TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yavru Yemleri

için 447 sonuç bulundu.

Yavru Yemleri

Akvaryumunuzda beslediğiniz yavru balıklar, özel bir bakıma ve beslenmeye ihityaç duyacaklardır. Sağlıklı yavru balıklar, hem akvaryum sağlığı için hem de balıklarınızın kendi gelişimleri için motive edicidir. Elbette, akvaryum balıkları için özel olarak üretilmiş balık yemleri arasında yavru balıklar için onların beslenme gereksinimlerine uygun olarak üretilen yavru balık yemleri de bulunmaktadır. Siz de akvaryumunuzda beslediğiniz yavru balıkların düzgün ve problemsiz bir gelişim süreci geçirmesini ve iyi, canlı ve sağlıklı balıklar halini almasını istiyorsanız, yavru balık yemleri ilk tercihiniz olmalıdır.

Yavru Balık Ne Yer?

Yavru Balık Ne Yer?

Yavru balıklar için beslenme oldukça önemlidir. Doğru ve sağlıklı bir gelişim için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yavru balıklar için seçtiğiniz yavru balık yemleri olacaktır. Yavru balıkları, yavru balık yemleri ile beslemelisiniz. Pek çok önde gelen markanın kaliteli yavru balık yemleri yavru balıkların günlük vitamin, mineral ve diğer besleyici öğelere duydukları ihtiyaca göre geliştirilmiş ve satışa sunulmuştur. Yavru balık bakımı konusunda en büyük etmenlerden biri olan beslenme yavru balık yemleri ile yapıldığında yavru balıklarınız büyüdükçe derilerinde canlı renklerle karşılaşacaksınız. Kategorimizde bulabileceğiniz yavru balık yemleri balıklarınıza protein açısından yeterli bir beslenme sağlaması açısından akvaryum sahiplerinin beklentilerini üst düzeyde karşılayacaktır.

Yavru Balık Nasıl Beslenir?

Yavru Balık Nasıl Beslenir?

Yavru balık bakımı ve beslenmesi için dikkat etmeniz gereken en önemli şey yavru balık yemi seçimidir. Yavru balık yemi seçiminizi sitemizde bulunan çeşitli markaların kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerinden yaptıktan sonra, yavru balık akvaryumu içinde bulunan balıklarınıza bir şırınga yardımıyla su altına enjekte ederek verebilirsiniz. Yavru balıkların su yüzeyine çıkmaları her zaman mümkün olmadığından, satın aldığınız yavru balık yemi çeşitlerini şırınga içine suyla birlikte koyup, su altına balıklarınızın ulaşabileceği şekilde enjekte edebilirsiniz.

Yavru Balık Yemi Fiyatları ve Çeşitleri

Yavru Balık Yemi Fiyatları ve Çeşitleri

Yavru balıkların bağırsak faaliyetlerini düzenleyen ve kalsiyum açısından zengin olan çeşitli yavru balık yemleri için kategorimizi mutlaka incelemelisiniz. Aynı zamanda artemianın yavru balık bakımı için önemi büyüktür. Artemia yavru yemi çeşitlerini sitemizden satın alabilirsiniz. Eğer siz de hızlı balık büyütme yemi, balık büyütme yemi ve bunların yanı sıra yavru ciklet yemi, discus yavru yemi, lepistes yavru yemi, tropheus yavru yemi arıyorsanız, kategorimiz bütün bu yavru balık yemi çeşitlerini size sunmaktadır. Sera yavru yemi ve Mikromin yavru yemi ve diğer önde gelen markaların yavru balık yemleri için doğru yerdesiniz. En avantajlı yavru balık yemi fiyatları n11.com garantisiyle sizlere ulaşır. Diğer balık yemleri için Balık Yemi kategorisine tıklayarak ilgili kategorilerimizi gezebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (19)
Ahm Marin (10)
Albatros (2)
Artakua (51)
Atlantik (2)
Biolife (1)
Dainichi (2)
Dibo (7)
(108)
Gemma (1)
JBL (43)
Lotus (3)
Pet Garden (18)
Quik (1)
Rotifish (64)
Sera (54)
Tetra (3)
Tropical (36)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (80)
Yavru (66)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (90)
ve üzeri (94)
ve üzeri (95)
ve üzeri (98)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL