TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sıvı Yemler

için 16 sonuç bulundu.

Sıvı Yemler

Akvaryumunuzda beslediğiniz balıkların, diğer sevdiğiniz ve beslediğiniz canlılar gibi, gereksinim duydukları beslenmeye ulaşabilmeleri tamamen sizin elinizde olan bir seçim. Akvaryum balıkları için özel olarak üretilen balık yemleri çeşitleri balıklarınızın sağlıklı ve dirençli bir ömür sürdürmeleri için tasarlanmış ve geliştirilmiş olduğundan, sizin de balıklarınız için en iyi balık yemlerini seçmeniz gerekir.

Balık Yemleri Çeşitleri

Balık Yemleri Çeşitleri

Balık yemleri, akvaryumda beslenen balıkların sayısı ve çeşitliliği arttıkça ileri teknoloji sayesinde daha eksiksiz ve kusursuz bir beslenmeye yönelik olarak üretilmeye başlandı. Sıvı yemler de bu balık yemi çeşitleri arasında yer alıyor. Eğer siz de akvaryum balıklarınıza her türlü özeni tam anlamıyla göstermekten yanaysanız, balıklarınızın günlük besin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen sıvı balık yemleri çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız. Kategorimizde bulunan mağazaların seçkin ve kaliteli ürün yelpazesi içinde en iyi sıvı balık yemleri sizleri bekliyor. Balıklarınız için en doğru seçimi yaparak beslenmelerinde takviye ya da temel gıda olarak kullanabileceğiniz sıvı balık yemleri arasında dilediğinizi seçip, sepetinize ekleyebilir; alışverişinizi güvenli ve hızlı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Sıvı Balık Yemleri

Sıvı Balık Yemleri

Sıvı balık yemleri, genellikle jel halinde bulunmaktadır. Akvaryumunuzda beslediğiniz balıkların türü ne olursa olsun – tatlı su balıkları ya da tuzlu su balıkları (deniz balığı) - sıvı balık yemleri her türden akvaryum balığı için gelişimsel bir önem arz eder. Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz sıvı balık yemleri en yüksek teknolojik koşullar altında hijyenik bir biçimde üretilmektedir. Aynı zamanda üretim aşamasında geçirdiği evreler doğal içeriklerinin korunmasına yönelik tedbirler alınarak belirlenir. Omega 3, Omega 6 yağ asitleri sayesinde sıvı balık yemleri balıklarınızın renklerinin daha parlak olmasına olanak tanır. Bu da hem daha sağlıklı balıklar, hem de daha estetik bir akvaryum görüntüsü anlamına gelir.

Sıvı Balık Yemleri Fiyatları

Sıvı Balık Yemleri Fiyatları

Sıvı balık yemleri ya da jel balık yemi çeşitleri arasında bulunan kril, karides, kan kurdu gibi sıvı balık yemleri aynı zamanda protein ve kalsiyum açısından da zengin ürünlerdir. Dolayısıyla, sıvı balık yemleri ile beslenen balıkların hem kemik hem deri gelişimi üst düzeyde olur ve bağışıklık sistemleri keskinleşir. Kategorimizin mağazalarından satın alacağınız sıvı balık yemleri fiyatları açısından bütçenizi asla zorlamaz. En ucuz sıvı balık yemleri ve en kaliteli ürünler için sitemizi inceleyebilir, JBL, Tetra gibi markaların en kaliteli sıvı balık yemleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. En iyi beslenme için en uygun fiyat skalasını sunan kategorimizden yapacağınız alışverişler hızlı ve güvenlidir. Ayrıca başka balık yemi çeşitleri için Balık Yemi kategorimizi inceleyebilir, değişik balık yemlerini görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
Tetra (1)
Tropical (10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL