Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Fanus

için 34 sonuç bulundu.
 • 95,00 TL
  CanlipetshopAkvaryum
  %98
 • 97,50 TL
  CanlipetshopAkvaryum
  %98
 • 204,55 TL 194,81 TL

  Sepette Ek İndirim

  184,81 TL

  % 5
  atakanpetshop
  %100
 • 369,97 TL 352,35 TL

  Sepette Ek İndirim

  332,35 TL

  % 5
  atakanpetshop
  %100
 • 199,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  189,90 TL

  TemizPazar
  %98
 • 57,65 TL 54,90 TL
  % 5
  atakanpetshop
  %100
 • 891,51 TL 713,21 TL

  Sepette Ek İndirim

  673,21 TL

  % 20
  Petpratik
  %100
 • 812,28 TL 649,82 TL

  Sepette Ek İndirim

  609,82 TL

  % 20
  Petpratik
  %100
 • 63,51 TL
  Gezerakvaryum
  %95
 • 44,60 TL
  akhisar29
  %98
 • 36,00 TL
  akhisar29
  %98
 • 142,00 TL
  CanlipetshopAkvaryum
  %98
 • 324,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  304,00 TL

  BettaMarketimPetShop
  %97
 • 20,25 TL
  BettaMarketimPetShop
  %97
 • 324,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  304,00 TL

  BettaMarketimPetShop
  %97
 • 87,75 TL
  BettaMarketimPetShop
  %97

Balık Fanusu

Evcil hayvan sahiplenmek ve beslemek; baştan sona büyük bir sabır, emek, sevgi ve özveri isteyen fakat bunun yanında da oldukça keyifli bir süreç olarak bilinmektedir. Bir canlının sorumluluğunu taşıyarak; temizliği, bakımı, beslenmesi gibi hayati önem taşıyan durumlarından mesul olmak kişilere her ne kadar kolay gibi gözükse de büyük bir disiplin ve sorumluluk bilinci gerektirmektedir. Evlerde beslenmesi en mümkün ve kolay olan evcil hayvanlar hiç şüphesiz balıklardır. Özellikle apartman dairelerinde gürültü, ses gibi sorunların yaşanabiliyor olması birçok evcil hayvanın evlerde beslenebilir olmasına imkan tanımamaktadır. Ancak balıklar kolay bir bakım işlemine sahip olması nedeniyle sık sık gözlemlenen hayvanlardır. Balıkların evde beslenme süreçleri diğer evcil hayvanlara oranla kullanıcılara daha fazla avantaj sunsa da temizlikleri ve bakımları oldukça önemli noktalar olarak bilinmektedir. Balıklar için geliştirilmiş binlerce evcil hayvan ürün seçeneği olduğu bilinmekle beraber şüphesiz en sık tercih edilen seçenek balık fanusu ürünleri olarak bilinmektedir. Balık fanusları balıklara sunduğu konforlu yaşam alanı ile sık sık tercih edilmekte ve birçok etken unsur dahilinde çeşitlilik sunmaktadır. Balık fanusları aynı zamanda birçok ekstra dekor ürünü ve sistem ile de kişiselleştirilebilir olmakla beraber kullanıcının istek, talep ve beklentileri doğrultusunda farklı görünümler elde edilebilen ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Balık bakımı büyük bir titizlik, temizlik ve özen gerektiren bir durum olmakla beraber bu süreç içerisinde balık fanusları kişilere kolay ve pratik bir şekilde temizlenebilme, sterilize edilebilme gibi olumlu etkiler de sunmakta bu nedenle de sık sık tercih edilmektedir.

 Dekoratif Bir Görünüm Sunan Balık Fanusu Seçenekleri

Dekoratif Bir Görünüm Sunan Balık Fanusu Seçenekleri

Ev ve yaşam alanlarını güzelleştirmek, estetik görünüm ve tasarım şıklıklarını arttırmak için titizlikle geliştirilmiş olan ve farklı kullanım alanlarında tercih edilen binlerce çeşitli dekorasyon ürünleri bulunmaktadır. Aynı doğrultuda evcil hayvan bakımının gerçekleştirildiği durumlarda da hem hayvanın konforunun ve sağlıklı bakım sürecinin tamamlanması, hem de bakım işlemini sağlayan kullanıcıya kolaylık, pratiklik sunması nedeniyle geliştirilmiş birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Evde yaşam alanında kullanılan dekorasyon ürünleri ile evcil hayvan ürünleri birbirine paralel olarak ilerleyen ve kullanıcılara ortak bir ürün havuzu sunan kategoriler olarak bilinmektedir. Her evcil hayvan için farklı türde yaşam ve barınma alanlarının kullanıldığı bilinmekle beraber balık için fanus ürün seçenekleri bu görevi üstlenmektedir. Fanuslar; genellikle cam maddesinin titizlikle işlenmesi ve şekillenmesi sonucunda elde edilen dekoratif ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Fanuslar birbirlerine benzer ürün seçenekleri sunsa da temel olarak; üretim malzemesi, dış görünüm ve şekilleri, boyut seçenekleri gibi birbirinden farklı birçok etkili unsur dahilinde kendi içlerinde çeşitlenmekte ve alt başlıklara ayrılmaktadır. Ev ve yaşam alanlarında dekoratif balık fanusu kullanımı balıklara konforlu ve kusursuz bir yaşam alanı olmasının yanı sıra kullanıldığı alan ve ortamlarda şahane bir dekor ürünü olarak da tercih edilmektedir. Birçok dekoratif ürün seçeneği ile hizmet veren balık fanusu modelleri birçok farklı şekil ve görünüm seçenekleri ile çeşitlenmekte olup kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi ve portföyü sunmaktadır.

 Malzemesine Göre Farklılık Gösteren Balık Fanusu Modelleri

Malzemesine Göre Farklılık Gösteren Balık Fanusu Modelleri

Balık fanusları her ne kadar tek bir başlık adı altında toplanıyor olsalar da üretiminde belirleyici olan birçok etkili unsur sayesinde bambaşka görünüm ve kullanım seçenekleri ile hizmet vermektedir. Balık fanusu modelleri arasında çeşitliliğin oluşmasında şüphesiz en belirleyici kriter ise fanusların üretildiği ana temel malzeme seçenekleridir. Balık fanusları denildiğinde elbette akıllara ilk olarak cam balık fanusu ürün seçenekleri gelmektedir. Cam balık fanusu modelleri birinci kalite cam maddesinden işlenerek tasarlanmış olan ve kusursuz görünümler sunan fanus seçenekleridir. Cam balık fanusları şahane görünümleri ve tasarımlarının yanı sıra aynı zamanda cam maddesinden üretilmiş olmaları sebebiyle; dayanıklı, uzun ömürlü, sağlıklı bir kullanım süreci sunmakta ve kullanıcılara yüksek verimlilik sağlamaktadır. Cam balık fanusu ürün seçenekleri üretim malzemesine göre aynı başlık adı altında yer alıyor olsalar da boyut, şekil ve görünüm gibi kriterler doğrultusunda farklı ürün seçeneklerine ayrılmaktadır. Bu denli geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor olması kullanıcıların tam anlamıyla istek, talep ve beklentileri doğrultusunda bir fanus modeli tercih edebilmesine ve kusursuz bir kullanım gerçekleştirilmesine olanak sunmaktadır. Birinci kalite cam maddesinden geliştirilmiş olan fanus modellerinin yanı sıra kullanımı oldukça yaygın olarak gözlemlenen balık fanus seçeneklerinden bir diğeri de elbette plastik balık fanusu ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Plastik balık fanusları; sağlıklı ve dayanıklı plastik maddesinin işlenmesi ile geliştirilmiş ürün seçenekleridir ve kullanımı dahilinde kişilere birçok olumlu etki sunmaktadır. Plastik balık fanusları kolay taşınabilme, kolay temizlenebilme, pratik sterilize işlemi, şık tasarım incelikleri gibi birçok olumlu etkiyi bir arada sunmakta ve bu nedenle de tüm kullanıcı tipleri tarafından güvenle tercih edilmektedir. Plastik balık fanusu modelleri de tıpkı cam balık fanusu modelleri gibi kendi içlerinde farklı estetik özellikler, şekil, renk, desen ve boyut özellikleri gibi kriterler dahilinde çeşitlenmekte ve binlerce farklı ürün seçeneği ile geniş bir hizmet alanı sunmaktadır.

 Boyut Seçeneklerine Göre Balık Fanusu Modelleri

Boyut Seçeneklerine Göre Balık Fanusu Modelleri

Balık fanusu modelleri tıpkı üretim malzemesine ve ana ham maddesine göre sınıflandırıldığı gibi; boyut, ölçü ve ebat seçeneklerine göre de birçok farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Balık fanusu modellerinin boyutlarının belirlenmesinde şüphesiz en etkili kriter içerisinde barınma işleminin gerçekleştirileceği balık veya birden fazla balıkların boyutları olarak adlandırılmaktadır. Küçük ölçülere sahip balıklar aynı balık fanusu içerisinde toplu bir yaşam döngüsü gerçekleştirilebilir olmakla beraber küçük ebatlarda bulunan balıklar için küçük balık fanusu yaygın olarak kullanımı gözlemlenen ürün seçenekleridir. Küçük balık fanusları; büyük ve standart ürün seçeneklerinin aksine küçük bir görünüme ve kullanım alanına sahip olması nedeniyle birçok alanda ve konumda tercih edilebilmektedir. Küçük balık fanusları aynı zamanda kullanıcılara kolaylıkla taşınabilme, yer değiştirebilme imkanı da sunması nedeniyle portatif bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle küçük evcil balıklar için kusursuz bir yaşam alanı görevi gören küçük balık fanusları kendi içlerinde çeşitlenmekte ve kullanıcılara; renk, desen, doku, şekil, model dahilinde birçok farklı ürün seçenekleri ve görünümler sunmaktadır. Küçük balıkların aksine daha büyük ölçü ve görünümlerde bulunan veya aynı yaşam alanında daha fazla sayıda balığın barınmasının gerçekleştirileceği durumlarda güvenle tercih edilen balık fanusu büyük ürün seçenekleri büyük bir ilgiyle kullanılmaktadır. Büyük balık fanusları çok daha geniş ölçü seçenekleri sunmakta olup kullanıldığı alanda göz dolduran ve dikkat çeken bir dekor ürünü görevi de üstlenmektedir. Büyük balık fanus modelleri de kullanıcılara oldukça pratik bir temizleme işlemi ile hizmet vermekte olup çoklu balık bakımının gerçekleştirildiği durumlarda kusursuz uyumluluk gösteren bir ürün seçeneği olarak tercih edilmektedir. Tıpkı küçük balık fanusu model seçenekleri gibi büyük fanus modelleri de birçok farklı; renk, desen, model, şekil ile çeşitli ürün seçenekleri sunmakta olup kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Bu kadar geniş bir ürün skalası sunuyor olması kullanıcıların balık fanusu kullanımının gerçekleştirileceği alanın; tema, dekorasyon, renk kombinasyonu gibi kriterlerine dikkat ederek bu niteliklere uygun bir seçim yapmasına neden olmakta ve bu nedenle balık fanusu model seçenekleri kullanımının gerçekleştirildiği yaşam alanlarına ve ortamların dekorasyonlarına, tema ve görünümlerine kusursuz bir bütünlük ile eşleşmektedir.

 Görünüm ve Şekillerine Göre Çeşitlenen Balık Fanusu Modelleri

Görünüm ve Şekillerine Göre Çeşitlenen Balık Fanusu Modelleri

Balıkların en basit ve kolay kullanılabilir yaşam alanları elbette balık fanuslarıdır. Daha gelişmiş seçenekler olan akvaryum modellerinin aksine balık fanusu ürün seçenekleri çok daha kolay taşınabilme, pratik kullanım, kolay temizlenebilme gibi birçok farklı avantajlı etkiyi bir arada sunmakta ve bu nedenle sık sık tercih edilmektedir. Balık fanusu ürünleri tıpkı boyut kriterlerine göre sınıflandırılması ve alt başlıklara ayrılması gibi sunduğu dış görünümler ve şekil özellikleri dahilinde de geniş ürün seçeneklerine ayrılmaktadır. Balık için fanus çeşitleri arasında elbette şekil ve görünümleri belirleyici bir unsur olmakla beraber fanusların kullanıldığı alana bir bütünlük sağlaması ve uyumluluk göstermesi ortamın genel dekorasyonu ve bütünlüğü için oldukça önemli bir kriter olarak bilinmektedir. Balık fanusu şekilleri içerisinde kullanımı çok sık gözlemlenen ürün seçeneklerinin başında yer alan dikdörtgen balık fanusu modelleri çok şık ve estetik görünümler sunmaktadır. Farklı boyutlarda da çeşitlilik gösteren dikdörtgen balık fanusu modelleri yuvarlak model seçeneklerinin aksine daha keskin hatlara sahip olmakla beraber görünümü açısından akvaryum model seçeneklerine de benzerlik göstermektedir. Kare balık fanusu ürün seçenekleri dikdörtgen balık fanuslarından daha küçük ölçülerde ve kare bir görünüm ile hizmet vermekte olup kullanıldığı alanda dikkat çeken ve göz dolduran tasarımlar ile hizmet vermektedir. Balık fanusu modelleri görünüm seçenekleriyle kullanıldığı yaşam alanında ve ortamda tüm dekorasyon ve tasarıma uygunluk gösteren ve bütünlüğü koruyan bir ürün seçeneği olması dahilinde kusursuz bir kullanım sunmaktadır. Mini balık fanusu ürün seçenekleri genellikle küçük alan ve konumlarda tercih edilmekte olup yine birçok farklı şekil seçeneği ile hizmet vermektedir. Şekil özelliklerinin yanı sıra kullanılan ekstra dekor ürünleri ile renklendirilebilen ve farklı görünümler elde edilebilen fanus modellerinde hiç şüphesiz kullanımı en sık gözlemlenen ışıklı balık fanusu modelleri çok farklı ve şık görünümler sunmaktadır. Işıklı balık fanusları yüzeyinde yer alan renkli led ışık sistemleri sayesinde renkli görünümlere neden olmakta ve bulunduğu ortamda çok beğenilen dekor ürünleri arasında yer almaktadır. Sayfamızdan canlı bitkiler ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 Kullanım Yerlerine Göre Balık Fanusu Modelleri

Kullanım Yerlerine Göre Balık Fanusu Modelleri

Balık fanusu ürün seçenekleri sabit bir konumda istenilen yerde kullanılabilme imkanı sunmakta ve istenilen yere taşınabilme gibi birçok olumlu etki ile hizmet vermektedir. Balık fanusu ürün seçenekleri kullanım şekillerine ve yerlerine göre de birçok farklı ürün seçeneğine sahip olmakla beraber bu doğrultuda kişilere birçok çeşitli kullanım şekli sunmaktadır. Sabit ve yüksek seviyelerde kullanımı gözlemlenen duvar balık fanusu ürün seçenekleri duvar yüzeyine sabitlenmekte ve yer seviyesinden daha yüksek seviyede yer almaktadır. Özellikle küçük alanlarda kullanımı gözlemlenen duvar balık fanusları kullanıldığı ortamda ekstra bir alan işgal etmeyerek alan tasarrufu ve verimlilik sunmaktadır. Duvar yüzeyine sabitlenebilen ürün seçeneklerinin yanı sıra ayak sistemleri ile yerden yükseltilebilen ve bir konuma sabitlenebilen fanus modelleri olarak da bilinen ayaklı balık fanusu modelleri kullanıldığı ortamda oldukça dikkat çekici bir tasarım ürünü olarak da gözlemlenmekte ve kusursuz görünümler elde edilmesinde etkili olmaktadır. Tıpkı diğer seçenekler gibi yine kullanımı her alanda yaygın olarak gözlemlenen ürünlerden biri olan askılı balık fanusu modelleri içerisinde bulunan askı sistemleri sayesinde istenilen yüzey ve konumlara asılarak sabitlenebilmekte olup; şık, estetik, farklı bir görünüm oluşturulmasında etkili olmaktadır. Balık fanusu fiyat bilgileri birçok etkili unsur dahilinde değişkenlik göstermekte ve kullanıcılara olukça geniş bir fiyat aralığı ile hizmet vermektedir. Balık fanusu fiyatlarının çeşitlenmesinde etkili olan; kullanım ve üretim malzemesi, boyut ve ölçü özellikleri, şekil ve görünüm özellikleri, renk, desen ve model seçenekleri gibi birçok unsur oluşan bu çeşitliliğin en etkileyici kriterleri olarak bilinmektedir. Bu denli geniş bir fiyat aralığına ve ürün yelpazesine sahip olması; her ekonomik durum ve sınıfta bulunan kullanıcı tipleri tarafından güvenle tercih edilmesine ve her kullanıcı tipinin sistemsel, özellik ve görünüm beklentilerini karşılayan balık fanus modellerine erişebilmesine imkan sunmaktadır.

Balık Fanusu Nasıl Temizlenir?

Balık fanusları özellikle ev ve yaşam alanlarında balık beslemeye yeni başlamış kullanıcı kimseler için yeni tanışılmış fakat kullanımı büyük bir önem arz eden ürün seçenekleri olarak bilinmektedir. Daha önce balık bakımı gerçekleştirmemiş kişilerin aklına ise ilk olarak elbette balık fanusları nasıl temizlenir sorusu gelmektedir. Balık fanusu modelleri kolay ve pratik bir şekilde temizlenebilen ürün seçenekleridir. Balıkların yaşam alanları olan fanusların temizliği; bakım süreçlerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu başlığı olarak adlandırılmakta ve bu kriter kullanıcılar tarafından özen gösterilmesi gereken bir alan olarak bilinmektedir. Balıkların sağlıklı bir şekilde barınma ihtiyaçlarının karşılanması, mikrop veya bakteri üretiminin minimum seviyede tutulması için balıkların yaşam alanı olan fanusların düzenli periyot ve aralıklarla rutin olarak sterilize edilmesi gerekmektedir. Balık fanuslarında temizleme işlemi gerçekleştirilmeden önce bir süzgeç veya tel yardımıyla balıklar fanus içerisinden alınmalı ve kısa süreliğine su dolu olan başka bir alan içerisine bırakılmalıdır. Ardından balık fanusu içerisinde bulunan su dökülmelidir. Balık fanusunun içerisinde bulunan yem, atık gibi kalıntıların giderilmesi ve temizleme işleminin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi için bir sünger ve sabun yardımıyla fanusun içi kolaylıkla arındırılabilmektedir. Bu noktada kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli durum arındırma işlemi sırasında balık fanusu içerisinde deterjan, sabun gibi kimyasal madde kalıntıları kalmadığına emin olmak olarak bilinmektedir. Bu durum balıkların sağlığını tehlikeye sokmakta ve önüne geçilmesi için oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Arındırma işleminin ardından balık fanusu içerisine temiz su doldurulmalı ve balıklar daha öncesinde konuldukları su içerisinden temizlenmiş olan fanuslarının içerisine aktarılarak barınma alanlarında keyifle yaşamaya devam edebilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Dophin (2)
Miapet (2)
Resun (2)
Hailea (1)
Macroaqua (1)
Venys (1)
(19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL