TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fanus

için 199 sonuç bulundu.

Fanus

Evinizde bir hayvan beslemek istiyorsunuz, ancak çok yoğun bir işiniz ya da okulunuz var ve ona hakkıyla zaman ayıramayacağınızı düşünüyorsunuz, diyelim. Kuş, kedi ve köpek gibi canlıların size yükleyeceği sorumluluğu taşıyamamaktan ve sonunda hayvanların mutsuz olmasından korkuyorsanız, evde balık beslemek tam size göre bir seçenek olabilir.

Fanus Balıklar İçin Neden Önemlidir?

Fanus Balıklar İçin Neden Önemlidir?

Balıklar, ev hayvanları kategorisi içinde en az sorumluluk isteyen canlılardır ve onları bir kere habitatına koyduğunuzda kendiliğinden sorunsuzca yaşadıklarını görürsünüz. Ancak elbette belli aralıklarla yaşadıkları ortamı temizlemeniz ve onları doğru yemlerle beslemeniz gerekir. Evde beslemeyi düşündüğünüz balıkların kendilerine uygun bir ortamı olmalıdır. Bu da yapacağınız ilk işin, edineceğiniz balık sayısına göre doğru boyutlarda bir cam fanus ya da akvaryum almak olduğunu kanıtlar. Tabii daha büyük bir akvaryum oluşturmak ve hobi olarak ilgilenmek istiyorsanız, Akvaryum kategorimiz tam size göre.

Fanus Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Fanus Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Eğer büyük bir akvaryum kurma hayaliniz yoksa ve sadece bir ya da birkaç balığın bir arada yaşadığı bir ortam hayal ediyorsanız ve bu size yetecekse, cam fanuslar kesinlikle sizin için doğru olan ürünlerdir. Bazı balıkların büyük akvaryumlarda diğer balıklarla birlikte yaşayamadığı bilgisine sahibiz. Örneğin, beta gibi balıklar kendilerine ait bir cam fanusta yaşamaları zorunlu olan balıklardır zira akvaryumunuzdaki diğer balıklarla sıklıkla kavga edecek ve onlara zarar vereceklerdir. Eğer Beta gibi cam fanus balıklarını beslemek istiyorsanız, sizin için uygun olan bir cam fanus satın almanızdır. Diğer balıklarınızı Betalardan ayırıp başka bir cam fanusa koyabilirsiniz. Böylece hem Beta balığınız hem de diğer balıklarınız zarar görmeden ve strese girmeden yaşarlar.

Fanus Çeşitleri Nelerdir?

Fanus Çeşitleri Nelerdir?

Evlerimizde en çok tercih edilen fanus çeşitlerinin cam fanuslar olduğunu söylemek yanlış olmaz. Cam fanusları, beta fanusu olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda ve yüksekliklerde bulmanızın mümkün olduğu cam fanuslar kategorimizin seçkin ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. En ünlü markaların en kaliteli cam fanuslarını buradan hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. Paşabahçe cam fanus fiyatlarını görmek için kategorimizi incelemeye devam edin. Eğer ihtiyacınız olan şey bir plastik balık fanusu ise dilediğiniz marka ve modelde plastik fanus bulmanız mümkün. Çeşit çeşit, renk renk plastik fanuslar ve en uygun plastik fanus fiyatları için doğru yerdesiniz. Duvar fanusu ya da duvar tipi fanus çeşitleri de evinize ayrı bir hava katacak olan ürünlerden. Her bütçeye uygun duvara asılan fanus fiyatlarına kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (1)
Acana (17)
Aim (1)
Akkum (2)
DARB (1)
(117)
Dophin (11)
KİNG (10)
Marina (4)
Pet Garden (18)
Resun (4)
Tetra (1)
Voipet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (19)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL