TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Havuz Yemleri

için 194 sonuç bulundu.

Havuz Yemleri

Bahçe havuzu, süs havuzu gibi havuzlarınızda ve oluşturduğunuz küçük göletlerde besleyeceğiniz havuz balıkları için sağlık ve güzel görüntü fazlasıyla önem arz eden bir meseledir. Bu nedenle, havuz balıkları çeşitleri için en uygun beslenme programını uygulamalısınız. Bu beslenme programında havuz balıkları için ideal olarak üretilen havuz balığı yemi çeşitleri yer almalıdır.

Havuz Balığı Yemi Özellikleri

Havuz Balığı Yemi Özellikleri

Havuzlarda besleyebileceğiniz bir balık türü olan sazan balığı ilkin Çinliler tarafından evcilleştirilerek havuzlara yerleştirilmiştir. Renkli sazan balığı olarak da bilinen ve görünüm olarak japon balıkları ile çok yakın olan sazan balıkları için özel olarak üretilmiş sazan balığı yemi de havuz balığı yemi çeşitleri arasında yer alır. Eğer siz de oluşturduğunuz süs havuzu içinde renkli havuz balığı yetiştirmek istiyorsanız, renkli sazan balığı tercih edebilirsiniz. Havuzlarda yaşaması elverişli ve kolay olan bu balıklar için özel olarak üretilmiş havuz balığı yemi ya da gölet balığı yemi çeşitlerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü hızlıca sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, bahçe havuzlarında görmeye alışık olduğunuz alabalıklar da süs balıkları olarak beslenmektedir.

Havuz Balığı Yemleri Çeşitleri

Havuz Balığı Yemleri Çeşitleri

Sitemizde bulabileceğiniz havuz balığı yemi çeşitleri arasında alabalıklar için özel olarak üretilmiş olan alabalık yemi de bulunmaktadır. Süs havuzlarında ya da bahçe havuzlarında yaşayan alabalıkların sağlığını koruyan alabalık yemi hazırlama ve besleme açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Diğer süs balıkları için kullanılan havuz balığı yemi çeşitleri, zengin biyolojik içeriği sayesinde kolay sindirim sağlar; granül yem ya da çubuk yem olarak bulunabilir. Havuzlarınızı kirletmeyen içeriği sayesinde havuz balığı yemi, havuz balıkları için önemli olan metabolizma dengesini sağlar ve dirençlerini arttırır. Havuz balıkları için en uygun balık yemi çeşitleri içinde başta gelen havuz balığı yemi zengin vitamin, mineral ve elementlerle kuvvetlendirilmiştir. Aynı zamanda havuz japon balıkları için de ideal yemlerdir.

Havuz Balığı Yemi Fiyatları

Havuz Balığı Yemi Fiyatları

Bahçenizde ya da büyük şirket binalarında kurduğunuz küçük havuz ve göletler içlerinde havuz balığı olmadan çok da estetik görünmez. Artistik ve iç açıcı bir görünüm, huzur veren bir manzara için yaptırdığınız havuzlarda besleyebileceğiniz balık çeşitleri, havuz balıkları olarak adlandırılır. Kategorimiz üzerinde inceleyeceğiniz havuz balığı ürünleri en iyi markaların en kaliteli ürünleridir. En uygun alabalık yemi fiyatları, en ucuz havuz balık yemi fiyatları ve Tetra, Sera, AHM, Yaban gibi ünlü üreticilerin havuz balığı yemi çeşitleri için sitemizi inceleyebilirsiniz. Diğer balık yemleri için Balık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (13)
AQUADINE (1)
Artakua (3)
(49)
Ekol (1)
HEMYEM (14)
JBL (35)
Prodac (1)
Sera (32)
Tetra (21)
Tropical (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (19)
Yetişkin (9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (36)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL