TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tropikal Balık Yemleri

için 1,517 sonuç bulundu.

Tropikal Balık Yemleri

Bir akvaryum satın alarak evde balık beslemek ve akvaryumunuzun rengârenk tropikal balıklar ile dolu olmasını hayal ediyorsanız, tropikal balıkların ihtiyaçlarını doğru tespit etmenin önemli olduğunu bilmelisiniz. Tropikal balıklar, sıradan balık yemleri ile değil kendilerine özel olarak üretilen tropikal balık yemleri ile beslenmelidirler. Akvaryum içindeki balıkların sağlığı, canlılığı ve uzun ve kaliteli bir yaşam sürmesinin temel ilkeniz olmasının yanı sıra evinize estetik bir boyut kazandıracak yeni akvaryum hobiniz için de önemlidir. Bu nedenle balık yemi seçiminde titiz davranılmalı ve tropikal balıklar için özel olarak zenginleştirilmiş olan balık yemleri seçilmelidir.

Neden Tropikal Balık Yemleri?

Neden Tropikal Balık Yemleri?

Akvaryumunuzda beslediğiniz tropikal balık çeşitleri diğer süs balıklarından fizyolojik olarak farklılık gösterebilirler. Bu fizyolojik farklılıklar örneğin sindirim sistemleri ile alakalı ya da ağız büyüklükleri ile alakalı olabilir. Bu anlamda, tropikal balık besleyecekseniz, onların fizyolojisine uygun olan tropikal balık yemleri balıklarınızın her tür ihtiyacınız karşılayacak ve sağlıklı ve canlı bir ömür geçirmelerine destek olacaktır.

Tropikal Balık Yemleri İçerik Açısından Nasıldır?

Tropikal Balık Yemleri İçerik Açısından Nasıldır?

Tropikal balık yemleri içerdikleri besin değerleri açısından oldukça güçlüdür ve balıklarınızın sağlığına ve refahına katkıda bulunurlar. Omega 3, yüksek karotenler ve dengeli protein ve yağ oranları ile tropikal balık yemleri, tropikal balıklar için adeta bir canlılık kaynağı görevi görür. Doğru beslenme tropikal balıklar için daha canlı renkler ve daha sağlıklı pullar anlamına geldiğinden, tropikal balık yemleri tercih edilmelidir. Tropikal balıklarınızı uygun pul yemler ile de besleyebilirsiniz. Egzotik balıklar ve etobur balıklar için özel olarak hazırlanmış balık yemleri olan pul yemler de besin içeriği açısından oldukça zengindir ve tropikal balık yemleri arasında tercih edilen balım yemlerinden biridir.

Granül Yemler, Pul Yemler ve Daha Fazlası

Granül Yemler, Pul Yemler ve Daha Fazlası

Tropikal balık yemleri arasında granül yemler de bulunmaktadır. n11.com mağazalarında bol miktarda bulabileceğiniz granül yemlerin, pratik kutularda litre ölçüsünde satılanları da vardır. Aynı zamanda yavru balıklarınız varsa, yavru balık yemi olarak satılan ve içeriğiyle yavru balıkların kuvvetlenip sağlıklı büyümesini garantileyen granül yemler de tercih edilebilir. Tropikal balık yemleri ve balık yemi çeşitleri konusunda en geniş ürün skalasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Tropikal balık yemleri önde gelen markalar tarafından kalite garantisiyle üretilir. Bu markalar arasında Sera, Tetra, JBL, Tropical gibi markalar bulunmaktadır. En uygun tropikal balık yemi fiyatları için kategorimizi inceleyerek beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyebilir ve hızlı ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (121)
Ahm Marin (39)
Aim (8)
Alexpet (1)
Amore (8)
Artakua (91)
Bonisa (21)
Boyu (1)
Dajana Pet (13)
Deep Fix (6)
(476)
Eheim (1)
Hikari (9)
JBL (106)
Kw Zone (4)
Lotus (17)
Nutris (3)
Omega One (6)
Organix (3)
Pet Garden (17)
Prodac (2)
Reeflowers (30)
Rotifish (31)
Royalist (1)
Seachem (1)
Sera (143)
Sun Sun (1)
Söll (1)
Tetra (169)
Tropical (163)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (259)
Yetişkin (200)
Yavru (10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(236)
ve üzeri (286)
ve üzeri (302)
ve üzeri (304)
ve üzeri (314)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL