Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Balık Yemi

için 14,911 sonuç bulundu.

Balık Yemi

Akvaryumunuzda bulunan balıkların yeterli beslenmesi için doğru balık yemi seçimi önemli bir aşamadır. Kategorilerimizde bulacağınız balık yemleri en kaliteli markaların en kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır.

Tropikal Balık Yemleri

Tropikal Balık Yemleri

Tropikal balıklar, akvaryumların vazgeçilmezidir. Onlara özel olarak üretilen tropikal balık yemleri, sağlıklı ve uzun ömürlü bir akvaryum için gereklidir.

Cichild Yemleri

Cichild, yani ciklet balıkları için özel formüllerle üretilmiş olan ciklet balığı yemleri hızlı gelişim ve büyüme sağladığı için tercih edilmelidir.

Japon Yemleri

Japon Yemleri

Granül yemler, çubuk yemler ve pul yemler olarak kategorimizde bulabileceğiniz japon balığı yemleri japon balıklarınızın beslenmesi için gerekli vitamin ve mineralleri içerir.

Pul Yemler

Renklendirici pul yemler, bitkisel pul yemler ve lepistes balığı yemleri için pul yemler kategorimizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Balıkların en sevdiği pul yem markalarını da aynı kategoride bulabilirsiniz!

Tablet ve Cips Yemler

Tablet ve Cips Yemler

Balık yemi olarak tablet balık yemleri ya da cips balık yemi kullanıyorsanız, en iyi balık yemleri için Tablet ve Cips Yemler kategorimizi mutlaka incelemelisiniz. Bitkisel ve diğer içeriğin harmanlandığı bu zengin balık yemleri balıklarınıza çok uygun!

Canlı Yemler

Özellikle yavru balık yemleri olarak kullanılan canlı yemler, artemia yem ve plankton çeşitleri ile kategorimizde bulunmaktadır. Balıklarınızı canlı balık yemi ile besleyerek, gelişimlerini garanti altına alabilirsiniz.

Tuzlu Su Yemleri

Tuzlu Su Yemleri

Tuzlu su balık yemleri, tuzlu su akvaryumu içinde yaşayan tuzlu su balıkları için özel olarak üretilen balık yemleridir. Doğal maddelerden ve proteinlerden oluşan bu balık yemleri ile balıklarınız her zaman sağlıklı olacak.

Discus Yemleri

Discus balıkları için üretilen discus yemleri en ideal yemlerdir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek büyümeyi artıran discus yemleri, en iyi karışımlardan oluşmaktadır.

Havuz Yemleri

Havuz Yemleri

Havuzlarda yaşayan balıklar için üretilen havuz balığı yemi çeşitleri için de kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Japon balığı gibi havuz balıkları için en uygun yemler havuz balığı yemleridir ve balıklarınızın bakımı için mükemmel bir destektir.

Kurutulmuş Canlı Yem

Kurutulmuş balık yemleri arasında kurutulmuş canlı yemler de bulunmaktadır. Balık yemi solucan gibi balık yemleri balıklarınız için mükemmel bir protein kaynağıdır.

Yavru Yemleri

Yavru Yemleri

Yavru balık yemleri, yavru balıklar için en besleyici içerik ile özel olarak üretilen balık yemleridir. En iyi yavru balık yemi ve yavru balık yemleri çeşitleri için doğru yerdesiniz!

Deniz Yemleri

En zengin içeriklerde deniz balıkları için üretilen deniz balığı yemi yüksek protein içerir ve genelde hayvansal içerik barındıran balık yemleridir.

Tatil Yemleri

Tatil Yemleri

Tatile çıktığınızda gözünüz arkada kalmasın diye kullanabileceğiniz balıklar için tatil yemi, siz yokken balıklarınızı tok tutacaktır.

Sıvı Yemler

Sıvı balık yemleri, özellikle yavru balıklar ve omurgasızlar için eksiksiz beslenme sağlayan balık yemi çeşitleridir. En iyi balık yemleri ve en uygun balık yemi fiyatları için n11.com mağazalarının avantajlı ürünlerini tercih edin!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1st Choice (27)
8 in 1 (2)
8in1 (1)
Ada (1)
Agran (1)
Ahm (858)
Ahm Marin (185)
Aim (18)
Albatros (2)
Alexpet (1)
Amore (39)
Angora (93)
Ans (1)
Apex (4)
Aqua Magic (24)
Aquablue (1)
Aquaforest (19)
Aquanix (1)
Artakua (495)
Astor (1)
Atlantik (21)
beeztees (1)
Biolife (74)
Bonisa (21)
Boyu (1)
Captain (1)
Champion (1)
Dainichi (189)
Dajana Pet (272)
Deep (3)
Deep Fix (9)
Dibo (7)
(5816)
Eheim (28)
Ekol (4)
Ema Plus (2)
Energy (1)
Eurogold (3)
Evcilal (1)
Fatih Pet (2)
Flora (2)
Gemma (9)
Grotech (1)
Hartz (1)
HEMYEM (18)
Hikari (13)
Inve (19)
JBL (1113)
Kw Zone (20)
Lora (2)
Lotus (103)
MACROAQUA (1)
Marina (2)
Mascot (2)
Meç (4)
Moser (2)
Natur (3)
Nutris (5)
Omega One (77)
Organix (18)
Osi (2)
Pet Garden (202)
Prodac (59)
Quik (17)
Red Sea (1)
Reeflowers (216)
Relation (1)
Rotifish (448)
Royalist (35)
Rs (1)
Seachem (13)
Sera (1535)
Sun Sun (1)
Söll (11)
Tetra (1157)
Tropical (1152)
Vitaking (3)
Vitalis (34)
YILDIRIM (1)
Zoetis (1)
Çimen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (1890)
Yetişkin (486)
Yavru (108)
Konserve (9)
Diyet (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,915)
ve üzeri (2,275)
ve üzeri (2,387)
ve üzeri (2,414)
ve üzeri (2,485)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL