Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Mama Türleri

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Pul Yemler

için 610 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Pul Yem

Akvaryum bulunan her yerde, balıkların beslenmesi amacıyla balık yemleri de kullanılır. Balık yemleri kullanılırken akvaryumun temizliğine, bakımına dikkat edilmelidir. Balıkların daha kolay sindirebileceği pul yemler, onların beslenmesinin yanında ayrıca renklendirme özelliğine de sahiptir. Pul yem akvaryum içerisinde balıkların renginde değişiklik yapmak, doğal minerallerle balıkların beslenmesini sağlamak gibi amaçlarla kullanılabilir. Vitamin ve mineral bakımından zengin olan bu yemler, her türlü balık çeşidinde güvenle kullanılabilir. Soğuk su balıklarının akvaryum içerisinde beslenmesi ve bakımı konusunda daha fazla bilgi edinerek, balıklarınızın bağışıklık sistemini güçlendirecek yemleri kullanabilirsiniz. Renklendirici pul yemler, bitkisel pul yemler ve tropikal balıklara özgü çeşitli yemlerle balıklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlayabilirsiniz. Balıkların çeşitlerine göre yem türü de farklılık gösterir. Balıklar, yaşına ve gelişimine göre farklı miktarda yeme ihtiyaç duyar. Standart, yetişkin, yavru, diyet gibi mama türü seçeneklerini inceleyerek ürün sayfamızdan ideal balık pul yemini satın alabilirsiniz.

Zengin İçeriklere Sahip Balık Pul Yemleri

Zengin İçeriklere Sahip Balık Pul Yemleri

Yerli veya tropik kökenli pek çok balık türünün beslenmesi amacıyla pul yemleri kullanılmaktadır. Balıklara olan faydaları ve sindirim sisteminde kolay şekilde etki görmesi pul yemlerin avantajlarındandır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeyi sağlayan, zengin mineral ve vitaminleri içeren pul balık yemi balıklara her öğünde verilebilir. Kolay bir şekilde yutulabilen pul yemleri, balıklar tarafından iştah açıcı özellikler göstermektedir. Besleyici içeriklerden oluşan bu yem çeşidi, ilave kullanılan doğal renklerle balıklar üzerinde renk değişikliği gerçekleştirebilmeyi sağlar. Balıkların daha canlı renklere sahip olması amacıyla vitamin takviyeleri kullanılabilir. Pul yem akvaryum balıklarının beslenme alışkanlığını destekleyici özellikler göstermektedir. Multivitamin içeriklerine sahip takviyelerle balıkların pullarının canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Renklendirici pul yemler, içerisindeki doğal renklerle balıkların renginde değişime sebep olmaktadır. Zengin içerikleri ile renk değişimine sebep olurken balığın sağlığında olumsuz etkilere sebep olmaz. Hem daha canlı renklerde ve hem de daha sağlıklı balıklara sahip olmak için pul yem çeşitlerini akvaryumunuzda kullanabilirsiniz. Bitkisel pul yemler, içeriğinde yer alan doğal içerikler sayesinde önemli bir besin kaynağı olarak kullanılmaktadır. Akvaryum içerisindeki balıklara özel üretilen bu yemler, tamamen bitkisel içeriklerden meydana getirilerek balıkların gelişimini destekleyici özellikler sağlamaktadır. Bitkisel içerikli yemler canlı doğuran dişli sazan balıkları, yosun yiyen kedi balığı, çopra balığı ve diğer tüm vejetaryen balık türlerinde tercih edilebilir. Balık unu, buğday unu, kalsiyum, sarımsak gibi içeriklere sahip olan bitkisel pul yemleri; Spirulina içeren bitkisel beslenme düzenine sahip balıklarda tercih edilebilir. Renklendirici balık yemi, süs balıklarının her çeşidinde kullanılabilmekte ve pul yemi çeşitleri ile hastalıklara karşı direnç sağlama ve renk değiştirmek özellikleri göstermektedir. Doğal yoldan renklendirici ve koruyucu verebilmenin yollarından biri olan balık pul yemi, pek çok balık türünde güvenle kullanılabilir.

Çeşitli Balık Pul Yemi Seçenekleri

Çeşitli Balık Pul Yemi Seçenekleri

Balıklarınızın daha uzun yaşaması güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmalarına bağlıdır. Bağışık sistemini güçlendiren pul yemler aynı zamanda iştah da açıcı özellikler gösterir. Balığın yem seçmesi, kolay kolay beslenmemesi gibi sorunlara karşı pul yemler iştah açıcı özellikleri ile pratik çözümler sunmaktadır. Pul yem çeşitleri balığın pul renklerinin canlanmasına, renginde değişiklik yapılmasına yardımcı olur. Ayrıca balığın kendi doğal rengini korumaya yardımcı olan yemler, hastalıklara karşı da direnç kazanmasına yardımcı olur. Balıkların rengini ortaya çıkarmayı sağlayan renklendirici pul yemler, balık sağlığını korurken aynı zamanda renklendirici görev üstlenmektedir. Eğer balıklarınız bitkisel beslenmeye yatkın ise, bitkisel pul yemleri tercih edebilir; zengin içeriklerle balık gelişimini olumlu etkileyebilirsiniz. Balıklar üzerinde C vitamini kullanımı, kasların gelişmesine ve hareket yeteneğinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Sağlıklı bir sindirim sistemi sağlamak amacıyla kullanılan bitkisel pul yemleri, çeşitli balık türlerinde kullanılmaktadır. Sarımsaklı pul yem beslenme düzeninde balığın ihtiyaç duyacağı bitkisel içeriklere erişmesine yardımcı olur. Ayrıca sarımsak dışında içerisinde tahıllar, maya, süt ve süt ürünleri de bulunmakta; balıklar tarafından bu yemler kolayca açılarak tüketilebilmektedir. Bazı yemler tatlı su balıkları için özel olarak üretilir ve içerisinde yüksek miktarda protein yer alır. Balıkların hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olan bu pul yemleri, içerisinde stresi azaltıcı besinler de bulundurur. Stres azaltıcı özellikleri sayesinde balıkların akvaryumda geçirdiği zaman daha verimli ve sağlıklı hale gelebilir. 100 gram, 500 gram, 750 gram, 1 kg gibi yem miktarı seçeneklerini değerlendirerek balıklarınızın miktarına uygun gramajlarda yem satın alabilirsiniz. Fazladan yem bulundurarak uzun süre balıklarınızı besleyebilirsiniz.

Kaliteli Balık Pul Yemleri

Kaliteli Balık Pul Yemleri

Balık sağlığını korumak amacıyla tercih edilen pul yemlerin kaliteli ve içerik açısından zengin olması gerekir. Vitamin takviyesine sahip, bağışıklık sistemine etkili olan kaliteli pul yem çeşitleri balıklar üzerinde olumlu etkiler sağlamaktadır. Lepistes balık yemi olarak bilinen yem çeşidi, içerisinde çok miktarda protein bulundurmaktadır. Balıkların sağlamlığı, doğru bir şekilde gelişim sağlaması ve sindirimlerinin daha iyi gerçekleşmesi için Lepistes balık yemi tercih edilebilir. Koruyucu ve antioksidanlar, proteinler, mineraller ve daha pek çok zengin içerikler farklı pul yemi çeşitlerinde yer almaktadır. Yemlerin düşük ısı altında hazırlanması, vitamin içeriklerinin fazla olmasına yardımcı olur. Bu sayede balıklar hastalıklara karşı daha dirençli ve güçlü kalabilir. En hassas balık türlerinin bile tüm yaşamsal besin ihtiyacını karşılamak için kullanılabilen bu ürünler, balıkların diyet sürecinde de destekleyici bir görev üstlenir. Özel yedi tabakadan oluşan diyet pul yemleri, kaliteli içeriğiyle balığın enerjisinin arttırılması ve hastalanmaması gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Her boydaki ve kilodaki balıkta kullanılabilen kovadan bölme yemler, hem küçük hem de büyük balıklar için bir besin kaynağıdır. Etçil ve otçul balıklara özel üretilen bu kaynaklar, balığın tüm yaşamsal faaliyetlerini gerçekleştirmesini sağlayarak onu canlı bir şekilde hayatta tutar. Balıklara yem verirken yavaş yavaş vermeli, su üzerine yemi serperken balıkların tüketmesini beklemelisiniz. Yem kalıntılarının kalmaması akvaryumun daha temiz olmasını ve balıkların yaşadığı ortamın hijyenik kalmasını sağlar. Yemi öğün vakti geldiği zaman yavaş yavaş vermek gerekir. Siz de akvaryum balıklarınızın ihtiyaç duyduğu yemleri karşılayabilir ve gelişimlerini devam ettirmeleri konusunda destek olabilirsiniz. Pul yemleri, kalıntı bırakmadan tüketilebilen bir yapıda olduğu için balıkların yaşam alanı uzun süre temiz kalır ve yemden kaynaklı kalıntı problemi yaşanmaz. Balık pul yem fiyatları yemlerin içerisinde kullanılan besinlerin değerine ve gramajına göre farklılık gösterir. Siz de ürünleri inceleyebilir pul yem fiyatları ve çeşitlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek ihtiyacınıza yönelik bir modeli satın alabilirsiniz.