TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tablet & Cips Yemler

için 1,110 sonuç bulundu.

Tablet & Cips Yemler

Akvaryum ya da fanusunuzda bulunan balıkların yeterli ve doğru beslebilmesi için balık yemlerine ihtiyacınız vardır. Beslediğiniz balığın türüne göre doğru yemi almanız onların sağlığı açısından son derece önemlidir. Balık yemi çeşitlerinden biri olan tablet ve cips yemler bitkisel ve diğer içeriğin harmanlanmasından oluşmaktadır.

Tablet Balık Yemleri

Tablet Balık Yemleri

Tablet balık yemleri, pek çok çeşidiyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Bu yemlerden biri olan Sera Spirulina Tabs %20 oranında spirulina (mavi ve yeşil alglerden oluşan mikroskobik bir yosun türü) içermektedir. Bu yem, tüm yosun yiyen ciklet balıkları ve Doğu Afrika renkli perkileri için oldukça lezzetli bir besindir. Ayrıca bu yem bitkisel hammadelerden üretilmiştir. Ayrıca bir başka tablet yem çeşidi olan Sera O-nip ise süs balıkları için şoklanmış karışık tablet yem çeşididir. Bu tablet yem bütün deniz ve tatlı süs balıkları için sevilen ve cama yapışan bir yem türüdür. Bu tablet yem, %50 oranında besin değeri yüksek pul yem ve %50 şoklanarak kurutulmuş canlı yemden hazırlanmaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz diğer balık yemi markaları ise JBL, Dainichi, Tetra, Tropical, Hikari gibi markalardır. Bu markaların yemlerine de göz atmayı unutmayın!

Hastalıklı Balıklar İçin Hangi Tablet Yem Kullanılır?

Hastalıklı Balıklar İçin Hangi Tablet Yem Kullanılır?

Hastalıklı balıklar için kullanılan tablet yem Sera Bakto Tabs yemdir. Bu yem, özellikle bakteriyel hastalıkların tedavisi esnasında hastalıklı olan hayvanları beslemek için kullanılan tablet yem çeşididir. Peki süs balığınızın hastalıklı olduğunu nasıl anlarsınız? Eğer süs balıklarınızın karınları şişkinse, kabarık pulları ve yerinden fırlamış gibi duran gözleri varsa onların bakteriyel enfeksiyona maruz kaldığını anlayabilirsiniz. Bu belirtiler enfeksiyonun ilk belirtileridir. Bir sonraki enfeksiyon belirtileri ise sallantılı yüzme hareketleri, renklerinin koyulaşması ve iştahsızlıktır. Eğer balığınızda bu belirtiler mevcutsa, hastalıklı balıklar iyileşene kadar yalnızca Sera Bakto Tabs yem ile beslenmeleri gerekmektedir. Yine de balıklarınızın enfeksiyon taşıması ve hastalıklı olması durumundan bir uzmana danışmanızı ve neler yapmanız, neyle beslemeniz gerektiğini bilir kişilerden öğrenmenizi öneririz.

Balık Yemleme İpuçları

Balık Yemleme İpuçları

Balık beslemek güzel bir hobi olsa da aslında hayli zahmetli bir çetrefelli bir iştir. Balıklarınızı nasıl ve ne sıklıkla beslemeniz gerektiği konusunda endişeleriniz varsa bu tüyoları dikkate alabilirsiniz. Öncelikle balıklarınızı yemleme miktarını akvaryumunuzda bulunan balık sayısına göre ayarlamanız gerekmektedir. Zira 1 balığın beslenmesiyle 5 balığın beslenmesi bir olmayacaktır. Burada temel almanız gereken balık yemleme balıklarınızın 3 ile 5 dakika arasında bitirebileceği kadar yemleme yapmaktır. Eğer balıklarınızı bu değerden fazla yemlerseniz yemler akvaryum içersinde çürüyebilir. Bu da akvaryum suyunun kalitesini düşürür. Balıkların beslenme sıklığı ise balık türlerine göre farklılık göstermektedir. Genellikle gün içinde 2 kere beslemek ideal olanıdır. Bu periyodu gündüz ve akşam olarak ayarlayabilirsiniz. Balık yemleme hususunda unutmamanız gereken bir konu var ki; balıklar doyduklarını hissedebilen hayvanlar değillerdir. Siz yem verdiğiniz sürece onlar da yemeye devam eder; bu da ölümle sonuçlanabilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (6)
Ahm Marin (4)
Aim (4)
Artakua (9)
Dainichi (1)
Dajana Pet (42)
(375)
Eheim (2)
JBL (221)
Kw Zone (1)
Lotus (10)
Omega One (4)
Pet Garden (32)
Prodac (6)
Rotifish (6)
Sera (119)
Tetra (129)
Tropical (123)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (159)
Yetişkin (6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(153)
ve üzeri (182)
ve üzeri (197)
ve üzeri (201)
ve üzeri (203)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL