeme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Seramik Döşeme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi seramik döşeme büyük oranda titizlik, maharet ve dikkat ister. Seramik döşerken bilmeniz ve uymanız gereken birkaç püf nokta vardır. Her şeyden önce döşemenizi ne tür bir materyalin üzerine yaptığınızı çok iyi belirlemeli ve seramik yapıştırıcısı çeşitleri arasından da o materyale göre bir seçim yapmalısınız. Bu kategorimizde beğeninize sunulan seramik ve sıva malzemeleri arasından seçeceğiniz ürünün kutu veya ambalajında mutlaka kullanım talimatı bulacaksınız. Bu talimatlar sayesinde işleminizi yönlendirmek ve kusursuz tamamlamak daha kolay olacaktır. Seramik uygulaması sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da alacağınız seramik fayans miktarıdır. Bunu doğru hesaplayabilmek ve maliyet analizi yapabilmek için seramik döşeme uygulayacağınız alanın metre karesini hesaplamaktır. Böylelikle ne fazladan fayans alıp zarara gider, ne de gereğinden az seramik alıp eksik malzemeye mahkum olursunuz.

Seramik ve Sıva Aletlerinde En Uygun Fiyatlar Burada

Seramik ve Sıva Aletlerinde En Uygun Fiyatlar Burada

Seramik uygulama ve sıva işlemleri için ihtiyacınız olabilecek her türlü malzeme bu kategoride beğeninize sunulmakta. Seramiklerinizi kesmek ve boyutlandırmak için kullanabileceğiniz fayans kesici, organik ve natürel bir görüntü sağlayan, ortamı ferahlatan doğal taş duvar kaplaması, seramik yapıştırırken çok işinize yarayacak olan sıva mastarı ve seramiklerinizin orantılı olduğunu garanti altına alan su terazisi, bu kategoride karşınıza çıkan ürünlerden yalnızca birkaçı. Daha fazla yapı ve tadilat malzemesi için sitemizin Nalburiye & Hırdavat kategorisini ziyaret ederek eviniz için gerekli tüm ihtiyaçları n11.com güvencesi ve kolaylığı ile karşılayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3M (10)
404 (1)
414 (61)
ABAX (1)
Ack (2)
Akfix (1)
Alfa (1)
Anka (1)
Artema (1)
Atlas (1)
Best (2)
Beze (2)
Ceresit (1)
Danfoss (1)
Dayson (1)
Dekor (847)
Derzmatik (2)
Derzyap (1)
(1003)
Dkr (20)
DKR (3)
Duyar (102)
DUYAR (24)
Einhell (2)
Eltos (39)
Evim (6)
FAWORİ (14)
Fixa (1)
FİXA (1)
Fixplus (11)
Gönen (2)
Hassan (59)
HASSAN (4)
Hilti (1)
Işıklar (8)
Jet Sıva (3)
Kalekim (3)
Kristal (17)
Made (19)
Markataş (1)
Master (17)
Meşem (2)
Nora (2)
Normweld (1)
Omega (3)
Orient (6)
Puroser (5)
Redboard (3)
Rico (4)
Rubi (4)
Sacit (2)
SFS (1)
Sgs (136)
SGS (1)
Srf (1)
Stanley (1)
Star (1)
Sukar (1)
TEKİN (2)
Tesa (1)
Tomax (1)
Troy (2)
Ugr (169)
Vakar (1)
Vitra (22)
Weber (2)
Wert (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(261)
ve üzeri (328)
ve üzeri (346)
ve üzeri (350)
ve üzeri (358)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL