TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kurutulmuş Canlı Yem

için 288 sonuç bulundu.

Kurutulmuş Canlı Yem

Akvaryum balıkları için canlı balık yemi önemli besin kaynaklarındandır. Özellikle kurutulmuş canlı yem, balık yemleri arasında en besleyici özelliklere sahip olan balık yemi çeşitleri arasında yer alır.

Akvaryum Balıkları İçin Kurutulmuş Canlı Yem

Akvaryum Balıkları İçin Kurutulmuş Canlı Yem

Eğer sağlıklı ve dirençli akvaryum balıklarınız olsun istiyorsanız, balıklarınızın uygun balık yemi çeşitleri ile beslenmesine özen göstermelisiniz. Balıklarınızın türüne bağlı olarak değişen balık yemi türüne ek olarak tamamlayıcı gıda şeklinde kullanabileceğiniz bir diğer yem de kurutulmuş canlı yem çeşitleridir. Balıklarınız için olağanüstü besleyiciliği bulunan kurutulmuş canlı yem çeşitleri, daha canlı ve hareketli balıklara ve güzel ve sağlıklı bir akvaryuma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Su Piresi Nedir?

Kategorimizde bulabileceğiniz kurutulmuş canlı yem çeşitlerinden biri de su piresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Balıklar için su piresi faydaları saymakla bitmez. Kurutulmuş canlı yem olarak su piresi kullandığınızda balıklarınızın renkleri daha canlı olacak ve daha formda, daha iyi beslenmiş balıklara kavuşacaksınız. Eğer su piresi satışı nerede yapılıyor diye araştırıyorsanız, adresiniz bu kategori olacak. En uygun su piresi fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kurutulmuş Solucan Nedir?

Kurutulmuş Solucan Nedir?

Kurutulmuş canlı yem olan bir diğer balık yemi de kurutulmuş solucandır. Kurutulmuş solucan, akvaryumunuzu kirletmez. Balıklarınızın sağlığı için özel olarak işlenmiş solucanlardan oluşan kurutulmuş solucan, protein açısından zengin bir ek besindir. Bütün parazitlerden arındırılmış, sağlıklı bir balık yemidir.

Artemia Nedir?

Özellikle yavru balıklar için tavsiye edilen bir kurutulmuş canlı yem olan artemia doğada tuzlu göllerde yaşayan bir tür eklem bacaklıdır. Bazı akvaryum balıkları için doğurganlığı artırmada da kullanılır. Artemia yem protein açısından çok zengin olduğundan balıklarınızın gelişimini hızlandırır ve direncini yükseltir. Burada bulabileceğiniz artemia çıkarma seti sayesinde siz de artemia ile balıklarınızı besleyebilirsiniz. En uygun artemia fiyat bilgisi için kategorimizi inceleyin.

Kan Kurdu Nedir?

Kan Kurdu Nedir?

Kan kurdu yem olarak kullanılan bir diğer kurutulmuş canlı yemdir. Yine protein açısından zengin olan kan kurdu balıklarınız için gurme yem olarak tarif edilir. Sitemizde bulabileceğiniz kurutulmuş kan kurdu çeşitleri sayesinde balıklarınızı gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz. En hızlı kan kurdu satışı ve en uygun kan kurdu fiyat bilgisi için kategorimizde bulunan ürünlere göz atabilirsiniz.

Kurutulmuş Yem Fiyatları

En ucuz kurutulmuş canlı yem fiyatları için kategorimizde bulunan mağazaların seçkin ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Kurutulmuş karides yem, Sera, Tetra, Tropical, AHM gibi ünlü üreticilerin en kaliteli ürünleri için kategorimiz size çeşitli seçenekler sunar. Başka balık yemleri için buraya tıklayarak diğer kategorilerimizi incelemeyi ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
Ahm (2)
Ahm Marin (1)
Aim (11)
Artakua (3)
Dajana Pet (17)
(64)
Inve (11)
JBL (55)
Kw Zone (3)
Meç (1)
Nutris (1)
Omega One (6)
Pet Garden (17)
Rotifish (60)
Sera (28)
Tetra (1)
Tropical (1)
YILDIRIM (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (25)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (54)
ve üzeri (56)
ve üzeri (58)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL