TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pul Yemler

için 1,767 sonuç bulundu.

Pul Yemler

Akvaryum ve içindeki balıkların bakımı, sağlıklı bir ortamda ve fiziksel olarak iyi bir biçimde yaşamlarını sürdürebilmeleri için dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri kullandığınız balık yemleridir. Balık yemleri, hem akvaryumunuzun temizliği açısından hem de balık sağlığı açısından özenle seçilmesi gereken besinlerdir. Günümüzde pek çok balık yemi çeşidi bulunuyor. Bu balık yemi çeşitleri arasında en çok tercih edilen yemlerden biri olan pul yemler özel formüllerle üretiliyor ve hem akvaryumunuzun hem de balıklarınızın bakımı için kolaylaştırıcı görevi görüyor.

Renklendirici Pul Yemler

Renklendirici Pul Yemler

Akvaryum balıkları canlı renkleri ile hepimizi büyüler. Renklendirici pul balık yemi kullandığınızda ise balıklarınızın renklerinin daha da göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Renklendirici pul balık yemi doğal renk maddeleri ile zenginleştirilmiş özel formülü ile balıklarınız için tamamen sağlıklı bir balık yemidir. Vitamin ve mineraller açısından zengin içeriği ile renklendirici pul yemler, balıklarınızın sağlığını korurken aynı zamanda güzelliklerini de ortaya çıkarır ve geliştirir. Kategorimizde renklendirici Tetra pul yem çeşitlerini bulabilirsiniz.

Bitkisel Pul Yemler

Bitkisel Pul Yemler

Pul yem yapımı aşamasında kullanılan bitkisel içeriğe önem verenler için tavsiye edebileceğimiz ürünler olan bitkisel pul yemler de özellikle tropikal balıklar için zengin besin kaynağıdır. Bitkisel beslenen akvaryum balıkları için özel olarak önerilen bitkisel pul yemler, pul balık yemi çeşitleri arasında en favori ürünlerden biridir. Balıklarınızda canlılık, büyüme ve sağlamlığı geliştiren bitkisel pul yemler, balıklarınızın ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller açısından da zengindir.

Lepistes Balığı Yemi

Lepistes Balığı Yemi

Lepistes balığı yemi de pul yemler kategorimizden satın alabilirsiniz. Lepistes balığı yemi olarak üretilen balık yemleri, protein açısından zengindir ve lepistes gibi hassas balıkların sindirim sistemleri için oldukça faydalıdır. Yüksek kaliteli doğal içeriği ile lepistes balığı yemi, pul yem arayanlar ve lepistes besleyenler için en ideal balık yemidir.

Pul Yem Nasıl Verilir?

Pul Yem Nasıl Verilir?

Eğer pul yemleri, lepistes balığı yemi ya da japon balığı yemi olarak kullanacaksanız, yemleme işlemini azar azar yapmanızı tavsiye ederiz. Pul yemler öncelikle tutamlar halinde su yüzeyine serpilmeli ve balıkların yemesi beklenmelidir. Daha sonra birkaç tutam daha atabilirsiniz. Tetramin pul yem, JBL pul yem, Tetra pul yem gibi ünlü markaların ürettiği pul yemler n11.com mağazalarında en uygun pul yem fiyatları ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tüm diğer balık yemleri çeşitleri için Balık Yemi kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
Ahm (34)
Artakua (31)
Astor (2)
Champion (1)
Dajana Pet (31)
(864)
Eheim (6)
Energy (1)
JBL (141)
Kw Zone (1)
Lora (2)
Natur (5)
Omega One (12)
Organix (7)
Osi (2)
Pet Garden (19)
Polo (2)
Prodac (4)
Reeflowers (23)
Rotifish (32)
Royalist (1)
Rs (1)
Sera (150)
Söll (6)
Tetra (191)
Tropical (164)
Vitalis (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (196)
Yetişkin (17)
Yavru (16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(235)
ve üzeri (273)
ve üzeri (279)
ve üzeri (284)
ve üzeri (290)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL